Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Türkçü Öğreti, @KİTAP => Konuyu başlatan: YigitKam üzerinde 15 Mayıs 2012, 21:20:46Konu Başlığı: Çapulcu denen yavşaklara bulaşmayın!
Gönderen: YigitKam üzerinde 15 Mayıs 2012, 21:20:46
Çapulculara bulaşmayın çünkü onlar buradan nemalanıyorlar siz Atsızın Atatürkün izinden giden Türkçüler olarak bildiğinizi karşınızdakilere öğretmeye çalışın. Türkçülük gerçekte bir çığ gibi ilerlemektedir.

Bazı paylaşım sitelerinde Türkçü görünümlü çakalların Türk ırkının tabularına karşı girişimleride gözden kaçmamaktadır bunlar kendi inançlarını Türkçülük diye millete kakalamaya çalışmakta empozelerini bu yönde yapmaktadırlar bunlara dikkat etmeliyiz.

Örneğin ümmetçi piç diyerek saldırdığı bir müslümana ağzına gelen tüm hakaretleri sayan kişiyi takip ettiğinizde Türk olmayan birisine biad etmiş bir müptezel olduğunu göreceksiniz bunlar dinci, şeriatçı, ümmetçi diye karşılarına aldıkları kişiye karşı savunmaları hz ali, ehlibeyt falan filan olarak karşımıza çıkmaktadır ki neredeysede bu Arapları yüzde yüz Türk olarak göstermeye çalıştıklarıda görülmektedir. Türkçü karşısındakine manevi güç olarak Türklüğünü kullanarak hucum eder bunlar dincilere dinci sıfatlarla karşılık vermektedir ve bayağıda çevrelerine mankurtlaşmış şahsiyetler bulabilmekteler.

Ümmetçi dediğimiz çakallar ile dini mevhumlarını kullanarak Türkçülük yapmaya çalışanlar arasında en ufak ayrılık bulunmamaktadır, dikkat edilmesi gereken husustur. Mezhepçilik Türklüğe vurulan en büyük darbedir, hangi taraftan gelirse gelsin hangi dinin esiri olurlarsa olsunlar bunların oyunlarına düşmemeliyiz. Türkçülük kendisine has duyguları içerisinde barındıran bir duygu selidir kan bağı ile bir birlerine bağlı olanların savaşımını yaptıkları bir dünya görüşüdür, siyasi veya dini değildir.

Kardeşlerim Türkçüyüm demek yürek ister bu yürekde sadece Türk kanı taşıyanlarda var, öylesine bu yüreğe sahip çocuklar görüyoruz ki Türkçü ne demektir bilmedikleri halde bu ruhu taşıyorlar işte bunları kazanmak bizim asli hedefimiz olmalıdır, onlar Türkçülüğün gereklerini baştan sona anlatmalıyız, hep beraber bunu gerçekleştireceğiz

Yürekli-kam