kürt ve Kürtcülük Tehlikesine maruz kalan ve direnen bölgeler
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Mayıs 2020, 10:31:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 6
  Yazdır  
Gönderen Konu: kürt ve Kürtcülük Tehlikesine maruz kalan ve direnen bölgeler  (Okunma Sayısı 23208 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
daglargibi
Ziyaretçi
« : 15 Kasım 2009, 16:40:26 »

Kürtler in yogun olduklari bölgelerde  kürtcülüge direnen bölgeler
Adiyaman-Besni, Gölbasi, Samsat
Agri- Hamur /Tut
Bingöl-Solhan
Bitlis-Adilcevaz/ Ahlat
Diyarbakir- Cermik / Cüngüs
Mardin- Midyat
Siirt-Aydinlar
Tunceli-Cemisgezek/
Sanliurfa-Akcakale/ Harran (yogun arap nüfusu vardir )
Van-Bahcesaray


Kars- Merkez/ Digor/ Kagizman/ Sarikamis/ Selim/
KIrsehir-Merkez/ Boztepe/Cicekdagi/
Kocaeli- Merkez /Dilovasi/ Gebze/izmit /
Konya-Cihanbeyli/ Kulu/ Yunak/ Selcuklu
Malataya-Merkez/ Akcadag/ Arguvan/ Dogansehir
Kahramanmaras- Elbistan/Pazarcik
Mugla-Bodrum/ Milas    Tekirdag-Corlu          Usak-Merkez       Zonguldak-Merkez       
Sakarya-Merkez
Sivas-Divrigi/ Imranli/ Zara/
Ardahan-Merkez/ Göle/
Igdir-Merkez/ Aralik/ Tuzluca
Yalova-Merkez
Tokat- Zile/ Turhal /Erbaa/Niksar
Yozgat- Yerköy/Akdagmadeni
Cankiri-Kizilirmak
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Atsızcı nefer
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2009, 16:49:29 »

Iğdır, Ağrı, Kars, Erzurum, Elazığ gibi şehirlerde var.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TuranSavaşçısı
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2009, 16:54:27 »

Cennetler cenneti Antalya'mızın Alanya ilçesi elden çıkmış geçen yaz gittiğimde kürt göre göre kusasım gelmişti. TANRI YARDIMCIMIZ OLSUN.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
yalniz_kurt0634
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 262« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2009, 17:22:51 »

PEKİ SUC KİMDE KANDAŞLARIMM,,PARA HIRSI OLAN KANDAŞLARIMIZDA DEĞİL Mİ....BARINDIRMASIN BU PİSLİKLERİ, FAZLA PARA VERDİLER DİYE,YOK SEFİLLER DİYEE ACIMASINLAR...BEN KONYALIYIM, İNANIN KONYA CİHANBEYLİDE KOSKOCA OVA BU PİSLİKLERİN ELİNDE AMAA KANI BOZUK BUNLARIN...KULU MERKEZİ ÖYLE..AMA KÖYLER HEP KARIŞIKTIR..KÜRT ÇERKEZ MUHACİR VARDIR GENELDE..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Atsızcı nefer
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2009, 17:28:51 »

Iğdır, Ağrı, Kars, Erzurum, Elazığ gibi şehirlerde var.

Irktasim Erzurum orda mevcut Kars i sigmadigi icin 2.bölme aldim  Agri kürtlerin yogun oldugu bölgeler de yazacagim Elazig i unutmusum bak  hatirlattigin icin sagol ekliyorum.
Erzurum için dikkat etmemişim.
Ağrı'da Türk ve k.rt nüfus neredeyse eşitmiş; TV'de söylendi, ne kadar doğruysa.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2009, 19:17:53 »

            Kandaşlarım tehlike büyük örümcek ağı gibi sarıldık heryerden. Durum düşünülenden kötü!.. Yazık ki Türkkanlarda bunlara bilerek yada bilmeyerek destektir. Gittiğimiz lokantalar, marketler, oteller ve daha türlü yerler kuşatılmış durumda. Batı İllerimizin heryerinde bunları görmek olası. Yazıklar olsun!.. Türkkanı ezip Türk olmayan türlü toplulukları başımıza çıkaran duygusuz duyarsız hatta haın Başkanlara. Benim insanım iş bulamıyor bulsada sürünüyor. Bunlar en olmadık işlerde varlar. Sadece bunlar değil Ha. Daha niceleri Ülkeyi yiyip bitiriyor. 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
tarakan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1


« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2010, 12:19:49 »

Kürtler, tarih boyunca eşkiyalık yaparak İran Irak arasındaki dağlarda mağaralarda yaşamış sapık bir topluluktur. Aslen Fars kökenlidirler ancak eşkıyalıkları ve sapıklıklarından dolayı bunları hiçbir millet aralarında barındırmamış ve kovmuşlardır. Bunlar Zagros dağlarındaki mağaralara sığınmış oralarda sapık yaşamlarını sürdürmüşlerdir. Tek geçim kaynakları eşkıyalıktır. Kürtlerde ensest ilşkiler çok yaygındır, hemen hepsi cinsi sapıktır ve doğuştan katil tabiatlıdır. (‘’ Hz. İbrahimi ateşe atması fikrini Nemruta bunlar vermişlerdir, çok zalimdirler, insanlara işkence etmekten çok zevk alırlar. Kürtler bu günde zalimliklerine devam etmektedirler, bunların en Salihlerine bile selam vermek caiz değildir.’’ İsmail Hakkı Bursevi Hz. )
Kürtler yaşadıkları yerde başka insanları yaşatmazlar öldürürler. İnsanlar bitince hayvanları öldürüler , sonra ağaçları bitkileri yok ederler. Daha sonrada birbirlerini öldürürler. Hiçbir şey üretmezler .Bunlar eğitilebilir değillerdir. Bunlardan doktor mühendis. Öğretmen olmaz . olanlar sahtekarlıkla zorbalıkla diploma alırlar. Kürt doktor hastasına, kürt öğretmen öğrencisine tecavüz eder. Bu yüzden Kürtlerin tarih boyunca nüfusları artmamıştır. Çok üremelerine rağmen, sürekli birbirlerini öldürmüş lerdir.
Yavuz Sultan Selim döneminde bunları , Alevi Türkmenlere karşı kullanmak için Osmanlı Güneydoğu Anadoluya  yerleştirmiştir. Böylece Kürtler mallarını ürünlerini yağmalayacakları medeni insanların ( Türkler ve Ermeniler) komşuları olma şansına sahip olmuşlardır. Yavuz dönemine kadar Güneydoğunun hiçbir yerinde bir tek kürt bile yoktu.
Yavuz döneminden sonra dersim yöresindeki alevi  Türkmenlerde Kürtlere tanınan imtiyazlardan dolayı Kürtlerle karışarak Kürtleşmişlerdir.
Ancak Türk ve Ermeni halkı zaman zaman silahlanarak eşkıya tedip hareketleri düzenleyerek Kürtleri  en azından şehirlere sokmamışlardır. Bu yüzden Osmanlı döneminde de Kürtlerin nüfusları çok fazla artmamıştır. Ancak Ermenilerin Türkleri katletmesi ve devletin Ermenileri tehcirinden sonra, boşalan yerleri Kürtler işgal etmişler ve bir kısım Türk ve Ermeniyide katletmişlerdir. Boşalan şehirlere ve köylere konan Kürtler hızla çoğalmaya başlamışlardır.
Türkiye Cumhuriyeti kurulduktan sonra ise, Kürtler Türkiye vatandaşlığı statüsüne kavuşmuşlar, devlet her türlü imkanı sağlık eğitim vb. götürmüş ve kürt nüfusu hızla artmaya başlamıştır. Çünkü artık hastalıktan ölmüyor, temiz  evlerde oturuyorlardı. Birbirlerinide öldürmüyorlardı çünkü etrafta bolca öldürecek Türk vardı.
Güneydoğuda öldürecek malını yağmalayacak, Türk kalmayınca aşırı artmış olan kürt nüfus Türkiyenin büyük şehirlerine sahil bölgelerine gelmeye başladılar. Ve buralarda kürt mahalleleri oluşturdular. Kürt olmayan hiç kimseyi orda barındırmıyorlar. Polis bile giremiyor, böylece silahlı teröristlerini bile rahatça aralarında barındırabiliyorlar. Batıda artık tehditle herkesi yıldırabiliyorlar. Her gelir kaynağını ele geçirebiliyorlar. Şehirlerimiz şimdiden yaşanmaz hale geldi. 10 yıl sonra dahada kötü olacak.
Eğer Cumhuriyet kurulurken, Kürtlerin o zaman istediği , nüfuslarının çoğunlukta olduğu bölgelerde Hakkari ,Van ,Diyarbakır, Mardin,Urfa, Elazığ, Maltya  da ayrı bir devlet kurmaları kabul edilip, dersim Kürtleri de oraya gönderilip ordaki Türkler bu tarafa alınsaydı. Bugün hiçbir şekilde sorunumuz olmayacağı gibi Kürt nüfusuda hala 3 milyon civarında olacaktı. Çünkü Kürtler  ancak başkalarının kanını emerek yaşayan asalaklar oldukları için başkasını bulamayınca birbirlerini yiyeceklerdi.
Çare Türk Nüfus artışının Kürtlerden de çok olması ve milyonlarca kişiden oluşacak profesyonel anti terör timlerinin her yerde görevlendirilmesi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2010, 13:57:01 »

                K.rtler insanlığın başına Tanrı tarafından verilmiş belalardır. Tanrı, bir ırkı aşşağılamak istiyorsa başına k.rtleri musallat eder. Tanrı şuanda bizimle alay ediyor. Diyor ki, "Size verdiğim gücün,asaletin, yiğitiliğin farkında olmadan asalak gibi yaşarsanız sizin başınıza öyle bir topluluğu musallat ederim ki kendinizden utanırsınız". Evet k.rtleri kendimize sorun yaptığımız için, onları kendimize rakip gibi gördüğümüz için kendimizden utanmalıyız!
               Bir kaç k.rt piçine askerlerimizi kurban ettiğimiz için, asker bir millet olan Türk ırkının asil ordusuyla bir kaç asalağın hakkından gelinemediği için 2000 yıl önce ordumuzu kuran Tanrıkut Mete Han'dan özür diliyoruz...
               "Türk okulları" adı altında sözde Türkçe eğitim veren ancak avrupa misyonerliği görevini layıkıyla yerine getiren ve her fırsatta papaya domalan Fetullah Gülen ve yardakçılarının yapılanmasına dur diyemediğimiz için Papaya papuçlarını öptüren cesur komutan Attila'dan özür diliyoruz...
               Türkeli coğrafyasındaki kandaşlarımızı Rus esaretine bıraktığımız için, Katarina'nın, çadırda büyük çabalar sonucunda ikna edebildiği Baltacı Mehmet Paşadan özür diliyoruz...
               "Anadolu'yu beraber aldık. Bizim de atalarımız bu topraklar için can verdi".. "Siz gelmeden önce de vardık biz burada" Gibi deli saçmalarına boyun eğdiğimiz ve içimizdeki bir takım hainlere bunları desteklettiğimiz için, beylerine " Bizans sözünde durmamıştır!Anadolu'yu alabildiğiniz yere kadar alın! Aldığınız topraklar sizindir! " diyen Alparslan'dan özür diliyoruz...
                Başımızdaki kanıkırıklara karşı hala bir hamle gerçekleştiremediğimiz için, "baskın" kelimesine anlam kazandıran; tarihin gördüğü en cesur ihtilali gerçekleştiren Kür-Şat atadan binlerce kez özürdiliyoruz...
               Ergenekon dağını eritip acuna düzen veren deli Türklerden; Avrupa'nın kudurmuş bir köpek gibi üzerimize saldırdığı haçlı seferlerine tek başına karşı koyan tunç yürekli Türklerden; istediği her toprağı alan, ancak oradaki insanlara insanlık eden, fakat sonra ihanete uğrayan merhametli Türklerden; ve son olarak bitmiş bir devleti dirilten, artık bunlar öldü denildiği anda tarihin gördüğü en büyük savaş uranını insanların kulaklarında çınlatıp kurtuluş savaşını başlatan Bozkurt soylu Türklerden özürdiliyoruz..

             Şimdi bu şanlı tarihin arasından sıyrılıp gelin k.rtleri konuşalım. Yüzü insana benzemeyen, arkasından bakıldığında önüyle karıştırılan, insanlığın yedek parçalarından yaratılmış aşşağılık topluluktan! Böyle şanlı tarihten sonra biraz hafif kalır sanırım. Ama kandaşlar maalesef ki konuşuyoruz ve konuşmak zorundayız. T.C. tarihinde izlenen ihanet siyasetleri bizleri bu meseleleri konuşacak hale getirdi. Bakın ne hale geldik. Yüz veya iki yüz yıl önceye kadar Dünya'ya hakim bir devletimiz vardı ve ondan öncesindeki devletlerimizin hepsi de Dünya'ya hükmetmiş devletlerdi. Sonra zaman geçtikçe Hakimiyet sona erdi ve bizim kızıl elmamız Dünya hakimiyetini tekrar sağlamak oldu. Ancak baktık ki işler kötüye gidiyor, Rus piçleri kandaşlarımızı esir ediyor, Amerika zilletini başımızdan def edemiyoruz. Dedik ki o zaman Turan'ı kuralım, sadece Türk devletleriyle sınır birliği yapalım. Bu sefer karşımıza Doğuda Ermenistan sorununu, Güney doğu da k.rtleri çıkardılar. Biz de dedik ki "o zaman ekonomik birlik sağlarız, zaten şimdiki Dünya artık böyle yönetiliyor" . Zaman geçti ve Güney Doğu'da üç beş çapulcu denilen güruhun sayısı artmaya başladı. Herkese inanan ve sevdiğinin hatasını görmeyen Türk milleti, büyük bir hata yaparak kardeş gördüğü k.rtleri bütün ihanetlerine rağmen dışlamadı ve yine hedef küçültmeye doğru gitmek zorunda kaldı. Yeni hedefimiz; Şehitler ölmez, Vatan bölünmez! Tüm dünyayı yönetme arzusuyla yanıp kavrulan bir ecdadın torunu olan Türk ırkı, vatanının bölünmezliğini koruyamayacak kadar büyük bir acziyet girdabı içerisinde ayakta durma savaşı vermektedir.

          Bu kötü gidişatın tek çıkar yolu var;

          Irkçı Lider; Türkçü Devrim...


Tanrı Türk'ü Korusun !...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2010, 14:06:19 »

.
Eğer Cumhuriyet kurulurken, Kürtlerin o zaman istediği , nüfuslarının çoğunlukta olduğu bölgelerde Hakkari ,Van ,Diyarbakır, Mardin,Urfa, Elazığ, Maltya  da ayrı bir devlet kurmaları kabul edilip, dersim Kürtleri de oraya gönderilip ordaki Türkler bu tarafa alınsaydı. Bugün hiçbir şekilde sorunumuz olmayacağı gibi Kürt nüfusuda hala 3 milyon civarında olacaktı. Çünkü Kürtler  ancak başkalarının kanını emerek yaşayan asalaklar oldukları için başkasını bulamayınca birbirlerini yiyeceklerdi.


Ne diyorsun ulan sen? Kimin toprağını kime veriyorsun ? Senin kıçın soğuk su yüzü görmemişken, bu topraklar oluk oluk kanlar akıtılarak alındı. O zaman heryeri verelim hiç bir sıkıntımız kalmaz. Bu ne biçim mantık? Bu ne biçim Türklük? Bu nasıl Türkçülük ? Ya burada haddini aşarak yanlış bir kelime ettiğini kabul eder ve kandaşlarımızdan özür dilersin. Ya da pılını pırtını toplar, defolup gidersin!..

Yavuz Sultan Selim döneminde bunları , Alevi Türkmenlere karşı kullanmak için Osmanlı Güneydoğu Anadoluya  yerleştirmiştir. Böylece Kürtler mallarını ürünlerini yağmalayacakları medeni insanların ( Türkler ve Ermeniler) komşuları olma şansına sahip olmuşlardır

      Bunlar nasıl sözler? Ulan soysuz, cahil Ermeni ne zamandan beridir medeni oldu ? Ne zamandan beridir Türk ismiyle birlikte aynı parantez içerisinde yer alır oldu? İşte senin gibi hainler ve kanı bozuklar yüzünden bu memleket düzelmiyor. Ama az kaldı, nefesinize son vermemize az kaldı...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hümanist Şapşal
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 24« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2010, 16:21:16 »

Türkleri, Türklüğü sevmek gerçekten çok güzel bir şey. Ama bu topraklar kurtuluş savaşında laz çerkez çingen kürt türk denilmeden hep birlikte kazanıldı. Ne güzeldiyorsunuz onlarıda tanrı yarattı. Ziya Gökalp'ın da dediği gibi BEN TÜRKÜM DİYEN HERKES TÜRKTÜR TÜRKÇÜLÜK İSE TÜRK MİLLETİNİ SEVMEK VE YÜKSELTMEKTİR. Zaman birlik olma zamanıdır amaç ayrıştırmak değil bütünleştirmektir. Bizler ki bir elmanın iki yarısı, bir pazılın parçacıklarıyız. UNUTMAYIN Kİ YARADANI YARATILANDAN ÖTÜRÜ SEVMELİ... TEK YOLDA TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 6
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.062 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.