Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Türkçülerden Öykü ve Makaleler => Konuyu başlatan: ATSIZALP üzerinde 08 Mart 2020, 10:44:50Konu Başlığı: Ayzıtlarımizı, Almilalarımızı nataşa yaptılar jennifer yaptılar, yapıyorlar
Gönderen: ATSIZALP üzerinde 08 Mart 2020, 10:44:50
Kadin hakları  veya baska adlar altında Ayzıtlarımizı, Almilalarımızı nataşa yaptılar jennifer yaptılar, yapıyorlar.

İllaki ahlaksızlık,
namus düşkünlüğü,
eğitim seviyesinde gözle görülür bir azalma,
bedbaht bir yasam tarzı,
özgürlüğünü yanlis anlama,
yerini, bulunduğu tabakanın değil de daha yükseklerden nemalanma çabası,
Son 20 yilda Kadınlarda aléni görülen yozlaşma  belirtileridir.
Yılda  bir degil her gün kadınlar  günü  olsa kac yazar.

Kendisine saygısı olmayan kadın  kanunlar dolayısıyla baskalarindan saygı  talep ederse zaten bastan kaybetmistir. Töresinde bas tacı olan Türk  kadınının boyle toplumunda ötelenmiş bes kuruşluk degeri olmadığı sadece bedeninin bir emtia olarak görüldüğü yabanci milletlerin toplumsal gelenegi olan kendisine sadece bir gün  bahşedilmesi Türk  kadinina hakarettir.
Malesef Türk  kadınınını kendi benliğinden cok ama cok uzaklaştırdılar.
Kadin hakları  veya baska adlar altında Ayzıtlarımizı, Almilalarımızı nataşa yaptılar jennifer yaptılar, yapıyorlar.

Birde kendiliginden din adi altında fahiseden farksız davranış tarzı gosterenler var.
Hz muhammedi rüyasında görmüş muhammed ona  gel seninle beraber olmak  istiyorum demis bunuda  sosyal  medyasindan paylasiyor, bu kadın evli midir degil midir bilmiyorum  ama böyleleri  o kadar fazla ki ve aramizda bu hastalıklı görüşleri ile dolanıyor  bu eksik etekler.
Farkındalık yaratmakla orospuluğu karıştırdıklarıni dahi hafsalaları almıyor  egitim seviyesinin basitliği ve din mevhumunun yanlış arz'ı bu pis başıbozuk düşüncenin genellikle kendi çevrelerinde prim dahi yaptığı  malesef görülüyor.  Arap namussuzluğudur bunun adı ve günümüzde çokca da revaçta.

Dul KADIN...
Yaşı 50 civarı olan herkes bilir ki TÜRK  milleti toplum icerisinde ki sosyal hayatında DUL kelimesini öcü olarak tanımlardı çokça da bunlardan uzak durulurdu çünkü aile hayatını becerememiş kişiden hic kimseye fayda sağlanamayacağı kabul edilirdi.
Son 20 yil ıçerisinde bosanmalar o kadar çoğaldı  ki neredeyse dul olmayan kimse kalmadı. O zamanlar dul kimse potansiyel yuva yıkıcı olarak gözlemlenir ona göre davranılırdı,  simdilerde ailesini ayakta tutabilene neredeyse madalya takacaklar.
Türk  tarihinde sosyal medyanın ve televizyon kanallarinda ki programlarin da etkisiyle törenin bu kadar laşkalastığı bir dönemi yaşadığı yazılmamıştır. Kadın  basanmayı geçtik kocasının altında alénen baska birisiyle iliski yaşıyor ve bunuda söylemekten çekinmiyor. Kadina neden boyle yaptigini soranlara bana mangal yapti diyebiliyor, bu mevzuya dip not okarak sunu kesin olarak diyebiliriz ki %90 ile böyle şahıslar incelendiğinde soyu Türk olmayan, sonradan ülkeye gelen Türküm diyen Türkümsülerden oluştuğu sabittir.
Ve böyle  çapsız iliskiler ülke  medyasının çapsız programlarinda flaş olarak  tekrar tekrar TÜRK  milletinin gözüne sokula sokula yayınlanmaktadır.
Kadin haklari gününde Türkiye magazin  aleminde kim kimi sikiyor, kim kimi sikmek icin pusuda bekliyor belli degil, bir kadın bir erkeği birakmadan digerini ayarlıyor belli bir süre  sonra sıra  yeniden şimdi  terkettiği adama geliyor iyi mi?

Milletin dilinde almış  yürümüş bir kadınlar  günü
Bu durum daha da ilerlerse degil yılda bir gün 365 gün kutlasanız da kadınları bu şeriatda kutsasanizda sonuç bedbaht olacaktır, tek kurtulus kadınlarımizin olabildiğince sosyal medyanın zararli unsurlarindan uzak TÜRK  töresine kökten bağlı aile yapısına %100 biad etmelerinden gecer.
Kadınlarımıza daha çocuk yasta Gökbilge HÜSEYIN NIHÂL ATSIZ ın Türk ülküsü ile Bozkurtların ölümü adlı  şaheser eseri kesinlikle önerilmeli okutulmalıdır.

NE MUTLU TÜRK KADININA
NE MUTLU TÜRK DOĞANA
Atsızalp 8 mart 2020


Konu Başlığı: Ynt: Ayzıtlarımizı, Almilalarımızı nataşa yaptılar jennifer yaptılar, yapıyorlar
Gönderen: ATSIZALP üzerinde 08 Mart 2020, 11:14:30
Kutsalımız olan kadınlara ulasmak bir tık kadar kolaylaştı artık


Konu Başlığı: Ynt: Ayzıtlarımizı, Almilalarımızı nataşa yaptılar jennifer yaptılar, yapıyorlar
Gönderen: Irkçı Börü üzerinde 18 Mart 2020, 16:20:05
Kutsalımız olan kadınlara ulasmak bir tık kadar kolaylaştı artık
Ağabey,bilgi için sağol.