Türk Tanrısı'nın Kızgınlığı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Ekim 2020, 08:08:54


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk Tanrısı'nın Kızgınlığı  (Okunma Sayısı 4691 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KÜR-AÇİNA
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 366


Kurt Katun


« : 01 Kasım 2009, 00:00:36 »

Türkiye ve Türk milleti zor günler yaşıyor. Âdeta içerimizden ve dışarımızdan düşmanlarla kuşatılmış gibiyiz. Türk Tanrısı'nın Türk'e kızgınlığı var. Ne zaman ki, Türk gibi olur, Türk gibi davranırsak üzerimizdeki felâketler kalkacaktır.

Sadece Türkiye'de değil, kargaşa ve buhran. Bütün Türk dünyası ne yaptığını bilmiyor. Güya 21. yüzyıl Türk asrı olacaktı! Bu gidişle 21. yüzyılın sonunu pek zor görürdük, ama yine de Türk Tanrısı'nın müjdesi sayesinde avunuyoruz: "Yukarıda mavi gök çökmedikçe, aşağıda yağız yer delinmedikçe, ey Türk senin ilini ve töreni kim bozabilir?" Kırgız ile Özbek sanki soydaş değillermiş gibi birbirlerinin boğazlarına sarılmışlar. Özbekler, kışın en şiddetli zamanında Kırgızların doğalgazlarını keserek onları donmaya terk ederken; Kırgızlar da yazın en sıcak ayında Özbeklerin sularını vermeyip, onları kavurucu sıcak ile başbaşa bırakıyorlar. Böyle kardeşlik mi olur?

Türkmenler, Azerbaycan Türkleriyle yine düşman olmuşlar. Azerbaycan'daki elçiliklerini kapatarak Ermenistan'da temsilcilik açıyorlar ve Ermenilerin yanında olduklarını gösteriyorlar. Hiç böyle kardeşlik mi olur? Kazak Türkleriyle Özbek Türkleri, sonunda ölüm bile olsa, asla bir araya gelmeyeceklerini söylüyorlar! Yiğit Elçibey'i hep birlikte biz öldürmedik mi? O er kişiyi yüce dâvasında yalnız bırakmadık mı? Ölüm döşeğinde bile Türklerin bir gün birleşeceğini hayâl eden bir büyük insandı o! Yüzyılda bir önümüze çıkan tarihî fırsatları elimizin tersiyle itmedik mi? Çin'in öncülük ettiği ve ilk başta "Shangay Beşlisi" olarak tanınan, daha sonra Özbekistan'ın da katılımıyla (Çin, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan) Shangay Altılısı hâline gelen, bu Asya'daki yeni siyasî oluşum, aslında tamamen Türklerin aleyhine olmasına rağmen, maalesef Türk cumhuriyetleri buna balıklama atladılar. Çin'in buradaki tek amacı, andlaşma devletleriyle Doğu Türkistan'ı kontrol etmek ve bu cumhuriyetlerden Doğu Türkistan'a yapılacak yardımların önünü kesmektir. Kim ne derse desin, bunun mantıklı başka bir izahı yoktur. Elbette ki, böyle günü birlik politikalarla ve düşüncesizce idare edilen ve aynı ana ile babadan türeyen Bozkurt nesline Türk Tanrısı lânet edecektir. Geçmişte yaptığımız hataların başımıza neler açtığını ne çabuk unuttuk. Rus zulmünden sanki yeni kurtulmadık! Hoş bu yeni bağımsız Türk cumhuriyetlerinin de ne dereceye kadar hür oldukları tartışılır. Ama her şeye rağmen önümüze bir fırsat çıktı, bu fırsatı hep birlikte değerlendireceğimize, birbirimizin kuyusunu kazıyoruz.

Hepimizin yakından takip ettiği üzere 21. yüzyıla girmeden önce, Sovyetler Birliği'nin dağılmasıyla dünya yeniden şekil almaya başladı. Sovyetlerin ya da Rus İmparatorluğu'nun kısmen parçalanması, birtakım devletlerin ortaya çıkmasına sebep oldu ki, bunlardan birkaçı da bizim soydaşlarımız olduğundan yürekten sevindik. Fakat gerçek olan, dünyanın çehresinin değişimi epey bir vakit daha devam edecektir. Özellikle Amerika'daki 11 Eylül saldırısı bahane edilerek, bu devletin Asya'da Rusya'nın nüfuzu kırıldıktan sonra, söz sahibi olmak için doğrudan müdahalesi, ülkeleri tekrar kutuplaşmalara itmektedir. Aslında Amerika Birleşik Devletleri'nin Avrupa'da, İngiltere'den başka hakikî mânâda tek bir dostu yok iken, dünyanın süper gücü durumuna gelen bu ülkeyi hiçbir devlet karşısına almaya cesaret edemedi. İster istemez pek çok ülke Amerika'nın yanında olduğunu beyan etti. Fakat burada bizim için büyük önem arz eden husus, dünyanın gözünü diktiği bu yerlerin, Türklüğün coğrafyası olmasıdır. Öyle ise, Türk dünyasının bir şeyler yapması gerekir. Mevcut idarecilerin ileriyi görebilecek yetenekte olmayışı sebebiyle, onlara bazı gerçekleri gösterecek Türkçülerin ön plâna çıkması lâzımdır ki, Türk milliyetçileri geçmişte de bu görevlerini eksiksiz yerine getirmişlerdir. Ama maalesef çoğu zaman bu Türkçülerin fikirlerine itibar edilmediğinden, iş işten de geçmiştir.

Daha dün ortaya çıkmış milletler ve devletler dünyanın efendiliğine soyunmuşlar, bir zamanlar Türklerin yaptığı işi yapmaya kalkışıyorlar da, 200 milyonluk Türk dünyası oturmuş onları seyrediyor, olacak şey mi?

Biz dünyanın idaresini bıraktığımızdan beri, dünya huzur görmedi. Türk'ün görevini icra etmek için öne çıkan hiçbir millet, bu işi lâyıkıyla yapamadı. Dünyayı idare etmek sadece Türk'e yakışıyor. O zaman neden biz böyleyiz?!

İşte, Türk milletinin yaşamak zorunda kaldığı bu zor çağda, Türk milliyetçilerine, yani Türkçülere büyük işler düşmektedir. Bazı çevreler tarafından mukaddes enayiler olarak görülen Türkçüler, enayiliklerini yapmaya devam edecekler. O beynelmilelci vurdum-duymazlara göre, bu enayilik yel değirmenleriyle savaş gibi bir şeydir. Ama bizim için şereftir. Küçük Yabgu, 1518 kişiyle 70.000 kişilik Çİn ordusuna kafa tuttuğunda öleceğini bilmiyor muydu? Kür Şad da, 40 kişiyle Çin sarayını basarken mutlaka öleceğini biliyordu. Ama onlar kendilerinden sonra geleceklerin dünyanın yeniden efendisi olacaklarını hayâl etmişlerdi. Alp Arslanların, Osman Beylerin, Mustafa Kemallerin kanlarında onların ruhunun yaşamadığını kim inkâr edebilir? Onların birçoğu tarihin adsız kahramanları ve şanlı delileriydi, biz de onlardan daha deli olmak zorundayız. Onların yenilmeyen ruhlarını sızlatmaya hakkımız yok ve bu yüzden hiçbir şeyi düşünmeden, kulaklarımızı tıkayarak, asil milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. İnsanların ne yaptıkları ve ne söyledikleri bizi pek ilgilendirmesin! Biz Türk milliyetçileri dünyadaki varlığımızın sebebini bilmek mecburiyetindeyiz. Bu da kısaca dünyanın idaresinde ve düzeninde yeniden söz sahibi olmaktır. Bunun için çalışacağız, hiçbir maddî karşılık beklemeden! Çünkü hiçbir Türkçü, devleti ve milleti için çalışmayı çıkar ve ün kaygısıyla yapmaz, bu onun aslî vazifesidir.

Türkçüler, üzerlerine düşen görevleri en iyi yapmak zorundadırlar. Bu Türkçülüğün en önemli şartlarından birisidir. Çevreye iyi görünmek için değil, yarın atalarının huzurunda hesap verebilmek için! Bugün hepinizin şahit olduğu üzere, sayımız çok azdır. Ama bunun da zerre kadar önemi yok. Ha on olmuşuz, ha on tümen! On kişi de olsak, on tümen de olsak Türk milletinin ve devletinin sonuna kadar emrindeyiz.

Yüce Türk milletinin, Türkçülere her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Bu milletin bir ferdi olmaktan ve onunla gurur duyan Türkçülerin de üzerlerine düşen Türk milletini uyandırma, yeniden ayağa kaldırma işini yapacaklarından şüphe yoktur. Türk milletinin başka çaresi kalmadı. Eğer devleti idare edenler yanlış yapıyorlarsa uyaracağız, doğrusunu biliyorsak söyleyeceğiz. Türkçüler, hiç yüksünmeden, kafaları binlerce kez kırılsa da, bu millete ve devlete sahip çıkarak mücadele etmelidirler. Bizim kimseye küsmeye hakkımız yok. Her yerde ve her şartta görev yapmaya hazırız. Atalarımızın bizlere bıraktığı şerefli geçmişi, üç günlük rahat hayat uğruna feda edemiyiz. Küçük Yabguların, Kür Şadların, Bögü Alpların, Tonga Tiginlerin, Enver Paşaların, Sultan Galiyevlerin, Şahin Beylerin, Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Beylerin, Sadık Ahmetlerin, Hüsrev Kaşkayların ruhunu incitemeyiz. Sonuna kadar Türk doğduk Türk öleceğiz. 

Yrd.Doç.Dr. Saadettin Gömeç
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karlı dağların ardında biri yaşarmış...
KÜR-AÇİNA
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 366


Kurt Katun


« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2009, 00:02:49 »

TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ ZOR GÜNLER YAŞIYOR. ÂDETA İÇERİMİZDEN VE DIŞARIMIZDAN DÜŞMANLARLA KUŞATILMIŞ GİBİYİZ. TÜRK TANRISI'NIN TÜRK'E KIZGINLIĞI VAR. NE ZAMAN Kİ, TÜRK GİBİ OLUR, TÜRK GİBİ DAVRANIRSAK ÜZERİMİZDEKİ FELÂKETLER KALKACAKTIR.

EY TÜRK ! TİTRE VE KENDİNE DÖN !!!


 KURT KURT KURT
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karlı dağların ardında biri yaşarmış...
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2009, 00:05:25 »

EY TÜRK ! TİTRE VE KENDİNE DÖN !!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2009, 00:21:46 »

          Asena Kandaşım yine yaşamsal bir konuyu işlemişsin. Gerçekten TÜRK birbirine düşmese birbirine sahip çıksa birbirine güvense Acunun yarısı TÜRK olurdu. yağıda bunu çözmüş buna oynuyor !.. Sinirli Üzgün
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
GÖK BÖRÜ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 15« Yanıtla #4 : 05 Kasım 2009, 00:33:24 »

BU SORUNLAR BİZLERİ MUHAKKAK Kİ YILDIRMAYACAK! TÜRKÇÜLER ZORLUKLARA VAKIF, BİLİNCİNDE... FAKAT YATSINAMAYACAK HAKİKAT ŞUDUR Kİ:
TÜRK ELİNDE ATALARDAN MİRAS KAVGAMIZI CANIMIZ PAHASINA VERECEĞİZ!.. YOLUMUZ MEŞAKKATLİ VE ZOR; ANCAK BU BİZİ YILDIRMAYACAK! BÜYÜK TURAN YOLUNDA AKITACAĞIMIZ KANLARIMIZLA TÜRKLÜĞÜN BEKASINA EN BÜYÜK VAZİFE ŞUURUNU VE CANINI HİÇ ÇEKİNMEDEN ARMAĞAN EDECEK OLAN TÜRKÇÜLERE NE MUTLU!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU KATILMAYAN ALÇAKTIR!
TuranSavaşçısı
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 05 Kasım 2009, 19:24:02 »

" Kırgız ile Özbek sanki soydaş değillermiş gibi birbirlerinin boğazlarına sarılmışlar. Özbekler, kışın en şiddetli zamanında Kırgızların doğalgazlarını keserek onları donmaya terk ederken; Kırgızlar da yazın en sıcak ayında Özbeklerin sularını vermeyip, onları kavurucu sıcak ile başbaşa bırakıyorlar. Böyle kardeşlik mi olur?
Türkmenler, Azerbaycan Türkleriyle yine düşman olmuşlar. Azerbaycan'daki elçiliklerini kapatarak Ermenistan'da temsilcilik açıyorlar ve Ermenilerin yanında olduklarını gösteriyorlar. Hiç böyle kardeşlik mi olur? Kazak Türkleriyle Özbek Türkleri, sonunda ölüm bile olsa, asla bir araya gelmeyeceklerini söylüyorlar!"<<< Bunlar doğru mu gerçekten? Eğer doğruysa çok çok yazık...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #6 : 09 Nisan 2010, 19:41:02 »

Türkiye ve Türk milleti zor günler yaşıyor. Âdeta içerimizden ve dışarımızdan düşmanlarla kuşatılmış gibiyiz. Türk Tanrısı'nın Türk'e kızgınlığı var. Ne zaman ki, Türk gibi olur, Türk gibi davranırsak üzerimizdeki felâketler kalkacaktır.

Kızgın çünki bölük bölük belik belik bölündün.
Kudreti bırakıp zayıflığa soyundun.
Tanrının kızgınlığını geçirelim.
Bunun için düşmanla döğüşelim.

Tanrı Türkünü pek kolay bağışlar
Şaha kalktımı Türk subayları ve çerileri
Gökten bütün melaike alkışlar.
O an atalar ayakta
Hun okları vızıldadığında ıslık çalarak düşman tepesinde
Acun bozkırı toz duman olunca
Türrkkk!
Atının üstünde naralarak salarak gelirken
başının üstünde çevirerek ata yadigarı kurt başlı çelik kılıcı
Tanrı gülümseyecek Göklerden
O zaman sen asanı eline alıp ulusları güdeceksin ey bozkurt!
Yer bereket bulacak
Gök hoş olacak
ırmaklar başka akacak
Acun Türke secde edecek.
Başka acunlara değin Türk fethedecek.
Tanrı Türke kızgın çünki uyanmazsa yok olacak.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.265 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.032s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.