Bu Hayatta Türklük Kimin Umrunda?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Mayıs 2020, 16:51:27


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bu Hayatta Türklük Kimin Umrunda?  (Okunma Sayısı 3906 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 795


« : 20 Haziran 2012, 01:04:07 »

Öyle bir zaman oldu ki, şehit haberleri artık güneşin doğup batması gibi doğal bir hal aldı. Hatta bu haberler okunmuyor bile. Özgürlük adı altında yapılan kürtçülüğe herkes trene bakar gibi bakıyor ve hatta umursamıyor dahi. Devlet deseniz adı var kendisi yok.

Malesef yapacak bir şey yok. Bu söz hepimizin ağrına gidiyor ama yapacak bir şey yok! Yapamayız. Yaptırmazlar!
Şuan bu yazdıklarımızı okuyan yüzlerce kişi pkk dan çok bizden nefret ediyorlar. Böyle bir ülkede yaşıyoruz.

Bu ülkede yemek, içmek ve eğlenmek daha önemlidir. Yeni yeni kıyafetler giymek, acayip saç modelleri ile dolaşıp her yerlerine takılar takıp yabancı sembollü dövmeler yaptırmak, müziğin kanalizasyonu sayılabilecek seslere dans etmektir yaşam. Kim takar Türklüğü. Bu saydıklarımı eğer yapabiliyorsan huzurlusundur. Bir kürde veya başka bir ırka ait olan bir insana sataşmak, ayrımı yapmak huzur bozar, ne gerek var huzurun bozulmasına? Sen ye-iç yat eğlen.

 Hayat, para biriktirip ev almaktır, araba almaktır. Eğer evin varsa bankadan para çekip ikincisini almaktır. Tatile gitmektir. Boş zamanda sinemaya gidip holywod mudur ne zıkımdır filmleri izlemektir. AVM lere gidip gezmek tozmaktır. Çeşit renkte ojeleri el ve ayak tırnaklarına sürüp, dekolte kıyafetlerle gezmek, erkek arkadaşlarla kafe denilen yerlere gidip ''bana bir kola ve pizza'' getirin demektir.Abuk subuk şarkı söyleyen şarkıcıların konserlerine gidip kafa sallamaktır; huuuu diye toplu halde bağırıp biraları içmektir. Akşam evde tv dizilerini izleyip, kim kimi boynuzluyor, aile içinde kim kimle kırıştıryor, bilmem kimin suçu nedirlere bakmaktır.  Gazeteler alıp, hangi mankenin hangi ünlü ile kırıştırdığını okumaktır. Hangi ünlü bilmem ne bardan çıkarken ne demiştirleri merak etmektir.

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasıdır. Hümanizm felsefesidir hayat. Avrupalı olmaktır hayat. Arap olmaktır; her müslümanı kardeş görmektir. Bir toplum ne kadar da kötü olsa, yine de müslüman deyip dua etmektir. Acı çeken araplar için ağlamak, yırtınmaktır. Türklüğe karşı olan din uzmanlarına taparcasına bağlanmaktır. Türban için var gücüyle mücadele etmek; türbanı her şeyden önemli görmektir.

Hülasası hayat Türk adını barındıran her şeyden uzak durmaktır. Onun ters istikametine doğru yol almaktır.

Bu çerçevedeki bir hayat da Türkçülük fikirlerini almak demek huzursuzluk demektir. Mutsuzluk demektir. Stres demektir.

Kim takar Türkçülüğü?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
Tata Tunga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 810Site
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2012, 04:13:24 »

Türklüğüne bağlı, bilinçli, haysiyetli Türk kanı taşıyan her Türk evlâdının umrunda.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bütün TÜRKLER bütün engellere rağmen bir gün mutlaka birleşecektir. Bunu başarmak için milli çıkarları şahsi çıkarlarlarımızdan, zevklerimizden üstün tutmalıyız. Ancak bunu yapabilen milliyetçidir.
Önemli Olan Türk Kanı Taşımak.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Bergütey
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 479


Türkiye Türklerindir!


« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2012, 08:34:09 »

Kapitalist felsefe hümanizmle beraber. 80 darbesinde böyle bir Türkiye tasarlanıyordu ve amaçlarına ulaştılar. Coca-Cola'nın Türkiye'ye geldiği ilk gün çorap söküğü gibi devamı geleceği belliydi zaten. AVMler ve fastfoodlar Türk kültürünü çok yozlaştırıyor.

Akpye muhalif olan kesimin büyük bir çoğu zaten Atatürkçü maskesini takmış solcular, bildikleri tek şey laiklik,anti-amerikancılık. Hiç Türklüğü ön plana çıkarıp da konuşan, muhalefet eden yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Irkçılığın sebebi yoktur, sebep arayan varsa da ırkçı değildir.
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.863« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2012, 09:07:13 »

Kazım, yazdıkların baştan sona kadar doğrudur. Evet, şimdi, akarsuyun içinde yağmur damlası kadarız. Suya yön verme şansımız hiç yok. Çok çalışmalıyız, en yakınımızdakilerden başlayarak bıkmadan uyarmaya ve bilgilendirmeye devam etmeliyiz. Zaman var mı? En büyük sıkıntımız zamandır. Ama başka şansımız yok. Ne zaman ki, akan suya yön verecek kadar çoğaldık. Korksunlar o zaman kanımızdaki Hülegü Han dan. Yılmak yok, hedef 2023.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.209« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2012, 10:09:20 »

Kandaşım, bu bizim üzerimizde oynanan en büyük oyundur. Bizi milli gayeden mahrum bırakıp, bireyselcilik adı altında, benmerkezciliğe mahkum eden bu oyun, devam ederse, bizim sonumuz olacaktır. Aynı Amerikalılar gibi, akılsız, dünyadan bir haber, işi gücü para olan bir millet olma yolunda ilerliyoruz. Milli gayeyi geçtim, hiç bir gayemiz yok. Umurumuzda değil ki ileri nesiller, torunlarımızın rızkını gidip satıyoruz, bir gıdım para için.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Darıtay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 798


Demir gibi sert, Atsız gibi mert!


« Yanıtla #5 : 20 Haziran 2012, 18:15:09 »

Tanrının ve onun yarattığı Türklerin umurunda.

Gerisi içi boş kelle, çürük yumurta, araya kaynamış maymun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Tarihin olağanüstü ve şahane işi,
Kür Şad'ın, Kül Tegin'in, Çağrı Beğ'in ok çekişi..."

Hüseyin Nihâl Atsız
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 20 Haziran 2012, 19:03:51 »

Bugün başıma gelen bir olayı anlatacağım, uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşı gördüm. Biraz konuştuk ve konuyu bir süre sonra Türklüğe-Türkçülüğe getirdim. Kendisine Türk halklarını söyler misin dedim ve gelen cevaba bakın. "Türk halkları; Çerkez, Gürcü, Laz, Kürt..." Evet kandaşlar, durum bu kadar vahim. Bunu diyende yörüktür ayrıca. Kanı da bozuk değil. Artık gerisini siz düşünün... Ben yinede bir kaç şey anlattım buna, umarım dediklerimi unutmamıştır. Durumumuz gerçekten çok kötü.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tata Tunga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 810Site
« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2012, 22:48:14 »

Durmumuzun kötü olduğunun ben de farkındayım. Ama yine de yine de bir şeyler yapmamız gerektiğine,boş durmamamız gerektiğine inarak devam etmeliyiz. Bu uğurda gösterileen en ufak çabayı bile teşvik etmeliyiz. Türkçü ruh sönmedikçe durum bugün değilse bile elbet ileride bir gün durum düzelebilir. Oysa hiçbir şey yapmazsak neye güvenebilirz?! Öyle bir ruhla, öylle bir zihniyetle çalışmalıyız ki hiçbir şey olmayacağını kendi gözlerimizle bile görsek yine de amansızca çabalamalıyız. Ama bu konuşmamdan hiçbir şey olmayacağını düşüündüğümü sanmayın! Benim demek istediğim o hale bile düşsek yine de Türkçülüğe sıkı sıkı sarılmalıyız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bütün TÜRKLER bütün engellere rağmen bir gün mutlaka birleşecektir. Bunu başarmak için milli çıkarları şahsi çıkarlarlarımızdan, zevklerimizden üstün tutmalıyız. Ancak bunu yapabilen milliyetçidir.
Önemli Olan Türk Kanı Taşımak.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.054 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.