Bir Sevdadır; TÜRK IRKÇILIĞI !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Ağustos 2020, 21:38:37


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bir Sevdadır; TÜRK IRKÇILIĞI !  (Okunma Sayısı 17763 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 30 Ağustos 2010, 16:43:29 »

Irkçılık bir sevda hem de karasından bir sevdadır. Çok güzel bir duygu yaşayamayanın anlayamayacağı kadar mutluluk veren bir tarzdır ırkçılık. Irkçı gaddardır, acımasızdır. Aşkın doruklarında yaşar bu duyguyu ama bu aşk bu sevgi yalnız ama yalnız gelmiş geçmiş en üstün olan ırk Türklüğedir. Türkçü çok çabuk mutlu olmaz daima bu duyguyu ufuklarda arar. Irkçı kendinden olana uysal, olmayana güvercine saldıran alıcı kuşa benzer. Gözüne kestirdiğinin asla kurtuluşu olmaz, ırkçı bu değerlerinden ötürüde diğer insanlar tarafından hoş karşılanmaz çünkü bu duyguyu onların anlamasına imkan yoktur belki de kıskançlıklarındandır bu ötelemeleri.

Çevremizde yaşayan insanlara şöyle bir baktığımızda milliyetçi geçinenler çoğunluktadır. Bazı durumlarda yahu ben bu adamla anlaşabilirim dediğiniz anda bir bakarsınız ki saçmalamaya başlamış kürdün ya da arabın veya başka bir yabancının kardeşliğinden söz ediyor, bakıyorsunuz zavallı birisi. Anlaşabilirim dediniz ya önce öyle bir zamanda söyler ki bu şaçmalıkları, neredeyse ona hak vermeye başlamışsınızdır seni bazı duyguların içerinden dürtüklemeden. Bu dürtü kendine gel der sen ırkçısın Yüce Türk ırkçısı. İşte o an kendine gelir ve gurur duyarsın ırkçı olduğun için.

Irkçı bazılarının çok büyük olarak gördüğü örneğin makamı ve mevkiyi en ufak bir nedenden dolayı elinin tersi ile itmesini bilir. Yani hedefe ulaşmak için her şey mübahtır sözü Türkçü için geçerli değildir. Örneğin; Atsız atamız bir araba selam vermeyerek ordudan atılmıştır tabi bunun getirisini götürüsünü bizden daha iyi biliyordu. Bakınız araba selam durmamak için geleceğini feda edebildi atamız. Bizler de Atsız atanın kılıçları onun torunlarıyız. Irkçıyım diyen birisi kendinden olmayana asla güvenmez , ona hak vermez, boyun bükmez. Buna da bir örnek verecek olursak milletimizin bilmem  yüzde kaçı müslümandır değil mi? Ben müslüman bir arapla hırıstiyan ya da ateist bir Türkün kavgasına denk gelsem sorgusul sualsiz Türk'ten yana olurum yani Türk haksız bile olsa Türk'ten yana olurum. Türk ırkçısı her halukarda Türk'ten yana olmalıdır, bu benim için kesin bir kavramdır.

Türk ırkçılığı bir şereftir ve mertebedir aynı zamanda. Türk ırkçısı Özür dilemez, Dediğinden asla caymaz, araştırıcıdır, ahlaklı ve faziletlidir ve yalan konuşmaz, Türkçü kendi kanından olanları her yerde arar bulur belirli veya belirsiz sebeplerden Türkçe konuşamayan veya az konuşabilen kendi kandaşlarına uzak durmaz, onları da kendinden sayar. Türk ırkçısının dini asla ırkının önüne geçemez, ırkçı Türk ırkçısı milletine dinin ötesinde bir duygu ile bağlıdır. Türkçü ırkının mensubundan başka kardeş de tanımaz. Milletine hizmeti bir sevda olarak görür onunla yaşamasını bilir. Düşmanın her atağında kendisini milletine siper eder ilk darbeyi o yer ya da ilk darbeyi o vurur.


Ne Leyla ile Mecnunun  aşkı ne de Kerem ile Aslının sevdası, Türkçünün Türklüğe olan bağlılığının yanında hiç kalır. Türkçü ırkına aşkların en temizi en pakı ile bağlıdır. Ona leke düşürmez canı pahasına da olsa. Kanı ve canı pahasına da olsa geleceğini düşünmeden bu yola baş koymuş Türkçü, Türk milletinin çerisidir. Ne mutlu bu sevdanın esiri olmuş Türk soylulara, Ne mutlu Türk doğana!


yürekli-kam Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2010, 16:53:19 »

Kam; çok güzel bir anlatım sunmuşsun bizlere. Bir TÜRKÇÜ'nün nasıl olması gerektiği, duyguları, fikirleri, bilinci, günümüzde milliyetçilik kavramının içinin nasıl boşaltıldığı, ancak bu kadar güzel anlatılır. Tüm kandaşlarımızın okumasını diliyorum. Hatta bu iletiyi başka sitelerede eklemeli kandaşlarımız. Emeğine sağlık KAM!.. Bugün iletilerim sana teşekkür etmekle geçecek anlaşılan:))
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
SELCEN06
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2010, 17:34:14 »

Türk Irkçısı
Tanrının yalın kılıcı,
Dostuna verir aman
Düşmanına olur yaman.

Kam iletine eklenecek söz yok
Türk'ün olduğu yerde yiğitlik ve erdem çok,
Irkçılık Atsız Ata'dan yadigar bize
Türkçü Turancı Bozkurtlar teşekkür eder Bekçimize.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 30 Ağustos 2010, 17:51:03 »

Bu sevdanın kara sevdalılarıyız. Türklüğümüzün her getirisinin yılmaz bekçileri Türk mirasının kara aşıklısıyız. Irkımızın savunucusu soydaşlarımızın öz gardaşıyız! Yüreğine sağlık Kam Eçem. Tanrı kılıcımızı keskin kılsın!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
İLTERİŞKAĞAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 412


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ


« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2010, 18:06:15 »

Ben ve çoğu ırkdaşımın hissettiği, ancak anlatamadığı belki anlatamamaktan korktuğu bu yüce sevda, kelimeler halinde ancak böyle paylaşılabilirdi herhalde.

Yürekli-Kam ağabeyin sevdası da yüce Türk ırkı da sağolsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Damla damla ırkımın kanı,
Bir kımız çamçağına akarken,
Altaylar'da öğrenmiştik biz,
Ölümle anda olmayı.
Umay'ın kanatlarında,
Tanrı Dağı'na bakarken,
Küçücük ellerimizle Güneşe dokunmuştuk.
Sonra bizim olsun istedik güneş,
İşte herşey böyle başladı...
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #5 : 30 Ağustos 2010, 18:30:56 »

Türk olmak; ayrıcalıktır, başkalıktır.  

Türk demek; şu acunda millet olabilmenin şuuruna varabilmiş, dünden bugüne kendini her şekilde kanıtlamış; en üstün ırk demektir.

Türk Irkçısı ise; tüm bunları bilen, anlayan yani farkının farkına varmış bilinçli insan demektir. Türklüğünü her şeyden üstün tutan, el üstünde taşıyan, Türklüğe uzanan elleri hiç acımadan kırmayı bir kenara bırakıp; yok eden demektir. Hiçbir menfaat gözetmeyip; varsa yoksa Türklük için çalışan demektir.

Günümüzde Milliyetçilik öyle boş bir kavram haline dönüştü ki, Türk olmayan da ben Türk milliyetçisiyim diyor; ümmetçi olanda aynı şeyi söylüyor. Oysa ki Türk sonradan değil, doğuştan olunur. Damarında taşıdığın kanın temizliğiyle olur. Arabı, k.rdü, lazı değil de öncelik olarak Türk'ü gözetmekle olur. Etnik döküntüleri korumayı bir kenara bırakıp, önceliklerini değiştirerek olur.

Kısacası,Türklük ve Türkçülük; itaat eden değil, itaat edilendir. Yaşama biçimi, hayatı sorgulayış şeklidir.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2010, 18:39:19 »

Türk ırkçılığı, zamanla Türk'te bağımlılık yapıyor. Su gibi Ekmek gibi, bu kişinin tarzı oluyor artık, onun yaşamını biçimlendiren bir tarz, yaşayış şekli.
Türkçülük o kadar güzel bişey ki bir topluma girdiğinde onların pek çoğundan üstün olduğunu biliyorsun, buda sana güzel bir gurur yaşatıyor. Boynun dik duruyorsun, kolların kendiliğinden muhteşem bir duygu ile kabarıp işte ben buradayım diyorsun.
Türkçü eziklik nedir tatmayan kişidir, Ben Türk ırkçısıyım, uçmağa varana kadar bunun gururu ile yaşayacağım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gökkurt-1776
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 48


Türklük ve Türkçülük ebedidir.


« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2010, 21:21:59 »

Türkçülük..... Bir fikriyat,bir düşünce veya bir ideolojiden fazla bir anlam ihtiva eder,etmelidir. 5000 yıldır Türk Tarihi ni ayakta tutan bu ateşin bugüne tezahürüdür Türkçülük. Bir fikir olmaktan çok bir hissiyattır. Bu hissiyatı kendinde taşımak bile sorumluluktur. Bu sorumluluk bilinci de Türkçü düşünceyi ve dolayısıyla Türk Milleti'ni sonsuzluğa taşıyacaktır. Yakın tarihin çapraşık ve bulanık yapısından sıyrılıp ileriye bakmak ve günün birinde bütün Türkler'in aynı çatı altında birleşeceğine yürekten inanmaktır Türkçü olmak.Bu sevdada birleşebilmektir..... Özü bir kanı bir töresi bir Türkler günün birinde tek vücüt olacaktır. Türk ırkçısı bu inançla sonsuza değin yaşamalıdır, en önemlisi de bu inancı yaşatmalıdır.

Esenlikler....                           GÖKKURT
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk Olmak En Büyük Sanattır !!!!
İsyancı İT
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 16« Yanıtla #8 : 01 Eylül 2010, 15:43:17 »

Ta çocukluğumdan beri okuldaki kürt çocuklar akıllı durdukları halde gider döverdim, kürdü arabı hiç sevmezdim tabii olarak ülkü ocaklarıyla başladım davaya, yolumu arıyorum, davamı arıyorum. Alperenler var, bana göre değil bunlar öyle değil diyorum, öyle değil derken ırkçı değil demek istiyorum ama ırkçı ne demek bilmiyorum, ırkçı=hitler sanıyorum birgün ocakta Atsız hoca diye laf açıyor sarkık bıyıklı bir abimiz eve gidiyorum babama Atsız hoca kimdir diyorum, oğlum çok iyi bir ülkücü diyor ismet inönü şerefsizi çok çektirdi vs... sonra bu adamın kitaplarını alıyorum, sonra bu adamı iyice tanıyorum, tanıyorum ve hayranı oluyorum sonra google arama motoruna atsız yazıyorum ki karşıma ekşi sözlük geliyor giriyor okuyorum aman öcümüdür atsız diyorum sonra geri deyip atsizcilar.com u görüyorum girip üye oluyorum ve selamün aleyküm dediğim için IP numaramdan banlıyorlar birdaha giremiyorum, ama ben Atsızdan soğumuyorum, okuyorum makalelerini kitaplarını okuyorum durmadan ve kendimi buluyorum, evet diyorum Atsız bu, ben Atsızam, benim görüşlerim, benim hayalimdeki görüşler diyorum ve ATSIZCI oluyorum sonra burayı görüyorum birkaç hafta daha takip edip üye olmam gerektiğini düşünüyorum ve şu an doğru yerde olduğuma eminim. BEN DE TÜRK IRKÇISIYIM! EVET IRKÇIYIM TURANCIYIM, BUNUN SONUNDA IZDIRAPLAR TABUTLUKLAR OLACAKSA OLSUN, TURANA VARMADAN, KÜRDÜN SOYUNU KIRMADAN, ERMENİYİ CİHANDAN KAZIMADAN DÖNMEYECEĞİZ DAVADAN! NE MUTLU BİZE!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Ömrümde sevmezdim arabı kürdü, çekti çadırını karşıma kurdu" Dedemoğlu
Batur Alp
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 15 Eylül 2010, 05:57:28 »

Türk Irkçılığı demek olan Türkçülük çağımız Türklerinin içine düştüğü bunalımlardan kurtuluş reçetesidir. Yabancı kanların yüzyıllardır işlemiş olduğu ve halen de işlemeye devam ettiği hainliklerin yarattığı depremler neticesinde Türk ulusu türlü felaketlere maruz kalmış, türlü badireler atlatmıştır.  

Bir insanı mensubu bulunduğu ailesini çok sevmekle suçlamak nasıl ki kabul edilemez bir saçmalık ise bizlerin de kan kökümüzü oluşturan Türk ırkını her türlü kavram ve bireyin üzerinde tutmak isteğimize karşı çıkmak kabul edilemezdir bir davranış şeklidir!

Türk’ün yalnızca birlik olduğu gün cihana hüküm salacağını iyi bilenler bugün bizim birlik olmamıza karşıdır.

Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur sözü kuru bir milliyetçilik uğruna sarf edilmiş bir laf değil, mazide yaşanan ihanetlerden çıkarılan bir derstir. Geçmişte yaşanan olaylar geleceğimize yön vermedeki ana kaynağımız olduğuna göre geriye Türkçülük seçeneğinden başka bir yol kalmamaktadır. Geçmişte öne sürülen İslamcılık, Osmanlıcılık, Batıcılık gibi fikirler hüsranla sonuçlanarak geçersizleşmiştir. Türkçülük akımından beslenen bir Başbuğ ise esaret altındaki ülkesini düşman işgalinden arındırarak Cumhuriyeti kurmuştur.

Çok eski zamanlardan bu yana Türk soyu öz değerlerine bağlı yaşamayı tercih ettiği müddetçe güçlü olmuş, özüne yabancılaştığı takdirde ise büyük yıkımlarla cebelleşmek zorunda kalmıştır.

Peki soy kelimesi ne anlama gelmektedir?

Dilimizdeki anlamıyla soy, asaleti temsil ederken; soysuz kelimesi ise aşağılayıcı bir kavram olarak kullanılmaktadır. Soyculukla eşdeğer anlam taşıyan Irkçılık, asaletli olduğunun dışa vurumudur. Asaletinden şüphe duyanların soyculuğa kin gütmeleri ise pek doğaldır.

Soyculuğun düşmanları kimlerdir?

Bu vatanın asıl sahibi Türkler ve bahsi geçen soyculuk Türk soyculuğu olduğuna göre, soyculuğa düşman olan kişiler damarlarında yabancı kanların dolaştığı kişilerdir. Bu Türklük kavgalısı soysuzların ata saydığı ezikler, Türk’ün kudretli olduğu yıllarda uşaklığımızı yapan, fakat için için Türk’e diş bileyen sefillerdi. Bu çakal ordusu şuanda büyük bir iştahla beklemektedir. Çünkü, atalarının yakalayamadığı o fırsat 2010 Türkiye’sinde torunlarının eline geçmek üzeredir.

Genlerindeki  karışımdan haberdar olan bu ezik sürüsü topluma Türk ırkçılarını taşlanması gereken düşman olarak lanse ederler. Bu duruma soysuzların soylulara olan tahammülsüzlüğü diyebiliriz. Türkiye’de Türk olmayanların hepsi ırkçılığın en büyük hasımlarıdır! Fakat, sadece Türk ırkçılığına düşmanlık beslerler.. Her birisi özünde en katı Kürt, Laz, Çerkez, Arnavut ırkçısıdır..

Türk ırkını koşulsuz şartsız seven Türkçüler olarak bütün bu gerçekliği yaşanan sabit olaylar ile görmekteyiz. Şuandaki derin suskunluğumuz gelecekteki hışmımızın en büyük habercisidir.

Vakti geldiğinde bu kırma veletleri elbette hak ettikleri bok deliğine süpüreceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.239 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.