Asıl düşmanımız Amerika değildir !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Eylül 2020, 01:52:08


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 5
  Yazdır  
Gönderen Konu: Asıl düşmanımız Amerika değildir !  (Okunma Sayısı 15425 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
T A R K A N
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 181Site
« : 22 Mart 2011, 19:24:48 »


Öncelikle şunu belirteyim değerli soydaşlarım...TÜRK olmayan herkes bizim düşmanımızdır..TÜRK olmayan herkesin canı kızıl tamuya !  Ancak burada farklı bir hususa dikkat çekmek istiyorum..Türkiye, tarihi boyunca birçok devlet ile savaşmıştır..Ancak en çok savaştığı ülkeler bazı Avrupa ülkeleri,Çin ve Rusya'dır. Bugün dahi Turan projesinin önündeki en büyük engel Çin ve Rusya'dır.. Ancak tarih boyunca bizimle sayısız savaşa girmiş olan bu devletler ''dost'', hiç savaşmadığımız ve çuval olayı dışında bir hadise yaşamadığımız ABD ise ''tek ve yegane düşman'' olarak gösterilmekte ve ülkemizde cereyan eden her türlü fenalık dolaylı yada direkt olarak götürülüp ABD'ye bağlanmaktadır. Bu hiç doğru ve bilimsel bir yaklaşım değil. Tarihi gerçeklerle uyuşmuyor.. Bu yüzden Mahir Kaynak'ın kitabından alıntılanmış ve özetlenmiş bir bölümü siz soydaşlarım ile paylaşmak istiyorum :


Alıntı
Öncelikle şunu belirtmek isterimki; dış politikada dost-düşman diye bir kavram yoktur...Çıkarlar vardır sadece..Ancak tarihi dürbünden olaya baktığımız zaman, bazı gerçeklerin fena halde saptırıldığını ve insanların çok yanlış şarj edildiğini görebiliriz.Bugün TÜRK milletine sürekli olarak ''dünyada ABD'den başka bir ülke yokmuş ve tek-en büyük düşmanımız ABD imiş'' gibi gösteriliyor...Bu hiç de doğru değil !

Gelin isterseniz soru-cevap şeklinde ilerleyelim:

Soru: ABD ile bizim tarih boyunca bir savaşımız oldu mu ?

Cevap: Hayır...Tarih boyunca hiç savaşımız olmadı..

Soru: ABD, tarih boyunca ufak bazı anlaşmazlıklar dışında Türkiye'ye çok ters bir politika güttü mü ?

Cevap: Hayır, gütmedi...Bir tek Kıbrıs'da sorun yaşandı..O da tamamen Ecevit'in, siyasi çıkarlarına dış politikayı alet etmesinden ve dengesiz davranmasından kaynaklandı.

Soru: ABD'nin tarih boyunca Türkiye'ye iyilikleri oldu mu ?

Cevap: Kesinlikle oldu..Hem bir kere değil birkaç kez oldu..En başta Kurtuluş Savaşı'nda tamamen tarafsız ve barış yanlısı bir politika izlediler..Wilson İlkeleri'nden başlamak üzere Avrupa Devletleri ve Yunanistan'ın Anadolu'da saldırgan politikalarına her koşulda tepki verdiler ve modern Türkiye'nin kurulmasına dolaylı olarak yardım ettiler..Rus tehdidine karşı da Türkiye'yi desteklediler...Ama kendi çıkarları için ama değil...Sonuçta Rus tehdidine karşı Türkiye'nin yanında yer aldılar..

Soru: Peki ABD bunları yaparken Avrupa ve Rusya ne yaptı ?

Cevap:
Avrupa ülkelerinin hepsinle ayrı ayrı savaştık...Yüzyıllarca hemde..Bir tanesi mola verip öbürü saldırdı,öbürü mola verdi diğeri saldırdı vs derken asırlar boyunca Avrupa ülkeleri ile harp ettik...Rusya ise en azılı ve tarihi düşmanlarımızdan biri oldu tarih boyunca..Tam 360 sene boyunca Ruslar ile savaştık..Ruslar, savunmasız TÜRKMENLER üzerinde inanılmaz soykırımlar yaptılar..Avrupa'da yaşayan çoğu TÜRKMEN'i katlettiler..Ermenileri,Rumları ve diğer gayrimüslim azınlıkları başımıza bela ettiler..Bu azınlıkları isyana sevkedip, yarım asır boyunca bizimle savaşmalarını ve bizi ''arkamızdan vurmalarını'' sağladılar..

Avrupa Ülkeleri ise Birinci Dünya Savaşı'nda 1 milyona yakın insanımızı öldürdü. Sadece Çanakkale Savaşı'nda 250 bin TÜRK'ü öldürmelerinin üzerinden 90 sene bile geçmedi !

Soru: Şu an Avrupa ve Rusya'nın tutumu nasıl Türkiye'ye karşı ?

Cevap: Avrupa can çekişiyor...Birlik anlamında can çekişiyor..Avrupa'da bundan sonra her ülke kendi başının çaresine bakacak..Başta Alman Markı ve Fransız frangı olmak üzere birçok para biriminin geri geleceği konuşuluyor..Rusya ise Sovyetler dağıldığından bu yana tam kendini toparlayamadı...Ancak Putin ve Medvedev'in, geçtiğimiz günlerde Ortodoks Hrisityanları ile çok özel bir toplantı yapması ve bir takım vaatlerde bulunması; Rusya'nın eskisi gibi daha saldırgan ve Türkiye'yi hedef alan bir politika izleyebileceğini gösteriyor..

Soru:
PKK'yı kuran kimdir ?

Cevap: PKK'yı kuran, kollayan ve finanse eden gücün Avrupa Ülkeleri olduğu basit gözlemlerle bile anlaşılabilir..Yıllarca PKK'yı finanse eden, PKK ve diğer bölücü örgüt üyelerini Avrupa'da ''Krallar gibi'' ağırlayan Avrupa ülkeleridir..Avrupa ülkeleri sayısız katili,teröristi ve eylemciyi Türkiye'ye teslim etmemiştir..PKK ve diğer örgütlerin illegal hesaplarını yıllarca kendi bankalarında himaye etmişlerdir.

Soru: Peki neden insanlar PKK'yı, ABD'nin kurduğunu düşünüyor ?

Cevap:
İnsanlar okumuyor,araştırmıyor..Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyor da ondan..Komplo teorilerine çok fazla meraklılar. PKK'yı, ABD'nin kurduğu ve desteklediği yalanı psikolojik harp taktiği olarak ortaya atılmıştır. Burada taktik çok basittir. Üzerinin örtülmesini istediğiniz bir gerçek varsa eğer, sahte bir gerçek üretir ve insanların ona inanmasını sağlarsınız..PKK'yı eğer ABD kursaydı, bunu kim bilebilirdiki ?

Soru: Ama ABD firmaları PKK'ya silah sattı daha önce ?

Cevap:
ABD, devlet olarak satmadı bazı Amerikan şirketleri sattı..Amerikan şirketleri soğuk savaşın en kızıştığı dönemde Rusya'ya bile silah sattılar..Bu adamlar kendi düşmanlarına bile silah satarlar..Neticede kapistalist bir ekonomik düzende yaşıyoruz. Ayrıca Amerikan şirketlerinin yediği halt, Amerikan devletini bağlamaz..

Soru: Avrupa ve ABD'nin istediği Türkiye arasında ne gibi bir fark var ?

Cevap: Öncelikle şunu belirteyim...ABD'nin Cumhuriyetçi kanadı, Türkiye'ye biraz daha soğuk yaklaşıyor..Özellikle son yaşanan İsrail olayından sonra..(( Bu olayda Avrupa Birliği'nin parmağı olup olmadığı çok iyi etüt edilmeli..Ben, olayın insani yönünden çok provakasyon yönüne ve siyasi sonuçlarına bakıyorum..Bu olay kimin işine yaramıştır; ona bakıyorum..)) Ancak Demokrat Parti kanadı, Türkiye hakkında çok daha olumlu bir yaklaşıma sahip...ABD'nin istediği Türkiye, güçlü,bölgesine hakim olan ancak İsrail ve Yunanistan ile didişmeyen bir Türkiye... Avrupa ülkelerinin istediği Türkiye ise ''bölünmüş,istikrarsız,güçsüz ve terörün hakim olduğu'' bir Türkiye..

Soru: Neden ABD'ye bu kadar ılımlı yaklaşıyorsunuz ?

Cevap: ABD'ye ılımlı yaklaşmıyorum...Mevcut fotoğrafı çekiyorum..Avrupa ülkeleri süratle güç kaybederken, Çin, ABD'nin tarlasına dönerken; Rusya hala Sovyetler Birliği'nin yarattığı sersemliği üzerinden atamamışken, Türkiye'nin başka şansı var mı ? 90 sene önce 250,000 insanınızı öldürmüş ve Anadolu'da sizi katletmeye kalkmış Avrupa ülkelerine nasıl güveneceksiniz ? ''Efendim ABD'yi boşverin..Doğuya bakın..Çin'e,Rusya'ya bakın'' diyen hayalperestler DOĞU DİYE BİRŞEYİN OLMADIĞINI ne zaman anlayacaklar ? Türkiye için doğu şu aşamada yoktur.Şu anda denklemde ön plana çıkan ABD, Rusya ve Çin üçlüsü...

Soru: Peki Çin ?

Cevap: Komik olmayın...Çin tam anlamı ile pandoranın kutusu gibi..Sırlarla örülü bir muamma..Böyle kapalı bir kutuya güvenip de dış politika izleyemezsiniz..

Mahir Kaynak-Doç.Dr.Fatih Özbay- Bilge Strateji Dergisi / 2008-1-3506 / 05 / 2008

Fatih Özbay ve Mahir Kaynak'ın uzun röpotajdan bazı anektodlar ve yayınladım..Röportaj çok uzun ama kimse uzun makaleleri okumuyor...Bu yüzden özet geçtim..Mahir Kaynak'ın öteden beri görüşlerine katılırım..Büyük saygı duyarım..Türkiye'de at izi ile it izi fena halde biribirine karışmaya başladı son zamanlarda..İnanılmaz bir psikolojik harp yürütülüyor..Bir zaman Sovyetler için yapılanlar, bugün Avrupa ülkeleri için yapılıyor..Asırlık düşmanlarımız bize dost, tarihi süreç zarfında henüz çok yeni bir ülke olan ABD ise düşmanımız gibi lanse ediliyor...Bu tamamen yanlış..Sovyetler Birliği ve Rusya'yı aynı devlet olarak görmek de çok yanlış.

Sovyetler Birliği ile Rusya'yı birbirinden tamamen ayırmak gerek bir defa...Sovyetler Birliği farklı, Rusya farklıdır..Sovyetler Birliği, Rusya'dan daha iyi bir dış politika izlemiştir Türkiye'ye karşı...(( Stalin'in İstanbul'u vurma planlarını hesaba katmazsak...)) Sovyetler, bize hiçbirzaman silah bağışlamamıştır..Sadece Orta Asya ülkeleri ve çeşitli İslam coğrafyalarından ''Türkiye ve Osmanlı için toplanan paralar'' ile bize ''kendi eskilerini'' satmışlardır..Bu yardımların toplanmasında Kahraman Enver Paşa'nın rolü büyüktür...Nitekim aynı Enver Paşa, Sakarya Muharebesinden önce Anadolu'ya Turan ordusu ile girmek için Batum sınırına gelmiş ve işlerin yolunda gittiğini görünce tekrar Orta Asya'ya dönmüştür..Orta Asya'ya geri dönmesinin nedeni biraz da Anadolu'da çift başlılığa yol açmamak ve TBMM iradesinin gücünü kırmamak içindir..Yani özetle Orta Asya'da yardımları toplayan,organize eden ve bizim için Ruslarla silah pazarlığına oturan Enver Paşa'dır..Ruslar babasının hayrına o silah eskilerini bize satmamıştır..Aynı Ruslar, Enver Paşa'yı kalleşçe şehit etmişlerdir..Enver Paşa'nın nasıl şehit olduğunu ve Rus mitralyözünün üzerine kılıcını çekeren nasıl yürüdüğünü herkes bilir.Bizim tarihte ABD ile bir savaşımız olmadı hiçbirzaman için..Ama Avrupa ülkeleri ile sayısız defa savaştık biz..Almanlarla,Fransızlarla,İngilizlerle,İtalyanlarla savaştık..Ruslarla tam 300 sene boyunca boğazladık birbirimizi..Ama ABD ile tek bir savaşımız yoktur..ABD, tam tersi Lozan'da tarafsız ve barış yanlısı bir politika izlemiştir..ABD'de bazı lobiler ve cemaatler Türkiye'yi desteklemişlerdir..Bu gerçeği 2 hafta önce Prof.Dr.İlber Ortaylı da dile getirdi tarih programında..ABD'deki yahudi cemaati, Haim Naum'u Lozan'a yollamış ve Türkiye'nin ''Türkiye'de yaşayan yahudilerin Ortadoğu'ya sevkedilmesi'' konusundaki jestlerini karşılıksız bırakmamıştır...ABD'nin ise Türkiye'ye olan desteği İzmir konusunda Yunanlılara karşı tarafsız ve barış yanlısı bir bildirge yayınlaması ile başlar.Wilson raporu, İngiltere'de çok sert tepkilere yol açmıştır ve buna rağmen ABD tarafından açıkça beyan edilmiştir..Türk Ordusu bugün NATO üyesi ise, bu kadar güçlü ve donanımlı ise bu durumun meydana gelmesinde Amerikan müttefiği olmanın payı küçümsenemez. Ben Amerika sevdalısı bir adam değilim. Ama gerçekçi olmak gerekir. Objektif davranılmalı. Türkiye'ye, Rus tehidine karşı füze üslerini kuran, Türkiye'yi koruyan ve güçlendiren Amerika'dır..Amerika bunu kendi çıkarları doğrultusunda yapmıştır, bizi çok sevdiğinden değil. Ama sonuçta yapmıştır.

Avrupa ülkeleri ise herzaman için bizim azılı düşmanımız olmuştur. Rusya da öyle.Avrupa ülkeleri herzaman için Avrupa'nın peşinden koşan,güçsüz,parçalanmış ve istikrarsız bir Türkiye istemektedir. PKK'yı kuran,kollayan ve finanse eden Avrupa ülkeleri ve onların istihbarat servisleridir.. Öcalan, yıllarca Avrupa'da dolaşmadı mı elini kolunu sallayarak ? Diğer terör örgütleri Avrupa ülkelerinde rahatça faaliyetler yürütüp, parti ve probaganda merkezleri kurmadılar mı ? Bu örgütler Avrupa ülkeleri tarafından, her türlü finanse edilmediler mi ? Bugün dahi Kürt sorununu kaşıyan, Alevi sorunu icat etmeye ve Alevileri kışkırtarak ortalığı karıştırmaya ve bulandırmaya çalışan Avrupa ülkeleri değil mi ? Tüm bu gerçeklere rağmen psikolojik harp taktikleri uygulayan ve negatif enformasyon yayarak sürekli Amerika'yı kötüleyen, Amerika'nın PKK'yı kurduğu ve desteklediği intibasını zihinlere yerleştiren Avrupa ülkeleri ve bu ülkelerin Türkiye'de kontrol ettiği ''basın ağı'' değil mi ?

Yani daha fazla da yazarım ama yer yok..Bu ülkede herkes ABD karşıtı zaten..Ama bu ABD karşıtlığının altı çok boş...Sloganvari laflar ve kulaktan dolma asılsız bilgilerle komplo teorisyenliği yapmanın anlamı yok.Dış politikada dost-düşman yoktur; çıkarlar vardır..Ama illa dost-düşman seçilecekse tarih boyunca atalarıma kan kusturmuş Avrupa ülkeleri ve Rusya varken, tutup da ABD'yi düşman ilan etmemi kimse beklemesin benden ! Ben tarihin objektif gerçekleri ile düşünürüm. Komplo teorileri ile değil..Avrupa ülkeleri ve Rusya'nın, Anadolu'nun 1 milyon gencini öldürmesinin üzerinden henüz 90 sene bile geçmemişken, asıl tarihi düşmanları pas geçip yeni düşmanlar icat etmek hiç de akıllıca gelmiyor bana !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TÜRKÇÜ DEVRİM
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 11


« Yanıtla #1 : 22 Mart 2011, 19:43:18 »

 Kandaşım mahir kaynak zamanında stv denen şer yuvasında yaptığı programlarda, papağan misali sürekli "Türkiye için en büyük tehdit Türkçülüktür" diye zırvalar dururdu. Amerika konusuna gelirsek, sol fikriyat mensupları gibi körü körüne amerikan düşmanlığı yapmak ne kadar saçma ise, sorgusuz sualsiz amerikan dostluğu da o kadar saçmadır. Kuzey ırak konusunda amerikaya şiddetli tepki vermekte sonsuz haklı olduğumuz gibi, gelecekte olası bir iran istilasında güney azerbaycanın bağımsızlığını düşünerek Amerikayla birlikte hareket etmekle de o kadar doğru bir yol izlemiş oluruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2011, 20:08:03 »


Yani daha fazla da yazarım ama yer yok..Bu ülkede herkes ABD karşıtı zaten..Ama bu ABD karşıtlığının altı çok boş...Sloganvari laflar ve kulaktan dolma asılsız bilgilerle komplo teorisyenliği yapmanın anlamı yok.Dış politikada dost-düşman yoktur; çıkarlar vardır..Ama illa dost-düşman seçilecekse tarih boyunca atalarıma kan kusturmuş Avrupa ülkeleri ve Rusya varken, tutup da ABD'yi düşman ilan etmemi kimse beklemesin benden !


Bugün Batı dediğin, ABD'nin sözünden dışarı çıkıyor mu sanıyorsun? Düşmanı görmek yerine, düşmanın piyonuna bakalım diyorsun.

250 senelik geçmişi olan okyanus ötesi bir ülkeyi ''Hiç savaşmadık'' diyerek aklayamazsın. ABD dünya sahnesine çıkarken; bizim ayağımızda çarık vardı. İşgale yeltenmediği müddetçe her dediğine bugüne kadar ''Emredersiniz'' diyen iktidarlarımızın olduğu ortadayken;  ABD'yle ''Savaşmadık'' demek komik kalıyor.

Bu Türkeş'in ''Biz yahudilerle hiç savaşmadık, onlar bizim dostumuzdur'' demeye benziyor. Keza sözlerini referans olarak aldığın Mahir Kaynak denen adamın nasıl bir geçmişe sahip olduğu da ortadadır...

Her milleti ayrı değerlendirmek, tarihi münasebetlerimize ek olarak gelecekteki hedeflerini analiz ederek bakış açımızı şekillendirmemiz gerekir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #3 : 22 Mart 2011, 20:09:09 »

 Amerika gibi dostun oldumu,düsmana,ne hacet? Kibris cikarmasindan sonra,11 sene ambargoyu,kim uygulamisti,parasi ile aldigimiz ucaklarin,yazilim kodlarini bize ,vermiyen kimdi? Deniz tatbikatinda,muavenet gemisini,kaptan köskünden vurup,15 Türk askerini katleden kimdi? Kuzey iraka girip,pkk´lilari öldürürseniz,karsinizda,koalisyon güclerini bulursunuz diye.Türkiyeyi,savasla tehdit eden,amerika degilse,kimdi? Görüldügü gibi mesele,cuvalla sinirli degil.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 22 Mart 2011, 20:11:31 »

T A R K A N,

Lozan'ı tanımayan tek ülke kimdir?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
T A R K A N
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 181Site
« Yanıtla #5 : 22 Mart 2011, 20:20:13 »

İşte bu görüşleri empoze ede ede, yobazlar ABD'den kendileri faydalandı bizzat..Mahir Kaynak'ın şahsı beni ilgilendirmez. Kişilerle değil düşüncelerle uğraşırım çünkü.. Ayrıca hiçbir ülke Türkiye'nin dostu değildir. Ama düşmanı da değildir.Dış politikada dostluk-düşmanlık değil çıkarlar vardır.Bunu vurgulamaya çalışıyorum burada. Ama illa bir düşman sıralaması yapacak olursak, listenin başında Avrupa ülkelerini ve Rusya'yı oturtmamız gerekir. Sonra da Çin'i...

ABD bu düşmanlık sıralamasında sonra gelir..Bize körü körüne ABD düşmanlığı pompalayanlar, kendileri ABD'yi kullanıp inanılmaz bir güç elde ettiler. Hemde Turan Coğrafyasında. Türkçülere ise Turan Coğrafyası'nı parsellemiş olan Rusya ve Çin gibi esas büyük tehlikeler şirin gösterilip, ABD düşman gösterildi..Merdivenleri basamak basamak çıkmak gerekir. Bizim şu anda ABD'yi düşman ilan etsek de, bu düşmanlık ütopik bir düşmanlık olarak kalır.Sonuçta dünyayı sömüren ve dünyaya hükmeden bir ülkeden bahsediyoruz..Biz ilk etapta, ABD'nin desteğini sağlamalıydık..Ama biz sağlayacağımıza, yobazlar sağladı..Bugün nurcular bu denli güçlendiyse, bu güçlenmede ABD desteğinin rolü büyüktür..

Bismarc, tek bir mermi atmadan sadece dış politikadaki ustalıkları ile Almanya'yı süpergüç yaptı..Herkesi aynı anda düşman ilan ederek, hiçbiryere varamacağımız gibi sadece yerimizde sayarız..Öncelikli düşmanlarımız vardır, öncelikli olmayanları vardır..ABD de bunlardan biridir...Kabul etsek de etmesek de, tarihte Türkiye ile savaşmamış, Türk insanı öldürmemiş ve Türk kadınlarına tecavüz etmemişlerdir ! Bence bu çok önemli bir ayrıntıdır..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #6 : 22 Mart 2011, 20:25:55 »

Türkiye ile savaşmamış, Türk insanı öldürmemiş ve Türk kadınlarına tecavüz etmemişlerdir !


                            Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://webtv.hurriyet.com.tr/default.aspx?cid=2&vid=403


                Bunlar Türk degilmi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

T A R K A N
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 181Site
« Yanıtla #7 : 22 Mart 2011, 20:26:56 »

PKK ise bir Avrupa projesidir..Bunu artık köşeyazarları bile dile getirir oldu.. Mesela Yiğit Bulut da bugünkü köşe yazısında bu hususa değinmiş..Makalenin diğer kısımları saçma ama son kısmına bir göz atın bence:

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.yazaroku.com/fguncel/yigit-bulut/22-03-2011/turkrus-imparatorlugu-hacli-seferine/327123/.aspx
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
T A R K A N
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 181Site
« Yanıtla #8 : 22 Mart 2011, 20:29:20 »

Türkiye ile savaşmamış, Türk insanı öldürmemiş ve Türk kadınlarına tecavüz etmemişlerdir !


                            Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://webtv.hurriyet.com.tr/default.aspx?cid=2&vid=403


                Bunlar Türk degilmi?

Ruslar kaç tane TÜRK öldürdü ? Avrupa ülkeleri kaç tane TÜRK öldürdü peki ? Çin kaç tane TÜRK öldürdü ? Şimdi bunların öldürdüğü TÜRK sayısı ile ABD'nin öldürdüğü TÜRK sayısını bir kıyaslayalım..

ABD'ye ''dost'' diyen yok..Diğer esas ve tarihi düşmanların şirin ve cazip gösterilip, asıl ve tek düşman olarak ABD'nin gösterilmesine karşıyım...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #9 : 22 Mart 2011, 20:38:31 »

 Yukaridaki iletinde,ABD Türk öldürmemistir yazmissin. Bende bilginin yanlis oldugunu yazdim. Türk milletinin en büyük düsmani ABD´dir. Ermenilerin en büyük destekcisi ABD´dir. Terörde sehit olanlarin hepsinin sorumlusu ABD´dir. Türkiyeyi parcalama senaryolarinin,bas aktörü ABD´dir. Burada ABD´nin daha az düsman oldugu propagandasini,kimseye yaptirmayiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1] 2 3 ... 5
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.246 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.02s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.