Bize Faşist Diyen İbnelere Cevaben
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Eylül 2020, 18:42:20


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bize Faşist Diyen İbnelere Cevaben  (Okunma Sayısı 1165 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« : 19 Kasım 2017, 16:31:48 »

Biz kimsenin lafıyla hareket eden de değiliz, kimseyi hoş tutacak da değiliz. Bize faşist diyen ibneleri bir yerimize taktığımız yok ama iki laf demezsek de eksik kalır.

Faşizmi son yüzyılın ürünü sanan, İTalyan icadı belleyenler , daha faşizmin tanımını bilmeyip ya da bilip çarpıtıp siyaset gibi çapı belli bir çemberden ibaret sanıyorlar. Bir de üstüne bize faşist diyorlar. Lan biz hangi yabancı fikri, akımı, düşünceyi benimsemişiz ki bu faşizmi benimseyelim.

Faşizm zorbalık, baskı , zorla dayatma demek. Mussoliniyle falan da başlamadı. Sadece siyasi bir rejim olarak bakamazsın. Öyle baksan bile tarih boyunca totaliter rejimlerin, krallıkların, padişahların , derebeylerin hakimiyetini görmezden gelmeyeceksin. O kralların , sultanların hiçbirine baskıcı değil, çok hoşgörülü adamlardı diyemezsin.

Bu manyaklara göre faşizm eskiden hiç varolmadı. Galileo  sırf dünya dönüyor diye engizisyon mahkemelerince idam edilmedi mi ?  Dünyada her zaman baskı ve dayatma vardı. Bu yeni bir şey değil. Eğer bizi zorbalıkla suçluyorlarsa, barbarlıkla suçluyorlarsa bundan dövünmeyiz, övünürüz. Ama rejim olarak faşizmi desteklemeyiz, çünkü faşizm olursa illa ırksal olmaz. Olursa bile Avrupa'da kabul gören şekliyle nasyonel sosyalizm şeklinde olur. sarı, beyaz, zenci,latin diye ayrılan ırkçılık mı olur lan. Antropolijiyi bile üçe ayırdılar genetiği bir kenara attılar. Böyle ırkçılık olmaz olsun. İçine sosyalizm giren ırkçılık da olmaz. Sosyalizm güçsüzün korumaya alınıp ırkın seviyesini aşağı çeken gereksiz bir kavramdır.

Bize faşist diyen döl israfları ne düşünürse düşünsün, biz yabancı düşünce ve akımları desteklemeyecek kadar içe kapanığız. Dünyayı sömürmek isteyecek kadar da dışa dönüğüz. Kendi kandaşımıza asla baskıdan yana değiliz, kendi içimizde fikir özgürlüğüne ve gelişime destek veririz ama yabancıyı yozlaştıran her türlü duruma sıcak bakarız. Böyle faşistlik olur mu lan. Biz kendi içimize zorba, barbar, baskıcı değiliz. Bizim barbarlığımız asla kendi soyumuza olmayacaktır. Biz faşist değiliz, Türkçüyüz. İsteyen bize faşist diyebilir, o atrofik beyinler bizim felsefemizi kavrayamayacak kadar sığlar. Fındık kadar beyinleri yok, beyin kıvrımları hiç yok.

Maymuna evrimleşip farklılıkları yok sayan beyinsizler , dahil olduğumuz andronova ırkının üstünlüğünü kavrayamıyorsa bu onların gerizekalılığıdır. He amk, siz herkesi eşit sayın, tarihin gerçekliğini ve doğanın kanununu yok sayın.

Aslana kızın yavru ceylanı yedi diye. Canlılar arasında kaynak rekabeti yoktur deyin. Sizin hayal ettiğiniz dünyanın ebesini belleyeceğiz biz. Dünyaya savaşı yayacağız.
Sırf birilerinin kendi masturbasyonunu yapması için de yolumuzdan dönmeyeceğiz. Biz kimsenin memnuniyetini, rahatını ve refahını düşlemiyoruz. Biz barışı değil savaşı istiyoruz.

Siz faşist olun, demokrat olun , komunist olun, insaniyetperver olun biz Türkçü olmaya devam edeceğiz. Acımız ve kinimiz kutsaldır, sizinki gibi değersiz değildir.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2017, 09:19:53 »

Duçe şu anda ne düşünüyorsa faşizm odur. Bize faşist diyen ahmaklar Türk töresinden habersiz demek ki. Töre konuşunca han susar!

Ayrıca her ırkçıya faşist demek aptallıktır. Ulan oldu olacak Turan'a da panslavizm deyin!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2017, 20:07:28 »

Bize faşist dedikçe zevk alan ağzı eğikler kendi yumuşaklıklarıyla değil de bizim zorbalığımızla, barbarlığımızla ilgileniyorlar. Onlar kendi götlerinin bokuyla ilgilensinler. Zorlarına giden ne var bilmiyorum ama bizim Türkçülüğümüze laf edenlerin bize faşist diyenlerin genlerinde bozukluk olduğuna inancım tam. Kanı bozuk, soyu karışık olmayan zaten bizi suçlamaz destek olur. Suradı asimetrik, yüz metre öteden fenotipi bozuk olduğu anlaşılan eşeklere destek verip bizim kutlu davamıza köstek olanlar zaten Türk olamaz. Onlar bozuk kanlarının gereğini yapıp bizi suçluyor. Ulan bizim fikrimizi küçük görmek kimin haddine. Herkes önce çapını bilsin. Biz yolumuzdan gidiyoruz , isteyen de kendi yolundan gitsin. Kime ne bizim yolumuz, giren çıkan mı var bir yerlerine anlamıyorum ki. Ha birilerine giren çıkan varsa biz bundan memnuniyet duyarız. Sonuçta zoruna gidenlerin kıvranması hoşumuza gider. Ama çapsızlık edip faşist falan demek masturbasyon yapıp zevk almak gibi geliyor bana. He amk evlatları, biz faşistiz . Oldu mu kıçına bandik yiyenlerin evlatları. Memnun oldunuz mu ensest ürünü mutant yaratıklar.

faşist diyen dilleri bok yalasın, o kulakları kendi ebelerinin yataktaki inlemelerini duysun. Onlar taklit etsin ordaki burdaki akımları, yumuşak fikirleri. Biz kendi yolumuzdan gideceğiz. Bizlere istedikleri kadar faşist desinler, biz kendi yolumuzdan gideceğiz. Yolumuza çıkanı da şeydeceğiz.Sıçtıklarını yalayan domuzların lafıyla bizler kutsal amacımızdan, Turan hayalimizden dönecek değiliz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2018, 20:20:46 »

İnsaniyetperverliği sikiyim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.233 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.