DÜZEN DEĞİŞİR FAKAT DÜZÜLENLER ASLA DEĞİŞMEZ.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Eylül 2020, 12:25:53


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: DÜZEN DEĞİŞİR FAKAT DÜZÜLENLER ASLA DEĞİŞMEZ.  (Okunma Sayısı 2708 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 14 Ocak 2011, 21:05:53 »

Ülkemizin acunda rezil edilmesi ve bu yüce milletin asil kanlı evlatlarının ucuz hesaplar peşinde koşan kevaşeler tarafından yönetilmesi, önü kesilmesi gereken çamur selinden farksızdır.

Ülke gündeminin her günkü söylemleri bir diğerinden asla farklı olamıyor malesef, Hükümetin bir ferdinin Devletimizin bir kuruluşunun başında olan kişi ile münakaşası veya kendi yetkilerinde olan bir yaptırımın sonucu eğer kendilerince kötü ise taraftarlarına şirinlik babında en kısa yoldan gözlerimize baka baka suçu  bir kamu yöneticisinin üzerine yıkmaları, biz bu hareketlere Zübüklük diyoruz. Türk milleti bu Zübüklere layık olamaz.

İçki içenlere karışmadığını söyleyen Zübük başı, ıksırıncaya, tıksırıncaya kadar içiyorlar diyerek olmayan aklı sıra bu milleten içki içenlerine hakaret etmektedir, peki içki içen vatandaş buna karşılık geberinceye kadar eğilip kalkıp bişeyler yapıyorsunuz, boşu boşuna aç kalıyorsunuz yada zıbarıncaya kadar çoluk çocuk devletin kesedinden hacca gidiyorsunuz gibi sizin mutaassıp taraflarınıza hakaret babında söylemler de bulunsa ne yapacaksınız, bölünmenin başı bu değilmidir, eğer bu milleti bölmek istemiyorsan zübük başı bu söylemlerden uzak duracak ve bu çingene ağızlarını bırakacaksın. Üzerine farz olan işleri yapmayarak yalnız ülke dinamikleri ile oynamak senin boyunu aşar.

Bir film şeriti gibi gözlerimizin önünden her zaman geçen satılmışların yutturmacadan ibaret olan atraksiyonları, kandırmakla mükellef oldukları taraftarlarınca hakikaten alkışlarla karşılanmaktadır. Dün söylediği şeylerin tam tesini bu gün gözlerimizin içine baka baka söylemesi neredeyse o güzel hitabeti ile bizleri bile kandırmaktadır ki işte zübüklük te buradan başlar, aslen inamadığı şeyleri sırf birilerine inandırmak için türlü çabalarla ve kullandığı mimiklerle yutturmaya çabalaması işi başarma derecesine göre iyi yada kötü bir zübük olduğunu belirler, bizimki sağlam  Zübüktür.

Sen kanun çıkart yandaşlarını serbest kalmasını sağla, kanunu uygulayanları suçla, olacak şeymidir bu ama bu zübüğe inanaların tamamı zübükleri tamamen haklı görüyorlar, bu adamı allahın gönderdiği elçi bile görenler mevcut ve kendisininde bundan haberi var ama sesini çıkarmıyor ve içten içe seviniyorken olayın medyada yayınının ardından sanki hiç haberi yokmuşcasına alın bu adamı görevden, bu muhalefetin tutması olan kişidir gibi çıkışmasıda zübüklüğün en belirleyici görüntülerindendir.

Olaylar karşısında ağlamak, duygusallık değil acizliktir ki Mustafa PEHLİVAOĞLU' unun şehadet ine Referandumdan önce ağlayan Zübük, Referandumdan sonra bu şahadetin oluş gününü hatırlamadı bile, daha dün Avrupa birliğinin Kıbrıs için kurtuluş olduğunu söyleyen Baş zübük bu gün seçimler öncesinde Avrupa birliğinin dayatmaları karşısında Kıbrıs tan bir çakıl taşının dahi verilmeyeceği hususunda söylemlerde bulunuyor ki Haykırarak.

Bu Zübükleri başımızdan defetmediğimiz sürece!

TÜRKİYEDE DÜZEN DEĞİŞİR FAKAT DÜZÜLENLER ASLA DEĞİŞMEZ.

yürekli-kam  14 Ocak 2011  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.comFacebook'a Ekle
Kayıtlı
KemalinAskeri
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 59


Türk'e kalkan eli kır!


« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2011, 21:47:44 »

 Adamın bir dediği diğer dediğini tutmuyor, adeta kendi kendini yalanlıyor. Sen değil misin Kıbrıs'ta Denktaş'ı tasfiye ederek Talat'ı destekleyen, "yes be annem" mitingleri düzenleyen. O mitinglerde Türk askeri işgalci olarak gösterilmedi mi? Bunlar yüzüne çarpılınca da hep aynı terane: "Kanıtlayamazsanız alçaksınız, şerefsizsiniz!" Bunun destekleyicileri de bu sözlere bayılıyorlar. Bu argo sözler, kabadayı tavırları seçmen kitlesinin hoşuna gidiyor. Üstüne bir de cumaları camiye gidince tamamdır, isterse gidip akpli seçmenlerin karılarına el koysun adamların umurlarında olmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.227 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.