Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Börü:Tegin üzerinde 29 Mart 2015, 18:23:06Konu Başlığı: Uzaylılar Türkçe konuşuyor
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 29 Mart 2015, 18:23:06
İspanya Gizli Servisi CNI'nin 2003'te yayınlanan gizli raporunda, uzaylıların Türkçe konuştuğu iddiası yer aldı.
İspanya Gizli Servisi CNI’nin 2003 yılında UFO’lar ve uzaylıları kapsayan ‘çok gizli’ raporunda yer alıyor. Raporda uzaylıların Türkçe’ye benzer bir dil konuşulduğu belirtilmiş.

İspanyollara göre uzaylılar Türkçe benzeri bir dil konuşuyor. 2010 yılında yayınlanan rapora göre,  yüzyıllardır dünyayı UFO’lar aracılığıyla ziyaret eden uzaylılar, güneşten 4,3 ışık yılı uzaklıktaki Alpha Centuari gezegen sistemi kökenliler ve çevredeki gezegenleri kolonileştirmeleriyle biliniyorlar.

Raporda, dünyayı ziyaret eden uzaylıların iki cins oldukları, bunlardan birincilerin insana çok yakın özellikler taşıdıkları belirtiliyor.

Bu cinsin çok ileri teknolojiye sahip olduğunun vurgulandığı raporda, uzaylıların telaffuzu Türkçe’ye çok benzeyen bir dil kullandıkları kaydediliyor.

CNI’nın raporunun özellikle ABD istihbarat kaynaklarına dayandıralarak hazırlandığı bildiriliyor.


Alıntı: http://www.sozcu.com.tr/2015/dunya-bunu-konusuyor/uzaylilar-turkce-konusuyor-786216/Konu Başlığı: Ynt: Uzaylılar Türkçe konuşuyor
Gönderen: Tong Yabgu Kağan üzerinde 30 Mart 2015, 20:28:48
Bilim kurgu haberler ile resmen dalga geçiyorlar.

Evrende başka gezegenlerde yaşayan canlılar olduğuna inanıyorum ancak bu canlıların teknolojilerinin bizden daha gelişmiş olduklarına inanmıyorum. Eğer öyle bir şey olsaydı eminim bir şekilde karşılaşırdık ve üstün gelirlerdi.