Atatürk, Atsız…. O BUDUR, O BENİM
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 31 Mayıs 2020, 12:50:27


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Atatürk, Atsız…. O BUDUR, O BENİM  (Okunma Sayısı 1434 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.185


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 28 Ekim 2015, 16:52:21 »

Atatürk, Atsız…. O BUDUR, O BENİM


Tanrı dağlarının o çok hoş kokan esintileri içine çekerek ne kadar yaşadılar bilemiyorum, onlarda ki hazzı anlayabiliyorum sadece. Mutluydular çünkü güçlüydüler, büyüyorlardı daima çünkü korkusuzdular, ölümlerle eğlenen tunç yüreklilerdi onlar. Tarihe verdiler adlarını, onlar olmadan bir sayfa tarih yazdırmadılar kimseye, Mazlumun yanındalardı her an, zaliminse ensesinde ölüm gölgesi.

Savaştı adı, barışı hiçbir zaman sevmedi, karşısında duracak güç bulamayınca kendisiyle kavga ediyordu ki benliğinde erozyon olmasın. Düşmanları onu alt edemeyince her zaman içinden zehirlediler de yine baş eğdiremediler ona. Sevdiği tek şey mutlak galibiyetdi, sürüncemelerden hoşlanmazdı, ya tiridine bandırır aldırırdı Giriti veya yok ederdi karşısındaki iti.

Sevecendi ruhunun derinliklerinde kendisine düşmanlık beslemeyene. Ta acunun diğer ucunda katliamlara maruz kalan yahudiyi doldurur gemilere alırdı benliğine. Düşmanı devletlerin imparatorlarımı yardım istemedi ondan sorgusuz koştu mahsun olana. Dinine düşman olan ortadoksun  bütün günahlarını mı silmedi Konstantineye girerken.

Oğuz Kağan, Motun, Kürşad,  Fatih, Atatürk, Atsız…. O BUDUR, O BENİM, sevmemem mümkünmü? mutlak seveceğim!

Tarihin derinlikleri benim izlerimi taşır, benim zaferlerimi yazıp destanlarımı düzer.  Bilinen dört kıtada atımın ayak izlerinin fosilleşmiş haline bakar düşmanlarım, Kalelerim geçilmez;  oralarda izin alınmadan su içilmez kervansaraylarıma bakıyorum şu an. Ne setler yaptılar bana karşı göt korkusundan da Timuçin idim Cengiz oldum aştım yok ettim viran eyledim o bedbaht yapıları.

Karşıma dikmişler geçilmez zannetikleri surları da efeleniyor bebeler, yazık! Bir gün uykudan uyandıklarında şafak vakti Anadoluda dikilen surlarımızı gördüler apansız, rüzgarlarını kesmiştik yellendikleri sur içinde. Denizden giden balık misali araç gereçleri bir yılan gibi süründürdük karada da bindik tepelerine amansız. Kader denen yazgının zaferler yönüne bakan ok göstergesini kendimden yana yapmak kanımın düstürudur.

Düşmanlık besleyenler her zaman dost göründüler bana, onlar ki namuslarını hiçe sayarak dişilerini sundular arzıma. Ta ki ne zaman arkamdan hançeri sokacaklar bunun fırsatını beklediler, vurdular da bazen ama yıkamadılar beni, bir öldük bin diirildik her zaman. Onlarda bıktılar vurarak vurulmaktan, baktılar olmuyor vurdukça yok oluyorlar şekil değiştirerek beni bana vurdurdular. Vurulmalarım hala devam ediyor, onlar vuruyor ben çoğalıyorum Tanrı onların vurmalarını eksiltmesin üzerimden ki yok olmayayım. Şu an çoğaldığımın farkındayım görüyorum, hissediyorum çünkü her yanım kanıyor, istiyorum her yanı kanım sulasın da Türklük yeşersin dört bir yandan!

Veysel TOP/ yürekli-kam/ turkcuturanci.com 28/10/2015
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.048 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.005s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.