ALLAHLA ARAMIZ İYİ DEĞİL!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Mayıs 2020, 21:31:42


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ALLAHLA ARAMIZ İYİ DEĞİL!  (Okunma Sayısı 2648 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 21 Ocak 2012, 03:51:47 »

ALLAHLA ARAMIZ İYİ DEĞİLSE SUÇ KİMDE?

Biz Türkçüyüz ama gerçekten Türkçüyüz, canımız dahil, geride kalan canlarımız dahil onu, onları feda edebilecek olan Türkçüleriz.

Biz bu otağıda gecemizi gündüzümüze katarak acaba diyoruz, acaba bir Türk’ü daha kazanabilirde onu benliğine döndürebilirmiyiz çabasındayız lakin görüyoruz ki herkes kendi havasında, kendi sazlarıyla çalarak, kendi bildiğini okuyor.

Türkçü Türk milletinin fedakarlarıdır. Fedaisidir. Fedakarlık feragat etmek demektir, neyden feragat edeceğiz Türklüğü korumak amaçlı kendi çıkarlarımızdan, Türklüğe , Türke gelecek olan saldırılara kendimizi siper edeceğiz demektir, Türklüğe her nereden nasıl olursa olsun gelecek olan zararlara biz karşı çıkacağız, olmadı kendimizi feda edeceğiz diyorum ben.

Peki günümüz Güya Türkçülerinin yaptıkları nedir onlara bakalım biraz.

Gerçekten din mevhumunun Türklüğe zararı haddinden fazladır, dinin bize vermiş olduğu zararı asla başka etken nedenler verememektedir. Din denen şey Zararlıysa elbetteki zararlarından bahsedecek Türk milletine bunu usulünce anlatacağız, anlatacağız derkende Türkün allahına, kitabına onun peygamberlerine küfredecek değiliz, bunu yaptığımız anda kaybeden kim olur düşünün.

Son zamanlarda bazı Türkçüler arasında sabit olan görüş sadece din işidir, Türklüğe zararı olan tema din olarak işlenmekte başka etkenler göz ardı edilmektedir, biz bunda şeytanın avukatlığını yaparak art niyet arıyoruz, haklıyızda.

Türk milleti dinine düşkündür, bunu acunda bilmeyene dangalak derler ki bu milletin sen maneviyatına saldırarak Türkçülük yapmaya kalktığın anda senin bu hareketinin ardında kesinlikle bişeyler aranması hususu gündeme gelir Neden?? Neden boşa kürek çekmek sana zevk verir sen salakmısın? Tabiî ki hayır..

Türkün dinine saldıran sünepe öte yandan kendi boktan dini veya inancı ne ise onu da korumaya almıştır, biz bunu biliyoruz örneğin bir Musevi puşt bir İslam yanlışına yüklenirken kendi içindeki pisliği gizlemeye çalışırsa bu samimi değildir veya kendisine Sünni bilmem ne diyen müptezel, aleviler hakkında ileri geri konuşurken kendi kıçındaki yırtığı yamamaya çalışırsa o hepten çirkeftir. Veya kendisine ısrarla alevi kimliğini sıfat olarak yapıştıran dingil tutarda aleviden başka inançtan Türk olmaz derse bu da gavatlığın daniskası olur.

Neticede Türklüğe inanç işi zarar veriyorsa bu toptan gözetim altına alınmalıdır, kimki benim inancım Türklüğe uyar onun ki uymaz derse işte bu yavşakta bize uymaz, Türklüğe kim ki zarar veriyorsa o mütemadiyen bizim düşmanımızdır, din mi? Biz din ayırmayız bu gün islamiyetse yarın senin dinindir. Bizim yapmamız gereken tabi bu Türkçüler için geçerli kişinin dini saplantılarını kendisine bırakarak ona Türklüğün özelliklerini ve güzelliklerini göstermek olmalıdır. Ona inanma buna gel dersen alacağın şey üçün biridir.

Biz Türküz yapacağımız her atraksiyon Türke göre olmalıdır, Türkçülük bunu Türk milletine empoze ile görevlidir. Türkçü olarak Türk mlletinin fedakarlarıysak onların yolunda gidecek ama onlara her adımda doğruları söyleyeceğiz. Türk milletinin tabuları ile oynamak bize bir fayda sağlamaz ancak kendi egolarımızı tatmin etmekle yetinmek zorunda kalırız.

Türkmüyüz? Türküz.. Türkçümüyüz ? Evet o zaman Türkçü gibi olacağız, Türkçülüğün yolu tektir, bilmeyenler Atsıza gitsin. Atsıza gitmeyen Türkçünün yolu Tamudur, bu böyle biline.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA

Yürekli-kam.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2012, 12:21:23 »


          Yahu Kandaşların hası, sen ve bizler bunu yıllardır yazıyoruz ancak bu konu biryerlerden açılıyor. Bu sorunu ortadan kaldırdığımız anda epey yolu bir anda alacağız. Haydin andalar bu an milat olsun ve bu gereksiz konu sinelere çekilsin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.413« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2012, 15:16:05 »

  Kalemine sağlık ağabey. En çok elem duyduğum konu budur. Hatta biz Türklere en büyük düşman bu din açmazıdır. Bizi yıllarca ayrıştıran ve şu an birlik olamama durumumuzun kaynağı bile budur. Bu olaylar taa Şah İsmal-Yavuz arasında geçen olaylardan beri Türklüğe zarar vermiştir. Günümüzde de Alevi-sünni, Müslüman-Musevi-Hristiyan-Şaman şeklinde ayrıştırmalar devam etmektedir. Türkçü camiada Müslümanım dendiğinde insanlara bir garip bakılır oldu. Öte yandan dinsizim Tanrıya küfür ederim diyenler ise gerçek Türkçü, sağlam Türkçü vs gibi anılmaya başladı. Türkler ve Türkçüler ne zaman dinin Tanrı ve insan arasında ki bir bağ olduğunu bunun bu dünyadaki siyasi ve içtimai hayatı etkilememesi gerektiğini anlarlar o zaman büyük bir engel atlanmış olur.
  Örneğin geçenlerde facebook adlı sitede Türkçü olduğunu iddia eden bir bayan kandaş, Diyanetin telefon ve adresini vermiş şu camilerdeki ezanı susturalım, şikayet edelim demiş. Ağzımı bozmak istemiyorumda Atatürk'ün hatıralarında bile geçen ve beni derinden etkileyen bir tümce vardı "askerlerimin inancı çok yüksek, bu yüzden ölüme giden emirlerimi bile gözlerini kırpmadan yerine getiriyorlar" diyor. Sanırım bu inanç Tanrı tanımamazlık veya başka bir inanç değil islamiyet.
  Yazacak çok şey varda inanın yazmaktan ve anlatmaktan artık işim bitti, ne yazar ne konuşur oldum.
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
TURANIST5050
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 17« Yanıtla #3 : 29 Mart 2012, 01:28:44 »

Ağzına yüreğine sağlık yürekli-kam kandaşım.

DÜNYA TÜRK OLSUN
Türkçe Yazım Kurallarına Uyalım


 Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye Türkiye
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DÜNYA TÜRK OLSUN YOKSA YOK OLSUN
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2012, 01:39:24 »

Ağzıma sağlık değil kandaş, Türk olmanın gereği budur, aksi bana göre uymaz, bu benim görüşümdür!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.055 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.