EBEDİ BİR DUYGUDUR TÜRKLÜK AŞKI
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Mayıs 2020, 20:23:09


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: EBEDİ BİR DUYGUDUR TÜRKLÜK AŞKI  (Okunma Sayısı 2166 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ertoyon
Ziyaretçi
« : 31 Ekim 2015, 18:29:34 »

EBEDİ BİR DUYGUDUR TÜRKLÜK AŞKI
   
  Türkçü'nün, Türkçü'ye olan sevgisi Türk'ün Türk'e olan sevgisindendir.  Nerede bir Türk dara düşse oraya ilk biz koşarız. Nerede bir Türk'ün bir damla yaşı aksa, orayı kızıl kanlara boyarız.
Düşünün başka hangi millet kanından birini görünce ona koşup sarılır? Böyle yüce bir bağ ile bağlıdır Türkçüler birbirlerine.


Umudumu kaybetmeyişim bu davada yalnız olmayışımdandır. Ben bu davada Ötüken'den Çanakkale'ye tüm Türkler'i yanımda hissediyorum. Ben bu davada Kürşad'ın, Atilla'nın, Mete Han'ın izlerini taşıyorum. Ben bu dava uğruna ölenlerin ruhlarını ölümsüzleştirmek istiyorum.

  Zaman geçtikçe kinimiz artıyor. Bizim Doğu Türkistan'da zulüm yapan Çinli'den, PKK'yı destekleyen komünist Ruslar'dan, vatanımıza göz diken hain Kürtler'den, Hocalı Katliamı'nı yapan Ermeni'den, Arab'ın kölesi olup vatanını hiçe sayanlardan alacak intikamımız var. Türk ölünce üç maymunu oynayan, Müslüman ölünce ayaklanan insanlık ile hesabımız var. Kavuşmayı beklediğimiz Kırım, Kerkük, Musul var. Hepsinden öte beklediğimiz bir kurt başlı sancak; Kızıl Elma var!


Hadi ayırın bizi ayırabilirseniz boylara, soylara, kavimlere. Ayırabilir misiniz farklı ideolojilere? Biz sizin gibi pespaye adamların yalan dolu felsefelerine yahut siyasetlerine boyun eğmedik ki adamın adamı olalım. Evet, sözüm size komünistler, sözüm size kendini halife ilan edenler, sözüm size adamın adamları, sözüm size geldiği yeri unutanlar. Bizi ayıramadınız, ayıramayacaksınız. Ben Timur'un, Kürşad'ın, Atatürk'ün, Osman Paşa'nın, Fatih'in soyuna aşığım. Bu soydan gelen töreye, kuta ve sancağa aşığım. Benim gibi gönlü Türklük ateşiyle yanan tüm Türkler'e, Türkçüler'e sevdalıyım.


Türk, Türk'e kavuştuğu vakit gökte bir yüz belirir. O yüz ki tüm kurtların yüzüdür, yaşamış olan ve yaşayan tüm kurtların yüzüdür. O yüz Tanrı'nın gölgesi, o yüz Tanrı'ya kavuşanların yüzüdür. Biz de o yüzün gölgesiyiz; kavuştuğumuz vakit, hepimiz aynı yüze bürüneceğiz.

Ne din kardeşliği, ne siyasi bir çıkar yok bizim aramızda. Ad ünvan peşinde olan yok bizim davamızda. Çünkü bizler kan kardeşiyiz, bizler adsız sansız Türkçüleriz!


Ulun Eke, 31/10/2015
turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.752


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2016, 14:13:22 »

Güzel yazmış kandaşımız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2017, 17:48:01 »

Türklük aşkını tadamayan komünistlerin sevgisine veya Türklüğü bir dine değişenlerin kararlılığına hiç inanmıyorum. Türklük, ebedi bir aşktır. Bu aşk karşılıksızdır. Ne bu acundan bir şey bekleriz ne de cennette huriler. Bu yüzden bu sevdaya engel yoktur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.08 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.026s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.