Kanı Türk Olan AKP'liler Cevaplayın! (AKP'lilere yazılmış bir yazıdır!)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Eylül 2020, 05:22:57


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kanı Türk Olan AKP'liler Cevaplayın! (AKP'lilere yazılmış bir yazıdır!)  (Okunma Sayısı 5480 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TANRI-KUT METE
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 119


Irkçı Lider; Türkçü Devrim...


« : 10 Şubat 2011, 21:31:30 »

AKP ye oy atanlar şu söyleyeceklerimi öncelikle iyi dinlemenizi rica ediyorum. Bütün ön yargılarınızdan sıyrılıp sadece yazıyı okuyun ve gerçekten mantıklı düşünüp tekrar karar verin.

Dürüst olmak gerekirse benim amacım vicdanınıza ufak da olsa bir şüphe düşürüp oylarınızı çalmaktır! Amacım propaganda değil, karalama kampanyasıdır! Yani size şu partiye oy atın demeyeceğim. Sadece AKP ye atmayın da kime atarsanız atın diyorum. Ve yalan yanlış söylemler yerine AKP’nin gerçekten hain olduğunu size anlatmak istiyorum. Evet sanırım bu yaptığımın adı karalama kampanyası.

Ben Irkçıyım. Bana demeyin ki sen ırkçısın, şusun busun, bize baştan terssin, sen uzaylısın, cart curt! Hayır ben bu ülkede yaşayan sizlerden birisiyim işte. Benim gelirim hiç birinizinkinden fazla değil. Hoş fazla olmuş olsa herhalde şuanda başka şeyler yapıyor olurdum. Maalesef insanlığın doğasında var. Rahata kavuştu mu gözü bir şeyi görmez.

Her neyse konumuza dönelim. AKP Türk ırkını ve Müslüman alemini ( Şahsen Müslüman alemi yani Arapların falan istikballeri benim için önem arz etmiyor ama aranızda önemli sayanlar var. Ondan yazıyorum..) Amerika’nın köpeği haline getirmeye çalışıyor.


Türkiye Cumhuriyeti kurulmadan önce Dünya tarihinin gördüğü en büyük imparatorluk bu topraklarda hüküm sürmüştü. Yıkılışı bile 200 yıl süren bu ihtişamlı ülkenin son zamanlarında bir lider çıktı. O lider yıkılan imparatorluğunun enkazını süpürüp yerine zamanın şartları içerisinde kurulabilecek en iyi yapıyı kurmuştu.

Bunun üzerinden 80 yıl geçtikten sonra o eski imparatorluk zamanındaki ihitşamın sırrını şeriatta gören Türk halkı o eski sistemi özler hale gelmiş. Yani Şeriatı. Hâlbuki unutmaması gereken çok önemli bir nokta var. O imparatorluk Yavuz Sultan Selimden sonra yani Kanuni’nin döneminde zirveye çıkmış ve daha sonra düşüşe geçmişti. Biraz araştırıldıktan sonra bunun hangi döneme denk geldiği rahatlıkla anlaşılabilecektir. Yavuz dönemi hilafet dönemidir. Yani şeriat dönemiydi. Osmanlı bile şeriata geçtiği anda yıkılmaya başladı bize ne oluyor diye sorarlar adama..

Bu şeriat düzenini özleyen halk Türkiye’nin kurucusu olan lidere de laf etmeye başladı. Diyorlar ki “dinimizi elimizden aldı, kuranımızı elimizden aldı”.. Fakat şunu unutuyorlar. Her ne olursa olsun, Atatürk ne yapmışsa yapsın eğer bugün bu ülkede beş vakit ezan sesi duyuyorsak bu o adamın sayesindedir. Arkasından konuşurken de dinimiz gereği bunu göz önünde bulundurmalısınız.. Halbuki sizin düşüncelerini savunan adamlar "önce Allah'a sonra dostumuz İngilizlere güveniyoruz" diyerek İngiliz mandasına girip, İngiliz bayrağının altında yaşamayı kabul etmişlerdir..

Bakalım o zaman kılabilecek miydiniz namazlarınızı?

Her neyse..

Bir gün Türkiye’de İstanbul Belediye Başkanı çıkıp meydanlarda bir şiir okudu. Bu şiir Milli Eğitim Bakanlığının kitaplarında yazan bir şiirdi ve nedense içeri tıkılmasına neden oldu. Bakın burası çok önemli.. Onun içeriye tıkılmasının tek sonucu, çıktığında kahraman gibi karşılanması oldu. Peki bunu kim hazırlamıştı? Tabii ki ülke siyasetine dışarıdan hükmedenler. Yani Tayyip Erdoğan’ın tutuklanması önceden hazırlanmış bir plandı ve mükemmel bir şekilde sahnelendi. Biraz yattı ve çıktığında başbakan oldu. Ama ona sorsan mağdur.

Başbakan oldu! Ya hu bu adam nasıl başbakan oldu? Çıkar çıkmaz tüm illerde nasıl örgütlendi? Bilinmesi gereken çok önemli bir şey var ki o kadar seçim merkezinin kurulması hiç de kolay değil. Çocuklarını okutacak parayı bile burs ile karşılayan bir adamın bu kadar hızlı örgütlenmesi imkansızdır. Yok devletten yardım aldık bilmem ne söylemlerine Allah aşkına söyleyin siz de inanmıyorsunuz değil mi ?

Bu adamı başbakan yaptılar.

Şimdi hatırlayın bakalım. Osmanlı’nın en büyük yıkılma nişanelerinden birisi neydi?  Kapitülasyonlar tabii ki…

Osmanlı Kapitülasyonları, Osmanlı İmparatorluğu'nda yabancılara verilen ekonomik, adli, idari vb. hak ve ayrıcalıklardır. Kapitülasyon kelimesi Latince Caput’tan (baş) gelir ve baş eğmek, teslim anlaşması yapmak anlamlarını taşır.

Pek sevgili başbakanımız geldiğinden beri ne yapıyor peki ? Vakıflar yasasını hatırlar mısınız bilmem. Ya da yeni Kapütülasyonlar mı demeliydim ?

Alın size göre vakıflar yasası bana göre kapütülasyonların yasalarının doğurduğu sonuçlar..

1- Gayrimüslimleri Türkiye içinde özel imtiyazlarla donanmış, ayrıcalıklı üstün bir statüye getirmekte.

2- Olağanüstü ekonomik güç kaynaklarına sahip olma imkanlarını vermekte.

3- Dış güçlerin koruması ve mandası altına sokmakta.

4- Devlet içinde devlet olmalarına zemin hazırlamakta.

5- Patrikhane’nin ‘Vatikan’ vari bir din devleti kurmasına hukuki zemin hazırlamakta.

6- Ekonomik ve siyasi güç desteğine sahip azınlık vakıfları ‘misyonerlik’ faaliyetlerine destek verecekler.

7- Türkiye’nin; ülkesi ve milleti ile bölünmez ilkesi böylece delinecektir.

Bu yasanın içerisinde bir tek iyi niyet göstergesi bulun, söz oyum AKP ye gidecek..

Peki ya Ermenistan ile aramızda Karabağ gibi bir sorun varken henüz bu sorunu halletmeden Ermeni sınır kapısını açmak da ne oluyor? Şimdi “açılmadı ama iftira ediyorsun” diyenler olabilir. Herkes de benim bildiğim kadar biliyor ki, halk bu kadar tepki göstermemiş olsaydı ertesi gün açılacaktı. Açmayı çok istediler. Al sana Kapitülasyon 2!

Tayyip Erdoğan başa geldiğinden beri Orta Doğu’da neler oldu?

1-   Irak ile Amerika savaştı. Amerika Irağa girdi. Saddam asıldı. ( Saddam karizmatik bir liderdi bu unutulmasın, birazdan anlatıcam)
2-   Irak’ın Kuzey’inde yeni bir devlet kuruldu. Cumhurbaşkanımızın deyimiyle; Kürdistan..
3-   Afrika’daki Arap ülkeleri teker teker devrime maruz kalıyor. Hepsinin başındaki liderler iktidardan indiriliyor.
4-   İsrail – Türkiye ilişkileri oldukça gergin olmasına rağmen tüm anlaşmalar bizim aleyhimizde devam etmektedir.
5-   Başbakan BOP’un eş başkanı olduğunu şerefli tavırlarla açıkladı

Amerika Irak’ın başındaki karizmatik duruş sergileyen Saddam Hüseyin’i devirdi ki Recep Tayyip Erdoğan’a rakip bir lider olarak baş gösteremesin. Çünkü Saddam Arap dünyasınca korkulan ve saygı gösterilen bir liderdi. Bu belayı temizleyip Irak’ı ikiye böldüler ve Kuzeyinde bir Kürt bölgesi oluşturuldu. Yani hem Kürtlerin yıllardır verdikleri mücadelenin karşılığı olarak, hem Amerika’ya işgal sırasında gösterdikleri bağlılık hem de bundan sonra daha sadık bir köpek olarak Amerika’ya bağlı kalmaları için.

Daha sonra Türkiye - İsrail arasında “One Minute” gerginliği oldu. Bu gerginlik pek çoklarının dediği gibi kahramanlık destanı değil, tamamen iyi kurgulanmış bir senaryodur. Başbakan orada İsrail başbakanını belki rencide etti ancak hemen ertesi gün İsrail’le Milyon dolarlık silah anlaşması imzalandı. Ancak tabii ki plan bu kadar basit değildi..

Tayyip beyi Orta Doğu halklarının gözünde bir “sultan” ve hatta bir “peygamber” havasına getirdikten sonra bir baktık ki Orta Doğu’da devrimler ardı ardına geliyor. Hüsnü Mubarek’i de yıktılar şimdi. Başbakan orta doğunun lideri vasfına getirilecek. Kısa vadede güzel bir gelişme gibi görebilirsiniz.

Ama bakın, gerçekçi düşünün! Dünya’daki tüm dengeleri elinde tutan, kendi lehinde olmayan her şeyi yok eden Amerika var ortada! Fetullah Gülen’i içerisinde nasıl barınıdır bu ülke onu anlamış değilim hiç? Her neyse konumuz bu değil.. Bu kadar etkili bir ülke sizce Tayyip Erdoğan’ın göz göre göre Orta Doğu’da lider vasfını kazanmasını ister mi? Yoksa kendi kontrolünde orada bir “BOP” yani Büyük Ortadoğu Projesi’ne mi destek verir?

Bu sorunun cevabını ben değil, sayın başbakanımız veriyor zaten; “Biz BOP eş başkanıyız ve Diyarbakır bu projede bir yıldız olabilir”

Neden Diyarbakır? Garip...

Her neyse az önce konumuz değildi ama şimdi konumuz oldu. Bu Fethullah Gülen Türkiye’deki Müslümanlar üzerinde bu kadar etkiliyken, başbakanı bile söylemleriyle etkileyebilen bir güçteyken, Amerika’nın ters düştüğü bir başbakanın yandaşı olarak Amerika içerisinde nasıl barınabiliyor? Allah aşkına şunun cevabını verin bana!

Bakın bir şey daha var. Çok önemli bu da..

27 yıldır PKK’nın yapmaya çalıştığı şeyi AKP hükümeti sessiz sessiz 5 senedir ülkemizde yapıyor. BDP ile danışıklı dövüş yapılmaktadır. Sanki karşı çıkılıyormuş gibi yapılıyor ancak kesinlikle BDP, AKP’yi desteklemektedir.

Bak bunun ilk ispatı olarak şunu verebiliri. BDP’nin Doğu’daki oy oranı oldukça arttı. Kürtlerin büyük bir kısmı BDP’yi desteklemektedir. O halde neden hala BDP seçimlere bağımsız olarak giriyor? Çünkü AKP nin oylarını bölmemek için. Yani hem kendisine yeterince oyu alıyor ve mecliste grubunu oluşturup giriyor, hem de AKP’nin doğudaki  oylarını bölmemiş oluyor.

Referandumda Evet demediler, boykot ediyoruz dediler.. “Haydi yürüyoruz” dediklerinde her bir ilde binlerce kişiyi meydanlara toplayan bu ideolojik temelli parti “boykot ediyoruz” dediğinde neden dinlenmedi? Bakın BDP’nin ideolojik parti olduğunu özellikle vurguladım çünkü, ideolojik bir partinin taraftarları yani idealist olan kişiler ideolojilerini savunan liderin tüm dediklerini uygularlar. Oysa BDP “boykot ediyoruz” dediğinde kimse buna uymadı, Hakkari dışında.. Onu da göstermelik yapıldığını hepimiz biliyoruz.

Peki neden Hakkari?

Sebebi aslında çok basit. Hakkari o bölgede en düşük nüfus oranına sahip ildir. 140 bin civarında nüfusu vardır.

Referandumun ertesi gün şöyle diyorlardı; “Şok Şok Şok!! Boykot kararı sadece Hakkari’de tuttu! Hakkari’nin %90’ı sandığa gitmedi!!”

%58 lik bir oy oranı içerisinde Hakkari’nin boykot eden kesimi ne kadar etkilidir? Bir de %90 diyorlar ki sanki sayı çokmuş zannedilsin diye. Oysa Hakkari’nin toplam nüfusu ne ki, %90’ı ne olsun? Diğer tüm iller Evet dedi.. Siz bu yalana inandınız mı? Hayır! Ben inanmadım.. BDP açık açık AKP’ye destek oldu..

Aslında aklımda o kadar çok şey var ki anlatılacak. Ama şuanda hepsinden vazgeçtim. Açılımdan falan bahsedecektim ama vazgeçtim. Neden biliyor musunuz ?

Az önce haberleri seyrederken AKPliler ile BDPlilerin birbirine girdiklerini, yumruklaştıklarını gösterdi.

Size tek bir örnek veriyorum. Habur’daki gelişmeleri görüp “bunları güzel gelişmeler” diyen zihniyet ile sırf seçim yaklaşıyor diye ortada bişey yokken BDPlilerle yumruklaşan zihniyet aynı olabilir mi? İnsanların milli hassasiyetlerini en çok yaralayacak o terörist karşılamasından sonra bile ses çıkarmayan sayın vekiller şimdi seçim ve oy kaygısından dolayı milli damarlarını kabarttılar. Sizce bu gerçekten de bir kandırmacadan ibaret değil mi ?

Diğer tüm şeyleri anlatmaktan neden vazgeçtim biliyor musunuz? Eğer bu anlattığımdan sonra hala daha bu ihaneti anlamamakta ısrar eden ahmaklara anlatacak şeyim yok benim! Eğer hala bu adama oy atıcam diyorsanız buyurun önden siz..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2011, 21:36:38 »

Gerçeklerden bahsedilen bir yerde ''karalama'' gerçeği yansıtmaz. Baştan sona doğru olan satırların başlığını ''Akp'liler Cevaplayın'' olarak değiştirdim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TANRI-KUT METE
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 119


Irkçı Lider; Türkçü Devrim...


« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2011, 21:41:11 »

Gerçeklerden bahsedilen bir yerde ''karalama'' gerçeği yansıtmaz. Baştan sona doğru olan satırların başlığını ''Akp'liler Cevaplayın'' olarak değiştirdim.

Ağabey ben marjinal olması ve göze çarpması amacıyla böyle bir başlık atmıştım. Konunun içerisinde de karalama yaptığımı özellikle belirtmiştim. Yani bilerek ve isteyerek yaptım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2011, 21:42:57 »

Kanı Türk olan A.K. partilileri deseydiniz bari, Çünkü o partiye oy verenlerin kanlarından ben şüphe ederim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2011, 21:44:39 »

Gerçeklerden bahsedilen bir yerde ''karalama'' gerçeği yansıtmaz. Baştan sona doğru olan satırların başlığını ''Akp'liler Cevaplayın'' olarak değiştirdim.

Ağabey ben marjinal olması ve göze çarpması amacıyla böyle bir başlık atmıştım. Konunun içerisinde de karalama yaptığımı özellikle belirtmiştim. Yani bilerek ve isteyerek yaptım.

Kanı Türk olan A.K. partilileri deseydiniz bari, Çünkü o partiye oy verenlerin kanlarından ben şüphe ederim.

Bence bu öneri son derece yerinde olmuş. Uygun görülen başlık ile daha sonra bütün her yere dağıtılabilir bu yazı...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TANRI-KUT METE
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 119


Irkçı Lider; Türkçü Devrim...


« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2011, 21:48:35 »

Tamam ağabey o şekilde değiştirdim yazının başlığını..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2011, 21:57:33 »

Kanı bozuk olanlar tabii ki AKP'yi desteklemeye devam edeceklerdir. Ayrıca İç Anadolu ve Doğu tarafından insanlarımız yine bunlara oy vereceklerdir. Çünkü adamlar çalıştı, kapı kapı dolaştı, insanları beyinlerine girdiler ve buzdolabı, kömür vb ne varsa dağıttılar. Türkiye dışında okullar açtılar, genç insanların beyinlerine girdiler. Hayırsever görünümü kazandırlar. Daha Türkçülüğün ne olduğunu dahi bilmiyor bu insanlar. Eğer bilselerdi zaten bunlara inanmazlardı.

Gerçekten tezgahı iyi hazırladılar, işimiz zor kandaşlar.

Tanrı yardımcımız olsun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2011, 23:05:35 »


             Bunlar ülkemi, yurdumu büyülediler !!! Kesinlikle ne olursa olsun, kafalarına taşta düşse,imralıdakini başkanlarıda yapsalar bunların en fazla yüzde onu döner bence. Hiç inancım kalmadı çevreme baktığımda. Ne söylersek söyleyelim zor zor !.. Bunların yaptığı etkilemeyi Hasan Sabbah yapamazdı sanırım !!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #8 : 10 Şubat 2011, 23:25:25 »

Kanı bozuk olanlar tabii ki AKP'yi desteklemeye devam edeceklerdir. Ayrıca İç Anadolu ve Doğu tarafından insanlarımız yine bunlara oy vereceklerdir. Çünkü adamlar çalıştı, kapı kapı dolaştı, insanları beyinlerine girdiler ve buzdolabı, kömür vb ne varsa dağıttılar. Türkiye dışında okullar açtılar, genç insanların beyinlerine girdiler. Hayırsever görünümü kazandırlar. Daha Türkçülüğün ne olduğunu dahi bilmiyor bu insanlar. Eğer bilselerdi zaten bunlara inanmazlardı.

Gerçekten tezgahı iyi hazırladılar, işimiz zor kandaşlar.

Tanrı yardımcımız olsun!
Asıl yaptıkları şey bu değil kandaşım.
Asıl yaptıkları şey, "halk adamı", "dindar politikacı" görüntüsü ile, onun üzerinden siyaset yapmak.
Bakın görün, size şunu söyleyeyim, sırf "Namaz kılan başbakan" vasfıyla Tayyip'e oy verenler vardır.
Türbanı mürbanı geçtim, sırf dindar diye oy verenler. Bu insanların çoğu kendisi de namaz kılsın kılmasın, Tayyip'i kendilerine yakın görüyorlar.

Türklerin cahil bir millet olduğunu iddia etmem kesinlikle, yanlış anlaşılmasın kandaşlarım, ama ülkemizde o ya da bu nedenlerle, sadece ilkokul okumuş, ya da etraftaki örf ve adetlerden dolayı daha "muhafazakar" bir düşünce yapısına sahip olan soydaşlarımız, özellikle de taşra veyahut varoşlarda oturanlar, bu adamı kendilerine uygun buluyorlar.
Çünki Tayyip kendi sıfatına yakışan tavırlar takınmıyor, eğitim görmüş insanlara laf ediyor, büyükelçilerimize monşer, askerimize ve subaylarımıza din düşmanı sıfatını yakıştırıyor, yani eğitimsizlik ve dini bağnazlığı, Türk insanının gözüne sanki iyi bir şeymiş gibi, sanki devam ettirilmesi gereken bir şeymiş gibi gösteriyor.

Basit olarak, yaptığı şu: Bu ülkede Türk-kürt bölünmesi yok. Hiç bir zaman birleşmedik ki, bölünelim? Ama bu ülkede, Türk milletinin arasında, şehirli-taşralı, eğitimli-eğitimsiz, hatta ve hatta, muhacir-anadolulu bölünmesi yaratılmaya çalışılıyor.
Şehirliler burada düşman. Şehirliler, eğitimliler halktan değiller, onlar kendilerini çok yüksek görüyor, Türk köylüsü, ve mali açıdan iyi durumda olmayan semtlerdekilere kötü bakıyor, onları eziyorlar. Onların dinine de saygıları yok.
Bunu kendisi, açık veya üstü kapalı, bir şekilde, beynini yıkadığı adamlara belletiyor, onları kendi milletine düşman ediyorlar.

AKP'ye oy veren insanlar Tayyip'e bakıyor "ulan be, tam halk adamı. Namaz da kılıyor zaten." diyorlar, ve olan biten herşeyi göz ardı ediyorlar. Bunu ben söylemiyorum, benim Gaziantep'ten tanıdığım bir amca var, o söylüyor. Kendisi iyi bir insan olmakla birlikte, çok ama çok cahildir. Televizyon'da, ordu ile ilgili haberleri görüyor, yaptığı yorumlar son zamanlarda yapılan beyin yıkamasının gerçekliğini gösteriyor. Cehalet, arkadaşlar. Ülkemizin tek hastalığı budur.
Cehaleti yendiğimizde, Türkçülüğün tohumlarını atmak mümkün olacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #9 : 11 Şubat 2011, 00:58:46 »

Bazi durumlari sorgulamaya baslayip vicdani ile muhasebe yapmaya baslayan Türk soylu akp sempatizani birisi belki bu yaziyi okurda kafasinda simsekler cakar kimbilir.

Uyandiracagimiz her Türk soylu, ülkemizin üstüne karabasan gibi cöken hainlerin heveslerinin birazdaha kursaklarinda kalmasina sebep olacaktir.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.244 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.