ULUYARAK GÜLDÜK- Kemal Önarıl
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Ekim 2020, 09:19:39


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUYARAK GÜLDÜK- Kemal Önarıl  (Okunma Sayısı 2442 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.181


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« : 10 Eylül 2016, 20:13:32 »

Dünden beri yeni bir dedikodu piyasaya düşmüş. Mensubu olmaktan onur duyduğumuz Genç Atsızlar teşkilatı FETÖ soruşturmasına dâhil edilip, Atsız’ın fotoğrafı suç delili olacakmış.

Her zaman yaptığımız yapıp, bu tehditlere ve iddialara karşı ‘uluyarak güldük.’

Öncelikle Türkçü yalnızca kendi vicdanına ve milletine hesap verir. Bunlardan başka sorgulama mercii yoktur. Şayet mevcut kuvvetler bir soru sorarsa, sordukları için değil, biz öyle uygun gördüğümüz için cevap veririz.

Türkçüler bu Nurculuk sayıklamasına aşinadır. Bizden önceki Türkçüler Said-i Norsi ve Nurculukla, Risale-i Nur denen zırıltıyla nasıl mücadele ettiyse, bizde benzer hareketlere karşı mücadeleyi kendimize vazife bildik.

Bizi Cemaatçi olmakla itham edecek olanlar önce kendi mazisine baksın. Sizler; ‘Bu hasret bitsin’ diye yaşlı gözlerle ‘Hoca Efendi’nizi sayıklarken, Bülent Arınç denen, ağlamadan sorumlu bakanınız, FETÖ mensuplarının ellerini öperken, Melih Gökçek namıyla tanınan, resmiyette belediye başkanı, aslında Twitter fenomeni olan zat, Ankara Belediyesinin arazilerini Fethullah’ın Kıtmirlerine peşkeş çekerken biz, içini FET֒cü doldurduğunuz polis teşkilatının yüzüne; ‘İmam’ın ordusu’ diye tükürüyorduk.

Atadığınız FET֒cü, cahil valiler, akıl dışı sebeplerle dava arkadaşlarımızı evlerinden topluyor, genel kültür derslerini sorgu tutanaklarından alıyorlardı.

Sizin sayenizde savcı, hâkim, avukat olan bir kısım FET֒cü çeşitli zaman ve mekânlarda dava arkadaşlarımız sorguya çekiyor, tutuklu arkadaşlarımızı ziyaret edenleri bile fişliyor, makamına ne kadar küçük geldiğini mahkeme salonunda kurduğu; ‘Bizden kelle istediler birader’ sözüyle ispat ediyordu.

Sizin namusunu korumayı beceremediğiniz, Özel paşanız döneminde Diyarbakır Jet Üssünden indirilmesine müsaade ettiğiniz bayrağın nöbetini tuttuk. Nöbet sırasında saldırıya uğradık, dava arkadaşlarımız yaralandı, kanları toprağı suladı. Biz bu durumdan gocunmadık, gurur duyduk. Fakat sizin savcılarınız bizi suçlu buldu. Cezayı bize kestiler. Sonra onlar da Fethullah denilen köpeğin, köpeği çıktılar.

Eğer ülkede ‘Kıtmir’ arıyorsanız önce AKP’nin içine ve çevresine bakacaksınız. Şu Bülent Arınç denilen herifin ihbar niteliğindeki sözleriyle, Ankara Belediye başkanını alacaksınız. Zamanında kullanıp, şimdi bıraktığınız bakanlarınız, vekillerinizi toplayacaksınız. İl/ilçe başkanlarınız gözden geçireceksiniz.

Genç Atsızlar, yani Türkçüler sizin ağa babalarınızı, üstatlarınızı çok iyi tanır, bilir. Sizinle mücadelemiz yeni değildir. Fikirleriniz, amacınız, Türklüğü yok etme gayeniz eski değildir. Söylemleriniz ve isimlerinizden başka değişen bir şeyiniz yok.

Bizimse sizin ve sizin gibilerin karşısında durmaktan korkmak, çekinmek, sinmek, ürkmek gibi bir hâlimiz yok. Güçlü olanın kazanması gibi bir durum da yok. En adil hüküm koyucu olan Tarih ve en adil hakem olan Tanrı’nın Mahkeme-i Kübra’sı kazananın kim olduğunu tayin edecektir.

Dava arkadaşlarımdan tereddüt edenlere sesleniyorum; 3 Mayıs’ta slogan atmak, 11 Aralık’ta Kürşad’ın Sofrasında şiirini okumak, telefonda Vatan Marşı dinlemek eğlencelidir. Şimdi o sloganları ve eserleri tekrar dinleyin, sözlerin manasını sindirerek, anlayarak duyun.

Her Vatan Marşı dinleyişimizde; ‘Taşında gözü olanın, yurduna mezar kazacağız’ demiyor muyuz? Tabutlukların bizi korkutmadığını haykırmıyor muyuz? Bunlar sizin için uçup giden sözlerden ibaretse söyleyecek lafım yok. Manasını anlayıp, ona göre hareket edecek olanlar, hareketin geleceğini tayin edecek olanlardır.

Sonuç olarak hiç kimse bizleri kendi Kıtmirleriyle karıştırmasın. Bizim başımızı eğecek bir tek sözümüz, hareketimiz yoktur. Bu memlekete zararı olacağını düşündüğümüz adamlarla bir bardak su içmişliğimiz, kaynağını bilmediğimiz tek kuruş parayı cebimize koymuşluğumuz yoktur. Herhangi bir getiri uğruna tek taviz vermişliğimiz, iktidar olma uğruna oynanmış tek oyunumuz yoktur. Gizlimiz saklımız, kapaklı işimiz, bilinmesini istemediğimiz bir tek hedefimiz yoktur.

Bizzat yapıp da altına imzamızı atmadığımız eylemimiz, vatan uğruna ölmek veya öldürmekle ilgili tereddüdümüz yoktur.

Mevcut iktidar gibi mevcut muhalefette bu duruşumuzu kendisine yontmaya kalkmasın. Bu belanın çıktığı yer meclistir. Meclis hem iktidar hem muhalefetle oluşur. Yani bu pislik hepinizin pisliği. Kendi milliyetçilik anlayışınızla bizimkini kıyaslamayın. Yönlendirilebilen hareketleriniz bizim davamızın yanına yakışmayacak kadar iptidaidir.

Genç Atsılar’a laf etmeden önce destur çekip, ağzınızı yıkayın. Şereflilerin taviz vermediğini, şerefin tavizi olmadığını, şerefli bir adamın şerefi için gözünü kırpmadan can alabileceğini unutmayın. ALINTI GENÇ ATSIZLAR
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.588


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2016, 21:09:36 »

Diyorum ki bokun içine düşen kendisine orada bir buğday tanesi ararmış, bu yazıyı yazanda o hesap.

Genç Atsızlar denen gürühun kilosu kaç kuruş ya, her bokun içine nane olarak tat katmaya çalışan, her kanalizasyonda ki cardın misali akan bokları dedeleyip içinden kendisine bir nema çıkartmaya uğraşan güya Türkçü lakin Atsızcılığın, Atsızın yüz karası, onu adını kullanarak ortalığa düşmüş bir orospu topluluğu değillermidir.
Ha değiliz diyeni varsa milli şefleri de dahil o korkak, tırsak insanların karşısında biz varız, ben varım.

Lanet olsun böyle Türkçülüğüe, Türkçüyüm diyenlere, adı Fetullah ile anılanlara.

Gerçekse eğer bu Türkçülüğe hakarettir...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.181


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2016, 21:13:56 »

Gün gelecek belki de bu hain Fetoyla anılmayan tek biz kalacağız abi, ta yıllar önce FETO hainleri ile ilgili yazdığımız makalelerden safımız nettir, temizdir ve bellidir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Boran
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10.337


« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2016, 21:16:36 »

Her teşkilat yüzüne gülenin yada imkan tanıyanın safına geçmiştir. Biz mi Peynir , yakıştıramazlar bile
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2016, 00:48:09 »

Genç Atsızcılar hakkında abimin dediklerine katılıyorum, ortalıkta bir sürü teşkilat var ama, vaziyetleri ikoncanlığa dönüşmüştür.

Atsız Ata üzerinden prim yapmaya kalkan ne idüğü belirsiz talibanımsı  varlıklardan, çaktırmadan neo - osmanlıcılık dümenine yatanlardan nefret ediyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2016, 01:19:07 »

 Bu tür oluşumların hiç birine güvenmiyorum. İçlerinde bulunanların pek çoğu tip, davranış, giyim, hal ve hareketler olarak bir komünistten farksız. Eline kızıl bayrağı da versen tam olacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.272 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.035s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.