BOZKURTLARIM GÖK TANRI YARDIMCINIZ OLSUN, NE MUTLU TÜRK DOĞANA!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Temmuz 2020, 14:39:35


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: BOZKURTLARIM GÖK TANRI YARDIMCINIZ OLSUN, NE MUTLU TÜRK DOĞANA!  (Okunma Sayısı 1639 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.318


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 11 Mayıs 2015, 15:01:58 »

BOZKURTLARIM GÖK TANRI YARDIMCINIZ OLSUN, NE MUTLU TÜRK DOĞANA!

Türkçülük hakimiyeti elde tutabilmenin kesin yoludur, hakimiyet; ırkının devamlılığını sağlama ve daima güçlü durumda kalabilmesi için arayışların, çalışmaların toplam adıdır!

Türk ırkçılarının amacı diğer ırkların daima bir adım önünde kalabilmek çabasıdır. Türkler her halukar da bin yıllardır tarih de varlığını bütün heybetiyle sürdürüyorsa bu Türk ırkçılarının başarısıdır, ne zaman ki bu kavramın içi boşaltılmaya çalışılmışsa belki duraklamamız olmuştur.

Türk ırkçısının önceliği Vatan değildir onun tabusu kanı dolayısıyla ırkıdır. Vatan topraktır, uğruna ölünülecek maddedir, ruh değildir, Türk ırkçıları dünyanın her hangi bir yerini kendisine vatan yapabilir lakin ırkı olmadığı sürece bu vatan denilen toprağın ne önemi olabilir ki. Geçmişten de gördüğümüz gibi Türkler yüzlerce yurt sahibi olmuşlardır. Şu gerçek de var bu yurtları sahiplendiği aralarda bile her zaman ki ülküsü değişmemiştir ‘’KIZILALMA’’ yani Turan, Türk ırkçısı Turana ulaşmadığı sürece hedefini elde etmiş sayılmayacaktır!

Uzak tarihimiz de Kürşad vari yiğit Bozkurtların ne cenderelerden geçerken bu yüce ırk uğruna can verişlerinin hayalini kendimize adapde  edip onu yaşamıyormuyuz?

Türkün ordusunun şimdiki kuruluş düzenini tasarlayıp günümüze 2000 yıl kadar önceden sunan ‘’MOTUN’’ u kim yüreğinde hissetmez ki?

Oğuz Kağanın, Işbara Alplerin, Sançarların, Böğü Alplerin yerinde olmayı hangimiz reddeder?

Ya yakın tarihimizin ölümsüz Türkçüleri..

Türkçülüğün esaslarını kayda alan Türk çocukları tarafından kutlanmış bir Ziya GÖKALP,

“Biz Türküz,Türkçüyüz ve daima Türkçü kalacağız.”  Diyebilen bir Başbakan Şükrü SARAÇOĞLU,

Bir Nejdet SANÇAR, bir  AKÇURA,  hangimizin yüreğinde ışık değil ki?

Gerçek Başbuğ, Türklüğün bir numaralı ongunu Mustafa Kemal ATATÜRK adını duyduğunuz da vucudu yanmaya başlamayan, içerisindeki volkanı harlanmayan kim var?

Ve ruhu satılmış, mankurtlaşmış bir neslin içerisine, fikirleri ile gerçek şahlanışın sahibi olacak Türk çocuklarına silahımsı duruşu veren, gösteren her makalesi ile işaret eden, vasiyet eden GöK BİLGE ATSIZ bizim yaşam kaynağımız değil midir Kİ……….

Türkçülüğü ayaklar altına alacak hareketleri yapan Türkümsü şahsiyetler var aramızda ve onlara pirim veriyoruz.

Sosyal paylaşım ağlarında Türkçülükden bihaber kişilikler bir yerlerden arakladıkları Türkçü söylemleri kullanarak arada bir de kendi içlerindeki pisliği Türkçü görüş adı altında paylaşıp Bozkurtların akıllarını bulandırarak ters istikamet de yol almalarına neden oluyorlar, Bunların sıkca kullandıkları done ya parti veya mezhep ile din mevhumudur Türkçünün dünya görüşü sadece ırkı için yapabileceği projelerden ibaret olacaktır, olmalıdır, Türkçünün tek dini var o da ırkıdır!
Sosyal paylaşım sitelerinde ki bu ve benzeri pislikler neticesinde hani onları gören okuyan zümre Türkçülüğü okudukları gördükleri gibi zannediyorlar, tabiî ki işin aslı bu değil, biz Türkçüler; gerçek Türkçüler bunun böyle olmadığını cıhanı aleme duyurup göstermekle mükellefiz. Asli görevimiz turkcuturanci.com üzerinden milletimizin fertlerine ulaşmak ve onlara gerçeği göstermektir. Bunu yapabilmemiz için otağda çok bulunmak, çok çalışmak burasını bir numarada tutarak arama motorlarında zirvede bulundurmaktır. Buraya gelecek kandaşlarımızı Türkçü görüşle misafir edecek onlara gerçek Türkçülerle teneffüs imkanı sağlayacağız. İşte bu da otağda faal olmamızla alakalıdır, biz hadi bir makale yazın dediğimizde önceliğimiz, derdimiz budur.

BOZKURTLARIM GÖK TANRI YARDIMCINIZ OLSUN, NE MUTLU TÜRK DOĞANA!

Veysel TOP/ yürekli-kam/ 11/5/2015 turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.318


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2015, 15:53:01 »

Ha bir de şu var

Türkçülük bir selse ben o selin sadece bir damlasıyım, seli oluşturan kandaşların, Türklerin varlığı bu davayı ayakta tutarak yükselmeyi sağlayacaktır.

Türkçü sadece Türkten olur, Türkçünün ataları bu ırktan olmalı.

Türkçüler arasında bulunan bazı soysuzların Türkçülük davasına verdiği zararlar müthiştir, onlar sosyal hayatta ezilmişliğin ürünü olduğunu bildiklerinden sanalda nasıl olsa kimse tanımaz, bilmez diyerek kutlu davayı kullanarak kirletme uğraşındalar, soyca Türk bile olmadıkları için Türkçünün yüreğindeki çağlayandan da bi haber olduklarından sağdan soldan uyarladıkları bir kaç cümle ile bazı sosyal paylaşım sitelerinde büyük harflerle paylaştıkları mevzuların ne kadar çok beğeni almasıyla övünür onunla ilgilenirler.

Bazende aşikar olarak otağımıza gelir sıçmıklarını yaymaya uğraşırlar lakin gerçek Bozkurtlardan haberdar olmadıkları içindir ki buraya geldiklerinde damdan düşmüş eşeğe dönerler. örneğin kimileri mhp yi kendilerine kalkan yapar sanarlar ki Türkçüler mhp li, salak oğlanlar ile kaşarların bilmediği şudur, Türkçünün partisi olmaz.

Bazıları da o dediğimiz sosyal ağlarda gördükleri müptezellere uyarak Kızılbaşlık gibi bazı terimleri kullanarak gelirler, bunlar bilmezler ki Kızılbaşlık arap boku yalamaktan öteye gitmeyen hiç bir şey değildir, kimileri de has Türkmen olan Alevi kandaşlarımızın adını kirletecek başlıklar açarlar, onlarında bilmediği şu var biz mezhepçi değiliz sadece kişinin kanı ile ilgilenen Türkçüleriz, Türk ırkçılarıyız.

Bazı piçlerde vardır otağımızda çaktırmamak için çok uğraş vererek geldikleri bir yerde sünni mezhepçiliği yaparlar, işte onları yakaladığımızda analarından çıktıkları deliğe süpürürüz.

Kandaşlarım biz Türkçülüğün çerileriyiz, Türk için canını dahi vermekten esirgemeyen Türkleriz, Tarih bizi yazar biz tarihi yazarız. Üzerimize oynanan oyunları bozarız, burası kutlu Kurt ini turkcuturanci.com ölümüne ırkçıyız sadece Irkçı.

Veysel Top dan alıntı  Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.258 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.