Türkçüler'in izlencesi..
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Eylül 2020, 14:25:00


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçüler'in izlencesi..  (Okunma Sayısı 4195 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« : 11 Haziran 2010, 15:46:26 »

Bu yazıyı okuyanlar öncelikle duygusal düşünceleri bir kenara bırakıp, mantık çerçevesinde değerlendirsinler. Ve bana kızmayın bunlar nasıl düşünceler diye.

Yazı biraz uzun ama lütfen okuyun..


Biz Türkçüler olarak siyasetten nefret ediyor olsak da ülkenin kurtuluşu için siyasetten başka yol yoktur. Peki, başa geldiğimizde bu ülkenin sorunlarını Türkiye gerçekleri önümüzde taş gibi dururken bu sorunları nasıl çözeceğiz? Türkiye’nin gerçekleri neler? Irkımıza nefes aldırmayan dış odaklar, güzel bir hamle yapmaya kalktığında kalabalık bir caddede patlayan PKK bombaları, pamuk ipliğine bağlı ve İsrail’in kuklası bir ekonomi, satılmış yazarlar, satılmış aydınlar, satılmış bürokratlar, satılmış başbakanlar!

Bu durum bu ülkeye bu kadar oturmuşken, ülkenin tüm vücudu kangren olmak üzereyken ya ölüp kurtulacağız, ya vurup kurtulacağız politikasının da etkisiz kalacağı ortadadır. Zira bizim ölmekten çok, vatanseverler olarak yaşamamız gerekiyor ki bir başbuğ çıktığı zaman ardında yürüyelim. O halde ne yapmalıyız? Her zaman diyoruz ya Irkçı lider, Türkçü devrim diye. Başa ırkçı bir lider gelmiş olsa bile Anadolu coğrafyasında yaşıyorsa eğer o kişi rahat bir izlence güdemez. İşte bu noktada da Türk’ün zekâsı devreye giriyor.

Biz Türkçüler, yani iktidar talipleri olarak kendimizi her alanda yetiştirmeliyiz. Bir Türkçü,  düşmanı gibi düşünebilmelidir. Mesela bir Türkçü, dindar bir Türk’ün neden ümmetçi olduğunu kendi içerisinde de yaşayabilmelidir ki o kişiyi dindarlığına zarar gelmeden Türkçülüğe ikna edebilsin. Ya da baştayken yapacağı Türkçü icraatları öyle hamlelerle gerçekleştirmeli ki Türkiye’nin büyük bir kısmını oluşturan ümmetçi kesimin de takdirini toplayabilsin.

Şu bir gerçektir ki ülkemizde Kürt nüfusu çok fazla. Ve bunların hepsi dağdaki terörist kesimi destekliyor. Duygusal yaklaşarak bu sorunun çözümünü bulamayız. Şehirlerde 10 milyondan fazla destekçisi olan PKK, dağda üç beş çapulcu olmaktan çıkmıştır. Bu 10 milyonluk kesimi de katledemeyeceğimize göre o halde bunun çözümünü akılcı yöntemlerle bulmamız gerekiyor. Bir Türkçü yeri geldiğinde bir PKK’lı gibi de düşünebilmelidir. Onun hangi şartlarda yaşadığını, nasıl bir duygu hali içerisinde olduğunu, kutsal saydığı değerleri, neden dağa çıktığını ve dağdan nasıl inebileceğini kendisini onun yerine koyarak düşünmesi gereklidir. (Dağdan inmek derken dağın güneyine yani K.Irak kısmına inmesinden bahsediyorum.) PKK’yı onlar gibi düşünerek dağdan nasıl indirilebileceğini yüzeysel bir tarifle burada anlattım.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com/turkcu/turkcu-ogreti/orada-bir-k-rt-var-uzakta-
!!/msg45853/#msg45853

 Bu çözümlerden sadece bir tanesi. Bu şekilde akılcı düşünerek ve duygusallıktan sıyrılınarak ülkemizin pek çok sorununa çözüm getirebiliriz.

Türkçünün olaylara yaklaşımı da çok önemlidir. Küçük insanlar kişilerle, normal insanlar olaylarla, büyük insanlar fikirlerle uğraşırlar. Bizlerin otağımızda sürekli üzerinde durması gereken konular “Kürt piçleri”nin fenotipi, kaşı yahut gözü değil; ya da bizlerin başlıca görevi ümmetçilerin ve hainlerin en ilginç noktalarına küfürler savurmak da değil. Bizler çözüm üretmeliyiz. Kürtlerin kaşını gözünü konuşmak yerine onların beyin yapılarını tahlil edip, sosyal hayattaki konumunun ona getirdiği kutsal değerlerin nasıl çürütülebileceğini, onu sosyal olarak hayata bağlayan can damarının nasıl kesilebileceğini ve onu psikolojisini çökerterek, yaşamaktan nasıl vazgeçirebileceğimizi düşünmeliyiz. Kürtlerin üzerinde öyle bir psikolojik harekât uygulanmalıdır ki biz onlara dokunmadan onlar kendi kendilerini yok etsinler.

İşte bu olay onun kutsal saydığı değerlere küfrederek olmaz. Bilakis bu durumda daha fazla ateşlenmesine neden olur. “Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın, ateşlenirse de ateşlensin” de deriz ancak bu durum, mantık çerçevesinde düşündüğümüz zaman ülkemizin ekonomisine ve istikrarına indirilebilecek en büyük darbelerden birisidir.

Şu halde yapılması gereken bütün kandaşlarımız kişisel gelişim için mantık çerçevesinde ülkemizin sorunlarına çözüm arayışına girmelidir. Ülkemizin tek sorunu terör değil. Evet, en büyük sorunu terör ancak tek değil. İşsizlik, ekonomi, iç ve dış devlet izlencelerimiz, milli bir eğitimin yoksunluğu, ulaşım, savunma, Turan, bürokratik yapıdaki aksaklıklar. Bunların hepsi birer sorun. Bunlara birilerinin çözüm bulmasını beklemek yerine ülkesini ve ırkını en çok sevenler olarak bizim ürettiğimiz çözümler herkesinkinden çok daha değerli olacaktır. “Bu sorunlara Türkçü bir yönetimle çözüm bulunabilir” demek yerine, o Türkçü yönetimin nasıl bir çözüm bulabileceğini düşünmek çok daha mantıklı olacaktır. Türkçü yönetim dediğimiz yönetim başımıza  –şayet İspanyolların dedikleri doğru değilse- uzaydan gelmeyecek. Yine bizim aramızdan çıkacak. O halde Türkçülüğün odağı olan otağımız bu konuda üyelerin kişisel gelişimlerini sağlayabileceği en uygun mekân olmalıdır.

Kişisel gelişimle ilgili yazmak istediğim pek çok şey var ama yazıyı uzatıp da sizleri sıkmak istemediğimden burada kesiyorum. Umarım bundan sonra kendimizi düşmanın yerine koymayı hep beraber öğrenebiliriz. Çözümün sırrı burada çünkü..

Tanrı Türk’ü Korusun..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2010, 16:08:04 »

Neden devam etmedin kandaşım, halbuki o kadar doğru temasların vardı ki,okurkan insanın yapması gerektiği gibi düşündüren bir makale olmuş.Devamınıda bekliyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2010, 16:22:45 »

Sağ olasın ağabey. Yazmaya çalışırım, umarım yine beğenirsiniz..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2010, 16:28:29 »

Kandaşım bu konu için teşekkürler. Nerden başlasam bilemiyorum. Pkkdan girelim. Bir önceki açmış olduğun konuda ki (Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com/turkcu/serbest-kursu/orada-bir-k-rt-var-uzakta-
!!/msg45853/?topicseen#msg45853) pkk ya psikolojik harekat ve düzenli ordu onları zaten ziyadesi ile bitirir. Zaten bizim bordolardan korktukları kadar Tanrıdan korkmazlar. İç siyaset olarak ümmetçileri küstürmemek kolay arada filistin,ırak,çeçenistan çıkışları yaparsın biraz yardım birazda işgalciye laf, olur biter . Örneğin "one minute" gibi, koyunlar kavalı dinlemeye devam ederler. Dış politika konusu mutlaka ve mutlaka kıyas konusu olmalı yani göze göz dişe diş, mesela abd ermeni tasarısımı çıkardı? sende kızılderililer bizim uzaktan akrabamız de çıkar bi yasa dik bi oturan boğa heykeli, pkk yi ingilteremi destekledi? hemen IRAyı (irlanda cumhuriyet ordusu) destekle korkma. Düşmanına karşı sert ve keskin olmazsan ya eğilirsin ya kesilirsin.
  Güçlü bir tarım reformu şart her şeyden önce ekonomi için. Üretime teşvik etmelisin halkı ki ekonomin güçlensin. Daha sonra TSK modernize olmalı henüz kendi tüfeğimizi bile üretemiyoruz, kendi füze sistemimizi olusturamıyoruz neden? yapan çok mu yüksek bizden? o yüzden bilimsel araştırmaları desteklemelisin, beyin göçünü engellemelisin. Çünkü yurt dışında özellikle ABD de Türk bilim adamı oldukça fazla.
  Sağlam kanunlar koymalısın yani sert olmalı ve kanundan taviz vermemelisin, bu baban,kardeşin bile olsa kanun kanundur deyip yargılanmasına bizzat ön ayak olmalısın ki düşmanın korksun.
  Kendi paranı basıp piyasaya sürmelisin. bizim paramızı hala yahudi asıllı bir abd şirketi basmakta. Sanırım uluslararası böyle bir anlaşma yok. İllegal yollardan para akışınında derin devlet tarafından yönetilmesine göz yumacaksın. Çünkü dünya uyuşturucu pazarının %40 ını oluşturan Afganistandan dünyaya Türkiye yolu ile dağıtılıyor. Abd neden afganistanda zannediyorsunuz Belucistanda silah talimi yapmak içinmi? hiç sanmıyorum. Ayrıca nerden buldun yasasını kaldırmalısın bir süreliğine, kara para yurt dışında aklanıyor çünkü. ama bunları yaparken hassas davranıp derin devlete ihale etmelisin ve göz boyamak için bazen kilit adam rolündeymiş gibi bi kaç kişiyi yakalayıp cezalandıracaksın. bunlar ekonomiyi güçlendirip sam amcayı güçsüz duruma getirir.
  Başa gelen yönetci mutlaka ve mutlaka kendi gibi düşünen ve idealist insanları yanına alıp en azıdnan ona danışmalı ve yönetimde söz sahibi yapmalı.
  Kürt meselesi de şöyle çözülür, kürde yapılan çocuk, fakirlik yardımı gibi yardımı keseceksin, kaçak elektrik, kaçak su gibi şeylerin önüne geçeceksin. Zaten yapmış olduğun tarım reformu sayesinde asalak olmaktan çıkıp üretmeye başlayacaklardır. Böylelikle dağa çıkma işinin önüne geçilir. Bir müddet sonra doğuya yardım yapıp Doğuya Türk yerleşimini sağlayacaksın veya doğudan batıya göçü bu yatırımlar sayesinde engellemiş olursun.
  Kendi kaynaklarını kendin çıkarıp işleyip pazara sunacaksın. Örneğin Bor  madenini fransa bizden 10$ a almakta ve sadece 1 değirmenden geçirip boya ve teflonda kullanılan bor şekerini 40$ a satmakta. Bahsettiğim işlem çok basit bir değirmen ile yapılıyor üstelik.

Daha uzun yazardım ama okunmayacağı endişesi ile bu kadar yeter. Yoksa benim ipimi çekicekler şirkette Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2010, 16:35:34 »

Kandaş fikirlerin çok güzel. Bu şekilde yapılacak atılımlardan sonra Türk devletinin gelişmemesi imkansızdır. Şu anki durumda bile batmayan bir ülke bu şekilde uygulanacak izlencelerin ardından kesinlikle bir dünya devi olacaktır..

Kam ağabey'e ricam bu tarz konuların yayınlana bilmesi için "Türkçü strateji veya Türkçü yöntem" adı altında yahut kendisi nasıl uygun görürse o isimle bir bölüm oluşturması. Eminim Türkçülerin kendisini geliştirme noktasında çok işe yarayacaktır..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2010, 16:35:53 »

Yazmaktan çekinmeyin kandaşlarım,bize okuyan yoldaş gerekli,okumayanların sonları zaten olmuyor otağımızda.

Köptü Körgen fikirlerinin tümüne katılıyorum,yalnız kürt itlerinin toprak sahibi olmaları dışında,onların yaşadıkları mahallerde toprak bir kürde verilmeyecek kadar çok değerlidir,Bunun içindirki Oralara yerleştirilecek Türklere bu Topraklar verilmeli ve kürtlerinde marabalıklarına devam etmeleri sağlanmalıdır diye düşünüyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #6 : 11 Haziran 2010, 16:42:56 »

Yazmaktan çekinmeyin kandaşlarım,bize okuyan yoldaş gerekli,okumayanların sonları zaten olmuyor otağımızda.

Köptü Körgen fikirlerinin tümüne katılıyorum,yalnız kürt itlerinin toprak sahibi olmaları dışında,onların yaşadıkları mahallerde toprak bir kürde verilmeyecek kadar çok değerlidir,Bunun içindirki Oralara yerleştirilecek Türklere bu Topraklar verilmeli ve kürtlerinde marabalıklarına devam etmeleri sağlanmalıdır diye düşünüyorum.
Ağabey, oraya Türk yerleştireceksin derken amacım oydu orasını şimdi düzelteyim Gülümseme Hazır yemeğe alışkın olduklarından dolayı iş bulsalar bile çalışmıcaklardır böylelikle hazıra dağ dayanmaz sözünden elindekileride kaybedecektir. dediğim olursa zaten onların asimile olması zor değil.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 11 Haziran 2010, 16:45:03 »

TANRI-KUT METE  Türkçü Öğreti adlı bölüm sizin dediğiniz şekilde konular için planlanıp otağımıza konulmuştur kandaşım,Nereye ne gerek olduğunu söylediğiniz anda kam amcanızın yapmama gibi bir yaptırımı olamaz bunu bilmenizi isterim Bozkurt soylu kandaşım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 11 Haziran 2010, 16:47:26 »

TANRI-KUT METE  Türkçü Öğreti adlı bölüm sizin dediğiniz şekilde konular için planlanıp otağımıza konulmuştur kandaşım,Nereye ne gerek olduğunu söylediğiniz anda kam amcanızın yapmama gibi bir yaptırımı olamaz bunu bilmenizi isterim Bozkurt soylu kandaşım.

Estağfurullah eçe sen isteyeceksin, biz yapacağız..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
MoTuN
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 13 Haziran 2010, 15:30:50 »

Kürtlerin üzerinde psikolojik hareket uygulamak bence zaman kaybıdır...  Bugun için toplu katliamlar imkansız gibi görünsede IRKÇI LİDER TÜRKÇÜ DEVRİM parolasındaki ilerleyişimizle mumkun olacaktır... Bu mumkun olmasa dahi biz Türkçüler için acı bir örnek olacaktır fakat bugun kürtlere uygulanması gereken psikolojik baskı çinin Dğu Türkistan'daki kandaslarımıza uyguladıkları yöntemler olabilir...

Din konusunda mezhepçilik yapılarak şafi mezhebinin zorlayıcı etkilerle işlenmesi engellenebilir, dini baskı oluşturulabilir...

Mal mülk elde etmeleri zorlastırılmalıdır... Ben inşaat sektörünün içerisinde oldugum için bire bir karsılastıgım cok olay var kürtlerin muteahhitlik yapmaları bugun biz Türkler için biz ezikliktir mesela...

Bütün sıcak paralı işlerde bu adamlar rahatlıkla iş yapabılıyorsa bunlar engellenmeli...

Bütün büfeler bakkallar ve halk otobuslerı yine bunların ellerindeyse yine burada bir sorun var...

Türkçüler bugun kürtleri nasıl bu hayattan dolasıyla ülkemizden vatanımızdan pasifize ederek layık oldukları alt tabakaya cekeceklerini düşünmelidir doğru yere temas etmissin TANRI KUT METE andam...

Bir kürt gelip istanbulda izmirde aydında didimde rahatlıkla mekan açıp iş sahibi oluyor, neden bir Türk Diyarbakırda bu dediğimi yapamıyor? 

B ülkede pasifize olan biziz... İlk önce bu pasiflikten kurtulmanın yolları aranmalı düşüncesindeyim...

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.228 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.