Azinliklarin iyi olanlari (!!)...
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 31 Ekim 2020, 04:15:22


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Azinliklarin iyi olanlari (!!)...  (Okunma Sayısı 3186 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« : 04 Ağustos 2011, 01:51:26 »

Bizim mankurtlasmis Türk kesimden duyariz hep, "Türkiye´ye bagli olan, bu ülke icin canini verecek olan, Türkleri seven azinliklar da var, her kürt pkk´li bölücü degildir" gibisinden gercekle alakasi olmayan, Türk irkina yönelik yok etme projesinin bir ayagi olan bu safsatalari duyariz hep.
Evet dogrudur her kürt dag cikip pkk´ya katilmiyor, cerkezler, lazlar, cingeneler ve diger azinliklar daglara cikip kürt terör örgütü gibi Türk askerine silah cekmiyorlar, ögretmenini polisini mühendisini katletmiyorlar lakin daha tehlikeli olanini yapiyorlar, Türk devletinin en önemli noktalarina sizarak Türk yurdunun bir müdet sonra asama asama Türklerin elinden cikmasini sagliyorlar.

Bizlere hakaret etmek icin dün ve bugün degisik isimlerle Otag üye olan, bizim mankurtlara göre iyi azinliklar kategorisine giren Türkiye´ye bagli (!) ve kendisini Türk(!) olarak gören cerkezin Memlüklüler hakkinda yazdiklari aklima geldi biran, bu cerkezin iddiasi suydu; "Memlük Sultanlari Türk ve Türkmenlere güvenemedigi icin orduyu savasci (?) cerkezlere teslim etti" diye yazmisti...Halbu ki bu cerkez tohumunun bilmedigi Memlükler Türkmen degil Kipcak Türklerindendi...
Memlük devletine göc eden cerkezlerin erkek cocuklarida ayni yeniceri ocagi gibi ufak yaslarda ailelerinden alinip memlük ordusu icin yetistirilmislerdir.
Ilerleyen yillarda ise ordu icinde önemli pozisyonlara kadar yükselip ülke yönetimini entrikalarla düzenbazliklarla ele gecirmislerdir. Bir nevi Osmanli´nin azinliklara tanidigi sinirsiz imtiyazlarin aynisini yine Türk devleti olan Memülüklülerde cerkezlere tanimis ve bunun bedelini devletin ellerinden cikmasi ile agir bir sekilde ödemislerdir. Bu ihanetten sonra Kipcaklar uyanmis devletin idaresini ilerleyen yillarda tekrar ele gecirmislerdir.
Burdan su sonucu cikartiyoruz, cerkezler basta olmak üzere diger azinlik unsurlarin tarihte oldugu gibi Türk yurtlarini yikip ele gecirmek icin uyguladiklari sinsi taktikler sunlardir:

- Devlete bagli gibi görünmek.

- Asli unsura olabildigince sirin görünüp yaranmak hatta kendilerini asli unsurun bir parcasiymis gibi gösterip (örn:bende Türk’üm) kendilerine karsi olusacak her türlü tepkiyi bu ikiyüzlülükle ber taraf etmek.

- Ülkenin önemli kademelerine gelebilmek icin her yolu denemek. Gerekirse bu ugurda karilarini kizlarini Türklerin ileri gelenlerine cariye olarak vermek.

- Dini kendi amaclari icin alabildigince kullanmak. Tabiri yerinde ise Türk milletinin yumusak karni olan inanc ile etkisiz hale getirip aglarina düsürmek.

- Saf ve temiz yüce Türk milletine karsi düzenbazlikta ve yalancilikta sinir tanimadiklari icin kendilerinin dindar(!) dürüst(!) ve mert(!) olduklari yönünde ki probaganda mekanizmasini alabildigince isletmek.

- Vatansever gibi gözüküp Ordu’ya, MIT’e, Yargi’ya sizip bu önemli kurumlarin icini bosaltmak, bir müddet sonra kendi emelleri icin kullanmak.

- Devlet dairelerinde, siyasi partilerde, basinda önemli mevkileri ele gecirerek zaman icerisinde yandaslarini buralara doldurup ele gecirmek.

- Seyh, sih, hoca, din alimi maskesi ile Türk soylulari tekkelere, dergahlara, isik evlerine, yatili kurslara, cemaat okullarina yönlendirip ülke meselelerinden uzak tutarak hedefleri icin dikensiz gül bahcesi yaratmak. Buralara yönlendirdikleri Türkleri kendi amaclari icin calisan mankurtlar ordusuna dönüstürmek.

- Bizde en az siz Türkler kadar milliyetciyiz yalanlari ile gelisecek gercek Türk Milliyetciliginin önüne set cekmek. Bu yöntemle milliyetci ruha sahip Türk soylu kesimde kendilerine karsi olusacak tepkinin önüne gecerek amaclari icin en büyük engel gördükleri kesimin pasifize edilmesini saglamak.

- Yine yüzlerine "din maskesi" takarak Türkleri ekonomik yönden cökertmek. Düzmece dini holdingler kurup, dini yardim kuruluslari kurup Türklerin parasini din ve vicdan istismari ile sömürüp amaclari icin kurduklari bu cark icinde kendilerinin zengin olmasini saglayip Türkleri ekonomik yönden kendilerine muhtac hale getirmek.

- Tarihte ve bugün yaptiklari hainliklerini ihanetlerini yavuz hirsiz ev sahibini bastirir misali Canakkale’de savastik, Kurtulus savasinda bizde canimizi verdik yalani ile örtbas etmeye calismak. Bu probaganda ile siginti olduklari Türk yurdunda kendilerininde hak sahibi oldugu fikrini Türklere kabul ettirmek.


Evet kandaslar kisaca ben bizim mankurt dedigimiz Türk soylu kesimin "hepsi bölücü terörist degil, bu ülke icin canini verenleri de var, bizden daha milliyetci olanlari da var" kandirilmisligina ithafen iyi dedikleri bu kesimin, gercek yüzlerini gösterip aciktan Türk’e kursun sikan azinliklardan daha tehlikeli olduklarina isaret etmeye calistim. Dag’da sehirde Türk askerine, Türk devletine isyan edenler kursun sikanlar en azindan gercek yüzlerini gösterip boylarinin ölcüsünü aliyorlar, yukarda kendimce siraladigim askere devlete kursun sikmayan "iyi(!) azinliklar ise yilanin en tehlikelisi bulundugu ortama uyum saglayanidir gerceginden yola cikarak dagdakinden cok daha tehlikelidir Türk milleti icin.
Basta Osmanli olmak üzere tarihte nice Türk imparatorlugu devlete bagli gibi görünen bu kategoride ki azinliklarin önemli mevkileri ele gecirmeleri sonucu yikilmistir. Korkarim ki ayni akibet yakin zamanda tedbir alinmazsa Türkiye Cumhuriyetinin de basina gelecektir.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2011, 02:36:08 »

Türkiye Cumhuriyeti, Kasırga kandaşımın belirttiği sona hızla yaklaşmaktadır zaten. Bugün gazetelerde, tv lerde, anlı şanlı köşe yazarları, (bu kesime ne yazıkki en milliyetçi olanlarda dahil), finansörlüğünü küresel güçlerin yaptığı artık aşikar olan düşünce kuruluşları, kuruluş amaçları Türkiyeyi bölmek dışında bir amacı olmayan sivil toplum örgütlerinin ağız birliği ettikleri tek cümle var. "Türk'üm demekle soy ve kan milliyetçiliği yapmış olmıyorsunuz, Türk , Türkiyeye vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkesin ortak adıdır. Bu ülkeyi Çanakkalede, kurtuluş savaşında ülkesi için savaşan, Türkler, lazlar, kürtler, çerkesler, arnavutlar,vs. kurmuştur. Bu yüzden ırki anlamda Türk kelimesi artık Anadoluda geçerliliğini kaybetmiştir. " İşte bu algı artık Türk Milletinin bynine kazınmıştır.Yargıdan sonra ordunun da tasfiyesi ile birlikte önümüzdeki en yakın yılda artık Türkiye Türklerindir anlayışı yok olacak ve son bağımsız Türk yurdu hiç savaşmadan Türklerin yurdu olmaktan çıkacaktır.Kurtuluş savaşında Atatürkü Amerikan mandasına ikne etmek isteyenlerin rüyaları gerçek olmuştur. Türkiye artık Amrikan mandasına girmiştir ve bu önümüzdeki günlerde değiştirilecek olan demokratik/(!) anayasa ile de tescillenecektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2011, 02:40:37 »             Kesinlikle başımıza örülen çorapların temel konusu işte bu düşüncenin yansımasıdır. Kardeşçilik ölümcül bir unsur olabiliyor. Türk her zaman bundan çekti ve çekecek gibi görünüyor. Basın o kadar iğrenç bir iş peşinde ki uslara sığmaz ! Bize biçilen kefen bakalım giydirilebilecek mi göreceğiz ?..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
yalniz_kurt0634
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 262« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2011, 04:48:11 »

TÜRKLÜK, SONRADAN KAZANILAN BİR KAZANÇ DEĞİLDİR...BİR İNSAN DİNİNİ SECEBİLİR, YAŞAM TARZINI SECEBİLİR...AMA DOĞUŞTAN KAZANILAN IRKINI NE SECEBİLİR NE DE DEĞİŞTİREBİLİR...KİM NE DERSE DESİN..İSTERSE ANAYASA DA TÜRKLÜK TANIMINI YENİDEN YAPSALARDA, TÜRK DOĞMADIKLARI İÇİN TÜRK OLARAK KABUL EDİLEMEZLER...BÜTÜN AZINLIKLAR TÜRK KİMLİĞİ İLE BU VATAN İHANET İÇİNDE DEĞİLLER Mİ? TÜRK CUMHURİYETİNİ SEVEN DE KORUYAN DA TÜRK IRKIDIR..YILLARDIR BAŞIMIZA HEP ÇORAP ÖRDÜLERDE NE OLDU ? BAŞARAMADILAR TABİ Kİ..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ArslanYürekliTürkmen
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 295


Ergenekon'dan doğduk , Börteçine Ularken


« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2011, 13:01:26 »

Güzel bir yazı Kasırga kandaşım.Kandaşımız çok önemli bir noktaya değinmiştir.Silahlı düşmanımız bellidir.Çünkü o eline silahını aldığında bize kast edeceğini biliriz.Yani düşmanımız olduğunu biliriz.Ama bundan daha tehlikeli bir durum sinsi etniklerdir.Kendilerini bizdenmiş gibi gösterip devletin her türlü kademesine sızarak devletin kontrolünü ve gücünü kendi lehlerine kullanarak Türk devletini yıkmayı amaçlamışlardır.Bu yüzden bu durum çok daha ciddi bir tehlike arz eder.Tarihte bu durumun bir çok örnekleri vardır.Zaten sizinde verdiğiniz örnekler mevcuttur.İslamın etkisiyle Türk Irkı etnikleri kendilerinden görüp çok önemli mevkileri kendilerine tahsis etmiştir.Ama tabiki sadece İslamla ilgili değil.Örneğin ermenilerde devletin önemli kademelerinde görev yaptıktan sonra ihanetlerini ortaya çıkarmışlardır.Ulu Tanrı tüm etnikleri ve etnik sevicileri Kızıl Tamu'ya yollasın.

ETNİKSİZ TÜRKELİ!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK'ün Dini Türkçülüktür.
 
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2011, 15:11:59 »


             Türk yapı itibariyle soyculuğa uygun bir doğa sergilememiştir geçmişte ve bugün ! Bunun sıkıntısını da hep arkasından hançer yiyerek çekmiştir. Bunun dinle minle hiç ilgisi yok Kandaşlarım. Geçmişimizde islam yokkende yağılara sevgi veya hoşgörü göstermiş bir budunuz. En azılı yağımız olan çinlilerle bile barış zamanında hemen ticaret ve evlilikler yapmışız. Bu coğrafyada da din farkı olsada en yakınlığı ermeniler, rumlar yahudiler görmüştür. İstanbullu Kandaşlar benden iyi bilir. Kapalıçarşı'da sanırım Türk yok denecek kadar azdır. ermeni, yahudi, süryani vbg. Bizler çakma milliyetçi bir toplumuz !!! Bayrak deriz yere düşen bayrağı yerden almayız. İstiklal marşı okunur kimsede saygı yok ! Başımıza hiçbir zaman bir Türk çocuğu getiremeyiz ve gelen elleride babamız kadar sever sayarız ! Alışveriş yaparken hiç bakmayız nereden alışveriş yapıyoruz diye !.. Fener, cimbom, kartal diye zıplar hoplar ancak milli maçlarda bağırmak için tören bekleriz. Gerçek bir milli takım taraftarımız yoktur. Yanıbaşımızda adamlar bizi parçalar devlet kurar bizlerse kardeşiz diye ayaklarına koşarız. Sevgi sözleriyle boğarız el oğlu elleri !!!
             Şunu anlatsam yeter sanırım; adam Türkoğlu Türk güya sayısız yüzme yarışında başarı kazanmış ödül almış. Diyor ki; ben boğaz köprüsünden atlayarak imralıya kadar yüzeceğim. 135 km bir yol burası. Başbakanım Türk k.rt kardeştir diyor bende buna katkı yapacağım diyor Başında bu arada Bayrağımız olan başlık var !!! İşte boktan milliyetçilerin çakma milliyetçiliği !!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2011, 16:06:20 »

Acunda bir gerçek vardır ki, kimse kendi ırkını diğer ırka tercih etmez.
Çerkez, laz ve diğer Türk olmayan etnikler, doğru, birbirlerinden nefret edebilirler, ama Türkleri ne kadar sevdikleri, veyahut bu konuda ne derecede samimi oldukları bilinemez. Çerkez kökenli biri size kendisini Türk olarak tanıtsa bile, muhabbet on dakka ilerledikçe, size kafkasyalı bir çerkez olduğunu söyleyecektir. Bazıları hatta ve hatta saraya cariye niyetine aileleri tarafından satılan çerkez kadınların soyundan geldiğini söyleyebilir. Aynısı Türk olmayan tüm etnikler için geçerlidir.
Sözde Türk milliyetçisi olduklarını söylerler, ama mikromilliyetçinin kralıdır her etnik. Kendi dilini bilmesi gerekmez. Ama yeterince bastırdığınızda, Türklerin asimilasyonuna uğradığını bir kürt eniği kadar ağzından salyalar fışkırarak söyleyecektir.
Genel olarak, Atsız Ata'mızın dediği gibi, iç düşmandırlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.231 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.