Bizim Hac sanırsın ki ‘’Ace’’..
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Eylül 2020, 07:31:20


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bizim Hac sanırsın ki ‘’Ace’’..  (Okunma Sayısı 7822 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 04 Aralık 2011, 14:32:43 »

Türk milletinin yoğunlaşarak yaşadığı yerlerde ki Türklüğe olan uzaklaşma ve aymazlığın nedenleri nelerdir diye düşündüğümde karşıma hep din geliyor, dinciler geliyor. Biz millet olarak neden bu haldeyiz, neden kendi ırkımızı hiç olarak görürüz de bazı etkenlerden ötürü diğer kanalizasyondan arındırılmış olan ırklara hayranlık besleriz, bu nasıl bir anlayış tarzıdır hiç mi düşünmezler ki gücünü kaybettiğinde dinini namusunu da kaybedersin, dilini kaybettiğinde geberir ırk olarak yok olur gidersin de hala başka dillerin kıçını yalamak için ısrar eder durursun be millet.

‘’A’’  ile ‘’b’’  yi yan yana getirerek  Ab demesini bilmeyen üç kuruşluk kırmaların bizim milletin içerisinde topluma hükmeden birisi olması bizim ne kadar yozlaşmış olduğumuzun delili değimlidir. Adamın biri Hırsızdır ki sülalece lakin günün birisinde kurnazın bir Hac ziyareti ile hacı olmasının ardından ne hırsızlığı kalıyor ortada de şerefsizliği alanen tertemiz oluyor, bizim Hac sanırsın ki ‘’Ace’’..

Devletin eliyle hırsızlık yapanlarda cabası, devletten çalan, çırpanları kast etmiyorum onlar bilindiği üzere her zaman her yerde başımızdan eksilmiyorlar, kastedilen aleni  uyuşturucu kaçakcıları, eşya kaçakcıları, insan iş gücü üzerinden vergi kaçakcıları vs. işte bunlar her melaneti yaptıktan sonra sanki doğal yoldan para kazanıyorlarmışcasına bulunduğu mahallere kendi adlarını veya ailelerinden birilerinin adlarını vererek yaptırmış oldukları camii veya benzeri yerlerin masraflarını zaten hayatları boyunca yaptıkları hırsızlıktan artan doğal kazanç vergilerinden düşmekteler., yersen bu.. Türk milletinin bunları yemesini kaldıramıyorum, hep düşünürüm nasıl oluyor bu diye her seferinde karşıma Din çıkar.

Türk toplumunda yaşanılan o kadar berbat durumlar var ki din de tamam, adam kalkıyor 15 yaşında ki kız bebesini 70 yaşında ki kartlaşmış bir piçe avradı olsun diyerek veriyor, neymiş adam hoca veya şıh mış, bu nasıl bir mantık, bu nasıl bir inanç şeklidir ki bizim içimizden böyle sursuz demiyorum şerefsizler çıkabiliyor, Toplum diyorum sözlerimde çünkü bunları yapanların tamamı Türk değil ama bizimle beraber yaşıyorlar ve bu yüzden de bunlar Türk denilmekte, bu durum bize utanç vermekte ve  Türk milletinin geleceği yönünde ki kaygılarımızı da artırmaktadır.

Böyle durumlar karşısında Türkçü olarak yapmamız gerekli bazı etkinlikler olmalı diye düşünüyorum, örneğin tanıdığımız bildiğimiz kim varsa bu çevrede yaşayan onlara bunların Türk olmadıklarını kanıtlamaya çalışabiliriz, Türklerin bu yukarda ki davranışlarından hiç birisini yapmaya kanlarının, Törelerinin ve ananelerinin izin vermeyeceğini tatlı sert bir şekilde anlatabiliriz. Din’in her şey olmadığını ırk bilinci olmadıktan sonra din inancının olamayacağını kesinlikle belirtmeliyiz. Kısaca elimizden ne geliyorsa biz ırkımız mensubu olan kandaşlarımıza her nasıl olursa olsun kanları hakkında ki bilmeleri gereken öncelikli bilgileri vermeliyiz, ya bu bilgileri vereceğiz yada bıkmak yok gene vereceğiz..

Yürekli-kam
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2011, 14:39:30 »

Şu ermeni Manukyan orospusu da cabası, şerefsiz kadın pazarlıyordu ama bir iki yurt yaptı diye ve vergisini veriyor diye Türk yurdunda  bu yozlaşmaya göz yumuluyordu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2011, 14:47:52 »

 Kameçe, yazının ortasına gelinceye dek, "Ace" ne acaba diye okudum:)
  Konuyu sadece dine bağlamak yetersiz kalıyor. Bu din olgusu, sahil kesiminde etkin değildir. Bu bölgelerdeki insanları inançları vardır ama daha ötesi pek olmamaktadır. Buna rağmen Türk şuurunun oluşmamış ya da unutulmuş olması hazin bir durumdur. Ümmetçilik yok, kardeşlik safsatası yok ama Türk bilinci de yok.
 Bahsettiğin, çocuk yaştakilerle evlilik ise, sadece kırolarda geçerli ama maalesef ki, dışarıdan bakıldığı zaman hepsi Türklere mâl edilmektedir.
  
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2011, 14:51:09 »

Geçen yıllarda İzmirde ki  50 yaşında ki bir Şıh'a 14 yaşında ki kızı babası eliyle vermedi mi? bu türlü işler yurdumun her yerinde malesef olmaktadır kandaşım..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2011, 14:51:44 »

 Bu "Manukyan" olayı ise bize Osmanlıdan gelme bir kültürdür maalesef. Osmanlı değil miydi, 1500'ler de, homoseksüellik artınca onlara farklı renk kıyafetler giydirip de, vergisini vermeleri şartı ile hiç bir şeylerine karışmayan. Osmanlıyı karıştırınca hemen bana Osmanlı düşmanı diyorlar ama  desinler fark etmez, çünkü doğru, her zaman doğrudur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2011, 14:56:20 »

 O dönemlerde Türklerin sadece çiftçilik ve hayvancılık  ile uğraştıklarını ve çoğunun göçer yaşadıklarını  iyi biliyoruz. O zaman bu ibneler kimdir? Hangi ırklardır, bu da çok açıktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2011, 14:57:45 »

O dönemlerde Türklerin sadece çiftçilik ve hayvancılık  ile uğraştıklarını ve çoğunun göçer yaşadıklarını  iyi biliyoruz. O zaman bu ibneler kimdir? hangi ırklardır, bu da çok açıktır.

Tabi ki bilindiği üzere kürt denen piçler!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2011, 14:59:08 »

 O dönemdeki Yahudi çoğunluğu da eklememiz gerekir.

Senin bu dendenler neden böyle cins çıkıyor Mustafa? Gülümseme))

 Bilgisayar da sahibine benziyor desem:))
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2011, 15:01:32 »

Hani, Türk hariç herkesi çok seven padişahlarımız, İspanyadan kovulan Yahudilere kucak açmıştı ya! Aynı döneme denk geliyor!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2011, 15:04:32 »

Ya nerelere gittin sen mustafa, şimdi oluyor bunlar şimdi, yahudilerle falan da ne alakası var, yahudi dediğin piç kim kürt denen piç kim, kürtlere has bir davranıştır bu yukarda sayılanlar.. Konuyu dağıtmayalım kandaş Gülümseme))
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.249 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.039s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.