DOĞUDA Kİ SORUNA, BATI (Dolma Bahçe) ÇÖZÜMÜ!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Haziran 2020, 09:57:42


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: DOĞUDA Kİ SORUNA, BATI (Dolma Bahçe) ÇÖZÜMÜ!  (Okunma Sayısı 2052 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 02 Temmuz 2011, 21:39:33 »

DOĞUDAKİ SORUNA, BATI ÇÖZÜMÜ!

Türk Milleti'ni yüz yıllardır bir sülük misali sömüren kürt denen az gelişmiş kıllı yaratıkların son otuz yıldır kanımızı bir oluktan akarcasına akıtmasının en büyük müsebbibi onları içimizde tutmak sevdasında olan dini duyguları ön planda yer alan guruhtur. Asırlardır bu böyle olmuş gene böyle devam etmektedir,.
 Cumhuriyet öncesini hiçe saysak bile Türkiye Tarihi'nde bu kürt azınlığın idareye başkaldırılarının taraftar kitlesi dinci kesim olmuştur, Şıh sait denen kürt pezevengin kalkışması ile Seyit Rıza adlı itin kalkışması bir birlerinin devamı  olarak aynı amacı gütmektedir. Din eksenli etnik cumhuriyeti, adı her ne olursa olsun bizim ümmetçiler için fark eden olmamış gerekeni ordu, Başbuğumuz ölümüne beş kala yapmıştır.

Bir Atatürk düşüncesi gerekli olan, başka bir alternatif kurtuluş yolu yok, bir milletin içerisindeki azınlıkların en sevdikleri ortam ya yeni bir başlangıç yapan milletlerin kanlarının yeni yeni hareket etmeye başladığı güçsüz zamanlarıdır veya şimdi ki durumumuzda olduğunun aynısı olan bu milleti soyu yabancı olanların yönettiği an veya iç ve dış düşmanların bu azınlıklara edeceği yardımların çok fazlalaştığı anlardır. Bizim gücümüz ikinci şıkta ordumuzun kendisinde olmaması nedeniyle zayıftır. Türk gençlerin Atatürkün gençliğe hitabesindeki ‘’ Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.’’ Sözlerini sanki hiç tınlamaz tutumu düşmanların hareket kabiliyetini ve hareket alanlarını fazlalaştırmaktadır.

Yabancı devletlerin Milli Mücadele yıllarında “Hasta adam” diye nitelendirdikleri Osman Devleti'nin yerine Başbuğumun kurduğu genç cumhuriyetin ilk günlerindeki Atağının ardından çok çabuk şekilde büyümesi karşılığında tırsıp bir kenara çekilen ümmet piçleri ve onun alt tabakası etnik gurupların belirli zamanlarda başlarını gömdükleri yerden çıkardıkları hafızalarımıza kazılıdır. Şeyh sait denen köpeğin genç cumhuriyeti zayıf zannederek  bok çukuruna gömdüğü başını çıkardığı delikten bir daha çıkmamasına gömülmesinin ardından bu kez de  Mehmet Şükrü Sekban adlı kürdün başkanlığında “Kürt Milli Genel Kurultayı”  (şimdiki doğudaki  sivil toplum hareketi) adı altında Kürt Teali Cemiyeti, Kürt Teşkilatı İçtimaiye, Kürt Millet Fırkası ve Kürt Ulusal Birliği adlı guruplar Türkiye ye karşı bir birlik oluşturmak için ve başkaldırı yapmanın uygun zamanı olarak gördükleri Atatürk’ün hastalığını zayıflık görerek 1938 Temmuz ayında başlattıkları Türk milletine karşı isyanın sona erdirilmesi için Hasta yatağında yatan Başbuğ tarafından Kürtlere  tanınan süre  yalnızca  bir gündü, bu süre 25 saate çıkartılmadı ve yaklaşık bir ay kadar süren kürt kıyımı ile bu isyan süreci kapatıldı, o zaman ki PKK nın adı “Hoybun” du, vatan aynı vatan ama değişen kürt açısından bir şey yok, Türk açısından yüzde 95 var. Atatürkün zamanında Biz süre verirken şimdi Kürtler veriyor, Kürtler o zaman kinden çok mu kudretli hayır, aksine daha desteksizler, peki Türk devletimi o zamankinden zayıf, Hayır daha kuveetli, peki sorun? Sorun Türk milletinin ümmetçi ve Mankurtlaşmış kesimi aynı zamanda kendilerini Türk milliyetçisi zanneden milli fukaralardadır.

Doğudaki soruna batı çözümü yani bir Dolma Bahçe gerekli.

Türk milletine isyan eden azınlıklardan önce halledilmesi gerekenlerin olduğunu düşünmeye kahinlik gerekmiyor. Türk milleti bilindiği üzere içten, dıştan, ortadan, yandan her tarafından bize diş bileyen düşmanların zenginliği ile ünlüdür. Bu düşmanlar bir milletin yaşaması için gerekli olan ne kadar yapı varsa tamamını ele geçirmiş, yönetimini ellerinde bulundurmaktalar. Önce bunlar halledilmeli, bunun için gerekli ordumuz var mı? Orasını bilmiyorum ama bir Dolma Bahçe Ruhu  yeter bu sorunun çözümünde.

Yürekli-kam 02 Temmuz 2011  
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2011, 22:05:05 »

Kürt sait denen iblis, bugün hayasızca Diyarbakırda gösterilerle anılıyor. Seyit Rıza denen hainin Tuncelide heykeli dikiliyor. Atatürkçülük maskesi takanlar buralarda cirit atıyor. Milliyetçilik maskesi takan ümmetçiler saidi kürdiye ve onun günümüzdeki sureti ağlak fethullaha ve kürtlere toz kondurmuyor. Dolmabahçe ruhunu yoketmeye yemin etmiş bir Tayyip, Dolmabahçe sarayını çalışma ofisi yapıyor bir padişah edası ile. Türk'ü Anadoluda yok etmeye çalışan tüm bu hainler güruhu son hızla hedeflerine ilerlerken, hala HALKLARIN KARDEŞLİĞİ ya da ÜMMET KARDEŞLİĞİ peşinde olanlar bu gidişle çok sevdiğiniz bu kardeşlerinizce ilk önce sizler yok edileceksiniz. Ne diyelim, nohut kadar beyninizle geleceği göremiyorsanız suç bizim değil.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hülagü
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 3« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2011, 12:21:14 »

halkların kardeşliğine ben inanmadım tamam herkes insandır ama birisinin ne kadar iyi olduğu soyunun kanının saflığından anlaşılır bana kazık atanlar hep onun bunun kırmasıydı babamla ben yahudi piçlerinden toplam 5 defa mükemmel kazık yedik hiç unutmam halkların kardeşliği palavra filistindeki arap döllerini savunan kominist dümbüklerinin uydurması ne mutlu türk doğana diyorum başka bişi demiyorum
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

en iyi kürt ölü kürttür
Turanya
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 22


Türkiye Türklerindir


« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2012, 05:24:37 »

Kürtler ne zamandan beri insan oluyormuş bizim haberimiz yok. Ayrıca halkların kardeşliğini sikiyim. Tek halk vardır o da Türk halkıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.193 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.