EMNİYETE AÇIK MEKTUP ‘’ Polisler!! tarafınız Millet mi, Din kardeşliği mi?’’
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Ocak 2020, 17:08:28


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: EMNİYETE AÇIK MEKTUP ‘’ Polisler!! tarafınız Millet mi, Din kardeşliği mi?’’  (Okunma Sayısı 4926 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 24 Eylül 2011, 19:31:08 »

EMNİYETE AÇIK MEKTUP ‘’ Polisler!!  tarafınız Millet mi, Kabe mi?’’

Emniyet müdürlüğü personelinin bütününe bu dediklerim geçerlidir, siyasi içerikli olan ne kadar yöneticiniz var ise onların emirlerini dinlemeyin, ne politikacıların oyuncağı ne de sarıklının ordusuna mensup olun çünkü akan kan sizin, ağlayan ana sizin, öksüz ve  yetim kalan yavru sizin, eşsiz  dul kalan kadın sizin.

Türk milliyetçilerinin bu ülkenin geleceği ve bu milletin kurtulması yolundaki eylemlerine değil karşı çıkmak onlar ile bir olun, içinizdeki dinci olan gurupları temizleyin, onların meselesi bu millet değil sizinde mensubu olduğunuz emniyeti kendilerinin amacına göre hareket eden bir oluşum yapma çabasıdır ki bu yolda sizi harcamaktan da asla çekinmezler.

Son yıllarda sizin hareketlerinizde gözlemlerimiz hiçte şık değil, siz taraflı davranıyorsunuz. Vatan hainlerini kolluyor gibi görünmekte ama Türk milliyetçilerini gerçekten her eylemlerinde ezmektesiniz. Öyle bir duruma düşürdünüz ki biz Türkçüler sizin hakkınızdaki düşüncelerimiz ile vatan hainleri ile ilgili düşüncelerimiz arasında sanki fark yok gibi, biz sizin ölenlerinize üzülüyor ama  şehitten saymıyor, Gittiğiniz yolun yanlışlığını bildiğiniz halde bu vatanın sizin umurunuzda bile olmadığını, sırf Fettullahın ordusunun bir mensubu olarak görev yaptığınızı düşünüyoruz.

Terör örgütü son günlerde size yöneldi, çoluk çocuk demeden bütün saldırıların da hedef sizsiniz, onlar sizin birer din kardeşiniz,  gerçekten Kürtlerin neredeyse tamamının Fetullahçı olduğunu düşünürsek neden size saldırmaktan imtina göstermiyorlar; bunu iyi düşünüp yönünüzü seçmeniz gerekmektedir, Polisler!!  tarafınız Vatan mı, Kabe mi? Yönü kabe olanların namluların yüzü size bakıyor ve asla susmuyorlarda, din kardeşleriniz aynı zamanda kan kardeşinizde değilse, sırtınızı onlara dönmeyin, güvenmeyin.

Vatan dendiğinde gözleri buğulanmayan arkadaşlarınızı ekarte edin, Millet dediğinizde o gözlerden yaş  süzülmüyorsa ondan vaz geçin, Türk dendiğinde kanı kaynayıp ayağa fırlamayan yanınızda bulunan şahsa da ne yapacağınızı ben buradan söyleyemem,  Tanrı Yolunuzu açık etsin , Türk milletinin bir hizmetçisi olarak sizi korusun.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA


Yürekli-kam 24/09/ 2011
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunçyürekli
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.163« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2011, 19:39:23 »

 Kutsal bildiğimiz emniyet teşkilatını tayyipin gestapoluğuna çevirmeyiniz. Bizim silahlı kuvvetlerimiz dışarda nasıl TSK ysa içeride de emniyettir. İçinde bulunduğunuz görevin hakkını layıkıyla yerine getiriniz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Çakın Beğ
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 18« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2011, 21:03:41 »

Keşke otağımızın "Orkun" gibi, "Kızılelma" gibi dergileri olsaydı. O zaman dileklerimizi ve düşüncelerimizi döker, gerekli makamlarım önüne atardık. Öteki yandan, her şakirt/şakürt'ün genel özelliği olduğu gibi, bu adamlarda da en ufak bir yüz kızarması görmek imkansız. Senelerdir bu şakirtlerin arasında bulunmak zorunda kaldım. Türkçülük davasını, "Tayyip Bey"'in yüz bin koyunu arasında gütmek kesinlikle çok güvenli ama neredeyse boşa kürek sallamak gibi. Bugün bile "Türkiye ortadoğunun lideri" diyen, fiziksel dünya ve bu dünyanın hakikatleri ile ilgisi bulunmayan insanlarla muhattap olmak zorunda kalıyoruz. Böyle insanlarla(koyunlarla) hepimiz istemesede muhattap oluyoruz. Diyeceğim o ki, öncelikle bu şakirt kısmında utanma, haya denilen duygular gerçekten yok. Bir ikincisi, emniyet gerçekten şakirt yuvasına dönmüş halde ve soydaşlarımın dediği gibi bu adamlar teröristlere, vatan hainlerine din kardeşim diyorlar, bunu da utanmadan söylüyorlar. Onlar birbirlerinin dostlarıdır. Onlar birbirlerinin din kardeşleridir. Zaten samimi bir müslüman olsalar İslamın genel çerçevesinde amme hizmetini aksatanlarında vatan haini olarak görüldüğünü bilirler. Ama nerede. Şimdi müslümanım diyenler, ne bir fıkıh,hadis,siyer kitabı okumuşlar ne de ellerine Kuran alıyorlar. Tamamiyle din hizmetleri kara cahil softaların eline kalmış durumda. "Hizmet Evi", dedikleri etnik çöplüklerde bile -güya bunlar aydınlar- sabhtan akşama kadar boş muhabbet yapılıyor. Son olarak, polisler içerinde hala dürüst insanların olduğuna inanıyorum. Ama bu hainliğe dur demedikleri sürece, onlarda bu fena işe ortak sayılırlar ki vatan hainlerine yaltaklık yapanlarında sonu kızıl tamudur. Konunun biraz dışına çıktım kusura bakmayın, esen kalın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2011, 21:11:17 »

Konunun dışına çıkmadınız Çakın Beğ, bizim eksiklerimizi eklediniz, Bizde Türk milletinin lehinde olmayanlar tamamıyla vatan haini sayılır. Polis gibi Mukaddes bir işi yapanların Türklüğü unutup din iman işleri ile kendi işlerini yapmaları karşısında bizim onlar hakkındaki görüşlerimiz aleni olacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TANRIDAĞLI
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 155« Yanıtla #4 : 24 Eylül 2011, 23:35:23 »

Ağabey ellerine sağlık umarım adresine gider bu mektup. Polis Türkiye Cumhuriyeti polisi olduğunu ve maaşını kimin vergilerinden kazandığını hatırlasın artık. Birilerinin silahlı gücü olmayı bıraksın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü Kağan
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 507


Ben, Selim Pusat!..


« Yanıtla #5 : 24 Eylül 2011, 23:50:40 »

Keşke tarafları Kâbe olsaydı. Öyle olsaydı, en azından millet için savaşmanın erdeminden, iyilik yapmaktan, savaştan kaçanlar ile ilgili Tanrı kelamlını bilirlerdi..

Bu adamların tarafı açık ve nettir. Paranın tarafındandırlar, kendi Tanrı anlayışları da paradır..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gözler ki birer parçasıdır sende İlahın,

Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
Türk Çerisi
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 796


« Yanıtla #6 : 25 Eylül 2011, 00:02:00 »

Malesef bizim zeminle diğerlerinin zemini farklı, birbirmizi anlama şansımız yok. AKP'ye oy veren %50 intikam duygusuyla oy verdi. Onlar için Türk ismi önemli değil, önemli olan askerden, rektörlerden ve bazı gazetelerden vs. intikam almaktı. Olan bu işte. Polis teşkilatı da böyle düşünüyor ve intikamlarını alan kişiye tapıyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
tuvanturk
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 61« Yanıtla #7 : 25 Eylül 2011, 00:26:35 »

Polisi devşirmenin bir diğer yararı da din devletine geçişte hukuk kurallarını terk ederken din kurallarının uygulanmasının kolaylaşması olacak. İleride Din Polisi birimi oluşturmak için eleman sıkıntısı çekilmeyecek. Mesela elele gezenleri uyarma, etek boyunu belirleme, yaş grubuna göre eve kapanma saatini belirlemenin dincesini açıklamak polis açısından kolay olacaktır.Terör uzantılarıyla gizli anlaşmalar yapılarak sakinleştirilecek(belli tavizler vermekle).Kamu düzeni daha masrafsız ve zahmetsiz sağlanacak.Belkide Polis ismide değiştirilip arapça karşılığı olan Mutavva kullanılacak..!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bütün Türkler Bir Ordu...
Tunçyürekli
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.163« Yanıtla #8 : 25 Eylül 2011, 02:12:25 »

Malesef bizim zeminle diğerlerinin zemini farklı, birbirmizi anlama şansımız yok. AKP'ye oy veren %50 intikam duygusuyla oy verdi. Onlar için Türk ismi önemli değil, önemli olan askerden, rektörlerden ve bazı gazetelerden vs. intikam almaktı. Olan bu işte. Polis teşkilatı da böyle düşünüyor ve intikamlarını alan kişiye tapıyorlar.
Bu tespitin altına imzamı atarım. Çünkü neredeyse bütün sülalem a.q.p. ye aynen bu hislerle oy attı. Onlar oy atarak aydın doğan medyasından,darbeci generallerden,12 Eylülcülerden , 28 Şubatçılardan intikam aldıklarını sandılar. Kendi akrabam dahi olsa mankurt olduklarını yüzlerine söylemekten çekinmiyorum. Bir de hem anne tarafı hem baba tarafı yüzde yüz Türk kanı,hiç bir arıza yok. Üzücü bir durum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2011, 12:01:00 »

Polis Teşkilatı, Büyük Orta Doğu Projesi ve dolayısı ile Anadolu Federe İslam Devletinin silahlı gücü olarak düşünülmüş ve devşirilmiştir. Ancak Polis teşkilatının buna yeterli olmayacağı kanısına varılmış, Tsk da dönüştürülmeye başlanmıştır. Önce bu gidişe dur diyecek generaller sahte belgelerle esir edilmiş, daha sonra bir şekilde içeri sızdırdıkları kendi zihniyitindeki  subayları tekere teker kilit noktalara getirmeye başlamışlardır. TSK nın sağlam durduğu bir yerde polis teşkilatının tamamı mollalardan oluşsada bir işe yaramayacağının bilincine varmışlar ve TSK yı kendi emellerine hizmet edecek duruma getirmişlerdir.Yani, dönüştürülen sadece emniyet değil, TSK, YARGI, ÜNİVERSİTELER , MEDYA ve Toplumun değer yargılarındaki algı. Bugün yine 6 şehidimiz var ve bir toplumda artık kimsenin kılı kıpırdamıyorsa emniyet özüne dönebilirmi? Yada dönse de bir artık bir faydası olurmu?

li
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.059 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.02s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.