Akbabalar ve Uşakları
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Eylül 2020, 21:38:05


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Akbabalar ve Uşakları  (Okunma Sayısı 5794 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« : 07 Eylül 2010, 23:52:15 »

 
AKBABALAR VE UŞAKLARI


Başlık biraz ürkütücü olsa da aslında olayın özü tam da budur. Günümüz Türkiye'si ve dünya Türklüğü'nün bugün içinde bulunduğu durumu anlayabilmek için göz ucuyla kısa bir tarihe göz atmamız gerekmektedir. Türkler, tarihleri boyunca hep yeni topraklar almış, sürekli başka ırkları topraklarına katmış, dünya'ya her daim korku salmış, hatta defalarca dünyaya hakim olmuştur. Hal böyle iken başımızda akbabaların olmaması mümkün müdür?

Sokak ağzında hep şu söz vardır: '' Bu ülkede çok oyunlar dönüyor. '' Bu söze bugün içerisinde bulunduğumuz şartlar dolayısı yüzünden katılmamak mümkün değildir. Hatta çerçeveyi büyütürsek; tüm Türkler üzerinde dönen oyunlar vardır. Sahne sahne sergilenen... Gözlerini Türklüğe dikmiş Akbabalar: ''Efendim, Türkleri sürekli kontrol altında tutmazsanız onlar sizi kontrol altında tutar ya da ayağınıza dolaşırlar'' nakaratı eşliğinde ufak Türk çocukları, sokaklarda savaşçılık oynarken Türkleri bitirmek pek olanaklı olmayacağını da bildiklerinden dolayı; Türkleri bitirmek için, bir virüs gibi yayılan etnisiteleri şuan kullanmaktadırlar. Bunların emir erlerinden birisi olan M. Ali Birand daha önce ne demişti? ''Türkiye, Türklere bırakılamayacak kadar önemli bir ülkedir.'' Hatırlatmakta ve unutmamakta fayda vardır. Bakınız tarihimizde bu oyunu ilk kez Çin bize oynadı. Bu oyun, GökTürk Kağanı'nın çinli ile evlenmesi daha sonra peşpeşe gelen ihanetler ve son perde esaretle sonuçlanmıştır. Bağımsızlık aşığı bu toplum, bu kumpastan kurtulmuş fakat, düşmanlarının sayısı her geçen gün artmıştır. Akbabalar parçalarımızı koparmak için bugün de aynı oyunu sahneleyerek uşakları olan virüsleri kullanmaktadırlar ve tecrübelenen düşman, Türk toplumlarının bir araya gelmemesi gerektiğini anlamıştır. Zamanında nasıl onların mantığınca Türkmen'in, Kırgız'ın, Özbek'in ve daha nice Türk kardeşlerin omuz omuza kurdukları muhteşem medeniyetlere önlemler alınması gerekiyordu ise bugün de aynı şekilde önlem alınması gerektiğini düşünerek hareket etmektedirler. Türkler zayıflayıp, açık bir yara haline gelince; hep uşaklar devreye girdi. Şu zaman ki iktidarın çok muhterem Arap kardeşleri, Kürt kardeşleri, Ermeni kardeşleri, Rumlar, Bulgarlar, Gürcüler, Çerkezler, Arnavutlar, Boşnaklar, Zazalar vs. vs. bu liste uzar gider. Tabiri caizse, hepsi bir Akbaba'nın dönem dönem maşası oldukları gibi daha sonra da yüzde yüz Türk kanı akıtılarak kurulan Türkiye'de yüzsüz bir biçimde gelip kurulanlardır. Ve kendilerine biçilecek rolü oynamak için ağababalarının ellerine senaryo tutuşturmasını bekleyenlerdir. Ki, oynadıkları roller de tarihimiz de bir çok ibret vesikası olarak sabittir.

Günümüze gelecek olursak, Türk ordusu oyunlardan bir tanesi olan teröre karşı bir kalkan gibi bu ülkeyi korumaya almıştır. Ve Akbabalar'ın içerideki uşakları birçok kez kayıp vermiştir. Teröristlere verilen yardımlar boşa gitmiş, ters giden hesaplardan dolayı da iş, medya ve siyasi desteğe gelmiştir. Akbabalar'ın talimatları ile ailesi ABD'de bulunan iktidarlar İslam adı altında Arap kardeşliği propagandası yapılıyor, Kürtçülere destek olunuyor, terör açıkca ve barizce dillendiriliyor. Bunların dış bağlantıları olan Akbabalar, aslında farklı değil tek parça, uşakları da tek parça birleşmiş; Tanrının kırbacını nasıl bozabiliriz hesapları yapıyorlar. Dağdakilere silah mühimmat desteği Akbabadan, bu mühimmatla Türk'e saldıran ise maşalardan! Maşayı ve uşağı kollayanlara baktığımız da Akbaba'ya ve onun emirerlerine ulaşmak pek tabi mümkündür. Siyasi uşaklara, Ordu'yu yıpratanlara, Medya'yı kullanarak psikolojik propaganda yapan uşaklara ve sisteme, biraz düşünerek baktığınız da resim çok nettir. Bu resmi toplum olarak net göremediğimizden; dağda asker vurana senin kardeşin diyerek seni uyutuyor, askerini vuruyorlar. Sonra asker öcü deyip seni yıpratarak aldığı emirleri harfi harfine uygulamaktalar. Şu soruyu kendimize sormamız gerekir; dünya da hangi gazete ya da paçavra terörü destekler? Dünya da hangi iktidar teröristin ayağına yargı yollar? Bu manzarayı net görebildiğiniz takdir de bunu ancak ve ancak Uşak İktidar'ın yaptığı ve kimler ile karşı karşıya olduğumuzu ortaya çıkmaktadır.

Bu zamana kadar karşıt görüş gibi gözüken eski kızıllarla şimdi ki iktidar alçak, hain pazarlıklar yapıp bizi yıkmaya çalışıyor. Bağlantılarda belli, kullanılanlar da... Hepsinin kimin çocuğu olduğu belli, biz bu filmi daha önce çok izledik. Sadece oyuncular değişik, oyun aynı; biz bunu tarihimiz de çok izledik. GökTürkler'de de Osmanlı'da da. Ama bu sefer olmayacak. Bu oyunu bozma fırsatı ayağımıza gelmiş durumdadır. 12 Eylül'de bu oyun yine vizyona giriyor. Gelin bozalım bu kara kumpası. Gelin karanlığın üstüne güneş gibi doğalım. Bu desteği aldıkları yere geri gönderelim uşaklarından maşasına kadar!

ABD(İsrail), Rusya, Çin, AB bu isimleri saydığımızda, hepsi ile istisnasız  geçmişte mücadele etmişiz. Bizi dize getiremeyen düşmanlar şimdi birleşti ve uşakları sahnede. Basit bir örnekle anlatacak olursak; Türkiye'de sadece kürtlerin yoğunlukta yaşadığı güneydoğu illerinde çocuk başına para veriliyor. Bu başta çok şirin görünebilir; tıpkı davos gibi fakat, amaç yardımsa, bu yardım kayıtsız şartsız herkese olmalıdır. Bugün ağabeylerin'den aldıkları talimat doğrultusunda Türkçülük aleyhinde tutum izleyenler, açıkca Kürtçülük yapmaktadırlar. Bu gün gibi açık, ortadadır. Evlatları ABD'de olan iktidar sahipleri kameralar önünde oyunlar sahneliyor, İsrail'e rest çekiyor fakat, biz gün gibi biliyoruz ki, ABD'de İsrail demektir. İsrailse ABD. Bunları yetiştiren 'müslüman' hocaları, yine Irak'ta müslüman öldüren ABD'de sığınmakta ve iktidar elinde olmasına rağmen yurda nedense dönmemektedir. Her şey o kadar açık ki, Pkk'yı destekleyen ABD, orada oturanlar iktidarın en yakınları, hatta akıl fikir hocaları. Tabi kendilerinde ne kadar akıl fikir kaldıysa. Bu kişi darbe dönemi 'Sızıntı' adlı derginin eylül ayı sayısında, orduyu övmüş, yere, göğe sığdıramamıştı. Fakat iş refanranduma dayanınca; orduyu yıpratacak her şeye, kayıtsız şartsız evet demiş ve sahibi olduğu kurumlar da ağzından zehir saça saça kardeşlik palavralarıyla dolu mani dizmiştir. Peki sorarım yurdum insanı, bu kişi Türkiye'de mi korkaktı? Yoksa Sam amcasına güvenip etrafta maskaralık mı yapıyor? Din kardeşliğini savunup, ABD'de oturulmaz efendi! Bu palavranın neden savunulduğu ortada. Sen uyu, köpeği kardeşin belle, onlar oyunları oyuna koysunlar... Sorarım size tek mesleği cami imamlığı olan kişi, orada nasıl geçiniyor? Bu kadar büyük şirketleri nasıl kurdu? Ya da kurdu mu, yoksa kurdular mı? Aslında görene her şey ortadadır. Bunları besleyen belli, düşmanda her ne kadar ülkeler ve yeri geldiğinde maşalar farklı olsa da aynı karede tek vücut halindedir. Amaç seni ayırmak. Pkk'yı besleyenle, iktidarı besleyen aynı kişiler. Çocukları ABD'de eğitim gören iktidarın milli eğitim bakanı, ki, ne kadar baktığı soru işareti kız-erkek sınıfları ayrılsın dedi. Buda bir başka çelişkidir. Aslında bu olay bizim bir başka düşmanımızın başına geldi, İran'ın başına... Hoca efendi de akbaba'dan aldığı icazet gereği aynı yolu izlemektedir ve şu an kazanlar kaynıyor ülkemiz için. Nasıl ki Hümeyni CIA ile görüşüyor ve pat İran'da CIA ajanları tarafından bir gece de şeriat geliyor; yurdumuz için de aynı senaryo diğerleri gibi sahneye uyarlanmaya çalışılıyor. Göz boyamak için de karşınızda duran kağıttan bir kaplan, her gün İsrail'e savaş açıp daha sonra görüşme isteyecek kadar köle ve komik.

Türk milletinin bir başka oyunda ise bütün ekonomik değerleri sıfıra indirilmiştir. Her tuğlasında emeğimiz olan ve devletin yıkılmaz gelir kaynakları satıldı. İyi hoş sattınız'da kime sattınız? Yabancılara... Nedir bu? Bu şudur: adamın biri çöller'den, okyanuslar'dan, dağların taaaa öte yakalarından gelip, seni burada karın tokluğuna çalıştırmasıdır. Bu gerçeği gördüğünde isyan mı ettin? O zaman uşakların ellerine tutuşturulan B planı devreye giriyor; al sana jop! Sam amca uzak okyanus'tan gelip senin alın teri döktüğün fabrikalar da seni çalıştıracak, oradan aldığı parayı, kürt terörüne yatıracak, uşaklar paylarını alacak, patronlarının dizinin dibine çökecekler. Söyler misiniz bana Ber(Taraf) olmamak için, Türklüğümüzden mi vazgeçelim?

Eskiden pek duyulmazdı fakat artık konuşmaların arasında diğer etnik unsurlar'da sayılıyor. Yani onlara da sıra gelecek, onlarda hazırlansın mesajı veriliyor. Söyler misiniz bana, Romanları kovan Fransa'nın, sizden etnik unsurlara hak vermenizi istemesi, ilginç hatta tehlikeli değil midir? Fransa çok meraklıysa kendisi neden vermedi? Batı hayranlığına merak salanlar bunu düşündü mü? Diğer etnisitelere her daim değinen uşakların niyeti bellidir; Akbabalar'ına hizmettir! Bu tür yapılan açıklamalar iyi niyetli açıklamalar değildir! Bir gerçeği görmek gerekiyor; Fransa bizim iyiliğimizi istediği için mi bu uyarılarda bulunuyor? Hayır. Fransa'nında kıyısından köşesinden dahil olduğu Akbaba topluluğuna hizmet eden ülkemiz uşaklarına emir veriyor. Bu olay gayet açıktır.


Birde Mustafa Kemal Atatürk'e karşı başlatılan nurcu propaganda. Bunlar eğitim kurumu adını verdikleri, aslında bal gibi de asker toplama kurumu gibi çalışan, bu pis kokulu yerler de çocuklara ders kisvesi, bilgi kisvesi altında, Gazi düşmanlığı yerleştiriliyor. Neden? Çünkü Türk düşmanlığı'nın, tohumları böyle atılır. Dünyada ki Türk düşmanı, Akbaba'ların içteki uşaklarını nasıl kullandığı açıkca ortadadır. Pkk ile cemaatçiler, kaynağı ABD'de olan iki mikrop gibidirler. İkisi şu sıralar sırt sırta vermiş, Akbaba'nın emirlerini yerine getiriyorlar. "Demokrasi,  amaca gidene kadar, araçtır'' diyen sultanımız, bu gün nasıl bir çelişki içindedir yada ömründe ilk defa doğruyu söylemiş, fakat biz anlayamamış mıyız?

Ey Türk! Kardeşlik safsatasını daha önce defalarca yutsak da durumumuzu gözden geçirdiğimiz de gözlerimize mil çekilmiş gibi Akbaba'ya teslim olacak mıyız? HAYIR! Çünkü; Sen Atatürk'ün, Atilla'nın, Kür Şad'ın torunusun! Onlar nasıl ki karanlıkları yırttı ise; aynı cevheri kanında taşıyan sen, atalarına layık olup; tarihi tekerrür ettireceksin! Ki, damarlarında ki asil kandan aldığın kudret, senin zor işini kolay kılmaya yetecektir!

Bunların amacı bellidir Türk oğlu! Demokrasi diye nasıl açılımları kullandığı da araç olarak kullanmasının göstergesidir. Fakat bu global uşakların unuttuğu şey, bu millet uyandığında, ümmetçi fikir ve koruyucularına ne yapar? Bunlar bizim öfkemizi unutmuş kimselerdir. Fakat, siz unutmayın yolda attığınız her adım da siz aldığınız her nefes de  unutmayın! Oynanan oyunları da bu bağlantıları da unutmayın! Ve şu sözü de hatırınızdan çıkartmayın!


TÜRK, BUDUN, ÖKÜN!

Salih Oğuzhan


Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com
 07.09.2010

                                                                                                                                                                                                          
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2010, 23:54:12 »

Helal olsun sana verdiğimiz emeklere Oğuz han kandaşım, yüreğinin gücü kalemine vurmuş Varol.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2010, 00:08:00 »              Oğuzhan, sizler bu otağın gerçekten sahipleri oldunuz helal olsun. Kardaşım, düşüncelerin çok doğru bundan çok dersler çıkarmak gerektir. Acunun düzenini her dönemde sağlayan Türkkanlar elbet dizginleri ellerine alacaklardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2010, 00:09:53 »

Türklüğe olan aşkını şiirlerinden sonra yazdığın bu makaleye de yansıtmışsın kardeşim.

Türkçülük, sizler gibi kalemi keskin, zihni açık, yüreği Türkçülük aşkı ile çarpan nesillerin elinde yükselecektir.

Kalemine, zihnine, emeğine ve en önemlisi yüreğine sağlık kardeşim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2010, 00:21:38 »

Çok doğru ve açıklayıcı bir yazı. Benim dikkatimi çeken bir husus ise bu dinci kesime feto dene papazın neden amerikada yaşadığını sorunca lafı ağızılarında geveliyorlar. Kendileri bile cevap veremiyor doğru dürüst. Bu tip yazıları radyolar da okusalar,televizyonlarda gösterseler o yobaz kesimden bile değişenler olabilir. Tabi bizim satılmış medya ancak kimin eli kimin kıçında onu gösterir. Yazı için emeğinize sağlık.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ASENA-01
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 700« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2010, 00:37:26 »

Oğuz Han kandaşım bütün bu anlattığın doğrulara ilk tokatı 12 Eylül de uyduruk anayasa paketine; koskocaman bir
''HAYIR'' diyerek atacağız. Sonuçta senin de dediğin gibi;
TÜRK, BUDUN, ÖKÜN!
Kalemine sağlık.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2010, 00:38:59 »

Oğuz Han kandaşım bütün bu anlattığın doğrulara ilk tokatı 12 Eylül de uyduruk anayasa paketine; koskocaman bir
''HAYIR'' diyerek atacağız. Sonuçta senin de dediğin gibi;
TÜRK, BUDUN, ÖKÜN!
Kalemine sağlık.

Senin seçmen kağıdın bize geldi, orada nasıl oy vereceksin Asena?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2010, 00:40:05 »

Yüreğine ve emeğine sağlık, Bozkurt soylu Oğuz Han kandaşım. Yazın gerçekten çok güzel olmuş.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
ASENA-01
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 700« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2010, 00:48:20 »

Oğuz Han kandaşım bütün bu anlattığın doğrulara ilk tokatı 12 Eylül de uyduruk anayasa paketine; koskocaman bir
''HAYIR'' diyerek atacağız. Sonuçta senin de dediğin gibi;
TÜRK, BUDUN, ÖKÜN!
Kalemine sağlık.

Senin seçmen kağıdın bize geldi, orada nasıl oy vereceksin Asena?
Sorunu çözdüm. Çözmesem de oraya gelir yine ''HAYIR'' oyumu verirdim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2010, 12:54:14 »

Oğuz han kandaşım. Emeğine sağlık. Bir solukta okudum. O kadar güzel açıklamışsınki, bu yazıyı okuyupta hala bu iktidarın yalakalığını yapacak olanlara acırım. Sana boşuna günümüz DEDEM KORKUT'U dememişim:) Kalemin, yüreğin hep varolsun. TANRI SENİ KORUSUN..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.249 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.