İŞİT (İHANET)HİKAYELERİ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Temmuz 2020, 22:40:12


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: İŞİT (İHANET)HİKAYELERİ  (Okunma Sayısı 19801 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« : 21 Ağustos 2010, 21:18:47 »

Kandaşlar şuanda evde tek başıma düşünüyorum ırkımızın çektiği zulumleri ninemin anlatıklarını bir yazı dizisi yazacağım çekilen zulümleri öğrenip paylaşacağım ilk yazı ninemin anlattığı komuşularının başına gelen bir durum BATI TRAKYA.
                                         BATI TRAKYA
Kandaşlar  Kurtuluş savaşı sırası Türkler anayurda dönüyor, bunu haber alan rum dölleri harekete geçiyor, hemde kurumsal yani askeri bir operasyon.
YER:SELANİK
YAPILAN ZULÜM:KATLİAM
Ninemin komşusu o günleri gözleri yaşlı anlatır, bunlar tatlıcıdır, kadın şimdi epey kocadı,3 katlı evde halası ,anası  ve babası otururken bir patırtı,rum dölleri bizim Fatma teyzelerin evini basar, bir arbededen sonra yunanlar o sırada gebe olan halanın karnına süngüyü vurur, çıkan bebe'yi oratada kaynayan tatlı kazanına atar, bu vahşetten sonra köy rum döllünü bozar, Fatma teyzeler kurtulup Samsuna yerleşir,ama o günleri unutamaz Tanrı Türkü Korusun.
KARDEŞÇİLERE YAZI DİZİSİ İŞİT
Not:Kandaşlar sizde hikayerinizi paylaşıp katkıda bulunabilirsiniz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
ASENA-01
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 700« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2010, 21:24:12 »

Benim anne tarafından dedem sülalesi de Kurtuluş mücadelesi sırasında Selanik'ten Mersin'e gelip yerleşmişler. Büyük dedem savaştan geri dönmemiş. O zamanlar da milletimiz de olan vatan sevgisinin saflığı ve yüceliği sözcüklere sığmaz. Kandaşım çok iyi bir fikir. Kocamış TÜRK soylularla görüşürsem muhakkak öykülerini alıp buraya ekleyeceğim. T.T.K.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2010, 20:57:23 »

                                                       İŞİT 2                   
YER:AZERBAYCAN
TÜR:TOPLU İNFAZ
YAPAN:KIZIL MOSKOF
                                               ÖLDÜRÜN!!
Azadlık meydanı Azerbaycanın en en büyük meydanıdır adından'da anlaşılacağı üzere, azeri kandaşlarımızın özgürlük mücadelesindeki önemli kalelerinden azadlık meydanı. Kurtuluş döneminde bir çok eyleme sahne olmuş, azeriler sesini burada yükseltmiştir,buhranlı günler kandaşlarımızı ardı, ardına takip etmiştir şuanda'da moskofun şımarık piçiyle uğraşan, bu yiğit kandaşlarımız ozaman kızıl köpelerin ta kendisi ile gögüse çarpışmış ve bu güne gelmiştir,o gün hava yağışlı binlerce on binlerce azeri, kızıl köpeğe karşı eylemde, tabi bunu kendine yediremeyen kızıl itler, ki; şuanda ülkemizde kardeşçi rolünde ve sovyet özentiliğindeler, fakat bilmedikleri bir şey var oda sovyetlerin ırkçıdan daha ırkçı olduğudu, emekçi denilen insanlara, uyguladıkları vahşi zulümler, o kara günde bunlardan bir tanesi kızıl köpekler itler gibi bağırarak köpk ordularına emir verir ÖLDÜRÜN
                                             TANKLAR!!                                                                                                      
Tanklar azadlık meydanına hızla girer piyadeler mermi ve bomba yağdırır silahsız kişilere tabi buradaki piçler gaz bombasını insalık dışı buluyor bu kominist piçler resmi kayıtlara göre 20 bin iddaa edilenlere göre 35 bin kişiyi ki 5 bini gözaltında işkenceden kızıl zındanların soğuk duvarlarında kimi hastalıktan ölmüş insanları söylemez bilmez görmezler onlara göre halkların kardeşliği vardır en büyük sovyettir ama bu 35 bin canın karabağda ve diğer hikayelerimde anlatacağım zulümlerin hesabını verecekler.

Bizi okumaya devam edin.
                                              İŞİT BİR KARDEŞLİK PALAVRASI
                                   
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2010, 21:27:49 »

                                                         İŞİT 3
                                      ERZURUM NEDEN GÜLÜYOR
Kurtuluş mücadelesi bitmek üzere yenilen ermeni piçleri kudurmuş gitmeden önce hesaplar peşindeler bu hesaplardan birinide Erzurumumda yapmak amaçları  bu itler bozkurtlar orudusunun geldiğini duymuşlar akıllarına bir piçlik gelmiş hemen Türk köylerine inmişler savaştan erkeksiz kalan köydeki yaşlı çocuk ve kadınları yazmaya elimin gitmediği edepsizlikler yapıp o gözlerinden ışık saçan asenalarımızı ak sakallı kocamış bilgelerimizi gül yüzlü bebelerimizi birer birer kazığa geçirip kaçmışlar canlı canlı günlerce kazıklarda saplı kalan kandaşlarımız acıdan dişlerini sıkmışlardır soğugun ve acının etkisiyle çeneleri kitlenen soylu Türk evlatları uzaktan bakıldığında gülüyor gibi duruyordur fakat hepsi cansızdır.Kazım Karabekir komutasındaki ordularımız varınca ilk başta halk mutlulukla karşılıyor snmışlardır fakat yanlarını gidince durumun kötülüğünü ermeninin nasıl bir piç olduğunu anlamışlardır bir ermeniye bir köy Türk'ü değiştiniz bunları söylemekten kaçtınız siz asalaklar yok olacaksınız.
                                              KUYULAR
Başka bir köyde'de başka bir vahşet, ermeni çeteciler ve kızıl babaları köye girer, herkesi meydana yardım bahanesiyle, toplanır ve insanlar bağlanır, bir ermeni köpek, oradan bir bebeği kapar ve derki: Çocuğunun ölemesini istemiyorsan ,ayağımı öp lafını bitirir bitirmez ,nasıl bir piç olduğunu hatırlar ve bebeği harıl harıl yanan ateşli kuyuya atar, orada yüzlerce can yiter ve hala kemikler durur, şimdi hepimiz ermeniyiz diyen itler, evet bu tip vahşetlere göz yumarak ,medyanızda yer vermeyerek ,yapılmış olan  katliamlara destek oldunuz HEPİNİZ ERMENİSİNİZ.
                                           İŞİT BİR KARDEŞLİK PALAVRASI
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2010, 21:55:36 »

KARDEŞÇİ DÜŞÜNCE TÜRK TARİHİ BOYUNCA, ÇİNLİDEN ,RUSTAN ,FARSTAN VE RUMDAN DAHA BÜYÜK DÜŞMANIMIZ OLMUŞTUR.
İşit dizisinin temel amacını kısaca açıklamak istedim TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2010, 22:05:16 »

Benim annem'in dedeleri, bugünkü Tataristan'ın başkenti Kazan dan göçmek zorunda kalmışlar.Çarlık Rusya zamanında. Çarlık rusyası da kızıl ruslardan farklı değilmiş.Zorla Türk soyluların erkeklerini askere alır,gitmek istemeyenleri Sibirya'ya sürerlermiş.Sürgüne gidenlerden yolda direnen olduğunda türlü işkencelerle öldürürlermiş.Osmanlı-rus savaşında Türk soyluları öncephede savaştırmak için toplamaya başladıklarında, annemin dedeleri filmlere konu olacak bir kaçış yolculuğu yapmışlar.Geceleri Volga nehrinde, küçük bir sandalla sessizce ilerleyerek,gündüzleri nehrin sazlıklarında saklanarak günlerce aç susuz yol almışlar.Büyük dedemin kardeşi bu yolculukta hastalanarak hayatını kaybetmiş.Cesedini ağlayarak Volga'nın derin sularına bırakmak zorunda kalmışlar.Daha sonra İran üzerinden Şam'a gidip yerleşmişler.Ama orda da rahat yüzü görememişler.Kazandan getirdikleri bir kaç ziynet eşyası ve para araplar tarafından gaspedilince ordanda Türkiye'ye gelmişler.Ninem burda doğmuş ama onun ninesinin anlattıklarıyla büyümüş.Bazen gözleri dalar;-"acaba benim memleketim nasıl bir yer-" diye ağlardı.Bizim burda, Rusyadan göçettirilmiş tüm ailelerin dramları vardır.Ermenilerin techirine dünya ayağa kalkarken biz TÜRK soyluların yaşadıkları kimsenin aklına bile gelmiyor.Aslında bunu tüm dünya biliyor ama işlerine gelmiyor.ABD,Rusya,İngiltere arşivlerinde hepsi var. DÜNYA ÜZERİNDE SOYKIRIMA EN ÇOK UĞRAYAN IRK, TÜRK IRKIDIR.Birgün bunların hesabı görülürmü, görülürse ben görürmüyüm bilmiyorum ama bu anlı şanlı aydın!!! geçinenlere asla hakkımı helal etmeyeceğim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #6 : 22 Ağustos 2010, 22:15:39 »

Varol abla Tanrı size ömür versin, bu örnekler saymakla bitmez, ama ben sayacağım ,çıkartacağım tüm dünya görecek, mail yoluyla yaymaya çalışacağım TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.213 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.