Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Türkçülerden Öykü ve Makaleler => Konuyu başlatan: ALBASTI üzerinde 25 Şubat 2020, 11:57:18Konu Başlığı: Kemalist, rusçu eski komünist artıklarına ragmen Recep Tayyip Erdogan
Gönderen: ALBASTI üzerinde 25 Şubat 2020, 11:57:18
Kemalist, rusçu eski komünist artıklarına ragmen Recep Tayyip Erdogan.

Sadece Kars halkını öne  sürsek 20 yıl başedemeyeceğine inancım tam, üç kuruşluk afganistanda yıllarca debelenmiş koskoca imparatorluklarını orada bırakmış, kıçı kırık çeçenlerle on yıllardır mucadele etmelerine rağmen hala bir sonuca varamamış binlerce askeri ve sivil kayba uğramış, acizliklerinden idaresini ellerinde bulundurduğu onlarca toprağı kaybetmis, ordusunun kadın generallerinin 10 dolara trabzonda antalyada merdiven altinda sikistiği, ülke  kapısını aralasan içerisinde tek kisinin bile kalmayacagi Rusya tutmus koskoca Turkiyeyi üzerinde  hic bir hakki olmadığı suriyede dizayn ederek diz cöktürmeye uğraşıyor.

Ic siyâset yada dış siyâset değil,
Bizim ülkemizi yönetenlerin sadece ama sadece yönetmekte  olduğu ülkenin asli unsurlarının kanına güvenmeleri gerekir.
Ha bundan bihaber olanlar simdilerde olduğu gibi sağa sola çemkirip gün  vererek,  sonradan o günü hic söylememiş gibi yaparak anlasma yollarına biad ederse milletini yıldırır ve bu yılgınlık neticesi ileride atılacak olan adımlarda başarısızlığa zemin hazirlar.
Ülkeyi su an yönetenlerin Yüce TÜRK milletinin geleceği için alacakları savaş kararlarında  her zaman  canımızı kanımızı feda edecegimizi söylemekten imtina etmiyoruz.

Şurada ne işimiz var burada ne isimiz var diyen ve rus denilen buz ayılarını bize şiddetli bir rakip olacakmis  gibi her gun çeşitli mecralarda dillendiren eski rus yanlısı yeni Atatürkçü geçinen aslen kemalist rusçu kominist artıkları nerede ne konusursa konussun biz onları evvelden  tanırız.

Hükümetin, su an hükümette yok da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğanın sınırlarımız dışında alacağı her türlü savaş ve isgal  kararlarında  biz Türkçü Turancılar tam destek yanındayız.

Tayyipci degilim tam  8 tane hakaret ve tehtid var diye dava acti hakkimda, 4 tanesinden ceza aldim 4 undende beraat ettim, 2 yila yakin cezaevinde yattim bu yuzden.
Savasmayan milletler yok olmaya mahkumdur der ATSIZ  ata, kesinlikle de dogru soz yuce TÜRK  milleti savasmadikca tembelleserek yozlasacaktir.
Ben Türk  irkcısiyim yani Türkçüyüm.
Tayyip Erdoganin ne ic siyasetini nede dis politikasini begenmiyorum aslina bakarsaniz nefret bile ediyorum denilebilir, ben yazılarimda onun dışarıda alacağı her kararında bilhassa savas hususunda yanında  olmali onu tek bırakarak  Türk  milletini güçsüz gostermeyelim, yeri geldiginde savasilacaksa da kim karşımızda olursa olsun  savasalim diyorum.
Türk  milletinin en büyük  ozelligi savaşçılığıdır eger ki bu yetisinden erozyona ugrarsa iste sonun baslangici olacaktir.
Sagolsun sn Receo Tayyip Erdogan bu özelliğimizi canlandirdi da millet kızıl elma demeye başladı.
ATSIZ ata der ya savas bizim icin düğündür iste böyle.
Evet komünizm  kalmadi lakin eski artıkları hala aramızdalar  ve çaktırmadan tüm partiler içerisinde Türklükten yana görünerek gercekte kan kusuyorlar üzerimize.
Ben yazılarımda  kimsenin ne anlayacagina dikkat etmem kendim ne anliyorsam onu yazarım anlayanlar bizdendir onu bilirim  sadece.

NE MUTLU TÜRK  DOĞANA
Atsızalp 25 şubat 2020