"Türkçülüğün önünü tıkayan baş sorunlar!"
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Temmuz 2020, 08:53:53


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: "Türkçülüğün önünü tıkayan baş sorunlar!"  (Okunma Sayısı 1121 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sancaktar Turan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 495


"Kutlu Turan sancağını, Türkeli'ne asacağız!"


« : 17 Temmuz 2012, 19:46:45 »

         
Bu makalede Türkçülüğün önünü tıkayan baş sorunları elimden geldiğince aktarmaya çalışacağım ve çözüm önerilerini sunacağım. Şimdi gelin hep birlikte bu sorunların kaynağına inelim, altında yatan nedenleri irdelemeye çalışalım.

Dini Taassup;
Bu sorun özellikle 16. yüzyıldan sonra baş göstermeye başlamış, halkı cahil bıraktığı için yönetici kesimin işine gelmiş, halkı istediği gibi yönetmiştir. Dini taassubun etkisiyle Türk çoçuklarına Türkçe isim koymanın günah olduğunu, Tanrı demenin günah olduğunu telkin eden birtakım zihniyetler belirmiştir. Bu köhne zihniyete göre çoçuğuna arapça ad koymayan, Allah yerine Tanrı diyen biri cehenneme gidecektir. Onlara göre bağlama şeytan icadıdır, Türkçe yerine arapça konuşmak sevaptır, matbaa gavur icadı olduğu için kullanılamaz. Bu köhne zihniyet yüzünden Türkler yeniliklere kapalı bir hayat sürerek, çağa ayak uyduramamış ve sürekli gerilemiştir!
Bu Atatürk dönemine kadar böyle devam etmiştir, Atatürk'ün  yaptığı devrimler sayesinde sinmiş olan bu zihniyet, ininde gizlenerek yaşamayı sürdürmüş, günümüzde tekrar hortlamıştır. Bu sorun ortadan kaldırmak için yapılması gereken, Türklere islamiyeti doğru bir şekilde anlatmak ve Türk müslümanlığını yaşamısı gerektiğini telkin etmektir!

Hümanizm;
Türk bünyesine enjekte edilen bu mikrop, mevlana denen sapık farsi ve beynelmilelci serseri yunus emre tarafından Türkler'in hayatına sokulmuştur. Mevlana'ya  göre Türkler ne olursan ol gel diyerek herkese kucak açmalıydı. Beynelmilelci serseri yunus'a göre ise; Sövene dilsiz, dövene elsiz olmak gerekiyordu!
İslamiyet'te yeri olmayan bu düşünce, hıristiyanlık kaynaklı bir zihniyettir. Hıristiyanlığa göre yanağına şamar vuran birine diğer yanağını çevirmelisin. Bu mikroba karşı kullanılacak olan en iyi panzehir Türklere milli şuur aşılamaktır!

Demokrasi adı altında Türk düşmanlığı;
Türk milletinin yumuşak karnını bildiklerinden, son 60, 70 yıldır demokrasi maskesini kullanarak yönetimde söz sahibi olan Türk olmayanlar istedikleri gibi at koşturuyorlar. Uygulanan şuursuz demokrasi Türk olmayanlara Türklerle eşit haklar tanıyor.
Sahip oldukları bu haklarla Türk vatanında Türk'e her türlü nankörlüğü, köpekliği ve şerefsizliği yapıyorlar! Eğer birisi çıkıp siz ne yapıyorsunuz haddinizi bilin derse, anında faşistlikle, demokrat olmamakla suçlanıyor. Dünyanın neresinde görülmüş böyle şuursuz bir demokrasi. Ekmek yediğin kaba pisleyeceksin, Türk'e kefen biçeceksin, şamarı yiyeceğini anlayınca yaygarayı koparıp demokrasi demokrasi diye anıracaksın oh ne ala memleket!
Bu sorunu çözmek yapılacak olan Türkçü bir devrimle ve alınacak olan olağanüstü önlemlerle mümkündür!

Sancaktar Turan
17-7-2012
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Benim adım TÜRK, kanım TÜRK, ruhum TÜRK,vicdanım TÜRK!"

"Türklüğü yüceltmek için yaşa, Türk'e kılınç kaldıran eli kır!"

"Tanrı Türk'ü üstün yarattı!"
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.232 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.