Bayraksızların Kıskançlığı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Temmuz 2020, 11:45:03


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bayraksızların Kıskançlığı  (Okunma Sayısı 1142 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.014


« : 11 Haziran 2014, 12:17:15 »

Aşağılık duygusuyla hareket eden zavallılar, acınılasılar soysuzluklarını bayrağımıza saygısızlık ederek gösteriyor. Kendilerini tatmin etmeye kalkıyor. Ama bir türlü şu gerçeği göremiyorlar. Bayrağı olmayanlar bayrağa göz diker. Alçaklıklarının ardında yatan, kıskançlıklarıdır. Tarihleri boyunca arkadan vurmayı adet haline getirmiş olanlar, devletçik bile kuramayanlar elbette kuyruk acısıyla hareket edecektir. Elbette kıskançlık edecektir. Bunlara alışığız. Soysuzların kaale alıması için de zaten bu şart. Kendilerini takan olmadığı için, hiçbir halta yaramadıkları için, asalak gibi yaşadıkları için kendilerini ispat etmek isteyeceklerdir.

Soysuzların komiklikleri tüm dünyada alay konusu olabiliyor bazen. Hele ki kökenlerini bir yere dayandırmak için her konuşanın ağzına bakmaya çalışarak gösteriyorlar bu acizliklerini. Ya da kendilerini yükseklerde görüyorlar uzağa saklanıp mayın kurdukları için.

Belki de o bayrağı indiren p.ç kurusu cesaretleniyordur, bayrağı indirdim diye. Yüzünü kapatıp adamım sanıyordur belki de. Onun arkasına saklanan alçaklara ne demeli. Önlere karıyı kızı çoluğu çocuğu sürüp arkadan horozlanan kancıklara ne demeli.

Barış deyip eline silah alan, tehdit eden ama dağlarda fare gibi kaçışıp saklananlara mı layık o şanlı bayrağım. Onların ne haddine bayrağımı sevmek. Bayrağı sevmek yürek ister, adam olmayı gerektirir. Ama kafası olmayanlar bunu anlayamaz. Lanet eder sadece, kıskançlıklarından çatlayarak.


Alçaklığın, şerefsizliğin kitabını yazanlar mı vatanımı bölecek, bayrağımı indirecek. Onlar küçücük çocuğa saldırır, onlar bomba koyar halkın ortasına kaçar. Yapabildikleri budur. Beşikteki çocuktan hak ister, kurşun sıkar bu köpekler. Meydanı boş bulunca öterler. Bayrak görünce çatlarlar kıskançlıklarından, indirmeye kalkarlar. Soysuzsan da soysuzluğunu bil diyen çıkmadığı için yüz bulurlar. Bir verirsin iki isterler. İki verirsin üç isterler. Doyumları yoktur bunların hep açtırlar. Hep bir şey isterler. İsteğini karşılarsan minnet duymazlar, daha fazlasını almak için yüzsüzce dilenci gibi avucunu açar, yalvarır sefilliğiyle. Dilenci gibi olmak hoşlarına gider.


Küçücük çocukları öldürürler, sonra da onurdan bahsederler. Onurlu olmak demek, masuma saldırmak demektir o hayvanlar için. Eline silah alıp eşkiyalık yapmaktır onların bildiği. Uyuşturucu satıp hırsızlık yapmaktır onları işi. Kaçakçılık onların ata mesleğidir.

ırakta abd askerleri işgal için geldiğinde göbek atan dansözlerdir onlar. Medet ummaktır işgalden, gavurdan o bayraksız piçlerin işi. Belki böler miyim diyenlerdir arkadan vuran o itler. abdli itlerden bayrak umandır o inbeler.


Benim vatanıma bayrağıma göz dikmek ne haddine, kimsin lan köpek bu bayrağı indireceksin. Bayraksızlığın kıskançlığından çatla. Bayrak için toprağa canını vermek gerek, beşikte bebeklere kurşun sıkmak değil, yüzünü kapatıp bayrak indirmek değil.


Bayrak şereftir, şerefsizlerin bayrağı yoktur. Şerefsizler bayrağı indirmeye kalkar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.242 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.