Tutuklu MİT'çi öldü.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Temmuz 2020, 08:13:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Tutuklu MİT'çi öldü.  (Okunma Sayısı 7967 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Darıtay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 792


Demir gibi sert, Atsız gibi mert!


« : 13 Kasım 2011, 09:53:02 »

Alıntı
Oda TV sanıklarından MİT mensubu Kaşif Kozinoğlu, dün akşam saatlerinde tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi'nde hayatını kaybetti. Kozinoğlu, gündüz saatlerinde rahatsızlanınca Silivri Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanede yapılan kısa süreli kontrolün ardından Kozinoğlu, cezaevine geri gönderildi. Akşam saatlerinde tekrar rahatsızlanan Kozinoğlu, cezaevinde hayatını kaybetti. Kaşif Kozinoğlu'nun kalp krizi nedeniyle öldüğü ileir sürüldü. Olaya el koyarak soruşturma başlatan Cumhuriyet Savcısı, cenazeye otopsi yapılmasını istedi. Otopsiden sonra cenaze, defnedilmek üzere ailesine teslim edilecek
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Tarihin olağanüstü ve şahane işi,
Kür Şad'ın, Kül Tegin'in, Çağrı Beğ'in ok çekişi..."

Hüseyin Nihâl Atsız
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2011, 18:31:55 »

Daha iddianamesi kendi yüzüne okunmadan,ne ile suçlandığını bilmeden bu zor şartlar hakkında yine iyi dayanmış Kozinoğlu.Hakkındaki bilgilere bakarsak yıllarca MİT içerisinde çerkez gruplaşmasına karşı direnmiş,kavga vermiş birisi.Asil bir Türk gibi doğmuş,yaşamış fakat arap kevaşelerinin a.dan fırlayan pezevenkler yüzünden ölüme terkedilmiştir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2011, 19:07:29 »

PSİKOLOJİK HAREKATIN MERKEZLERİNDEN OLAN CEMAAT DESTEKLİ ''KURTLAR VADİSİ''NDE ADI KARALANMAYA ÇALIŞAN KAŞİF KOZİNOĞLU KİMDİR ?
O BİR BORDO BERELİ'YDİ ..
EMEKLİ OLDU MİT'DE GÖREV ALDI ...
1986'DAN SONRA ÖZEL HARP DAİRESİNDE ''POLİS ÖZEL HAREKAT TİMLERİNİ'' YETİŞTİRDİ !
O AFGANİSTAN'DA ABD DENGELERİNİ BOZAN, MİT'İN ASYA ÜLKELERİ DAİRE BAŞKAN YARDIMCISI İDİ !Kozinoğlu, hem eski bir bordo bereli hem de üst düzey MİT görevlisi olması nedeniyle ismi bu kadar gündeme gelmesine rağmen halen Türkiye'nin en gizemli isimlerinden biriydi.Binbaşı rütbesi ile Özel Kuvvetler Komutanlığı'ndan emekli olan Kozinoğlu, daha sonra MİT'e çalışmaya başladı.

ÖZEL HAREKATÇILARI EĞİTTİKaşif Kozinoğlu, 1986 yılında Özel Harp Dairesi'nde görevli iken Polis Özel Harekat timlerini eğitmek üzere görevlendirildi. 1987'de ise MİT'in kurduğu yurtdışında görev yapacak birimin kuruluşunda görev aldı.

AFGANİSTAN'DA GENERAL

Kaşif Kozinoğlu, MİT'te Operasyon Başkanlığı'nın altında Asya Ülkeleri Daire Başkanı Vekilliği yaptı. Kozinoğlu'nun Afganistan'daki etkinliği hem ABD'nin işgalinden önce hem de sonrasında devam etti.

General Dostum'la yakın dostluğu bulunan Kozinoğlu, bu ülkenin önde gelenleri tarafından hala çok önemsenen bir aktördü. Hatta bazı kaynaklara göre Kozinoğlu Afganistan'da general rütbesinde etkinliği olan biriydi.

Özel Kuvvetlerin altında hizmet veren Muharebe Arama Kurtarma Birliği'nin kuruculuğunu yaptı. 1994 yılında yurtdışına çıkana kadar bu göredeydi. Görevi yıllar sonra yine Ergenekon operasyonunda yolları kesişecek Levent Göktaş'a bıraktı.


Ruhun Şad, Mekanın Uçmağ olsun bozkurt. Tarih, sizleri şan ve şerefli sayfalara çoktan kaydetti.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü Kağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 507


Ben, Selim Pusat!..


« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2011, 19:21:16 »

Bu Balyoz-Ergenekon davaları ilk patladığında, Aleksandr Dugin ilginç bir açıklama yapmıştı. Ergenekon-Balyoz olayları, Amerika tarafından planlanan oyunlardır, RTE ABD'nin bölgedeki iyi polis rolü oynayan adamıdır, bu operasyonlar Rusya'ya kafa tutmak demektir falan diye. Sonra, yurt dışı basınında tutuklanan subaylar, ''ultra-nationalist group in Turkish military. They have some strong connections with Russia.'' yani aşırı milliyetçi, Türk ordusunda bulunan, Ruslar ile sıkı bağlantıları olan bir grup olarak tanımlanmıştı.

Şimdi resim yavaş yavaş netleşiyor. Orta Doğu'nun kötü polisi Hristiyan ABD, ve ABD'nin iyi polis maskesi cici Müslüman RTE..

Ruhu şad olsun...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gözler ki birer parçasıdır sende İlahın,

Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2011, 19:29:18 »

Tanrı ruhunu şad etsin, arp, kürt çerekez ve diğer etnisitelerin elinde Türk soyunun mensuplarına layık görülen bu son elbetteki yenilir yutulur cinsten değil, bir 6-7 eylül daha vucuda geldiğinde bakalım neler olacak eyy soysuz piçler, bakalım neler olacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #5 : 13 Kasım 2011, 19:50:21 »            Kart kurtlar vadisini sürekli izliyorum ve olayları kendime göre yorumluyorum !!! Onların arzuladığı gibi değil !!! Bir dolu vatan evladı kötü gösteriliyorken yamuk yumuk kişilerin adam sayılması zaten Atsız Ata'nın da dile getirdiği işlerden. Sadece o dizi mi sanki ? Her yayın organında diziler, haberler, realiti sov dalgaları hepsi Türk düşmanlığında üst düzeydeler. Son bölümde malum dizide Yavuz Selim'in bitlisi denen k.rt lideriyle Türk soylu Şah İsmail ordusuna nasılda saldırdıklarını  ve işbirliği yaptıklarını övünçle anlatıyordu. Olmaz olası sistem elbet yerin dibine batacak ve Türkler kendi yurtlarında en sonunda gereken yer gelecekler. Böylesi vatan evlatları da o gün gereken değeri görecek. Şimdi vatan, millet ,şehitler, gaziler diyen ancak onlarla en ufak işleri olmayan varlıklardan tarih hesap soracak. Tabi Şehitlerin yanına vardıklarında onlara ne söyleyeckler onu da belki görürüz?!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 13 Kasım 2011, 20:49:12 »

Kendisini aklama imkanına sahip olamadan vefat eden Kaşif Kozinoğlu'na Tanrı'dan rahmet diliyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozca
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 122


Çün biz var idik,çün biz varız !


« Yanıtla #7 : 13 Kasım 2011, 22:20:55 »

Geçen perşembe kurtlar vadisi adlı dizide masonların adamı istihbaratçı kaşifoğlu diye birini vatan haini ilan ettiler 3 gün sonrada adam öldü ilginç
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #8 : 14 Kasım 2011, 05:29:28 »            Kart kurtlar vadisini sürekli izliyorum ve olayları kendime göre yorumluyorum !!! Onların arzuladığı gibi değil !!! Bir dolu vatan evladı kötü gösteriliyorken yamuk yumuk kişilerin adam sayılması zaten Atsız Ata'nın da dile getirdiği işlerden. Sadece o dizi mi sanki ? Her yayın organında diziler, haberler, realiti sov dalgaları hepsi Türk düşmanlığında üst düzeydeler. Son bölümde malum dizide Yavuz Selim'in bitlisi denen k.rt lideriyle Türk soylu Şah İsmail ordusuna nasılda saldırdıklarını  ve işbirliği yaptıklarını övünçle anlatıyordu. Olmaz olası sistem elbet yerin dibine batacak ve Türkler kendi yurtlarında en sonunda gereken yer gelecekler. Böylesi vatan evlatları da o gün gereken değeri görecek. Şimdi vatan, millet ,şehitler, gaziler diyen ancak onlarla en ufak işleri olmayan varlıklardan tarih hesap soracak. Tabi Şehitlerin yanına vardıklarında onlara ne söyleyeckler onu da belki görürüz?!..

Hakan kandasim bu "kürtler vadisinin" özellikle son bölümlerinde artik iyice dozun ayarini kacirarak akp´yi ve gayritürkleri göklere cikartirlarken, Cumhuriyeti, Türkleri ve vatan icin mücadele etmis vatansever milliyetcileri alabildigince karalar oldular.

Bilmiyorum dikkatini cektimi, kötü rollerde canlandirdiklari karakterlerin isimleri hep Türklüge vurgu yapan, "..Tataroglu, Ersoy Ulugbey, Karahanli..." gibi öz Türkce isimler iken, iyi rolleri canlandiran karakterlerin isimleri ise , "Alemdar, Memati, Abdulhey, Laz Ziya, Zaza.." gibi Türkce olmayan ve dahi Türk olmayan unsurlari cagristiran isimler...
Bunun yaninda yine kötü rol karakterlerinin (Ersoy Ulugbey, Kasifoglu örn.) tiplemeleri Türk tipine uygun secilirken, iyi rol karakterlerinin tipleri kürt, ermeni hatta laz fenotipine uygun olarak secilmis.
Bu rol ve isim secimlerinin hic birisinin tesadüfen oldugunu sanmiyorum. Bunlar özellikle secilmis tipler ve isimlerdir. Türk ismi ve Türk fenotipine sahip olanlari hain, sapik, piskopat, katil, vatana-millete kötülük edenler olarak gösterirlerken bunun tam tersi ne isimleri Türk olan nede tipleri Türke benzeyen abdülhey gibi kürt tiplemelerinin vatansever, delikanli, mert olarak lanse edilmesi bu dizinin hangi amac icin cekildigini gözler önüne sermektedir.

Son bölümü bende izledim kandasim, bu bölümde Osmanlilarin esref bitlisi gibi kürtlerin destegi ile Memlüklülere ve Safevilere karsi zafer kazandiklari probagandasi yapiliyordu. Bunun yaninda esref bitlisi gibi Dogu Anadoluda Türkmen soykirimi yapan Türk düsmani serefsiz bir hayli övülüyordu. Kürtler ve esref bitlisi methedilirken Alevi Türkmenler alabildigince kötüleniyordu.
Yine kürtler vadisinde ki abd-yahudi isbirlikcisi olarak canlandirdiklari Kasifoglu karakteri, vatan icin kelle koltukta yillarca mücadele etmis Kasif Kozinoglundan baskasi degildir.

Isin asil ilginc yani ise bu dizi yeni sezonda ABD patentli TNT kanalinda basladi. Bu kanal ise Yahudilere ait olan "Turner Broadcasting System" sirketine ait bir televizyon kanali.
Dizide güya yahudileri, amerikalilari kötülüyorlar lakin her ne hikmetse kötüledikleri yahudilerin kanalinda bu dizi yayinlaniyor !!
Bu dizinin arkasinda abd, yahudiler, akp ve cemaat var kandasim bu acik secik belli.

Aslinda bu dizi bir nevi akp ve tayyibosvilinin icraatlerinin ve karakterinin bir nevi dizi olarak yansimasi gibi birsey. Hem yahudi düsmanligi yapacaksin öte taraftan yahudilerle catir catir is yapacaksin. Hem abd ye efeleneceksin öte taraftan abd ne derse onun emri disina cikmayacaksin.

ABD´li yahudilere ait olan bir sirkette yayinlanan bu dizi, ABD ve Yahudilerin BOP projesi kapsaminda Türklere karsi dizi ile yürüttükleri psikolojik beyin yikama savasinin sadece bir ayagidir.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #9 : 14 Kasım 2011, 14:52:25 »           Can Kardaşım Kasırga, çok doğru gözlemlerin. Burada gözlediğim reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek kötü gösterdikleri toplumlar aslında çaktırmadan yükseltiliyorlar !!! Biz Türkler bu ülkede türlü zorluklarla kafayı kaldıramazken Türk dışı unsurlar her yerde yükseliyor. Bazen ölsemde bunları görmesem diyorum doğrusu !..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.231 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.