ATATÜRK MÜ, ATSIZ MI?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 31 Mart 2020, 22:54:00


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ATATÜRK MÜ, ATSIZ MI?  (Okunma Sayısı 2253 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 9.080


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 20 Haziran 2015, 11:11:58 »

Atatürk mü, Atsız mı?

Ne Mutlu Türküm diyene!

O bir Başbuğ, O bir kumandan komutan. O Türklüğün, Türk milletinin geleceğine damgasını vuran bir lider, bir siyaset adamı, politikacı ve savaşçı Atatürk!

Türkçünün gözünde Atatürk, içerisinde yaşattığı bir erişilmez güç. Onun var ediş statüsüne hayran, Atatürkü Türklüğün geleceğinin mimarı olduğu için sever,  O Türklüğe gereken önemi verdiğinden alenen yanında onun askeridir. Atatürk, Türk’e yurt tutmuş, vatansız bayraksız bırakmamıştır yüce Türk ırkına kutlu bir gelecek vaad etmiş temelini atmıştır da işte onun için ‘’TAPAR’’  Türkçü Atatürk’e!

Ne mutlu Türk Doğana!

O bir Gök Bilge, O gerçek bir Türk tarihçisi, O bir KürŞad, O Türkçülüğün var ediliş sebebi, O    ne bir politikacı ne bir siyaset adamı o savaşçı bir Türk Atsız!

Türkçünün gözünde Atsız çizdiği yoldan gidilmesi asla bu yoldan çıkılmaması gereken, elzem olan dava adamı, Türkçü bilir ki Atsız olmadan Türkçülük olmaz, yapılamaz. Türkçünün ülküleminin savaşının nasıl yapıldığını öğrendiği kişidir Gök Bilge Atsız. Türkçü Türklüğünün kutsaliyetini, ırkının erişilmez bir güce sahip olduğunu Atsızdan öğrenmiştir çünkü Atsızdan evvel bu görüş dillendirilse de o şahlanışı gerçekleştirmiştir, O sadece bir ırkçıydı Türk ırkçısı, ‘’TÜRKÇܒ’

Her ikisinin de ortak yanı o kadar fazla ki önce ikisi de Türk düşmanı ilan  edilerek Türk devleti tarafından yargılandılar ve cezalar aldılar, birisi hakkında görüldüğü yerde vur emri çıkartıldı diğerine hapishane dışında nefesi çok az aldırdılar. Atatürk Türk düşmanını yok ederek Türklüğü kendine getirdi Atsız ise yazıp çizerek, bunların ikisinin de Türklük için değeri aynıdır. Atatürkün yüce Türk ırkı için hazırladığı zemine çimleri eken kişidir  Atsız

Ulu Türklerin kişilik olarak aralarında en ufak bir fark yok!

Atatürkün Uçmağa varışının ardından Türk milletinin yozlaşarak Mankurtluk derecesine kadar ulaşmasının ardından biz Türkçüler neyin nasıl olduğunu biliyoruz ama mankurtlar arasında bu iki Türk arasında farklılıklar çoğaltılmaya başladı ve gerçek olmayan bu durum Türk milletine yutturuldu. Peki nedir bu ikisi arasında ki ayrılık farkları?

Atatürk insancıldı Atsız Kafatasçı  Peynir Atatürk insaniyet perver olduğu için mi yüzbinlerce düşmanı kesti, kestirdi de Türk milletine ya istiklal ya ölüm dedi. Atatürk kürt yada diğer etniklerin tamamına Türk milleti dedi onun için söylendi şu ne mutlu Türküm sözüne diyenlere gülüyorum  Peynir Yüce Atatürk onun için mi kürt sait denen piçin kemiklerini dahi yok ettirdi ki bulunamayasın diye, onun için mi kürt ayaklanmaları dahilinde on binlerce kürt şerefsizini astırdı da Tunceliyi yerle bir etti zaza ayaklanmasında, geçeceksiniz bunları bir kalem, Atatürk ırkçıydı da üzüldüğüm tek nokta şimdi solcu geçinenlerin, sağcı geçinenlerin, müptezellerin ve hümanist piçlerin Atatürkü bilerek yada bilmeyerek pis işlerine alet etmeleri. Atatürk ne demişti hatırlayalım mı ?

"Varlığımdaki yegane mükemmellik TÜRK olarak doğmamdır"

Peki bu ırkçılık değil de nedir diye sormazlar mı adama, biliyorlar da Atatürk’ü etniklerle Türkleri bir arada tutmak amaçlı solüsyon olarak kullanma peşinde olduklarından işlerine gelmiyor bu tarz söylemleri, Atatürk Türk ırkçılığının kralıdır!

Türkçüler ile bazı kendisine Ülkücü yaftası yapıştırmış kişiler haricinde Atsız Kafatasçı ırkçı olduğu için tukaka edilmektedir çünkü başta dedik ya Atatürkün ölümünün ardından Türk milleti iyicene yozlaşma trendine girmiş şimdilerde de bunu zirvesini yaşıyor. Atatürk’ü güya seven müptezel bazı guruplarla aynı kefede yer almak bana üzüntü vermiyor çünkü ben onun yani Atatürkün kanını taşıyorum, dedim ya bizim için önemlisi kandır, nasıl olsa bir gün solüsyoncular yok olacak bunu biliyorum, şimdi ki solüsyoncular yani Atatürkçü olanlar 12 eylül öncesinde Maocu, Leninci Stalinci, apocuydular yarın ne bok olurlar bu bilinmez.

Ama biz Mustafa Kemalin askerleri olarak kendimizi bildik böyle yaşadık kesin olan şudur ki böyle öleceğiz çünkü biz; ATSIZCIYIZ!

Veysel TOP. Yürekli-kam  turkcuturanci.com  20/6/15
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Başkurdistan
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 305


Türk için Çalış


« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2015, 11:49:38 »

 

Atatürk insancıldı Atsız Kafatasçı


 Bunların hepsi sosyalist gençlerimiz. Che baskısının yanına ATATÜRK'ün resmini koyuyorlar felan. İnsanda az kafa olur, olmasa bile en azından bir araştırır. Turan kafatasını ölçtüren ilk kişi zaten Başbuğ Atatürk. Binlerce ırkçılık ile ilgili sözleri de mevcut.  Tamam hiçbirini de bilmiyorsun .  Gençliğe hitabeyide mi hiç duymadın ?
 
Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.


Bu mankurtlar, bunu yarım asırdan beri öğrenemedi gerçekten işimiz zor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gazan Han
Deli Bozkurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.424


İLHANLILAR


« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2015, 13:14:32 »

İkisi de birbirinden ayrılmaz bir bütündür...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.226 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.015s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.