Türk soyunun BOZKURTLARINA!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Ekim 2020, 14:15:21


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk soyunun BOZKURTLARINA!!  (Okunma Sayısı 5675 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 30 Ekim 2009, 13:05:00 »

EYYYYYY geleceğimizin garantisi Türk soyunun BOZKURTLARI!!

Bu vatan,bu yüce ırk geçmişten size geldi,Geleceğide sizin elinizde.Şu an gelecek tehlikede silkelenip özünüze dönün.Sizden istenen Türklüğünüze sahip çıkmanızdır.Türklük sizin damarlarınızda dolanan asil kanda mevcuttur.sizin göreviniz o kanın emrettiğini yapmaktır.

Binlerce yıldır bütün milletlere üstünlüğümüzü koruyarak bu çağlara geldik.Şimdilerde içimiz dışımız ve vatanımızın dört tarafı Türklük düşmanları ile doldu.Pervasızca saldırmaktalar soyumuza.Bunlara kalkan olacak çelik zırh sizlersiniz.Bozkurtlar inan bu derde deva sizsiniz,panzehir sizsiniz.Bitsin artık bu uyku ,bu rehavet.Bu güç işlerle uğraşmak biraz güç fakat bu güç işler sizin içerinizdeki savaş gücünüzü ortaya çıkartacaktır.

Bozkurt soylu,Türk oğlu!! bak tarihimize Türkün tarihine kara bir leke gibi kürtler girdi yada girdirilmek isteniyor.Müzik elimizden gitti,Türküler tamamen kürtlerin eline geçti onlar sahiplendi biz ses çıkarmadık,sinemada öyle.Türk sanatsız kaldı,nerde bir piç varsa sanatçı oldu,Türkçe tamamen yok olmasada kısmende olsa yobazlaştı.Türküm demek neredeyse yasaklandı soysuz iktidar tarafından.Yıllardır vatan uğruna verilen şehitlerimizin kanları üzerinde hesaplar yapılıyor.Bunlara durrr diyecek tek GÜÇ sensin BOZKURT.Politikacıların,Medyanın,Sanatçı geçinen soysuz aydınların,İslam kisvesi altında Türk düşmanlığı yapanların,İçimizdeki Mankurtlaşmış salakların Türklüğe hucumlarına dur diyecek tek sen varsın BOZKURT.


Atalarımız,Kürşad'ın,Bumınkağan'ın,Fatih'in,ATSIZ'ın,ve büyük ulu başbuğumuz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK,ün ruhlarını şad etmek onlara bir selam yollamak için şahlanmanız gerekli.İleriye bir adım,Türklüğü gelecek binyıllara hazırlamak ve dedelerimizden atalarımızdan aldıklarımızı torunlarımıza bırakmak için Dev bir adım atıp kendimize dönmek çağıdır.

Uyutuluyoruz!! tvlerde dizilerle,gazetelerde hain soysuz köşe yazarlarıyla,Müziklerle uyutuluyoruz!.Okulda ,iş yerinde,mahallende uyutuluyorsun artık uyanma vaktidir.UYAAANNN BOZKURT UYANNN!!!uyumayı bırak artık.

Her çağda Türkler gençlerine büyük önem vermişlerdir,bundanda hiç zarar görmemişlerdir.Gençlik her daim ırkının geleceği ile ilgili adımlarını zamanında atmıştır.3 Mayıs 1944 te olduğu gibi,Çin sarayını basan yiğitlerde Türk gençleriydi.Bunlar esaret altında yaptığı efsane kahramanlıkları ile bu günlere kadar gelebildiler dahada ileriye biz götüreceğiz.Siz onların torunlarısınız,Atsızın,Başbuğun torunlarısınız kanınız aynı kan, yürek aynı,bilek aynı.Onların ruhları içerinizde,Yürekleri sizde takılı.Siz bir ATSIZ,bir KÜRŞAD ,bir ATATÜRKSÜNÜZ.Onların ruhları sizde olduğu sürece yapamayacağınız hiç bir şey yoktur,bütün güçlükleri aşarsınız.Erişemeyeceğiniz zirve'de yoktur.

Irkımın başına gelebilecek en ufak bir gölge Türk gençliğinin başına büyük veballer yükler.Hüküm kestiğinden Hüküm almak kadar acısı yoktur.Atalarımız bize Hükmetmeyi verdi.Bunu torunlarımıza geleceğe bırakmakta bizim görevimiz.

Bu  yazıda geçen sözlerin tamamı Türkçü olmayan Türk çocuklarınadır.Türkçü Bozkurtlar bu güçlerinin bilincindedirler.Bütün Türk soylu gençlerimizin Türkçülük kaynağında birleşmesi en büyük idealimiz ülkümüzdür,bu bizim savaşımımızdır!.NE MUTLU TÜRK DOĞANA!!.

yürekli-kam  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com
30/10/2009
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Onural
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 106« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2009, 13:22:47 »

  Butun TÜRK soylulardan isteğimdir; kendilerine Trakyalı, Karadenizli, Egeli, Azeri,kırımlı vs. diye sıfat kullanmasınlar.(özellikle Balkan kökenli vatandaşlarımız,muhacir yada mubadil sıfatını kendilerine yakıştırmasınlar,muhacir=göçmen, Mubadele=takas demektir,arapcadır. etnik köken filan değildir)
 Butun TÜRK soylular TÜRK olduklarını öncelikle söylemelidirler.
Diğer bahsettiğim sıfatlar emperyalist odakların kandaşlarıma önce TÜRK olduklarını unutturmak içindir
 Azeri  yerine Azerbaycan TÜRK'Ü  demek daha doğrudur

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2009, 19:09:55 »

Evet şuralıyım buralıyım olmamalı Türklük olmalı
Ben Türküm denmeli sorulmadan bölge şehir söylenmemeli.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2009, 21:27:33 »

           Helal sana Yiğit Kam bu yazıyı okuma şansına erişen Türk Çocukları silkinip özüne dönmek için düşünmeli ve son kararını vermelidir. Ya usu başa alıp neler olup bittiğini görüp çözümleme yapacaklar ya da Acundaki sayısız TÜRK yağısının oyuncağı olmaya aday olacaklar !.. Artık herşeyi görme zamanı gelmedi mi ?  Ha? Tarihi bilgiler unutuldu mu ? mondros'u sevr'i anımsa. Aynı günlerin gölgesini hisset. Hergün biraz daha bataklığa gömüldüğünü gör. Yazıktır atalarından toprağa tertemiz düşen şehitlerine. Onları unutursan onlar ve tarihte seni unutur !.. Üzgün Veya tarihe geçersin adın çıkarak !..


                                                                                       TTKY 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
TuranSavaşçısı
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2009, 23:24:55 »

Bu yazıyı kaç kişi okuyacakta kaç kişi özüne dönecek? İmkan olsa tüm özünden dönmüş Türk çocuklarının gözüne şu yazıyı soka soka okuttursan ama nerde?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2009, 00:43:57 »


Diyorsunuzda! kaç hafta oldu sayfa gösterimi en altlarda demekki hiç okuyan yok böyle makaleleri,ama ufacık bir din işi soksaydım araya inanınki şimdilerde tıklanma sayısı on binleri bulmuştu. Gülümseme Göz Kırp
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tien san
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2009, 01:06:15 »

 Emegine yüregine saglik degerli andam Ne yazikki her konuyu yakindan takip etme firsati bulamiyoruz Her otagda oldugu gibi,bizdede bir kopukluk,ayni konuya yogunlasamama,eksikligi mevcut. Burada irkci bozkurt andalarimiz,tercih ettiklere konulara yorum yaziyorlar Bütünlesme hususunda,bazi degisikliklere,gitme olasiliklarini tartisabiliriz. Seninde dedigin gibi,din isleri,sadece burada degil,hemen her yerde ragbet görüyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2010, 00:08:54 »

Türkün Bozkurtları biliyorki!

TÜRKÇÜLÜK TÜRK KILMAK ve HİÇ BİR ŞEYDEN KORKMAMAKTIR,


NE MUTLU TÜRK DOĞANA!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gülertekin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 209« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2010, 00:17:09 »

Türkün Bozkurtları biliyorki!

TÜRKÇÜLÜK TÜRK KILMAK ve HİÇ BİR ŞEYDEN KORKMAMAKTIR,


NE MUTLU TÜRK DOĞANA!

Ne mutluki Türküm,Tanrıya şükür Türkçüyüm.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı


BU KAYNAKTAN SU İÇENİN YÜREKLERİ TUNÇ OLUR,
TÜRKE KEFEN BİÇENİN

ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR.

ATSIZCI
Ancasın
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 16« Yanıtla #9 : 24 Nisan 2010, 00:26:07 »

   Kanında bozukluk olmayıp,
   Türkçü olmyanın aklından şüphe ederim.
   Akçura'nın, Gökalp'ın, Atsız'ın yolunda,
   Ok gibi dosdoğru hedefe yürüyen çeriler,
   Kutlu davamız Turan'a dek yılmak yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.312 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.038s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.