Din tüccarlığı ve oluşumları
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Mayıs 2020, 17:41:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Din tüccarlığı ve oluşumları  (Okunma Sayısı 1674 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Darıtay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 798


Demir gibi sert, Atsız gibi mert!


« : 13 Ağustos 2012, 16:06:57 »

DİN TÜCCARLIĞI


    Din tüccarlığı; İnançlı insanların, inançlarını sömürerek cemaat oluşturmak, bu cemaat ile eline güç geçirmeğe çalışmaktır. Bu güç; Gerek siyasi, gerek de silahlı örgüt oluşumuna kadar gider. Bu oluşumların önüne geçilmesi Türk milletinin yararına olacaktır.


    Ülkemizde bu gibi cemaatler çoktan oluşturulmuş, ve bazılarının da yapılan baskınlarda silah depoladıkları ortaya çıkartılmıştır. Amaçları din sömürüsü ile inançlı insanları etrafında toplamak ve din yayımı propagandası yapmak gibi görünsede, aslında amaçları içerisinde kendi inançlarından olmayan insanlara zarar vermek de vardır.


    Mustafa Kemal ATATÜRK, cumhuriyeti ilan ettiğinde bu cemaatleri yok etsede, daha sonradan tekrar hücre oluşumu ile çoğalmışlardır. Ve adeta öç alırcasına ATATÜRK düşmanlığı gütmektedirler. Her milletden insanı içlerinde bulundurduklarından Türkçülük akımına kökünden düşmanlık göstermektedirler.


    Şu an ülkemizde ki cemaatlerin çoğu Ak Parti'yi desteklesede, Saadet partisi temelli oluşumlarda mevcut ve milletiçi geçinen birçok siyasi parti de bu amacı güdüyor. Sayıları da sürekli çoğalmaktadır. Bu durumda neler yapabiliriz sorusuna ise verilecek en iyi cevap; Türklüğümüze sarılmalıyız olacaktır. Tek çıkış yoluda budur. Cumhuriyet'e karşı olan bu cemaatler din sömürüsü ile ATATÜRK'ün cami hocalarını toplattığı ve idam ettirdiği yönünde söylemler ile Türk gençlerinin kanına girmektedirler. Amaçları; islam birliğini sağlayıp, bütün müslümanları bir çatı altında toplamak. Bu tür oluşumun içerisinde olanlara sorduğumda ise, Türkistan da bulunan soydaşlarımızı dahi bilmiyorlar. Müslüman Uygur Türklerinin adını hiç duymamış olanları bile var. Kazak Türkleri, Kırgız Türkleri, Türkmenler, Özbekler bunlar müslüman değilmi de adlarını bilmiyorsunuz dediğimde başlarını yere eğiyorlar! İşte bu durumu gördüğümde ''ARAPLIĞINIZI SİKEYİM'' dediğimde, beni dinsizlikle itham edip, damgayı yapıştırıyorlar.


   Türk'ün bileği bükülmeyeceği gibi, ağızıda bükülmez, susturulmaz. Başlıyorum kalaylamağa...

    Bu tür oluşumların amacı, Osmanlıyı örnek göstererek, savaşlarda büyük başarı sağlamış, canını vermiş olan Türk askerlerini ''DİN BAŞARISI'' gibi gösterip, bundan çıkar sağlayarak Arapların yönetim biçimi olan ''şeriat''ı Türkiye'nin başına musallat etmektir.


    BİZE TÜRK DERLER! HİÇBİR GÜÇ BİZİ ESİR EDEMEYECEĞİ GİBİ, HALİFEYE DE KUL OLMAYACAĞIZ. ATAMIZDAN VE CUMHURİYETİMİZDEN VAZ GEÇMEYECEĞİZ.Darıtay 
GökTürk
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Tarihin olağanüstü ve şahane işi,
Kür Şad'ın, Kül Tegin'in, Çağrı Beğ'in ok çekişi..."

Hüseyin Nihâl Atsız
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.101 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.03s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.