BENİMLE EVLENİRMİSİN, İZDİVAÇ (Aletirik alamadım)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 10 Nisan 2020, 22:20:55


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: BENİMLE EVLENİRMİSİN, İZDİVAÇ (Aletirik alamadım)  (Okunma Sayısı 7594 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 07 Ocak 2011, 17:18:13 »

Ulusal Türk Televizyonlarında son yılların furyası kadın pazarlama, İzdivaç adı altında  yayınlanan proğramlarda bundan birkaç yıl öncesine kadar yaşı geçkin insanların evlendirilmesi uğraşı söz konusu iken, bakıldı ki yayın tutuluyor bu proğramlarda resmen kadın pazarlanmaya başlandı.

Birkaç kez izleme imkanı bulduğum bu adı kadın proğramı ama asıl erkeklerin ilgilendiği bu yayınlarda bu milletin nasıl yozlaşmış olduğunu görmenin ızdırabının tarifi yoktur. Bu proğramlarda Türk izleyicilerin Tek yüreğini hafifleten konu orada pazarlanan kadınların ve kızların neredeyse genelinin ırk olarak Türk olmamasıdır, ya Lazlardan veya Boşnaklardan mükellef olan sermayeler evlenmek amaçlı dış görünüşün içerisinde bu amaca gelecek olan erkeklerin nasıl bir girdabın içerisine çekileceğinin hesabı yapılmaktadır.

Buraya gelerek kendilerini camekana koyan kadınların ilk başlardaki o temiz ev hanımı olan görüntüleri aradan günler geçtikten sonra sanki bir bulunmaz bursa kumaşı imiş havalarına bürünerek kendilerine talip olan kendileri gibi kırıkları beğenmeyeek ALATİRİK alamayışlarıda manidardır. İlk geldiklerinde aç ve susuz, kimsesiz, perişan olduklarını belirttikten sonra taliplerine daha sonradan kök söktüren bu kaşarlanmış dilberler hasbel kader tuzaklarına düşürdükleri erkekler ile yaptıkları evlilikten kısa bir zaman sonra proğrama geri dönüş yaparak salya sümük ağlaşmalarıda, o yayını yapan televizyona ve proğramcıya yüksek oranda reyting kazandırmaktadır.

Bazı İzdivaç proğramına gelen yabancı damat adaylarına örneğin bir Japona Türk kızlarının akın akın gelerek tanımadıkları bu kişi ile kanlarını kırmak ve o piçin altına yatmak olağan bişeymiş gibi gösterilmekte ve yayıncı sunucunun büyük bir başarıya imza atmışçasına bunun reklamlarını yaparak kendisinin iyi bir bok yemiş edalarına bürünmesine ne demeli bilmiyorum. Bu milletin böyle kişiliksiz olabilmesi mümkün değildir ve oraya gelen karıların, kızlarında kendilerini tanıtıklarında ne mal olduklarını gördüğümüzde biraz o kabus dolu anlarda kurtulup kendimizi ferahlatıyoruz çünkü bu fahişelerin tamamı Türkiye de yaşayan kansızlardan oluşmaktadır. Zaten oraya çıkıp ben Türküm diyen birkaç kişide bu sunucular tarafından anında aforoz edilmekte, kanını bozmak istemeyen kimseler tu kaka olarak lanse edilmektedirler bu proğramlarda.

Bu yayınların sermayelerinin tamamı ya kocalarının altında başka birilerine bir yerlerini peşkeş çekenler ya kocaları tarafından yatak odalarında başka biri ile basılanlar ya kendilerini pazarlamak için reklam amaçlı oraya çıkanlar ya en az beş koca değiştirmiş Hürmüz misali nerede duramayacağını bilmeyenler, bazen de gerçekten işlerinden bıkan belki  Türkiye denen memleketin en bol ürünü olan bir keriz bulurumda kendimi taca atarım diye düşünen Fahişelerdir. Bunlara müşteri olanlarda bakınız tamamı ya kürt, ya laz, ya Çingene yada kanı kırılmış Mankurtlardır. Oraya çıkan bir kişinin bile Milli bir düşünceye sahip olmaması güzel bir olay bence.

Bazende ajitasyon haberler o yayınlarda günlerce yer alabilmekte, utanç vesilesi olabilecek kıvamda konular sanki normalmiş gibi her dakika reklamları yapılarak bu millete sunulmaktadır. Reyting amaçlı bu yayınların içerik açısından bize bir şeyler katması mümkün değilse de izlenildiğinde bu milletin bozuk olduğu yanlarının kimler tarafından amorti edildiğini bilmek açısından yararları olduğunu düşünebiliriz.

Sizinle bir çay içebilirmiyiz!

Pardon Aletirik alamadım, paravan açılmasın!

Yürekli-kam 07 Ocak 2011  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
turatbek_aytmatov
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 703


KIRGIZ TÜRK


« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2011, 17:37:33 »

Bu programa aylar önce katılan bir kız k.rt birisiyle evlenmek istemediğini belirtince kocası k.rt eniği olan çingene esra, kızcağızı stüdyodan kovmuştu. Kendisi her gece bir k.rt altında yattığı için kanına dokundu!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KIRGIZ TÜRK
KUDAY TÜRKÜ KORGOSUN!!!
LAİKLİK TÜRKÇÜLÜĞÜN DİREĞİDİR!!!
SELCEN06
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2011, 17:40:00 »

Kumanda kırık olduğundan kalkmaya erindim ve hasbelkadar açık olan bu evlendirme programına bakmak zorunda kaldığım için bende bir sefer seyrettim böyle bir programı. Zaten o programa katılanlar yaşı geçkin bayanlar.70 milyonun karşısında kırıta kırıta erkek seçmeleri inanılır gibi değil ! Bunların bence yüzlerinin suyu dökülmüş. Bu bayanlar aç mı açık  mı yoksa altları taş üstleri değnek mi anlamadım ne zorları var da böyle bir utanca razı geliyorlar. Hoş kendileri bu gibi şeylerin ar meselesi olduğunu düşündüklerini de hiç sanmıyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
İLTERİŞKAĞAN
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 412


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ


« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2011, 21:15:13 »

Hepsini yapabileceklerini tahim ediyordum da bir japona, sütü bozuk yolluların peşkeş çekileceğini hiç düşünmemiştim. Onları izleyen kandaşlarımız bu rezilliğe karşı tepki gösterirler umarım.

Gün gelir "aletirikler" kesilir ampuller söner elbet. Biz ise bunları asla unutmayız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Damla damla ırkımın kanı,
Bir kımız çamçağına akarken,
Altaylar'da öğrenmiştik biz,
Ölümle anda olmayı.
Umay'ın kanatlarında,
Tanrı Dağı'na bakarken,
Küçücük ellerimizle Güneşe dokunmuştuk.
Sonra bizim olsun istedik güneş,
İşte herşey böyle başladı...
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2011, 21:31:22 »

         Toplumda Türkçülük seviyesinde olmasa da sağduyulu kişiler bu rezilliğe tepki verebiliyor olsalar da bizim düzlemimizde rahatsızlığın bitmesi bunların hepten uzak tutulmasına bağlı.
          Değinmek istediğim başka bir yer var. Kişiler arası alışkanlık ve ahlak farklarını gözardı edelim. Evrensel ahlak kuralları denilen şey kişisel rahatlık üzerine kurulduğu için bunlara müsade edecektir. İnsanların aile yapısı da  ''geniş'' olabilir, bir şekilde kabullenilir buradan -nasıl olacaksa- evlenilmesi. Dinin de kitabına uydurursunuz, size engel olamaz. Ancak adına ''töre'' denen öylesi bir özgürlük alemi vardır ki, sizin bu rezilliğe müdahil olmanızı engelleyecek Tanrı'sal kuvvete sahiptir.
            Günümüzün iyi-kötü değerlendirmemizde dahi adı anılan bu iç dinamikten Tanrı ayırmasın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yarukyıldız
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 5« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2011, 21:56:03 »

Bu proğramlarda reyting amacı için rezilliklerin alası yaşanıyor, Osmanlılarla ilgili diziyi RTÜK'e şikayet etmek için bir yerlerini yırtanlar neden bunlara karşı kıllarını kıpırdatmazlar ki...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #6 : 08 Ocak 2011, 00:22:25 »             Basında zaten adam gibi bir iş yapılsa bayram edeceğim !.. Her türlü yayınlar, diziler, yarışmalar ve niceleri bozuk düzenin parçaları. Böylece dışarıdan saldırılara karşı duran kahraman soyumuz içeriden her türlü yozlaşmayla bozunuyor ve yok ediliyor. Acı olan töresine bağlı dinine bağlı bilmemneyine bağlı diye adlandırdığımız toplumumuzun korkunç değişime uğratıldığıdır. Bu günlerde geçer umarım ne diyeyim !..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
KARAÇAYTÜRK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 63


GÜN DOĞMADAN İNTİKAM ALINMALI.


« Yanıtla #7 : 08 Ocak 2011, 01:57:36 »

Alektrik alamamışsa karşı tarafı acilen şarz makinasına  koymaları lazım o zaman olur.Televizyonun bakılacak yüzümü kalmış ..ben 5 senedir ekrana bakmadım kim kime neylemiş.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DİĞER MİLLETLER BAYRAĞINI SADECE SEVEBİLİR.AMA BİZ UĞRUNDA ÖLÜRÜZ..
Karadeniz T
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 115« Yanıtla #8 : 08 Ocak 2011, 15:25:14 »

Geçenlerde  gündüz vakti evde televizyon izlemeye çalışırken her yerde bu tür programlarla karşılaşınca Azaerbaycan televizyası kanalını açtım ve şaşkınlık geçirdim.
Soydaşlarımız bizdeki evlendirme programlarının aynısını birebir kopyalamışlar.Çok üzüldüm. Sadece kendi ahlakımızı değil; bizi takip eden kardeş ülkelerimizin de ahlakını bozuyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Yufka Yüreklilerle Çetin Yollar Aşılmaz"
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 9.081


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #9 : 30 Eylül 2013, 16:40:02 »

Milleti uyutmak için ekranları kerhaneye çevirdiler, resmen pezevenklik yapılıyor!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.066 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.022s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.