'' TÜRKLER HİÇBİR ŞEYİ ZORLA KABUL ETMEZLER ''
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Eylül 2020, 11:24:54


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2] 3 4
  Yazdır  
Gönderen Konu: '' TÜRKLER HİÇBİR ŞEYİ ZORLA KABUL ETMEZLER ''  (Okunma Sayısı 24062 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #10 : 02 Nisan 2011, 03:26:21 »

Yillardir Türklere hep su yalan söylenmistir, "Türkler 200 bin cadir halinde bir gecede müslüman oldular !"
Ve bunuda güya Satuk Bugra Han´in gördügü rüya ile süslerler !
Olur ama yalanin bu kadarida olmaz yahu...

Bir kere ulasimin kisitli oldugu o devirlerde birakin bir gecede birbirinden uzak bölgelerdeki Türk boylarinin 200 bin cadir halinde müslüman falan olmasini, mantiken ayni köydeki insanlarin bile oy birligi ile bir karara varabilmeleri günler haftalar alir.

Türk-Islam sentezcisi tarihcilerin söyleyemedikleri gercek sudur, oda; Türklerin Müslüman olmalari neredeyse 200 küsür sene dilimi icerisinde gerceklesmis bir olaydir ki bugün bile Türklerin bazi boylari Müslüman degildir.
Yine Türklerin asama asama Müslüman olmalari uzun yillar almis ve buda daha cok kendilerinden olan kisilerce gerceklestirilmistir örnegin Ahmet Yesevi, Haci Bektas Veli gibi Türkler arasinda saygin ve nüfuzlu kisilerin cabalari ile Türkler asama asama Müslümanligi kabul etmislerdir, yoksa kici kirik araplar bin sene daha ugrassaydi Türkleri kolay kolay müslüman yapamazlardi.

Bugün islam ugruna varini yogunu vererek bu yolda enerjisini tüketen Türklerin, din üzerine degilde Türklügün meseleleri üzerine enerjilerini harcadigini bir düsünün ?
Bugün Filistin icin, Libya icin, Irak icin, Cecenistan icin hülasa Türkü ilgilendirmeyen meseleler icin aglayip zirlayan milyonlarca Türk soylu sayet yukardaki durumlar gerceklesmemis olsaydi ne mezhep kavgalari yasayacakti nede baskalari icin tüm enerjisini harcayacakti.

Evet Türk milletini birilerinin fedaisi yapmak icin asirlardir yalan yanlis masallarla kandirip bu alanda büyük ugraslar veren ve bugünde tarihi gercekleri büyük beceri ile Türk irkindan gizleyen arap kültür emperyalizminin icimizdeki uzantilarinin gercekler bir bir ortaya ciktikca yüzlerindeki maskeleride düsecektir !!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ERGENEKON GÖKTÜRK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 192« Yanıtla #11 : 02 Nisan 2011, 03:54:00 »


Yahu zaten Kerbela çölünde, İslam Peygamberi'nin tüm akrabalarını,çocuklarını,torunlarını falan öldürmüşler..O yüzden neyin İslami olduğu neyin İslami olmadığı hususu da çok karmaşık bir durum..Mesela İslam Peygamberi'nin kızından yada damadından nakledilen bir hadis yok da, İslam peygamberi'nden tam 200 yıl sonra dünyaya gelmiş olan Buhari'den nakledilen sayısız hadisi var..Bu durum aynı benim kalkıp, 2.Mahmut hakkında rivayetler anlatmama benzer..2.Mahmut'un çocuklarının bilmediği şeyi, ben nereden bilebilirim ? O yüzden bu konu büyük bir paradokstur..

Günümüzde İslam bir inanç olarak kalsa, buna kimsenin bir itirazı olmaz..Dünyada üzerinde yaşayan her insan, birşeylere inanma gereksinimi duyar..Toplumsal huzur, maneviyat gibi faktörler, toplumlar için ''az bir miktarda'' gerekli olabilir..Ancak ülkemizdeki İslam algısı, bir inanç olmaktan çıkıp düpedüz Arap kültür emperyalizmine dönmüş vaziyette..Çocuklara Arapça isimler koymalar, güzel dilimizi Arapça kelimeler ile mahvetmeler, Arap ülkelerine tanıyan imtiyazlar vs vs...Yani durum vahim bir hal almıştır ve inançtan çok öteye gitmiştir günümüzde..Islam tarihinde Türklerden saklanan bircok husus bulunmaktadir. Birkac örnek verecek olursam: Islam öncesi Arabistan´da iki büyük kabile vardi. Bunlardan birisi Kureys(Arap), digeri de Kuzayra(Yahudi) kabileleriydi. Bu iki kabile uzun yillar Mekke´nin hakimi olmak icin savasmislardir. En sonunda bir cözüm bulmuslar ve Kuzayra kabilesinden bir kizla, Kureys kabilesinden bir erkegi evlendirmeye karar vermislerdir. Bu melez evlilikten dogan arap-yahudi karisimi kisi Mekke´nin emiri olmustur. Muhammet zamaninda bu kisi Ebu Süfyan denilen kisidir. Muhammet´le uzun yillar savasmis ve en sonunda kaybettigi savas sonrasi teslim olmustur. Fakat gizli iktidar mücadelesine daima devam etmistir.

Detaylara girmeden yazacak olursam; islam denilen din 40 sene yasamistir. Ebu Süfyan´in cocuklari iktidari Ali´den sonra yeniden ele almis ve hadislerden olusan bir islam yazilmistir. Bircok hadis birebir tevrat yada talmuttan alintidir. Kuzayra kabilesinden kalma yahudi adetlerinin bircogu islam diye yutturulmustur (Kadin taslama, takke(kippa), sünnet vs.). Kisacasi günümüz siyasal islamcilari ve yahudilerin tarihsel isbirlikleri yeni bir olay degildir. Araplar ve yahudiler takma gecme oldugundan bir sentez olusturulmus ve bu islam diye hala süregelmektedir...


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türk eri
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 146


Ben bir Türk'üm! Dinim, cinsim uludur!


« Yanıtla #12 : 02 Nisan 2011, 11:38:42 »

Biz Türk'üz. Kimse bizim dinimizi, dilimizi, töremizi biz istemeden değiştiremez. Bugün bana ne kadar baskı yaparlarsa yapsınlar beni dinimden döndürebilİriler mi? Hayır. Türklüğümden vazgeçirebilir mi? Hayır. Öyleyse atalarımız bizden daha mı düşük karekterli idi? Hayır! Asla. Bana göre atalarımız İslam dinini kendi isteğiyle seçmişlerdir. Bu elbette bir anda olmadı. Belki 100 yıllık bir süreç içerisinde oldu. Arapların bize karşı giriştiği kıyımlar; Türklerin İslamiyeti zorla seçmiş olduğu tezine asla bir kanıt oluşturmaz! Atalarımız istemeseydi yine seçmezlerdi İslam dinini. Çin'e yıllarca esir kaldık, o kadar zulüm gördük, vazgeçtik mi kendi bildiğimizden? Hayır. Kürşad'ı beklemedik mi yıllarca... Atalarımız da istemeseydi araplara direnirdi. Ama zoraki olarak olmadı bu iş. Zaten Türklerin eski dini ile İslamiyet arasında büyük benzerlikler var. Bence bu müslüman olmamıza en büyük sebeplerden biridir. Ayrıca önemli Türk büyüklerinin de bu dini benimsemesi, geniş Türk boylarının bu dine geçmesinde çok büyük etken olmuştur.

Esen kalın...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ben ve Milletim, Tanrı'nın kırbacıyız...
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 02 Nisan 2011, 11:48:57 »

İslama gönülden bağlı olanlar, hatta dinini Milliyetinin önünde görenler Türklerin zorla müslümanlaştırılma tezine belgelerle açıklanmasına rağmen karşı dururlar. Onlara göre bu uydurulmuş tarihtir.  Öte yandan İslamiyeti Türkçülüğün ilerlemesinde engel görenler de Türklerin kendiliğinden hidayete ererek müslüman olduklarına şiddetle karşı çıkarlar. Bu Türkçülüğe hiç bir yararının dokunmadığı kısır tartışmalar ,bizi iki ileri bir geri götürmekten başka bir şey değildir. Türkçüler arasında ikileme neden olan bu gereksiz konuların açılmamasını her defasında belirttiğim halde nedense tekrar tekrar açılmaktadır. Sanki herşeyimiz tam, ülkemiz güllük gülistanlıkta, bir çözemediğimiz Türklerin nasıl müslüman olduğu! Bu bizi bir yere götürmeyen konuların ısıtılıp ısıtılıp tekrar otağa sunulması artık kabak tadı vermeye başladı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #14 : 02 Nisan 2011, 12:00:59 »

Şeriat’ın kestiği parmak acımazmış!                                  
Acaba? Acımadığını iddia eden var mı?
Toplumlara egemenlik haklarını,özgürce seçme ve değiştirme haklarını önsel olarak red edenler yine şeriatçılardır. Şeriatçılık 7.Yüzyıl Arap hukuku çerçevesinde yönlendirilir. Allah’a ragmen Allah’çılık yapanların insan hakları, özgürlük ve demokrasi gibi sorunları yoktur, çünkü onlar sorunlara insanlık ve çağdaşlık açısından değil; kendilerini cennete götürecek referanslar açısından bakmaktadırlar. Yaptıklarını akıl ve mantık iradesiyle değil, sonunda alacakları vaatler için yaparlar. Siyasal islam kişiyle Tanrı arasindaki ilişkilerle yetinmez, insanlarla insanlar, devletler arası ilişkiler, ekonomi, siyaset gibi her alana hem de en ağır yaptırımlarla karışır. Demokratik dayanakları yoktur. Temelleri korkutmak ve tehditdir. İste bugün bu ilkel hukuku kullanarak devlet ve toplumu yönetmek iddiasında biçimlenen Şeriatçılık, özgürlüklere, eşitlik düşüncesine, demokratik yönetim anlayışına, uluslararası barışa,  kadın haklarına, hak eşitliğine, her türlü zorbalığa ve yobazlığa tümüyle karşı çıkan bir sistemdir.
Hangi birimiz 800 yıl önce Halifenin Horasan valisi ve Müslüman ordular komutanı „Kuteybe bin Müslim tarafından Baykent, Buhara ve Talkan gibi Türkistan şehirlerinde öldürülen yüzbinlerce genç Türk erkeklerin varlığından haberdarız? Tarih derslerimizde Buhara’daki, Cüzcan’daki, Semerkant’daki, Taşkent’teki Arap-İslam katliamlarına dair herhangi bir şey okuduk mu? Atalarımızı öldüren arap komutanlarının isimlerini çocuklarımıza verdik, degil mi? Türk uygarlıklarının yenilgilerine sevinirdik. Kesilen, yağmalanan, esir pazarlarında satılan bizim atalarımızdı. Resmi tarihimizde neden Türklerin nasıl müslüman olduğuna dair alıntılar,kalıntılar yok? Türklerin eski tarihinden birden bire müslümanlık sonrasına atlanıyor. Peki ama yüzyıllarca süren savaş süreçlerini nasıl açıklayacagız. Bu zamanlar yaşanmadı mı? Türklerin bir sabah kalkınca birden bire islamiyeti seçtiklerine inanıyoruz herhalde? Türk uygarlıklarının en önemli, en verimli alanı sayılabilecek Seyhun ve Ceyhun nehirleri arasındaki Güney Türkistan bölgeleri Türk kitaplarında dahi ‘Maveraü’n Nehir‘  diye adlandımak kimlerin aklına ve neden gelmiştir acaba? Eski Türkistanın Maveraü’n Nehr olması, amerikadaki kizilderili yurtlarının daha sonra amerika olması gibidir.
Türklerin müslümanlığa geçişleri, MS. 650’li yıllarda başlayıp, Türk Boylarının 950-1000 yıllarındaki dönüşümlerine kadar süren 300 yıllık  bir dönemi kaplar. Bu süreçte Araplar hep saldırgan, Türkler ise yurtlarını savunan halklar konumundadırlar.

Kısacası bu 300-350 yılda çok acılar çekilmiş,tarihimiz karanlığa bürünmüştür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
Dedem Korkut
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 143


Türkçemizi koruyalım.


« Yanıtla #15 : 02 Nisan 2011, 12:01:08 »

  Erhan Afyoncu da bir keresinde 1500'lü yıllara ait vergi defterlerinde Satılmış, Gündoğdu gibi öz Türkçe adlara rastladığını söylemişti. O yıllarda tamamiyle arap adlarını kullanan müslüman Türkler'in bu adları kullanmayacağını söylemiş ve 1500'lerde bile Anadolu'da Türkler'in tamamının müslüman olmadıklarını belirtmişti.
  Dolayısıyla 1500'lü yıllarda bile Anadolu'da hala müslüman olmayan Türkler varsa; islamın Türkler'e ilk ulaştığı dönemde Türkler'in topluca müslüman olduğu büyük bir palavradır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İttiñ iyesi bolsa, Böriniñ Teñirisi bar.

İtin sahibi varsa, Kurt'un Tanrısı var.
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #16 : 02 Nisan 2011, 12:06:16 »

Aslında islamiyet, Arap yayılmacılığı ve Arap Milliyetçiliğinin diğer bir tanımıdır. İslamiyet Araplar için indirilmiş bir Din olmuştur. Nitekim Kur’an’da Hz. Muhammed şöyle der: “ Arapları sevmek şu nedenlerden dolayı zorunludur. Çünkü ben bir Arap’ım, çünkü Kur’an arapça inmiştir, çünkü Cennet sakinleri arapça konuşurlar. Arapları seven beni seviyor demektir, Araplardan nefret eden, benden neftret ediyor demektir, Arapları sevmek iman sahibi olmak demektir. İnsanlığın en mükemmel ve yüce olanı Araplardır. Arapların en yüce olanı Kureyşlilerdir. Kureyşlilerin en yücesi Beni Haşim Kabilesidir.” der.
İslamiyet, Yahudi Dininden alınmışların yanı sıra, bütünüyle Arap gelenek ve göreneklerine göre biçimlendirilmiş, diğer Kavimlerin yapı ve karakterlerine uyumsuz, ancak kılıç zoru ile, Cennet düşleri ve Cehennem korkusuyla benimsettirelilebilecek geleneklerdir.
Diğer yandan Arapların kendi içinde, Hz.Muhammed’in ölümünden sonra başlayarak süren dinsel-mezhepsel ve siyasal kavga günümüzde de halen devam etmektedir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
Dedem Korkut
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 143


Türkçemizi koruyalım.


« Yanıtla #17 : 02 Nisan 2011, 12:20:08 »

  Orda Han kandaşım, o hadislerin tamamı uydurmadır. Emeviler döneminde arap ırkçılığı yapılmasından dolayı bu çeşit sahte hadisler piyasaya sürülmüştür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İttiñ iyesi bolsa, Böriniñ Teñirisi bar.

İtin sahibi varsa, Kurt'un Tanrısı var.
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #18 : 02 Nisan 2011, 12:21:55 »

  Orda Han kandaşım, o hadislerin tamamı uydurmadır. Emeviler döneminde arap ırkçılığı yapılmasından dolayı bu çeşit sahte hadisler piyasaya sürülmüştür.

Hadis değil Kur'andan alınmadır.Kendi alıntı yaptığım o bölümde aynen o şekilde geçmektedir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #19 : 02 Nisan 2011, 12:28:11 »

Dünyadaki dört şehir cehennem şehridir: İstanbul, Antakya, Tabarriye ve Sana.

Suyuti-Lealil Masnua 1/458

Size ilişmedikçe siz de Türkler’e ilişmeyiniz. Çünkü severlerse sizi soyarlar. Sevmezlerse sizi gebertirler.

Suyuti-Lealil Masnua 1/440

“Küçük gözlü, kırmızı yüzlü ve suratları kalın deriden yapılmış kalkanlara benzer Türkler’e (Yecuc- Mecuc’e) karşı savaşlar yap-madıkça hüküm günü gelmiş olmayacaktır.”

Buhari-K. Cihad 95,96; Müslim K. Fitan 63,64-66
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
Sayfa: 1 [2] 3 4
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.254 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.029s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.