Cinsel Özgürlük Silahı Ve Yozlaşma.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Mayıs 2020, 23:05:14


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Cinsel Özgürlük Silahı Ve Yozlaşma.  (Okunma Sayısı 4379 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tengiz
Ziyaretçi
« : 23 Ocak 2012, 05:39:51 »

Son günlerde hızla değişen Türkiye gündeminin içerisine sokulmaya çalışılan, bunun yanı sıra haberlerde, dizilerde, sık sık üzerine değinilip geçinilen konulardan birisi de ''cinsel özgürlükler'' kavramı. Adı ilk duyulduğunda bilmeyenin kulağına ''özgürleşmemizi sağlayan bir şey daha sanırım'' dedirterek aldatan bu kavram; Türk yaşam biçiminin yanı sıra ulus duygularımıza ket vurup aile yapımızı yozlaştıracak soyut düşmanların başında gelmektedir.

Nedir bu cinsel özgürlük? Uzunca yanıtlamaya gerek yok. İbnelik (yumuşatılmış olanıyla eşcinsellik), dönmelik-travestilik (yumuşatılmışı cinsiyet değiştirme), kızışan gençlerin ipini koparmış it gibi birbirleri ile evlilik dışı her türlü cinsel ilişkiyi yaşaması...Sıralanır da sıralanır.

Son dönemlerde izlediğimiz dizilere, tiyatro gösterilerine; katıldığımız konuşma ortamlarında dolanan söz ve konulara bakınız; değinmeler, dokunmalar, güldürülü güldürüsüz söz etmeler vardır bu sapkınlıklar üzerine. Üstüne üstlük bir takım diziler bu türlü sahnelerin geçtiği bölümleri bile ulus kanallarından herkese izletmiştir.
On yıl önce izlediğiniz yapımlarda bu türlü akımlar ne kadar vardı, şimdi ne kadar var...
Şu durumda açıkça öne sürülebilir ki medya denilen dokuz yüz dişli Türkbiçer makinası, artık Türk toplumunun bilinç altına her türlü sapkınlığı ''tabu yıkma'' adı altında sokmaya çalışmaktadır.

İstatistikler göstermiştir ki eşcinselliğin, dönmeliğin, evlilik dışı ilişkilerin arttığı toplumlarda evlilik oranları hızla düşmeye başlamış, kadın-erkek arasındaki güven azalmış, babasız-kimliksiz çocukların sayısı çoğalmış (avrupada doğan her 3 çocuktan 1 i babasızdır) ve ''aile'' denilen kurum kökünden sarsılmıştır.

İşte Türklüğün özünden vurulduğu nokta. Çağlar boyu Türk kişisinin her türlü güçlüğe karşı dayanma noktası olarak kullandığı aile bağları, aile dayanışması, aile güveni gibi kutlu değerler; bu türlü aile kurma davranışına uymayan kavramlarla çürütülmek istenmektedir. Düşünün; ekonominiz pek güçlü değil; siyasi olarak bölünmüşlük tavan yapmış; ve toplum erdemleri yok olup aile kurumu yıkılmaya başlamış.
Türkiye nin vardırılmak istendiği nokta bu değilde nedir?

Her kötü çağımızda son dayanak noktamız olan ''aile bağları'' çürütüldüğünde; ''yiyip içip çalışıp, alış veriş yapan insan topluluğu'' olma dışında geriye elimizde ne kalacaktır bizi birleştirmek için? Erdemlerimiz, görgümüz, yaşam biçimimiz, atalarımızın yaşam mirası; bir kaç sözde ''özgürlük'' çığlıkları atan Türklük düşmanlarının elinde yok mu olacaktır?

''Kültürü de insanlar koyar, o zaman kültürü de insanlar değiştirebilir; siz bizim değişimimize karşı koyarsanız geri kafalı damgası yersiniz, özgürlük herkesin hakkı''

 Sözde özgürlükçülerin en büyük dayanak noktası bu türlü bir görüştür. Her şeyin kolayca değiştirilebleceği gibi bir yanılgıya düşerek Türk ün ''atalar-ordu-aile-bayrak-yurt-erdem-görgü-gelenek-görenek'' gibi başlıca değerlerine saldırmayı görev edinirler.

''Kimseye zararı yoksa cinsel tercihleri engelleyemezsiniz''

Görüşü ile de ''iyilik perisi ibneler-travestiler-dönmeler'' yaratarak yozlaşmışlığa saldıranları haksız konuma düşürmeye çalışırlar.

Peki ''zarar'' ne demektir? Yediğiniz ekmeye karışmadığı sürece her türlü kişi her türlü eylemi toplumda yapabilir mi?
Evinizin önüne gazete serip, gözünüzün önünde size baka baka gazeteye pisleyen bir adam size zarar vermiş olmaz mı? Size ve topluma çok ters görgüsüz bir eylem yapıyor; buna karşın sizin emeğinize, kazancınıza dokunmuyor,çıkıp arabanızı taşlamıyor. Şimdi sözde özgürlükçülere göre size zarar vermeyen bu adamı hoş görüp günün her saatinde işini evinizin önünde görmesine göz mü yumacaksınız? Bu toplumun erdem ve görgü dokusunu bozan bir eylem değil midir?...

Çocuklarımız, torunlarımız her gün tv de, sokakta cinsel olarak sapkınlığa düşmüş insana benzer yaratıkları ve insanlıktan çıkmış görgüsüzlerin ''ne yaptığını'' size sorsa onların küçücük dünyalarının anlayamayacağı bu durumu nasıl açıklayacaksınız?
 Küçük yaşlarda her türlü ilginç kişiliği kendisine ''örnek'' edinen; diyelim ki erkek çocuğunuz her gün Tv lere çıkıp anıran ve ''diva'' olarak gözümüze sokulan insan paçavraları gibi kendisini boyayıp süsleyerek karşınıza dikilse çocuğunuzun bu durumu sizleri korkutmaz mı?
Belki de bastırılmış; buna karşın ortaya hiç çıkmayacak ve eyleme dökülmeyecek olan duygular yalnızca bu türlü iğrenç kişilerin toplumda boy göstermesi ile çocuklarımızı yanlış yollara saptıracak.

Eğer yanlış cinsel seçimler bir hastalıksa devlet bunun önlemini alsın, alamıyorsa bir hastayı karantinaya alır gibi bu kişilere gereken yaptırımı uygulasın.
Eğer yanlış cinsel seçimler aslında hastalık değilde yalnızca birer seçimse kimse kusura bakmasın; Geleneği-göreneği-erdemi ve yaşam kuralları ile ün salmış atalarımızın bizlere bıraktığı bu mirası kimseye çiğnetmeyiz.

Bizler; yaşam biçimimizi-görüşümüzü ancak Türk yaşamının özüne ters düşmeyen yeniliklere açarız.

Cinsel özgürlük adı altında bizlere yamanmaya çalışılan her türlü çürümüşlüğü Türk ulusu olarak Türk yurdundan kovmak ve barındırmamak bizlerin görevidir. Bizlerin bu isteği dinden-kitaptan-dini buyruklardan değil; en başta Türk toplumunun, torunlarımızın çürümüşlük yoluna düşmeyeceği, beyinlerinin bulanmayacağı, ruhsal çöküntülere girmeyeceği güven dolu ''Türkçe'' bir gelecek kurma isteğinden başka birşey değildir.

Yalnızca yediği ekmeğe dokunulduğunda sesini çıkaran; çalışıp uyuyup ortalıkta üreyen ve ölen bir varlığın hayvandan geri kalır yanı nedir? Kişi oğlu (insan) kendisine yarattığı erdemlerle kişi olmayı hak eder...

Tengiz
Birinçayın Yirmi üçü
EVİREN YILI
23.01.2012

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 795


« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2012, 13:31:58 »

Şuan öyle bir yığın toplulukla iç içe yaşıyoruz ki, bunların beyinleri kafalarının içindeki incir çekirdeği kadardır. Hayatı yemek, içmek ve eğlenmek üzerine kurgulamışlar, o yönde çabalar içine girmişlerdir.

10 yıl önce televizyonlardaki dizi sayısı iki elin parmağını geçmezken şimdilerde yüzlerce tv dizisi izlenmektedir. On yıl önce abuk subuk, saçma sapan ve ancak Türk kültürünün kanalizasyonu olabilecek nitelikteki yarışma programları yoktu ama şimdilerde bu yarışma programları gençliğin en büyük ideali oldu.

Her şey yozlaştı, her şeyin içi boşaltıldı...

TÜRK adı, sanki bir kişi ismi gibi algılanmaya başlandı; herkese TÜRK adı vurulur oldu...

Atalarımız için AŞK kutsal bir kavramdı; şimdiler de ise bu kavramın kavranış şekli vücudun salgıladığı hormonların sıklığıyla ifade edilmeye başlandı. Yemek, içmek ve eğlenmek gibi bir hal aldı.  

Atsız ata yıllar öncesinde adeta bugünleri görür gibi şöyle bir nasihatte bulunur;

Er kişiysen görevin neyse başar,
Zevke, eğlenceye hayvan da koşar!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
AYŞEGÜL
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 39


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ!


« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2012, 15:21:37 »

 Bu kesinlikle özgürlük değil, aksine esaretin ta kendisidir. Bayan bedeninin erkeğin malı olması durumunda neyin özgürlüğünden, neyin modernliğinden bahsedebiliriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sucitay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 102« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2012, 15:42:05 »

Bu durumu bir salgına benzete biliriz zayıf olanları kendine katan güçlü bir ülküsü olan bizleri ise bağışıklıından dolayı etkilemeyen bir durum ama her hastalıkta olduğu gibi bu duruda önce çocukları sonra zayıf insanları ve yaşlıları vurur.Bu beyini ve ülküyü vuran bir salgın oldundan çocukları ve gençleri koruyup Tüklük aşılamamız lazım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ne mutlu TÜRK doğana!
Altay Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 291


« Yanıtla #4 : 23 Ocak 2012, 16:39:37 »

A.B.D Şeriat'lılığın yolundan gidenler sapıtıyor. Türk budununun yozlaşmanın asıl nedeni bence Türkiye Türk yurdunda fetoş kültürün artması, en iyi örnek, Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Harun Yahya
'nın açık yayında sürekli Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
tacizleri
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AYŞEGÜL
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 39


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ!


« Yanıtla #5 : 25 Ocak 2012, 20:40:31 »

 Adam(Harun Yahya=Adnan Oktar) aynı geylere, kadınlar da şeytana benziyor. Bu cemaat kültürünün hepimizi getireceği son nokta budur. Bunların kuyruğuna takılırsak hepimiz eşcinsel veya çok eşli sapıklar olur çıkarız. Allah bunların eline düşürmesin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
sng
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 26 Ocak 2012, 09:56:22 »

Turhal ovası sapkınlığın yuvası olsun diye mi bunları yayınlıyorsun Süper tv? Yazıklar olsun!
Türkbiçer makinesi yeterli bir ifade olmuş Tengiz kandaşım, üstüne söyleyecek lafım yok. Sağ olasın!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.209« Yanıtla #7 : 29 Ocak 2012, 20:18:31 »

Ülkemizde özgürlüğün neyi belirttiği konusunda her kafadan o kadar çok ses çıkıyor ki, gerçekten özgürlüğün ne olduğu konusunda hiç kimsenin bir fikri yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 29 Ocak 2012, 20:36:49 »

Ülkemizde Türkten başka herkesin, Türkçülükten başka her  akımın özgürlüğü var. Özgürlüğü olmayan sadece bizleriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gök Börü
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 12« Yanıtla #9 : 17 Şubat 2012, 23:39:30 »

İnsanlar ümmetçi  arapçı oldumu özgür,  TÜRKÇÜ oldumu nazi , faşist.
Avrupa toplumları bozuldu, sıra bize geldi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Yüce Tengri Türk Irkını Korusun !
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.071 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.02s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.