Türkçü Görünenlere (Hayrani Ilgar)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 09 Temmuz 2020, 04:44:31


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçü Görünenlere (Hayrani Ilgar)  (Okunma Sayısı 3126 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« : 06 Eylül 2011, 21:11:09 »

KARDEŞLİK VE SEVMEK HA?

Özellikle siyasi partiler ve siyasetçiler bugünlere kadar hep Kürtler bahis konusu edilince kardeşlikten,birlikte yaşamaktan bahsedip durdular. Hatta ve hatta İstiklal Savaşımızı birlikte yaptığımızdan söz ettiler. Bütün bu davranışlar ve söylemler yalandan, boş sözden ileri gitmeyen ifadelerdir…

Son günlerde, kendilerini Türkçü olarak tanıtan bazı gençlerin de aynı yold...a, aynı söylemlerde olmaları beni çok üzdü. Hayret etmemek mümkün değil! Bu topraklarda birinci sınıf vatandaş gibi yaşadıkları, tâ Cumhurbaşkanlığa kadar yükselebildikleri ,bu vatanın ekmeği ile suyu ile beslendikleri halde hergün beş-on şehidimizi verdiğimiz pkk canileri onlardan değil mi ?Yolları ve gayeleri aynı değil mi ?.. Askerimize,polisimize , panzerlere taş atanlar onlar değil mi ? Çocuklarını aynı düşüncelerle besleyip büyütenler ve meydanlara salanlar onlar değil mi?

Bütün bunlar ve daha pek çoğu ortada iken sen benden bunları sevmemi nasıl isteyebilirsin,nasıl bekleyebilirsin ? Sen de hiç vicdan, sende hiç mantık, sende hiç insaf ve insanlık yok mu?

Bilindiği gibi bu kavim, 200 yıldır Türk’e,Türklüğe düşmanlık ediyor ve bu düşmanlıktan zerre kadar da ayrılmaya niyetli değil…Senin gibilerin bu gafletini,bu vurdumduymazlığını hangi ölçülere vurabiliriz ki?

Allah aşkına bana kardeşlikten, sevgiden ve bir olmaktan bahsetme. Onlar bu gibi özellikleri çoktan kafalarından çıkarıp atmışlar; yerine Türk düşmanlığını yerleştirmişler…

Gaflete yeter artık,yeter !..


Hayrani ILGAR
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KANIKEY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 605


kün tuğ bolgıl kök kurıkan...


« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2011, 23:31:10 »

Vicdan, insana özgü bir olgu olduğundan bizler de insan olduğumuzdan ve  melezlerin de hayvandan  tam evrilememiş bir varlık olduğunu kabul edersek, hayvan sevgisi, doğa sevgisi ata mirasımız olduğundan, bu melezlere fazla acıdık biz, ekmek verdik, aş verdik, iş verdik, niye çünkü vicdan yaptık.. Bilinen bir gerçek var, it itlikten vazgeçmezmiş, vicdanımızı korumak, ıssıran ite kolunu uzatmak gibidir, ne kardeşliği kardeş olmam için aynı kandan olmam gerek, ve aynı Türden olmam gerek, bunların sizce bir türü varmı da benim iyi niyetli kanımdan olanlar, hala bunlara vicdan yapar.. Kardeşlik naraları atıyorlardı düneçe bu melezler, sanırım sonunda anladılar.. Binmukabele, umarım ecdatlarının  da nasıl bir foseptikten geldiğini de tez anlarlar ..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.817


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2015, 07:31:05 »

Güzel özetlememiş sayın Hayrani bey.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.185 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.