''Z'' VİRÜSÜ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Mayıs 2020, 01:16:53


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ''Z'' VİRÜSÜ  (Okunma Sayısı 169 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Çiğdem ATSIZALP
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.344« : 11 Mayıs 2020, 01:56:10 »

'Z''  VİRÜSÜ


Yaşama savaşı millî ruhtan bir parçadır. Bu güçsüzü güçlüden ayıran Z virüsü yaşama savaşıdır ve çok değerlidir. Dünya nüfusunun yalnızca % 1’i, Dünya gayri safi millî hâsılasının % 82’sini kontrol ederken, Z virüsü ihtiraslı liderin eline geçer. Kendisi değil ama Z virüsü çok hızlı evrimleşir. Finans kapital unsurlar bugün bu ismi seçmiştir. Yarın bilinmez. Ancak Z virüsü, bu ihtiraslı liderin elinde olduğu sürece bir kıtayı diğer bir kıtaya göç ettirebilir. Böylece kötülük, bağnazlık, bencillik ve duyarsızlık ortadan kalkacaktır. Dünya için iyi bir insan olmaya çalışabilir.

Bir gün ihtiraslı lider günahlarının kefareti, dua etmeye ve kendisini aşan bir amaç için hareket etmeye karar verir. Kendisinin liderliğini yaptığı ülkesinde insanlar, uzun zaman çok mutludur. Elbette bu mutluluğun bir de bedeli vardır. Bu ülkedeki insanlar hayatlarında akış hâli dedikleri eylem içinde zamanı kaybetmiş, kitap okurken dâhi zamanın nasıl geçtiğini anlamaz, konsere gittiklerinde adeta zamanı yutmuş olurlar. Şöyle bir söylenti yayılır: ‘ Bedenlerine ve beyinlerine yatırım yapmayanlar Z virüsüne kapılır.’ Ülkede birtakım bağımlılıklar artmıştır. Bağımlı olmak yerine bağımlılığı tahrif edenler hapis cezası almaktadır. Z virüsü eline geçen ihtiraslı lider canlı olan her şeye bağımlıdır. Tıpkı finans kapital unsurlar gibi, bu olanlardan kâr elde etmek ister. Ancak kimilerine göre bu Z virüsü, hayvandan insana geçtikten sonra geçirdiği mutasyon ile olagelmiş, kimilerine göre ise salgın plânlı olmuştur.

İhtiraslı lider, benzeri olmayan durumları yaratmayı sonra da çözmeyi çok sever. Ne de olsa olgun insanın birinci görevi sorumluluktur. Ülkesindeki bütün üreticiler için Z virüsünü kullanmayı böylece tüketici hâle geçecek kimselere yol açılması gerektiğini önemser. Zira tüketici olan ihtiraslı liderin kıymetini bilir. Yeni Dünya düzenini yaratmaya çalışırken, bu çabayı ve ortaya çıkan ürünün değerini bilemeyenlere yaşama hakkı tanınmamalıdır. Tüm endüstrisini kredi sistemine bağlar. Gayret gösterir, sorumluluk üstlenir, değerli olan küreselleşmedir. Karşısında yaşama savaşını en iyi bilen ırkçılar vardır. Irkçılar temizliği çok mühimser ve bunun için çabaladıklarından temiz tutmanın önemini kavrar ve temiz tutana da saygı duyar. İhtiraslı lider bir emir verir: ‘ Bütün bunlara bir son vermelidir.’

Ne var ki, ırkçı temizliğe katkıda bulunduğu için kirletilmesine de izin vermez. Hastalığı geçirmiş olan ihtiras sahiplerinin kanlarındaki antikorları alıp, onları kullanmayı düşünür. Irkçıların hayat karşısındaki mücadeleciliği ve yılmazlığı, geçmişte yaşadıkları zorluklardan kaynaklanır. Bugünlere gelinmesindeki değerli aşamalar hep o fedakârlardan çıkmıştır. Sorumluluk ve bağımsızlık, parasını verip, keyfini süren müşterilerin asla anlamayacağı yüksek bir değerdir.

İhtiraslı lider aynı zamanda anonim bir şirket yönetir. Bu şirket ailelerin yönettiği bir bankadır. Dünyayı ve diğer ülkeleri yönetecek o ülkeye hâkim olacak zekâya, gen teknolojisine, nano teknolojisine, uzay teknolojisine ve lazer teknolojisine sahiptir. Dahası şimdi yeni silahı Z virüsüne maliktir. Ayrıca nükleer, biyolojik, kimyasal silahları da vardır. Dünya Z virüsünü ortadan kaldıracak karşı silahı üretemediği sürece, güç kendisinde kalacaktır. Yazık ki Z virüsünü çok ucuz maliyetle keşfeden silah şirketleri ile ilaç şirketlerini yönetir. Enerji, kimya sektörü ve bankalara yön verir. Dünya siyasetine izleyeceği yolu tavsiye eder. Ne de olsa hâlâ birçok ülkede oy vermek için sandığa gidilmektedir. Milletvekillerini tanımadıkları hâlde oy sandığına gidilir, oy verilir. Başkanlar listeyi yaparlar. Acaba seçmenler, seçtikleri milletvekillerinin kaçını tanır, kaçından haberdar ve hangi sonucun çıktığını kim bilebilir?

Fakat yine de toplumun rızası ile seçilmiş olmalıdır.

İşte böyle bir ortamda Z virüsü çıkagelir. Kimilerine göre bir felakete kimilerine göre bir kurtarıcıya ihtiyaç vardır ve üretilmişse de üretilmemişse de gelmiştir. Z virüsüne genetik materyal yükleyip, hücrenin genetik yapısını değiştirerek, içindeki gen dizilimlerini ve işleyişlerini kontrol etmek, önceden plânlanamayanları hızlandırmak içindir. Web 3.0 hayatın akışını hızla değiştirmelidir. Güven ve korku ihtiyacı güçle artmalıdır. Adaletsizlik daha tahammül edilmez hâle gelmelidir. Cihazlara kontrol sistemi yerleştirilerek insanlar denetlenmelidir. Uzaktan çalışma, uzaktan eğitim, görüşmeler ağ ortamlarında olmalıdır. Tam da ihtiraslı liderin güvenlik ihtiyacının açığa çıktığı, çok korktuğu bir zamanda Z virüsü eline geçmiştir.

İhtiraslı lider artık belirsiz bir zamanda yaşamaktadır. Toplumu korkutmalı, çarelerinin, kendisi olduğunu söylemeli ve bunu toplumun kendi onayı ile yapmalıdır.
Yanında etkisiz ve akılsız kimselerin olmasından dolayı potansiyeli zorlamasına rağmen geçirdiği sinir krizlerine engel olamamaktadır.

Beklenen sonuçların geçerliliğini yitirdiği ruhu oldukça ihtiraslı, ekonomiyi, hayatı, doğanın ritmini, saatleri durdurmak isteyecek kadar karışmış biridir.

Hayalinde Millî Devletlerin içini boşaltarak küresel işbirliğine gidilmesini sağlamak, tüm enerji çalışmalarını yönetmek, Dünya Sağlık Örgütü’nden yetkileri almak, 2030 yılına kadar karbon emisyonunu bitirmek, fosil yakıtlar, doğalgaz, kömür ve petrol kullanımını sıfırlamak vardır. Z virüsünü değerlendirerek, ekonomik sistemi çökertip bunu karara bağlayacaktır. Böylece zorunlu aşıyı, gıdayı, iklimle ilgili aşamaları kendisi yönetecek, dijital tıbba geçişi hızlandıracaktır.

En büyük ideali toplumun bağışıklık sistemini güçsüzleştirmektir. Bunu adım adım içinden çıkılmaz biçimde bağışıklık pasaportları vererek gerçekleştirecektir.

Bilimcilerle politikacıların mücadelesi devam ederken ihtiraslı lider, evinde kalanların daha çok öldüğü bilgisi kendisine sunuldukça sağlık bakanını ekrandan toplantıya çağırıyor, ‘işsizlik 1930’lu yılların buhranlarına gitmemelidir’ diyordu.

Z virüsü alınan bütün tedbirlere karşı yayılıyor, mutasyona uğradığından hücrenin savunma mekanizması etkisiz kalıyordu. Biliyordu ki mutasyon varsa aşı çalışmaları da olacaktı. Ama kendisi aşı olmadan önlem alınmasını istemiyordu.

En sevdiği kavram, ‘ sosyal mesafe ’ idi. Dünyada bütün sosyolojik davranışlar değişmişti. Sürü bağışıklığını önemseyen hayatta mı idi?

Z virüsü sosyal dokuda çok etkili olmalı, salgına dönüşmeli, saldırgan bir tutumla hareket etmeli idi.

Korkuyordu! Z virüsü ya kendisine bulaşırsa ne yapacaktı? Hayaline nasıl erişecekti? Toprak, tarım ve öz tohumlardan mahrumiyeti onun kadar ihtiraslı kim yaratabilecekti?

Anarşist kapitalistlerin elinde olmaktan bıkmış, bundan böyle kurtuluşa kavuşmak istiyordu. Elindeki Dolar rezervi ile dünyaya açıldı. Yatırımlara girişti. Bir söyleyen, bir geri çekilen böyle ruh hâli vardı.

Piyasaya limitsiz para sürme kararı aldı. Z virüsü cansız ancak para canlı idi. Değer kaybı % 50’yi geçti. Pek çok işbirliği mutabakatı imzaladı. Borçlanarak Dolar satın almaya başladı. Bu para içinden büyük pay uluslararası şirketlere gidiyordu. Canı çok sıkkındı. Karar verdi, vakıf kurup ilaç çalışması yapacaktı. Dünyada sermayeyi küreselleştirip kripto para ile insanları tek bir merkezden yönetecekti. Ne de olsa güçlü para, güçlü organizasyonları meydana getirirdi. Çok büyük sermaye sahibi olduğu zaman neyi kontrol edecekti? Basını, şirketleri, düşünce kuruluşlarını, sivil toplum örgütlerini, akademileri, akademisyenleri, parayı kullanarak istihbaratları kontrol edecekti. Engeli ise ırkçı tutum alanların güçlü istekleri, bilinçli davranışları idi. Onları siyaseten ele geçirmek istiyor, itibar suikastı yahut suikast yapılmasından endişe duyuyordu. Devletler üstü yapılanmada aklındakini hayata geçirebilecek imkân, kabiliyet ve güce sahip olduğunu hissediyordu. Ekonomi ve para çökerken millî bilincin, tarihi bilincin çok önemli olduğu, kendi kaynaklarından karnını doyuran, suyunu içen, aşısını ve ilacını bulan ülkelerin ayakta kalacak olduğunu bildiğinden Z virüsüne daha fazla sarıldı. O kadar sarıldı ki, virüs kendisine bulaştı ve küreselcilerin telefon vericisi hâline gelerek, kanunların acımasızlığına takıldı.

Oysa ihtiraslı lider parayı istemişti, kanunları hiç sevmemişti.

Çiğdem ATSIZALP  11/05/2020
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BAYCU NOYAN
turkcuturanci.com
Atsızcı
********
ileti Sayısı: 768« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2020, 02:13:12 »

Z vitamini tadında bir olay sadece bu kadar ironi ile anlatilabilir,
Okuyup anlamak gerekiyor da okudukcada okumak istiyor insan bir daha, bir daha.
Bu guzel anlatımın için teşekkürler Çiğdem Hanım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BATURGAN
Kurultay Bozkurdu
Atsızcı
*******
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 624« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2020, 02:54:40 »

"Ne var ki, ırkçı temizliğe katkıda bulunduğu için kirletilmesine de izin vermez. Hastalığı geçirmiş olan ihtiras sahiplerinin kanlarındaki antikorları alıp, onları kullanmayı düşünür. Irkçıların hayat karşısındaki mücadeleciliği ve yılmazlığı, geçmişte yaşadıkları zorluklardan kaynaklanır. Bugünlere gelinmesindeki değerli aşamalar hep o fedakârlardan çıkmıştır. Sorumluluk ve bağımsızlık, parasını verip, keyfini süren müşterilerin asla anlamayacağı yüksek bir değerdir."

Eline sağlık abla, bir çırpıda okudum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.179


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2020, 11:32:46 »

Tekrar tekrar okuyorum her okuduğumda okurken aklıma değişik değişik kişiler geliyor,
Sözler trumpa mı gidiyor uzuna mı gidiyor işte burada kafam karışıyor yoksa benzerlerine mi  Göz Kırp
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
BATURGAN
Kurultay Bozkurdu
Atsızcı
*******
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 624« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2020, 02:47:00 »

Tekrar tekrar okuyorum her okuduğumda okurken aklıma değişik değişik kişiler geliyor,
Sözler trumpa mı gidiyor uzuna mı gidiyor işte burada kafam karışıyor yoksa benzerlerine mi  Göz Kırp
Bizimki de ihtiraslı ama bu kadar forsu yok abi Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.143 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.