Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Giray-han üzerinde 13 Mart 2012, 01:05:06Konu Başlığı: Uğur Kaymaz denilen k*rt eniği, maksat Türk'e atmak keleği
Gönderen: Giray-han üzerinde 13 Mart 2012, 01:05:06
Bugün daha yeni ya NTV'de bir yerde görmüştüm, yavşak bir avukatın, Kaymaz ailesinin avukatı imiş kendisi, nasıl Uğur Kaymaz ve aynı derecede soysuz ve terörist babasının gebermesini AIHM'e taşıyacağını söylediklerini.
Yine sinirlerim tepeme çıktı, ve google'da bir araştırma yaptım. Bazı moskof piçlerinin, ve bazı liboşların, "12 yaşında çocuk ateş edebilir mi" gibisinden saçma sapan yorumları ortaya sürdüklerini gördükçe biraz düşündüm: korucusu olan herhangi bir k*rt köyüne gidin, ve sorun, sizlerde uşaklar silah atar mı diye, derler ki, 8'ine basmadan eline bastırırız biz. Açıkçası bazı kimselerden duyduğum kadarıyla, k*rt çocuklarının çoğu, silah atarak büyümektedirler.
Hiç bir şeye inanmıyorlarsa, şu vidyoyu izlesinler.
peyton shooting the ak

Gördüğünüz gibi, 12 yaşındaki bir çocuk, bir kalaşnikofu kullanamaz diyen kimselerin izlemesi gereken, belki de yaşı 10 var ya da yok olan bir çocuk, bir kalaşnikofu ard arda ne derecede kolayca ateşliyor. Güvenlik güçlerimizin ifadesinde, Uğur Kaymaz adlı piçin 8-9 el kadar ateş ettiği belirtilmekte. Ellerinde barut izine de rastlanmış, üstü üstelik silahların eskiden bir baskında kullanıldığı da balistik tarafından tespit edilmiş.
Nitekim, liboşlar ve k*rt enikleri, bunca delilin oraya yerleştirildiğini, ve polisimizin yalan söylediğini belirtmekte.
Gelin görün kandaşlar. AIHM'e bile taşımışlar. Tanrı o veledi ve babasını vuran polislerimizi korusun.

IHM bir de belirtmiş ki, okuluna devam ediyormuş, efendime söyleyeyim, yok olay esnasında terlik giyiyormuş. Bunlar, bu veledin ateş edecek kapasitede olmadığı anlamına geliyorsa, biz ne diyelim?