Biz Var Oldukça Türkçülük Asla Yere Düşmeyecektir!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Aralık 2020, 10:26:34


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Biz Var Oldukça Türkçülük Asla Yere Düşmeyecektir!  (Okunma Sayısı 4029 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 16 Ocak 2011, 14:49:39 »

Türkçü Turancı Otağımız Kurt İninin Hayatımızdaki yeri ve önemi üzerine düşüncelerimi buradan siz kandaşlarıma aktarmak istiyorum. Türkçülük üzerine kurulmuş olan sitemizin  hedefine ulaşması için gerekli olan tek şey üyelerin kendilerince Türklük üzerindeki düşüncelerinin burada paylaşımıdır ki bu paylaşımlar otağı ziyaret eden binlerce Türk soylunun ufkunu aydınlatmakta en önemli faktörlerden biridir.

Sitemiz Türkçü Turancının Hızlı bir büyümesinin ardındaki ana etken yönetim kadrosunun Türkçü bilinç ile yoğrulmuş olmasındandır. 16 yaşındaki bağa Tarkanımız ile 70 yaşındaki Bilge Başkurtumuz arasındaki ince çizgi bilgi açısından değil yaşçadır. Bu site, Türkçülerin bilgi dağarcığını genişlettiği gibi soyca Türk olanlara da Türkçülük bilgisini aşina etmek görevi ile yolculuğuna devam edecektir.

Otağımızın Genelde çevrim içi olan üye isimleri neredeyse her ay değişmekte ve yeni kandaşlarımızla haşır neşir olmaktayız, bu bizim ne kadar güncel olduğumuzun belirtisidir. Yani bu ay örneğin yüz üye kandaşımız çevrim içinde bulunuyorsa, diğer ay bunların neredeyse yarısı yok oluyor ve yerine bir diğer yarı devreye giriyor, değişmeyen kural Türkçülük öğretisi, her gelen kandaşımızdan kesinlikle bir şeyler öğreniyoruz.

Kurt ini'mizin değişmeyen yönlerinden birisi yönetim kadrosunun canla başla çalışmasıdır, bazı yöneticilerin nedense bir ay bile giriş yapmamış olmaları bile ( 10 gün otağa giriş yapmayan yöneticinin görevi kendisine sorulmadan alınmaktadır) yerlerinin diğer kandaşlarınca doldurulması ile göze çarpmamaktadır çünkü zamanı olan Türkçü kandaşımız neredeyse o zamanın tümünü otağ ile uğraşarak geçirmektedir bu isimlere örmek vermek gerekiyorsa bunların başında gelen isim ''Yürekli Boran''dır. Türkçülük yükselecekse bu Türk soylu Türkçülerin ellerinde bilinçli ve proğramlı olarak gerçekleşecektir, bunun için de Otağımızın önemine dikkat çekmek gerekmektedir, Türkçülük okulu olan bu site önüne ne kadar engelleme çıkarılsa da yoluna kendisini ellerine alan Türk soylular ile devam edecektir.

Ne Mutlu Türk Doğana düsturu ile Atsızın ışığında ve Gazi Mustafa Kemalin izinde Hiç durmadan yürüyeceğimize ant içmiş bir otağız biz, biz var oldukça Türkçülük asla yere düşmeyecektir, bunu kanımız canımız pahasına da olsa gerçekleştireceğiz.

Evden dışarı çıktığımızda bizi (Türkçü) öcü gibi görenlere inat, Türkçülük bayrağını gönderden asla indirmeyeceğiz.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA!

yürekli-kam 16 Ocak 2011   Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2011, 15:37:28 »

        Bugün Türkçü Turancı Otağ ailesine katılışım üzerinden yarım yıl geçtiğini farkettim. Bu duygu ve gizli bir kin yüklü (okuyan konuklarımız yanlış değerlendirmesinler; Türkçüleri birbirine bağlayan ortak kin noktaları vardır.) yazı benim için de özel oldu diyebilirim. Sanal alemde Türkçülük'deki ilk durağım olan otağımız Türkçüler için bir gurur platformu, Türk kanlı soydaşlarımız için bir Milli Ansiklopedi, bizden iyi bilenler için bir öğretim noktası, bizlerden öğrenecekler için bir yüksek öğrenim kurumu niteliğinde. İki yılda bu derlemeyi başaran, bu yüreği koyan, herkesi sanallıktan kurtarıp aranızda bana dahi yer veren bu kudrete Tanrı kut versin. Ezel-ebed savaşımız kutlu olsun! Büyükler küçüğünü bilecek kadar büyük; küçükler küçüklükten gocunup saygısızlık etmeyecek kadar küçük olduğu zaman zaten bu hiyerarşimiz koca buduna örnek oluyor!
        Şartlarım elvermediği için haftada üç gün bulunabildiğimi biliyor; bu süre zarfında ise kişiüstü davranış göstermeğe uğraşıyorum. Amacım düşünüşü anlamak, onun üzerine yoğunlaşmak, ondan çıkarımda bulunmak. Biz Atsızcı Türkçüler eminim ki otağa bağlı olmadığımız zamanlarda da savaşıyor; gerek fikri, gerek psikolojik, gerek direkt fiziksel mücadelelerde bulunuyoruz. Türkçülüğü düştüğü sanılan ''Falancaların hepsinin bilmem neresini...'' çukurundan kurtaracak tek güç; yönetim kadrosunun zengin çeşitliliği ve yarattığı gerçek ruhla Atsızcı Türkçüler'dir.

Bayrak bizde. Ne kaptırır, ne veririz. Aynı çizgide, aynı ruh ve hızla...
Sanal olana sanaldan, yiğit olana meydandan!
Tanrı yardımcımız olsun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2011, 15:47:09 »

Öncelikle Türk olmak ve Türklüğe hizmet etmek bizler için şereftir. Türkçü-Turancı otağ tam bir Türkçülük okuludur. Bizler öcü değiliz, sadece Türküz! Bunu dost, düşman  böyle bilsin. Bir çok kişi ırkçı olmasına rağmen bunun farkında değil. İçlerindeki kan onları sürekli Türkçülüğe, Türk ırkçılığına zorluyor ama onlar direniyor.
Elbet bir gün kanlarının gereğini yapacaklar. Çünkü; herkes kanına göre hareket eder. Rahmetli büyük Türkçü Mehmet Emin Resulzade'nin bir sözü vardır: "Bir kere yükselen bayrak bir daha yere inmez." Kısaca; Türkçülük bayrağı hiçbir zaman inmeyecek!

Tanrı bizimle olsun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
SELCEN06
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2011, 16:34:33 »

       Benim Türkçü Turancı Otağımızla tanışmam sanırım bir yılı aşkın süredir.İlk otağa ziyaretçi olarak girdiğimde eskilerin değimi ile mal bulmuşa döndüm, inanamadım.Nedeni de şu, Türk soyunun sayılamayacak kadar olan üstün özelliklerini anlatan ve belgeleyen aynı zamanda üyeleri ile de bunu birebir yaşayan  bir merkez olması beni çok etkiledi. Günlük hayatta Türk ırkından olmayan insanlarla aynı ülkeyi,şehri ve hatta aynı odayı mecburiyet karşısında paylaşmak durumunda kaldığımız oluyor. Burada sadece kanı Türk soyu Türk canı Türk olan Bozkurtlala aynı havayı teneffüs etmeyi bir arada bulunmayı büyük bir keyif aynı zamanda da niğmet olarak görüyorum.Böyle bir ortamı bizler için hazırlayan Yürekli-kam’da buradan teşekkür ediyorum.
       Merkez diyorum şöyleki otağa üye olduktan sonra ufak bir araştırma yaptıktan sonra gördüm ki Türkçü Turancı Otağ  bünyesinde binlerce ziyaretçi ve üye barındıran yönetim kadrosu Türklük ve Türkçülük konusunda bilinçli bunun yanısıra sadece klavye başında değil gerçek hayatta da üyelerin birbirleriyle temasa geçtiği, hergeçen gün  sayıları inanılmaz artan devasa bir aile…
        Burası ailemiz .Din mezhep gibi şeylerin bizi ırgalamadığı sadece ve sadece asil Türk soylularının birada bulunduğu, görüş ve düşüncelerini paylaştığı bilmediğini öğrendiği, öğrendiğini bilmeyenlere en doğru şekilde öğrettiği en büyük ve tartışmasız tek lider olduğu Türkçülük Okulu kapılarını bütün Türk soylu Bozkurtlara ve Asaenalara  sonuna kadar açmıştır.Türkçü Turancı Otağın bir üyesi olarak buradan bütün Türk soylulara çağrıda bulunuyorum her nerde olursanız olun GELİN !

        Unutmayalım ki birlikten kuvvet doğarBiz Var Oldukça Türkçülük Asla Yere Düşmeyecektir !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2011, 21:18:40 »            2 Temmuz 2009 tarihi benim için ufkun açıldığı ve acunun titrediği gündür. Ben o gün altın küp bulmuş gibiydim. Sevinç ve kıvanç son sınırda bu otağa ulaştım ve kayıt oldum. Acı tatlı birçok günden buralara geldim. Umarım ilk günkü dileğim gerçekleşir ve birlikteliğimiz kutsanır. Esenlikle...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2011, 22:03:43 »

     Haziran ayında tanışma şerefine eriştim bu kutlu otağ ile. Atatürkçülüğü yıllardır özümsemiş biri olarak, Türk olmanın, Türkçü olmanın ne kadar ayrıcalıklı ve muhteşem ama bir o kadar da zorlu ve sorumluluk isteyen bir olgu olduğunu okuyarak, izleyerek öğrendim.Ülkemin bu durumunda yalnız olmadığımı hissettiren bu kutlu otağı var eden tüm değerli kandaşlarıma yürekten saygılarımı sunuyorum.
      TÜRK IRKI VAR OLSUN!
         
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gülertekin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 209« Yanıtla #6 : 19 Ocak 2011, 23:19:26 »

Türkçülük Türk kılmaksa, Andımızdır, alemi Türk yaparız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı


BU KAYNAKTAN SU İÇENİN YÜREKLERİ TUNÇ OLUR,
TÜRKE KEFEN BİÇENİN

ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR.

ATSIZCI
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.256 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.