ADIMIZ ERLİK, VAZİMEZ TAMU'DA MEMUR
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 09 Ağustos 2020, 09:15:46


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ADIMIZ ERLİK, VAZİMEZ TAMU'DA MEMUR  (Okunma Sayısı 1103 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.474


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 18 Ekim 2015, 15:34:28 »

ADIMIZ ERLİK, VAZİMEZ TAMU'DA MEMUR

Türk tarihinin ortalarından ele almaya başlayalım Türklük düşmanları için  Türke kefen biçmenin nelere mal olduğuna, olacağına.

a)   Tarih 600 lü yılları gösterirken Türklüğün ezel düşmanı çin başımıza bütün namusu ile çöreklenmiş ırkımız evlatlarını kendi eksenleri içerisine çeşitli ihanet planları ile hapsedip Türklüğü yok etme amaçlı son vuruşu yaparak Çin toprakları içerisinde gözetim altına aldı. Tarihin en fazla salaklaşmış milleti olan sarı benizli çinliler Türklere pranga vurulamayacağını öğrenememişti maalesef. Netice de bir Türk çıktı ki Kürşad adlı yiğit kırk çerisi ile birlikte çin sarayını çin hükümdarına dar etti. Olayın ardından aklı başına gelen çinli köpekler  Türkleri çin sınırları dışına çıkartarak Türk ile uğraşılamayacağını anlamış oldu.

b)     Dünyanın gelmiş geçmiş en güvenli geçit vermez surları içerisinde yaşayan Bizanslı kahpeler kendilerine olan güvenlerini geçilmez sandıkları surların nasıl aşıldığını gördüklerinde en güvendikleri allahlarını bile hiçe sayarak Fatihin önünde secde etmeleri de Türklük düşmanlarına aslında ibret vesikası değilmidir. Surlar içerisindeyken Türke kafa tutarak Türklüğe hakaretler yağdıran  bizanslının Türkün gücü karşısında yok oluşu da bin yıllar sonrasına bazıları için Türke düşmanlık beslememeleri için kaynak vesilesidir.

c)   Yıl bin dokuz yüz on beş birinci dünya savaşı, Acunda ki tüm Türk düşmanları birleşerek bunların içerisinde müslümanı da dahil bütün dinlere ait olanları da mevcuttu ki Türk harici bütün ırklar karşımızda yer alıyorken Çanakkale denilen kıblemsi mekanda  Türke kefen biçmenin nelere mal olacağını herkes gördü, tarih yazdı o günü ve Başbuğ  ATATÜRKÜ. Düman bile bu zaferin bu ilahi kudretin önünde eğildi, düşman komutanlarının Atatürkten bahsederken ki tutumları manidar değildir. Onlar böyle bir yüce varlığın önüne çıkacaklarını kestirebilselerdi aynı hatayı yaparlarmıydı ki, yapmazdık diyorlar elbet de, Türk milletini yok etmeyi amaçlamanın bedelini çok ağır ödediler.

d)   İçimizde ki hainlerin dış mihraklarla birleşerek yapmış olduğu ihanetin ceremesini istiklal savaşımız sırasında En basit Türk ile en baş düşmanın arasında ki farkı bütün acunun fark etmesi aslında bir yanılgıdır çünkü Türkü tanımayanlar karşımıza çıktığında handikapların en alasını yaşıyor, tarihin tekerrürden ibaret olmadığını Türkün gücünü kanından aldığını bilmeyen, anlamayan müptezellerin bizim karşımızda barınabilmesinin mümkün olmadığını anlatmaya çalıştıkca onların bu tutumumuzdan kendileri durumuna bir nema çıkartmaya çalışmaları sonlarının gelmesini kolaylaştırıyor. Elbet de ki Türk uluyacak diğerleri kahrolacak.


Şimdi de içimizde ki ihanet şebekelerinin sonları hakkında ki tarihi vesikalardan öğrendiklerimizi kaynaksız aklımızda kaldığınca anlatmaya çalışalım.

a)   Cumhuriyetimizin kuruluş aşamasının ardından şıh sait denen itin Başbuğumuz Atatürke karşı isyanı sırasında yapmış olduğu terbiyesizliğin istiklal mahkemelerinde Topal Osmanca cezalandırılışının ulvi yüceliği karşısında diz vurmayanımız olacakmıdır. Türke kefen biçmek ha.

b)   37, 38 Dersim denen yerde  arkasına güya ingilizi yada başka Türk düşmanı  kuvvetleri bulduğunu zanneden bir piç  seyit miş güya adı rıza her tarafı arıza. Tektir ile uslanmazın hakkı kötektir, o da köteği bir Türk kızından yedi tabi ‘’SABİHA GÖKÇEN’’  adam kemiksizmiş solucan misali, bulunamayan kemiklerinden bir mezarı dahi yok aynı saidi Nursi denen Atam düşmanı itin benzeri.

c)   Ermeni döllerinden bahsetmeye ne gerek, bir Türk ‘’ÇATLI’’ geldi haklarından ki karşılarında gördüklerinde Bozkurtu enselerinde hissetiklerinde soluğunu zaten o pis canlarını vermişlerdi değil mi, Evet bunlara soykırım yaptık 1915 de, hem de en alasından soylarını tek tek kırarak intikam duygularımızı pekiştire pekiştire.

d)   Gelelim soysuz son Kürtlere ki onlar bize  şimdiye kadar saydıklarımız karşısında düşman dahi olacak ahlaka, güce, kana işte ne olursa ona sahip değiller, şıh sait kürdü bunlardan şerefliydi, adam gibi çıktı size düşmanım dedi geberdi gitti ise de bu şimdi ki piçler kardeşlik martavalları ile demokrasi havariliği ile milletimizin içerisinde yer almaya çalışıyorlar içten içten bizi kemiriyorlar, başımızda bizi yönetenlerinde kansızlığı neticesinde aslen çok kanımız dökülmesine karşın topraklarımızın bizim kanlarımız ile sulanması sonucu bu topraklarda Türk veriminin artacağı inancındayım. Kürt mevzusu ile fazla ilgilenmiyor Kürşadın bize gösterdiği formülün bu içinden çıkılmaz denkleme ne zaman dahil olacağı anı bekliyorum. Konuyu kısa kesiyorum ki özetle herkes okusun diye.

Kısaca Türk’e kefen biçenin  Ölümü korkunç olur!

NE MUTLU TÜRK DOĞANA
Veysel TOP, yürekli-kam 18/ 10/15  turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.204 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.005s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.