CHP GENEL BAŞKANI KILICDAROĞLU'NA AÇIK MEKTUP!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 02 Haziran 2020, 00:59:18


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: CHP GENEL BAŞKANI KILICDAROĞLU'NA AÇIK MEKTUP!  (Okunma Sayısı 7363 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 14 Haziran 2011, 20:05:14 »

Sn;  Kılçdaroğlu, Biliyoruz bu sözlerimizi kulak ardı edeceksiniz lakin biz Türk uruğunun Bozkurt soylu evlatları gene de bir duyuru olarak, Türklüğün  geleceği açısından içimizden geçenleri  size deklare etmeyi bir borç olarak görüyoruz, umarız ki kulaklarınızı kapatmayarak bu sözleri önemsersiniz, aksi taktirde tarihe kutlanmış bir CHP genel başkanı olarak değil de vatana ihanet etmiş birisi olarak geçeceksiniz, umudumuz asla bu değil çünkü oturduğunuz koltukta bir zamanlar Başbuğumuz, ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK oturuyordu, sırf bu yüzden sonsuz saygılarımıza nailsiniz.

Türklük sizinde üzerine basa basa söylediğiniz gibi Tayyip idaresinde töhmet altındadır, Türklük büyük bir cendereye hapsedilmiş ve orada yok edilmek istenmektedir, bu katliama göz yummak için insanın ya zavallı veya düş üstü bir durumu yaşamakta olması gerekmektedir. Biliyorsunuz ki Türkler bu dünya da üç imparatorluk kurmuş tek millet olma ünvanına sahip ve konuştuğu dil Türkçe olması da dünyada ki en büyük coğrafyayı kapsayan dillerin ilk sırasında yer almasını unutmamanızı bunun nedeninin de Türklerin asla her türlü badireye ve tehlikeye papuç bırakmaması olduğunun bilncin de olduğunuzu var sayarak sakın ha kürt denen ezikler ile birlik olmaktan yana şansınızı kullanmayın, sonuç zavallı Kürtlerin ve sizin için hezimet olacaktır.


Sn; Kılıçdaroğlu, Emin olduğumuz bir şey var ki siz kürt denen eziklerin üzerinden siyaset yapacaksınız, bu alanen belli olmuştur, kürt denen enciğin yanında olmak Türk milletinin karşısında olmak demektir ki bu durumda Bu kutlu partinin genel başkanlığında asla yeriniz olmaması gerekiyor, buna Türk soyundan gelenler asla izin vermezler, bu durumda ilk evvel chp içerisinde çıkacak olan bir kargaşaya daha sonrada sizin sorumsuz davranışlarınızın ardından ülkede çıkacak olan kargaşa neticesinde Türklerin eline pis kürt kanının bulaştırılmasının suçu sizin olacaktır, sanmayın ki Kürtlere değil istedikleri, tek hak bile bu ülkede verilmeyecektir, A.K. Partisinin kürt havasına kapılmış gidiyorsunıuz ama bu rüzgarın yönü Türkün kucağıdır bu kucakta ana kucağı olmayacaktır bunu biliyorsunuz.

Türkiye karanlık bir dehlize girmek üzerdir, bu dehlizin sonun da  Türk soyundan gelenlerin uluyarak yarattıkları  ışık huzmeleri vardır. Önümüzdeki Anayasa değişikliği konusunda ki tavrınız bu ışık huzmelerinin hakkınızdaki düşüncelerini netleştirecektir, ya huzmelerden bir tane olacaksınız veya kayan bir yıldız misali yanıp söneceksiniz. Karar sizin. Huzme olmak için Kürtlere verdiğiniz sözleri unutarak ve Başbuğumun koltuğunu terk ederek kendi halinize dönmeniz gerekmektedir. Türklüğün size ihtiyacı yok, bu sözlerim kürt kardeşlerinizi kurtarmanız açısından önemlidir,

Esenlikle Sn; Genel Başkan.


Yürekli-kam  14 Haziran 2011  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2011, 20:14:16 »

Türklüğün size ihtiyacı yok, bu sözlerim kürt kardeşlerinizi kurtarmanız açısından önemlidir,

Esenlikle Sn; Genel Başkan.


Yürekli-kam  14 Haziran 2011  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com
Başka söze ne gerek?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.863« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2011, 20:19:58 »

Yüreğine, eline sağlık kandaşım.Tarihden ders almayanlar,biz Türkleri yine küçük görmeye başladılar.Ama ok yaydan çıkmıştır.Bunu bilsinler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2011, 20:25:19 »

   Soysuz herif, Chp'nin oyları % 28'i görmüşken ve yükseltmesi gerekirken kürtçülük yapıp düşürdü oyları. Sonrada Mhp ye gitti oylar diyor. Chp'nin Baykal ve ekibinin ulusalcı çizgisine ihtiyacı vardır. Haddin olmayan o başkanlıktan istifanı tavsiye ediyorum.
  Onur Öymen'i nasıl harcadıysan, haydi sıra sende uzaa.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börüteçene
BÖRÜTEÇENE
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 15« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2011, 21:02:19 »

Sadece Onur ÖYMEN mi? Canan ARITMAN'ı da harcadı. Yanına Gürsel Tekin denen çıfıtı ve diğerlerini aldı. Horasan Türkmenlerinden olduğunu çok iyi bildiğim Kılıçdaroğlu  damarlarındaki kana ihanet etmiştir. Halkların kardeşliği palavrasına safça inanmakta mıdır yoksa bir amaca veya bir hizmetin maşası mıdır ya da yaptığı bir seçim stratejisinden ibaret midir  bunu önümüzdeki zaman gösterecek. Türk olup ta Türklüğe ihanet edenlerin suratlarına tüküresim geliyor... Atatürk'ün CHP si , Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün uçmağa varmasıyla birlikte dönme ve devşirmelerden kurtulamadı ne yazık ki..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK IRKI SAĞOLSUN
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 14 Haziran 2011, 21:12:47 »

O gün çok üzülmüştüm çünkü o ağıza Atsız hiç yakışmamıştı dağlargibi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 952


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #6 : 14 Haziran 2011, 21:27:57 »

CHP Grup Başkanvekili: Ortada başarı filan yok
A.A - Özgür ALTUNCU - Zafer KARAKOÇ - İSTANBUL DHA
14 Haziran 2011
CHP'li İnce: Ortada başarı filan yok
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, partisinin aldığı oy oranına ilişkin, “Ortada başarı filan yoktur” dedi. Sonuçlar hakkında ilk kez konuşan CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal "Başarılıyız diyerek kendimizi kandırmak büyük hatadır" dedi. CHP Eski İstanbul İl Başkanı Berhan Şimşek ise olağanüstü kurultay çağrısı yaptı.

İnce, Yalova'da düzenlediği basın toplantısında, seçim çalışmalarında Yalova'da en çok üzerine gidilen kişinin kendisi olduğunu söyledi.
Hiç kimseden korkusu olmadığını ifade eden İnce, “Seçim kampanyasında en çok eleştirilen, üzerine oynanan, tankıyla, topuyla üzerine saldırılan benim. Ben bunların hiçbirine cevap vermedim. Muhatap almadığım için cevap vermedim. Ben çiğ yemedim karnım ağrısın. Hiç kimseden korkum yok, seviyeyi düşürmek istemedim ama seviye ne yazık ki düştü. Kim ne biliyorsa konuşur” dedi.

'İRLANDALILARI TEMİZLEYECEĞİZ'

İnce, seçim sürecinde merkez ilçe teşkilatının istifasına da değinerek, şöyle devam etti:
“Ben büyük işlerle uğraşıyorum. Küçük siyasi tartışmalara giremeyeceğim ama bu partide İrlandalılar olmayacak. Bu dönemde partiden İrlandalıları temizleyeceğiz. Ağabeylik yapacağım. Bu partide İrlandalı olmayacak. Başka partilerden talimat alan kişi olmayacak. Bunları barındırmayacağım.”
Yalova'da Ak Parti'nin kendisini sandıktan çıkartmamak için elinden geleni yaptığını öne süren İnce, “Bir parti düşünün; kampanyasını anamuhalefet partisinin üzerine kuruyor. Saçmalık buradan başlıyor. Başbakan, eski 4 il başkanını toplayıp, Yalova'daki seçim stratejisini benim üzerine kurarsa örgüt böyle yapar. Bunun üzerinde kampanya yapılırsa bu beni büyütür. Stratejisi yanlıştı” diye konuştu.

İnce, bir soru üzerine Ak Parti'nin aldığı oyu değerlendirirken şunları söyledi:
“Yalova'da kimseye ben bedava kömür, makarna vermedim. Kimseye iş vaadinde bulunmadım. Sadece insanlara gönlümü, yüreğimi açtım. Her gördüğünüz üç kişiden birisi bana, partime oy verdi. Ben de böyle bakıyorum. (AK Parti'den Yalova Milletvekili seçilen) Temel Coşkun , 'her iki kişiden biri bana oy verdi' diyorsa ben de bunu söylüyorum. Neden olumsuz bakayım. AKP'ye toplumun yüzde 50'si oy verdiyse yüzde 50'si de oy vermedi. O tarafından bakın.”

İNCE: AÇIKLAMALARIM ULUSAL DEĞİL, YERELDİR

Akşam saatlerinde CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce, bu sabah düzenlediği basın toplantısındaki açıklamalarının yanlış anlaşıldığını söyledi. Yalova Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda konuşan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, basın toplantısındaki açıklamalarının Yalova’ya yönelik olduğunu kaydederek, “Sabah bir basın toplantısı yaptım. Basın toplantısında da dedim ki ‘İçimizdeki İrlandalılar var. Bunlardan temizlenmeliyiz’ Arkadaşlarımız da sağ olsunlar sanki bu genel merkezle ilgili bir konuymuş gibi geçmişler. Bu Yalova’ya yönelik bir açıklamaydı. Genel Başkan Yardımcısı bana cevap vermiş. Aradım ‘Yapma. Birbirimize düşmeyelim, böyle bir şey yok dedim. Haber doğru değil. Bunu da düzeltmek istiyorum açıklamasında bulundu.

 

'ORTADA BAŞARI FİLAN YOK'

Muharrem İnce, CHP'nin Türkiye genelinde aldığı sonuçla ilgili soruyu ise “Ortada başarı filan yoktur. Bunla ilgili açıklamalarımı Ankara'da yapacağım” diye yanıtladı.

BAYKAL İLK KEZ KONUŞTU

Baykal, Posta Gazetesi'nden Candaş Tolga Işık'a seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu'na "kendini kandırma" sözleriyle seslenen Baykal, sonuçları şu sözlerle yorumladı:

"Ortada CHP adına bir başarı yok. Benim genel başkanlığım döneminde yapılan son ankette CHP'nin oyu yüzde 29'du. Şimdi ise yüzde 26'ya indik. Biz oy kaybettik, AKP oyunu artırdı. Sorunu çözmek istiyorsak önce hastalığı doğru teşhis etmeliyiz. Başarılıyız deyip kendi kendini kandırmak büyük hatadır. Ortada bir başarı yok."

MYK YARIN TOPLANACAK

CHP MYK, seçimin ardından ilk kez Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında yarın toplanacak. Toplantı, saat 11.00'de başlayacak.

ŞİMŞEK'TEN OLAĞANÜSTÜ KURULTAY ÇAĞRISI

Bu arada CHP Eski İstanbul İl Başkanı Berhan Şimşek de CHP Genel Merkezi tarafından görevden alınan bazı il ve ilçe örgütü yöneticileriyle birlikte İstanbul'daki Sümer Otel'de bir basın toplantısı düzenledi.

CHP'nin Genel seçimlerde başarısız olduğunu öne süren Şimşek, "İlk defa ve son olsun. Sayın Genel Başkanın vermiş olduğu bir sözü yerine getirmesini rica ediyorum. '40 alamazsam giderim' dedi. Madem ki devrimci, emekçi Kemal olarak oraya geldin. Demokrasinin işlemesi olarak sizi oraya taşıyan CHP'nin en üst kuruludur, kurultaydır. Biran önce seçimli bir kurultay davetinde bulunmak, benim tanıdığım sayın Kılıçdaroğlu'na yakışır" şeklinde konuştu.

Mevcut CHP yönetimini eleştiren ve 'Yeni CHP' söylemiyle CHP'de bir DNA bozulması yaşandığını öne süren Şimşek, "İstemiş olsaydım burada binlerce on binlerce örgüt üyesi arkadaşım olabilirdi. Fakat bu genel merkeze mesaj toplantısı" şeklinde konuştu.

ÖRGÜTÜ DIŞARIDA BIRAKILDI İDDİASI

CHP'nin milletvekili aday listeleri belirlenirken örgüte sorulmadığını belirten Şimşek, "Örgütü dışlayanlar, bugün aldıkları sonucu örgüte yükleme çabası içindeler. Siyaset tarihinde belki de genel başkanlık koltuğuna en rahat en çabuk ve en kolay oturan kişi sizsiniz. Örgütü gözden geçirmek yerine siz ve arkadaşlarınızın kendinizi gözden geçirmenizde fayda var " ifadesini kullandı.

"ATATÜRK'ÜN ADINI AĞIZINIZA ALMADINIZ"

CHP'nin yeni politikalarını da eleştiri yağmuruna tutan Şimşek, seçim sürecinde Atatürk'ün isminin özellikle ağza alınmadığını da iddia etti. Şimşek, " Yeni CHP denilen Cumhuriyet Halk Partisi'nde bir DNA bozulması yaşanmıştır. CHP örgütü bundan çok büyük bir üzüntü, acı ve kaygı duymaktadır. 'Herkes için CHP' sloganıyla yola çıkıldı. Ama görünen o ki birilerinin CHP'si haline geldi. Herkes için CHP ama bir şartla CHP'liler hariç. Sayın genel başkanın aday olduğu, sayın genel genel sekreterin aday olduğu ikinci bölgede sadece 9 milletvekili çıkarıldı. Genel başkanın ve kerameti kendinden menkul genel başkan yardımcısının açıklaması var. 'Oylarımız MHP'ye kaydı' diyorlar. Neden kaydı? Bir seçim sürecinde bu ülkenin kurucusu Atatürk'ün adını ağzınıza almadınız. Bu ülkede Atatürk'ü baş üstünde taşıyan AKP'ye MHP'ye oy verenler vatandaşlarımız olmuştur " şeklinde konuştu.

İSTANBUL'DA CHP'NİN OYU DÜŞTÜ

CHP 'nin İstanbul 'da da oy oranının düştüğünü de iddia eden Şimşek eleştirilerini şöyle sürdürdü :

"Bu seçimleri 2007 seçimleriyle kıyasladığı kadar 2009 yerel seçim sonuçlarıyla da kıyaslamalı. 2009 Kemal Kılıçdaroğlu belediye başkan adayıyken aldığı oy, İstanbul 'da yüzde 37'dir. İl genel meclisinde ise yüzde 33'tür. Şimdi ise il genel meclisinde alınan oy yüzde 23, İstanbul ortalaması ise yüzde 30'dur. CHP'nin kalesi İzmir 'de AKP ile fark yüzde 5'e inmiştir. Referandumda biz yüzde 45 hayır çıkardık. Yüzde 30 nire yüzde 45 nire. Referandumdan sonra Sayın Gürsel Tekin yüzde 42'nin yüzde 36'sı CHP'nindir dedi. Sayın Gürsel Tekin araştırma şirketlerinin sırtına teneke bağlayacağınıza CHP örgütünden gelen bir insan olarak örgütüne sahip çıkmalıydı"


                   Kilciktaroglu hirt kemal koltuga oturur oturmaz büyük kin besledigi AtaTürkcü kesimi tasfiye etti,onlarin yerine nerde ne kadar it kürt ,nesebi belirsiz soysuz varsa yönetime getirdi. Fransada ,cumhuriyet savcisinin katili yilmaz güneyle, yüce irkimiza agiza alinmiyacak hakaretler savuran,kansiz kürt köpegi ahmet kayanin bok cukurunu ziyaret etti. Bilip bilmeden ermeni kürt melezi kilciktara Türklük payesi bagislamayin. O zaman sorarlar adama,niye annesinin yandan yemis hanim oldugunu yalanlamadi ? Öyle ya cikar annem ermeni degil,olsada bir mahsuru yok diye ekliyebilirdi CHP´nin siyasi görüsü geregi Yapabildimi ? Yok ! O zaman bizim gandi hirt zirt kemal su katilmamis ermeni anali,babasi belli olmayan melez . Önder savla isbirligi yaparak baykali icerden manipule edip partiyi ele gecirdi,isminide Y CHP olarak degistirdi. En cok oyu nerden aldi ? AtaTürkcü Onur Öymene muhalefet ederek dersimdeki olayin soykirim oldugunu savundugu Tunceliden. Derisi yüzülecek bir serefsiz bu satilmis hain. CHP´nin gercek sahiplerinin söyledikleri yukarda yaziyor. Bundan sonra it kemali iyi günlerin beklemedigi görülüyor. Icerdeki irlandalilari temizliyecegizden kasit kirolari temizliyecegiz anlami cikar. Yapilmasi gerekende budur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.017


IRKÇI


« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2011, 03:10:50 »

Dikkatleriniz cektimi bilmiyorum kilicartigi secim sürecinde cok sinsi davrandi...

Bu ülkede Türklere ragmen Türkleri safdisi birakarak digerlerinin oylari ile kimse iktidara gelemeyecegi icin kilicartigida bunu cok iyi bildigi icin kendisini kamuflaj etmeye calisarak (kökeni Aksehir'den Tunceliye göc etmis Türkmen asiretine dayaniyor masali... Horasan Türkmen'i masali gibi) secim mitinglerini agirlikli olarak Türklerin ezici cogunlukta oldugu bölgelerde yapti.
Gercekte buz gibi kürtcü olan kilicartigi, hayalinde olan hedeflerini hayata gecirebilmek icin Türkleri kandirarak onlarin oylarini almaya mecburdu. Ayni Tayyip Erdogan gibi oda cok kurnazdi, birisi dindar maskesi ile Türkleri kandirip oylarini aldi, digeri ise Cumhuriyet ilkelerine ne kadar bagli oldugu göz boyamasi ile hatta safkan Türkmen (!) oldugu yalanini yandaslarina yaydirarak Türklerden oy almaya calisti.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 952


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #8 : 15 Haziran 2011, 03:30:30 »

 Daglar gibinin ekledigi iletide yaziyor gazeteci Telefon acip soruyor ermenimisiniz diye ? Ablasida hayir biz müslümaniz diye cevap veriyor . Su mantiga bak ? Bre kefere gazeteci sana dininimi soruyorda müslümanim diyorsun. Irkini cinsini secereni söyle soysuz. Resmen müslümanligin arkasina gizlenerek irkini maskeliyor. Benim bir huyum var almanyada. Cogu kez bana irkimi sorarlar bir sefer dahi ben Türküm demedim. Tahmin et bakalim hangi millettenim dedim .Her seferinde Türksün diye tahmin ettiler Bende o halde biliyorsunda niye soruyorsun diye bozuldum. Burda verdigim misalde elin almani bile tereddütsüz sen Türksün diyor. Ben Türküm diyen insanda birazda Türklük sifati olacak. Yoksa ben Türküm demekle Türklük olmuyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #9 : 16 Haziran 2011, 17:08:08 »

Kemal Kılıçdaroğlu'nun şahsen goril soyundan geldiğine ya da ermeni fışkırtması olduğuna inanmıyorum.Ama şu 1 yıl içinde çok korkak davrandı.Belki siyasete yeni atılmışlığı yüzünden belki de kendine güveni yetersiz olduğundan.Gorillere el açmasının ona hiçbir oy kazandırmayacağını bile bile çok riskli adımlar attı,ilginç sözler söyledi.
Bilmiyorum belki ben yanılırım ama ben bugüne kadar Atsız Ata hakkında konuşan ve ya onu anlatmaya çalışan bir goril veya ermeni fışkırtması görmedim.Çok konuşmak zorunda kalan insanlar konuşmaları arasında bilinç altını her an kontrol edemez.Toplum psikolojisi de aynı şeyi söylüyor.Ama ne olursa olsun ettiği sözlerden,yaptığı konuşmalardan dolayı Türkleri son dönemde oldukça üzmüş,hayal kırıklığına uğratmıştır.Kam ağabey'in yazısı çok anlamlı,umarım bir danışmanı görür de kulağına fısıldar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.222 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.023s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.