ARAPLAR'IN TÜRK IRKINA UYGULADIĞI FİZİKSEL ve KÜLTÜREL SOYKIRIM
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Eylül 2020, 22:06:07


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ARAPLAR'IN TÜRK IRKINA UYGULADIĞI FİZİKSEL ve KÜLTÜREL SOYKIRIM  (Okunma Sayısı 2903 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 08 Mart 2011, 13:33:41 »

ARAPLAR'IN TÜRK IRKINA UYGULADIĞI FİZİKSEL ve KÜLTÜREL SOYKIRIM
   Atsız atamızın iç ve dış düşmanlarımız sıralamasında, yeni düşmanlarımız olarak adlandırdığı Arap ırkı aslında tarihi düşmanlarımız kategorisinde değerlendirilmlelidir.Çünki dünya üzerinde hiç bir ırka uygulanmamış katliam ve soykırımlar Araplar tarafından Türk ırkına uygulanmıştır.Bu düşmanlığın altında arapların Türk ırkına Yakıştırdığı Yecüc ve Mecüc inancı yatmaktadır. Br çok İslam Bilginine ait hadis kitaplarında Türklerin Yecüc ve Mecüc olduğu anlatılagelmiştir. HZ. Muhammed'in vefatı ile birlikte, ganimet ve yağmacılık amaçlı yayılmacı politikalarını islamı yayma adı altında vahşet uygulayarak yaşama geçiren Araplar, Sasanileri yıkarak topraklarına kattıkları İrandan sonra gözlerini Türk ülkelerine dikmişlerdir.Ancak bu diğer müslüman olmayan ülkelerdeki  gibi çok çabuk olmamıştır. MS. 644 yılında başlayan arap akınları 800 yıllarına dek sürmüş ve ama yinede tam anlamı ile Türkleri islamlaştırma ve Türk ellerini ele geçirme emellerine ulaşamamışlardır.
   644 yılından itibaren ufak çaptada arap akınlarına maruz kalan Türkler başlarda bu akınları başarı ile püskürtselerde, daha sonra Arapların komutanı olan kan dökücü Kuteybe zamanında eşi benzeri görülmemiş bir katliam ve soykırıma maruz kalmışlardır.Hiç bir Türk'ün Kuteybe adını bu yüzden unutmaması gerekir.Önce Horasanı ele geçiren Araplar, daha sonra direnen Türkleri kılıçtan geçirerek Buhara ve Semerkenta girdi. Şehri yağmaladıktan sonra 30.000 civarında arap göçebeyi(Bedevi) türk şehirlerine yerleştirdi. kendilerinden hem kültür, hem yaşam şekli  ile kat kat aşağıda olan bu bedevilerle aynı havayı solumaya dayanamayarak Çöllere kaçan Türkler çöl ikliminde toplu ölümlerle de kırılmışlardır.Türk şehirlerine yerleşen Araplar, dillerini ve kültürlerini hızla yaymaya başladılar ve Güney Türkistan'ın dresmi dilini Arapça olarak değiştirdiler. işte bu Türk Tarihinde bir kırılma noktasıydı.Artık yeni doğan çocuklara arap ismi veriliyor,şehir isimleri arapça olarak değiştiriliyordu.Seyhun ve Ceyhun ırmakları arasındaki bölge Güney Türkistandır. Bugün bile hala o bölgeye MAVERA ÜN NEHİR (nehrin ötesi) denmektedir. İşte bu olay bile kültürel soykırımın ne denli ağır olduğunun bir göstergesidir.
  Türk Hakanları Araplarla daha çok savaşmamak ve yurtlarını talan ve yağmadan kurtarmak adına Aaraplarla barış imzalayıp teker teker islamı kabul etmeye başladılarsa da Türk halkı islamlaşmış görünerek, kendi dinlerini gizlice yaşıyorlardı. Bugün Türk Alevliğinin kökeninde bu durumun izleri hala vardır.750 yıllarında Çin istilasına karşı Araplardan yardım isteyen Türkler, Talas savaşını Arapların yardımı ile kazandıktan sonra, Kültür soykırımına tamamen evet dediler, ve Türk kültürü islam kültürüyle yok olma sürecine girdi.Bundan sonra Türklerin tüm dün yaya egemen olmaları ve birbiriardına fetihler yapmalarında bile artık Türk töresi değil, islamı yayma etkin olmuştur. Bu bir ırkın uğradığı büyük bir kültür soykırımıdır.
   Peki Türkler tamamen islamı seçtikten sonra Araplar Türk dostu oldular mı? Asla. Araplar her fırsatta, Türk milletini arkadan vurmaya devam etmişlerdir.Hem fiziksel, hemde kültürel soykırıma uğrayan Türkistan Türklerinin acıları,ne acıdırki Tarihimizden gizlenmiş ve sanki Türkler birden bire hidayete ererek islamı seçmiş gibi gösterilmiş, Arapların ırkımıza çektirdiği acılardan bi haber olan halkımızda,bir arap sempatizanlığı bugüne dek gelmiştir. İslam dininin de etkisi ile Selçukludan başlayarak, Osmanlı dönemindede Arap milliyetçiliği Türk milliyetçiliğinin önüne geçmiş ve kültürel soykırım son şeklini almıştır. Osmanlı döneminde Türkleri aşağılayan, hatta mezhebi farklı diye kendi ırkına katliam uygulayan padişahların bu davranışları İslam adı altında arapların bize uyguladıkları kültürel soykırımın bir sonucudur. Bugün bile hala halkımız yere düşen bir arapça yazıyı KURAN harfleri diyerek öpüp yerden kaldırmaktadır. Salt Kuranda geçiyor diyerek çocuklara arap ismi  verilmektedir. Buna rağmen Arapların Türk'e olan düşmanlıkları hiç sönmemiştir. Yıllarca Mısır, Filistin, Yemen, hİcaz ellerini Türklerin yönetmesini bir türlü hazmedememiş ve her fırsatta bizi arkadan hançerlemişlerdir. 1.Dünya savaşında İngilizlerle birlikte Yemende, Arap çöllerinde,binlerce Mehmetçiğimizi şehit etmiş ve sinsice Osmanlıyı yarı yolda bırakmışlardır. Herşey islam için diyen araplar, kendi çıkarları için peygamberlerinin vasiyetini bile görmezden gelip, yeri geldiğinde dindaşları Türklere karşı hristiyan haçlılarla bile işbirliğinden kaçmamışlardır. Haçlı seferleri sırasında hristiyan ordularına katılp, Suriyede, Antakyada binlerce Müslüman Türk askerini katletmişlerdir.
       Bunlar geçmişte kaldı diyenlere yakın tarihimizden örnekler verelim. Mısır, oldum olası Güney Kıbrısa el eltından silah yardımı yapmakta, Ürdün, Lübnan gibi ülkeler herkesten önce sözde Ermeni soykırımını tanımakta, Libya gibi çöl bedevisinin yönettiği ülke her fırsatta, krt halkının özgürlüğünü istemektedirler. Bunlar mı bizim dostlarımız? Ama ne yazık ki sırf islam diye hala araplardan medet uman, onları kankardeşi yerine koyan insanlarımız hatta yöneticilerimiz var.İslam uğruna, israile kafa tutup, MAVİ MARMARA skandalları yaşamak ne kadar acı ise, İslam değil diyerek Tuva da Hakasya da yaşayan öp öz kardeşlerimizi yok saymakta bir okadar acıdır. İslam diyerek araplara yaranmaya çalışmak ne kadar acı ise, İslam oldukları halde Türk oldukları için Uygurlara sırtımızı dönmek bir okadar acıdır. Ermeni soykırımı uygulanmıştır diyen, ama tarihte Türklere dünyanın en acımasız SOYKIRIMINI uygulayan araplara hala kerdes demek ne kadar acı ise , daha bir kaçyıl önce ermenilerce katledilen Azerbaycan'a sırtımızı dönmek bir okadar acıdır. 
  Günümüzde ülkeler kendi çıkarlarını, kendi halklarınının refahını düşünüp, diğer ülkerde yönetim değiştirmeye bile yeltenirken biz hala yıllarca bizleri arkadan vurmuş etnik döküntülere kardeşim deme lüksüne sahip değiliz.Türk ellerini yönetenler bu yüzden Türk kanlı olmalıdır. Ona buna Türksün dedirtmeye çalışmak yerine, bize ihanet etmiş etniklere kardeşim demek yerine, Türk ırkının ve ülküsünün yücelmesine ve yükselmesine çalışılmalıdır.
 Unutulmamalıdır. TÜRK'ÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.
 

AÇİNA
27.02.2011
     
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.212 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.