Yazıcıoğlu'nun helikopterindeki karakutu'yu söken askerler(!)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Ocak 2020, 06:08:37


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yazıcıoğlu'nun helikopterindeki karakutu'yu söken askerler(!)  (Okunma Sayısı 11810 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Giray-han
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.212« : 26 Eylül 2011, 18:10:55 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.dogurehberi.com/derin-haber/savcilik-enkazdan-vida-soken-askerle-ilgili-bilgi-istedi.htm

Kandaşlar, son zamanlarda yine bir balanın bile inanamayacağı derecede saçma haberler çıkıyor. En azından bana saçma geldi.
Yani ima edilen şu ki, asker düşürdü bunların helikopteri, sonra da ortadaki delili ortadan kaldırmak amacıyla, gitti, karakutuyu söktü, ama ne hikmetse, bunun bir de görselini çekti, ve bu görsel bir şekilde Cumhurbaşkanının eline kadar ulaştı.
Ben açıkçası bunu youtube'da izledim, ve ne karakutu'nun çıkarıldığını, ne de başka bir şey gördüm.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2011, 18:27:33 »

Taraf gazetesi, özel yetkili savcılar ve hatta Tayyip'in bile asker düşmanlığı ayyuka çıkıp inandırıcılıkları kalmadığından ABD. Gül senaryoda rol almaya başladı.

Yazıcıoğlu'nu sevmeyiz, fikirlerimiz örtüşmez ve hatta Türk soylu olmadığı ve milliyetçiliği dinciliğe buladığı için iyi yad etmesekte; Ülkeyi yeniden dizayn etmeye çalışanlar için Yazıcıoğlu tehlike arz ediyordu.

Her ne kadar ciddiye alınmayacak derecede % bilmem kaç oy alan BBP siyasi arenada önem arzetmese bile; sokaklarda etkiliydi. Milliyetçilik iddiasında ki MHP'nin ocakları pasifize edip sokağa çıkma yasağı koymasına rağmen Yazıcıoğlu dolaylı yollardan her zaman BBP'lileri tepki manasında yönlendiriyordu. Hrant Dink olayı, Zirve yayınevi olayı ve hatta BDP mitingine tek başına giren Bilgehan Şimşek örneği sayıca az olsalar bile BBP'lilerin militan kadrolardan oluştuğunu görmeye yeter de artar.... Bir de buna bu tür tepkileri onaylayan yönlendiren genel başkanı eklerseniz söylemek istediğimi varın siz anlayın. Çünkü; ülkeyi dizayn etmeye çalışanların tek korkusu 12 Eylül benzeri kargaşa çıkıp askerin yönetime el koyması veyahut işbirlikçilerin tatlı canlarına bir şey olup kenara çekilmeleridir.

Velhasıl, Yazıcıoğlu'na suikast düzenlendiğine inanmıyorum. Şayet; ortada bir suikast varsa o suikastın altından CIA, Gülen cemaati ve Akp kadroları çıkar. Çünkü; bunların tek korkusu sokaklar, o sokağa da pimi çekilmiş bomba gibi inecek tek organize yapılanma, BBP'nin militan kadrolarıydı... Zira; Yazıcıoğlu dinciydi, oydu, buydu ama APO ile görüşene de, ''sayın'' diyene de, dedirtene de sövüp sayacak kadar davasına sadakat taşırdı. O yüzden; suikaste kanaat getirildiği an Tayyip'ten başlayarak bütün AKP kadrolarının, Cumhurbaşkanlığı makamını işgal etmekte olan ABD. Gül'ün, Gülen cemaatiyle dolaylı dolaysız ilişkisi olan herkesin, Taraf gazetesi ile dolaylı dolaysız ilişkisi olan herkesin soruşturmada ifadesi alınmalıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gökşad
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 191« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2011, 22:12:37 »

Vatan hainlerinin gözü TSK nın üzerindeyken, Türk ordusunun en değerli komutanlarının haince tuzaklar kurulup, sahte belgelerle silivriye gönderildiği bir ortamda, Türk askerinin düşmanın eline böyle bir koz verebileğini zannetmiyorum.  Vardır bunun altında mutlaka bizim bilmediğimiz bir çapanoğlu. Türk ordusunun üzerine, haince tuzaklar  kuranlar ihanetin bedelini er yada geç ödeyecekler. Türk ordusu boş değildir. Elbet onlarında elinde bu hainlerin foyasını gün yüzüne çıkarak belgeler vardır. TSK ya güvenim sonsuz. Hesap günü geldiğinde bu hainlerin hepsi hakettikleri cezayı alacaklardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2011, 19:46:01 »

Bugün beklenen oldu. Abdullah Gül'ün düğmeye basması ile TSK üzerinde yeni karalamalara başlayan iktidar zihniyeti, Muhsin Yzıcıoğlunun ölümünde de askeri suçlu gösterdi. A. Gül Kendisine gelen gizli bir ihbarı değerlendirdiklerini açıkladı. Bu gizli ihbar Genel Kurmayın içinden gelmiş. Bu da zaten cemaatin TSK içinde nasıl yuvalandıklarını gösteriyor. Malatya Özel savcısı bu ihbar üzerine harekete geçti. Malatyada ki ordu karargahı, asker lojmanları, sivil havacılık genel merkezi, İzmir ve Antalyadaki bazı askeri lojmanlar eş zamanlı olarak arandı. Aralarında 3 muvazzaf subayın bulunduğu 10 kişi tutuklandı.
   İleride bunların hepsi açığa çıkacak. Görünen o ki, Hrant Dink Cinayeti, Danıştay saldırısı, Muhsin Yazıcıoğlunun ölümü ileride Ergenekon adı verecekleri çoğu askerlerden oluşan sözde örgüte yüklenmek üzere CIA,ABD, FETOS ve AKP tarafından planlanmış ve organize edilmiştir. Pıtırcık gibi birbiri ardına çıkan gizli(!) tanıklar, düzmece belgelerle, yollarına engel teşkil edecek kurumları ve kişileri  tutuklamak için yapılan bu planlar elbet birgün ortaya çıkacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gökşad
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 191« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2011, 01:38:50 »


Sahtekarlığın bu kadarınada pes doğrusu. Çekilen video 30 mart gününe ait, helikopterin düşme  tarihi 26 mart, cesetlerin bulunma tarihi ise 27 mart... Aradan tam 4 gün gün geçmiş ve Cumhurbaşkanı ABDullah Gül bana gönderilen videoda birileri cesetlerle uğraşırken birileri vida söküyor diye açıklama yapmıştı. Bu 4 gün içinde cesetmi kalır ortada. 4 gün içinde parçayı söken çoktan sökmüştür. Kimlerin söktüğüde malum, Yazıcıoğlunun ölümünden  sadece Akp  menfaat sağlıyordu. Kendinizi şark kurnazı zannedip milleti aptalmı sanırsınız. Karaladığınız iftira attığınız askerler 4 gün sonramı gidip sökecekler gps aletini, birde sökerken videoya çektirecekler. Video 3 yıl sonra basına sızdırılacak ve 10 tane subayımız tutuklanacak. Tsk üzerinde oynanan oyunları açık, seçik ortadayken bunlara inanan koyun sürülerini gördükçe midem bulanıyor, tansiyonum çıkıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Darıtay
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 807


Demir gibi sert, Atsız gibi mert!


« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2011, 08:28:26 »

Ben o izletinin 30 mart'a iye olduğunu düşünmüyorum. Gül'ün açıkladığı tarihlerde kayıt edilip düzenlenmiştir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Tarihin olağanüstü ve şahane işi,
Kür Şad'ın, Kül Tegin'in, Çağrı Beğ'in ok çekişi..."

Hüseyin Nihâl Atsız
isbara.alp
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 176« Yanıtla #6 : 29 Eylül 2011, 12:07:12 »

Kahpelerin derdi ordumuzu pasifize etmek değil mi? İşi kitabına uydurup, orduya darbe vurmaktır amaç.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tuluy
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 275« Yanıtla #7 : 29 Eylül 2011, 16:51:54 »

Oğuz Şad ağabey Muhsin Yazıcıoğlu Türk soylu değil mi?Değilse hangi ırktan? Kendisini yakından tanırdım Türk olmadığına dair bir şey bilmiyordum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 29 Eylül 2011, 17:00:59 »

Oğuz Şad ağabey Muhsin Yazıcıoğlu Türk soylu değil mi?Değilse hangi ırktan? Kendisini yakından tanırdım Türk olmadığına dair bir şey bilmiyordum.

Çerkez asıllıdır.

Ek olarak şunuda belirteyim; BBP'liler ısrarla Çerkez olmadığını iddia ederler. Lakin; yakından tanıyan bir çok kişi Çerkezliğini onayladığı gibi Yazıcıoğlu bir kere olsun Çerkezlik ithamlarına itiraz etmemiştir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tuluy
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 275« Yanıtla #9 : 29 Eylül 2011, 17:07:55 »

Nereden biliyorsunuz? Kendisi Sivaslı'dır..Sıvas'ın Şarkışla ilçesindendir.Şarkışla'ya bağlı Elmalı köyündendir.O köy Türk köyüdür.Muhsin Yazıcıoğlu'nu çok sevmiyorum.İşin içine dini katıyordu.Bu büyük bir hataydı.Ama hiç değilse milliyetçileri pasifleştirmiyordu.Ben böyle biliyorum açıkçası.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.064 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.022s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.