Demokrasi Denilen Kahpe Düzen
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Mart 2020, 11:05:17


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
Gönderen Konu: Demokrasi Denilen Kahpe Düzen  (Okunma Sayısı 11396 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SoyuTürk Direnişçi Atsız Savaşçı
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 40


« : 20 Mayıs 2011, 15:12:31 »

Demokrasi; evet demokrasi ağızdan düşürülmeyen hedef…Ağızdan düşürülmeyen büyük ideal büyük Turan gibi....demokrasi……Peki ya gerçek? Demokrasi yönetimi içinde 60 yıldır gelinen nokta nedir bileniniz var mı? Şu anda 3 parçaya ayrılmak üzere olan bir devlet işsizlik ve fakirlik içine sürüklenmiş halk ezilmek istenen Türk Kimliği satılan büyük kaynaklar…..Çıkarılamayan madenler….Kendi topraklarımızda bizim tarafımızdan yapılamayan arkeolojik araştırmalar maden araştırmaları….Satılmak üzere olan KKTC Azerbaycan….
Peki ya demokrasi bunun neresinde derseniz:
Amerika Ortadoğuya demokrasi sloganlarıyla girdi.Irak Afganistan Pakistan hepsini bizzat kendi ordularıyla işgal etti. Bizzat kendi ağzıyla "biz demokrasi getirmeye geldik" dedi.Peki bir Ortadoğu geçiş ülkesi olan Türkiye? Şu anda demokrasi  idealistleri havarileri olarak geçinenler yoluyla Amerika hüküm sağlamaya çalışıyor Türkiye'de.Görüşlerini yani demokrasiyi savunurken dahi demokrasiye tam ters olan dayatmacılıkla bize hitap ediyor.Bu da büyük bir çelişki omurgasızlık,köpeklik,piçlik.Onların demokrasisi PKK demokrasisi bölücülüğün demokrasisi,Atatürk'e saldırmanın demokrasisi Anayasal düzene karşılığın demokrasisi bize karşı ise faşistlerin konuşmaya hakkı yok!!!
Demokrasi; düşman dış güçlerin ülkemiz içine sızma girişimlerinin bir basamağıdır.Demokrasi diyerek ülkemizde ajanlar parti kurabilir.Demokrasi diyerek ülkemizde ajanlar sivil toplum örgütü açabilirler açtırabilirler sınırsız para yardımı yapabilirler. Demokrasi söyleminin getirdiği  “”liberalleşiyoruz, dünyaya açılıyoruz” gibi laflarla bizi kandırarak yabancılara televizyon kanalı açma basın yayın kurumu açma satın alma yetkisi verilebilir.Bu kanallarda demokrasi adı altında PKKlılar – Kürtler Amerikan ajanları Rus Ajanları AB ajanları hepsi konuşabilir.Türklüğe sövebilir.Başbuğa sövebilir… Bu söylemlerin de tek amacı  ülkemizi bağımlı duruma getirmektir.
Demokrasi denen Türk düşmanı proje insanların her kafadan sesler çıkardığı bir düzen ve kaosun düzeni demokrasi ve ortak noktaya ulaşılmasının mümkünatı olmadığı bir düzen. Ülke için en iyisini yapmak istersen diğerinin çıkıp hayır bu en iyi değil şu en iyi dediği ve asla uzlaşmanın olmadığı bir düzen ve çoğunluk diktasıdır. İnsan kitlelerini yönlendirmek kolaydır. Kitleleri kendi fikrine basın yayın yoluyla çekebilirsin ve sonra bak çoğunluk benden yana dersin al sana kahpe düzen demokrasi. Ülkelerin milletlerini yabancı akımlardan koruyamayan bir ülke için demokrasi nedir ki?

Demokrasiye alternatif nedir kandaşlar? Kağanlık mı? Meşrutiyet mi? Monarşi mi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük aslında bir aşktır ve diğer hiç bir aşka benzemez çünkü bunun ateşi hiç sönmez...
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2011, 15:21:19 »

Demokrasi denilen düzen, güçlü milletlerin kendilerini korumak amaçlı düşünüp meydana çıkardıkları bir yönetim şeklidir,

Şöyle bir bakın çevrenize güçlü olmayan hangi devlette bu demokrasi denilen illet vardır, demokrasi güçlüyü korur, güçsüzü ezer. Tarihin köklü milletlerine şöyle bir bakalım, fransa; oradaki metrolar da yaşayan hangi etnisitenin ülke yönetimin de hakkı vardır, yerlerinden kımıldayamazlar bile. İngiltere; bu topraklarında güneş batmayan ülkede ki insanlık dışı hareketlerin ne ardı kesilir ne önü, bunlar da demokrasi yalnız ingiliz kanı taşıyanlara işler, diğerlerine demokrasi değil sömürülme vardır. Amerika, bu devlette insanların nasıl hor görüldüğünü, insanlık denen meretin nasıl ezilerek sömürülüp amerikan halkının emrine bırakıldığını bilmeyen yoktur, Amerika da yalnız beyaz olanların hakkı var diğerlerinin örneğin bir kızılderili vaya bir zencinin veya bir Türk'ün gram hakkı olamaz.

Demokrasi denilen şey güçlü milletlerin hakkıdır, gücü olmayanların değil.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.018


IRKÇI


« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2011, 16:51:52 »

Türkiye gibi dört tarafi düsmanla sarili bir cografyada, azinliklarin milyonlarla ifade edildigi bir ülkede demokrasi denilen yönetim sekli tehlikeli sonuclar dogurmaktadir nitekim bugün bu yönetim seklinin Türk milletinin hayrina islemeyip tamamen kendi varligini tehdit eder duruma geldigini görmekteyiz.

Bir kere Türkler gibi binlerce yildir töresi, yasasi olan köklü bir milletin vücuduna demokrasi gibi antik yunan icadi sistemi enjekte etmek köklü bir millet icin sonun baslangiciydi.
Tanri göstermesin Türk milleti Anadolu cografyasinda yok edilirse eger bilinmelidir ki hicmi hic Türk milletinin yapisina ve karakterine uymayan demokrasi denilen bize yabanci illetin yüzünden olacaktir, cünkü bu sistemde cigeri bes para etmez azinliklar bas taci edilebiliyor, hic bir zaman elde edemiyecekleri nimetlere demokrasi sayesinde sahip olabiliyorlar.
Cigeri bes para etmez gürcüsü, kürdü, ermeni dönmesi, cerkezi önemli kademelere bu sistem sayesinde gelebiliyor. Uyaniksa, okumussa, kandirma yetenegi ve hitabeti güclüyse basbakan cumhurbaskani hatta GKB dahi olabiliyorlar.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
konuralpp
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 18


« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2011, 19:20:21 »

Şimdi demokrasiye "kahpe sömürü düzeni" diyerek bir kenara atamazsınız.
Doğrudur, bizim geçmişteki bütün devletlerimiz monarşiyle yönetilmiştir.
Ama dediğim gibi; geçmişte.

Şu anda dünyanın anasını ağlatan ülkelerin demokrasinin simgesi gibi görünmesi sizleri yanıltmasın.
Dünyada neredeyse monarşiyle yönetilen devlet kalmamışken bizim kalkıp da tek kişinin yönettiği ve ülkenin geleceğinin o kişinin soyundan gelecek kişilerin yöneteceği bir ülke istememiz sadece kızgınlığımızdan olan bi' şeydir.
Ulusun kendisini yönetecek kişileri ataması, konuların farklı görüşlerle kararlaştırılması, hükümeti kuran gruba karşı bir muhalefetin olması güzel bir düzendir arkadaşlar.
Çağımızda monarşiyi yaşatmak bir kumardır.
Günün şartlarındaki yönetimi beğenmeyip demokrasiye karşı çıkmak yerine, bizi daha iyi yönecek kişileri seçebilecek bilinçli toplum hedeflemeliyiz.

Sonuçta monarşiyi yıkıp yerine demokrasiyi getiren kişi, Başbuğ Atatürk'tür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Temuçin
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 54« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2011, 19:23:46 »

Demokrasi, dünyanın karışamadığı, sadece ülke içinde ve ancak Türk kanlılara uygulanacak bir sistem olmalıdır. Ayrıca seçimle başa gelinmemeli mücadeleyle başa gelinmeli. Çünkü tarihte de gördüğümüz gibi hayata ve bir takım oluşumlara karşı en çok mücadele edenler daha büyük önder oluyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 952


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2011, 19:29:21 »

Demokrasi, dünyanın karışamadığı, sadece ülke içinde ve ancak Türk kanlılara uygulanacak bir sistem olmalıdır. Ayrıca seçimle başa gelinmemeli mücadeleyle başa gelinmeli. Çünkü tarihte de gördüğümüz gibi hayata ve bir takım oluşumlara karşı en çok mücadele edenler daha büyük önder oluyor.

                Nasil olacak mücadele ile basa gelme. Parti liderlerini ringe cikarip 16 raund dögüstürüp kim kazanirsa onumu sececegiz Ya hakem taraf tutarsa? 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

konuralpp
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 18


« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2011, 19:35:38 »

Demokrasi, dünyanın karışamadığı, sadece ülke içinde ve ancak Türk kanlılara uygulanacak bir sistem olmalıdır. Ayrıca seçimle başa gelinmemeli mücadeleyle başa gelinmeli. Çünkü tarihte de gördüğümüz gibi hayata ve bir takım oluşumlara karşı en çok mücadele edenler daha büyük önder oluyor.
Birisinin seçilerek  değil de gücüyle başa geçmesi, demokrasinin yanında bile geçmez.
Senin bu dediğine "anayasal monarşi" falan diyorlar.
Hadi diyelim ülkenin altından girip üstünden çıkacak birisi başa geçti, o zaman ne olacak?
Söz konusu vatan kardeşim, vatan üzerinde kumar oynanmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
NesliSAH
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 174« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2011, 20:27:29 »

Merhaba,

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Laik Demokrasi ile yönetilmekte.
Biz Türk Milletinin sorunu Demokrasi  ile degil, Demokrasiyi istedigi gibi algilayip isine geldigi gibi kullananlarla sorunumuz.

Biz Türklerin en büyük hatasi gözümüz kör vaziyetde Siyasetcilere inanmamiz, Siyasetcilerin asil amacinin ne oldugunu düsünmüyoruz.
Körü körüne baglanip arkalarindan sürükleniyoruz, Ülkemizin ne hale geldigini göremeyecek kadar sag sol, alevi sünni sacmaligina düsüp siniflara bölüyoruz kendi kendimizi. sonrada aptal aptal sasiriyoruz düsdügümüz hallere.

Bugün 9 yillik akp döneminin bize ve Ülkemize yasatdigi cirkinligi sade ve sadece Menderes döneminde yasamistik, bugün ise o dönemden cok daha büyük tehlikedeyiz.

Biz Türkler  uzun zamandan sonra  yeniden bir araya gelmeye basladik, hangi partiden hangi sinifdan olursak olalim Ülkemizin sorunlarina farkli yaklassakda gelecegimiz icin ayni tehlikeyi görmekteyiz.

Türkiyede biz Türkler birlik ve beraberligimizi koruyabilmek icin farkli düsüncelerde olsakda ayni amac icin calismak zorundayiz.

Terör ve akpnin istedigi dilden konusmamak ön sartimiz olmali, onlarin istedigi gibi etnik köken ve Dini inancimizi ele alirsak istedikleri cizgiye gelmis degirmenlerinin carkina su tasimis oluruz.
Biz biliyoruz kim oldugumuzu, kim oldugunu bilmeyenler yirtina dursun, biz Ana kaynagimiza inersek Türkün Kudretine Tarihine   basaramaiyacagimiz hic bir sey yoktur bu Dünyada.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Girdab-i Mihnet de kapandim kaldim
Vermedin bir yandan ses kara bahtim
Anladim gafilsin uykuya daldin
Yeter poyraz olda es Kara bahtim.

Dünyada  bir candan korkulmaz iken
Pencemden kimseler kurtulmaz iken
Aslana Kaplana yirtilmaz iken
Dedirdin Cakala pes kara bahtim.   
ulutengri
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 3


« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2011, 22:42:56 »

Çok güzel, teşekkür ederim...Özellikle de alıntıladığım yerlere dikkatinizi çekerim...
Ben bu üyeye "sadece bu mesajı için" çok teşekkür ederim...


Biz Türk Milletinin sorunu Demokrasi  ile degil, Demokrasiyi istedigi gibi algilayip isine geldigi gibi kullananlarla sorunumuz.

Ülkemizin ne hale geldigini göremeyecek kadar sag sol, alevi sünni sacmaligina düsüp siniflara bölüyoruz kendi kendimizi. sonrada aptal aptal sasiriyoruz düsdügümüz hallere.

Türkiyede biz Türkler birlik ve beraberligimizi koruyabilmek icin farkli düsüncelerde olsakda ayni amac icin calismak zorundayiz.

Terör ve akpnin istedigi dilden konusmamak ön sartimiz olmali, onlarin istedigi gibi etnik köken ve Dini inancimizi ele alirsak istedikleri cizgiye gelmis degirmenlerinin carkina su tasimis oluruz.
Biz biliyoruz kim oldugumuzu, kim oldugunu bilmeyenler yirtina dursun

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.212« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2011, 23:21:22 »

Nitekim ben demokrasiyi hiç bir şekilde doğru bir sistem olarak bulmuyorum.
İnsanların bencil olmadığı bir ülkede, demokrasi uzun süre yaşayamaz. Tüm partiler iyi yönetim sözü verirler.
Ama verdikleri iyi yönetim sözü dışında, başka şeyler de vaadetmezler mi? Nitekim AKP'yi görüyoruz.
Türban, din, liberalizm ayağına ne oylar kaldırıyor.
CHP. Alevi kandaşlarımıza bir eleştiri olarak göndermiyorum bunu, ama Alevi kandaşlarımızın çoğu CHP'ye AKP'nin sünni bazlı görüşünü paylaşmadığı için de oy veriyorlar. Yani, kısacası, demokraside oylar saçma sapan farklılıklara gidiyor, yoksa ülkeyi kim iyi yönetir, kim iyi yönetmez, ona değil.

Ki, bu bizim ülkemize özgü değildir: Amerika'da insanlar gaylerin evlenip evlenememesine göre, yok kadınların kürtaj hakları var mı, yok mu, onlara göre oy veriyorlar.
Anlayacağınız, iyi yönetimle alakası yok.
Nitekim Obama denilen kara arap, Bush'tan daha iyi yönetmiyor ülkeyi.
İkisinin de ardında aynı adamlar var.
Ama sonuçta ikisi de oradaki kongreye hesap veriyorlar, ve bütçeye göre davranmak zorunda kalıyorlar.
Ülkemizde de öyledir.
Kimse oyunu iyi yönetim üzerinden vermez.
O yüzden demokrasi tamamen insan bencilliğini körükleyen bir sistemdir.
Buna karşılık, hangi sistem geliştirilmelidir? Hangisi desteklenmelidir?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.251 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.048s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.