DEMEK ERMENİYMİŞ...
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Kasım 2020, 21:58:27


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: DEMEK ERMENİYMİŞ...  (Okunma Sayısı 3362 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« : 24 Temmuz 2014, 20:56:44 »

ERMENİCE TABELA

BDP'li belediyelerin 'Çok dilli yaşam' çalışmaları kapsamında, Türkçe ve Kürtçe isimlerin tabelalarda kullanılmasından sonra şimdi de Van'ın Edremit Belediyesi bir ilke imza atarak tabelalar ve yön levhalarına yazıları Ermeni alfabesiyle yazdırdı.

Belediye Meclis kararıyla VAN'IN Edremit İlçe girişine Kürtçe, Türkçe, Ermenice ve İngilizce yazılı tabelayı diktiren BDP'li Belediye Başkanı Sevil Rojbin Çetin, amaçlarının Ermeni halkına yönelik halka empoze edilmeye çalışılan düşmanlığın kırılması olduğunu söyledi. Başkan Çetin, şöyle dedi:

"Kürt halkının tarihte beraber yaşadığı Anadolu'nun kadim halklarından biri olan Ermeni halkıyla tarihsel, kültürel, toplumsal bir birlikteliğimiz var. 1915 Ermeni tehciri öncesinde Van ve Edremit Ermeni halkının en yoğun yaşadığı yerlerdi. Van'da Kürt halkıyla Ermeni halkı asırlarca kardeşçe yaşamıştır. Bunda dolayı, bölge illerinde devlet eliyle silinmek istenen Ermeni tarihi ve kültürünün yok edilmesine izin vermeyeceğiz. Ayrıca Ermeni halkının anısına saygı gereği böyle bir çalışma yaptık."Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Oğuz Şad
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.641


Zamanı Tanrı Yaşar!


« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2014, 00:34:28 »

Tarih kürt kadar iki yüzlü bir milleti yazmaz, yazamazda.

İttihat terakki Ermenileri tehcir ederken bu namussuzlar kafileler halinde göç eden silahsız Ermenileri karıları kızlarına tecavüz etmek, üzerlerinde taşıdıkları altınlarını gaspetmek için kestiler, öldürdüler. Döndü, dolaştı bunların yaptığı işler Türklerin üstüne kaldı. Şimdi de kalkmış kardeşçe yaşadığımız ermeniler diyorlar.

Bu milletin başına ne geldiyse merhametinden geldi. Atsız ''insaniyetperverlik köpekliktir'' derken ne kadar doğru söylemiş. Ermeniler ile bunları da süreceklerdi, hatta yetmez nasıl olsa yapsakta yapmasakta üstümüze kalıyor, soykırıma tabi tutacaklardı. Şimdi güllük, gülistanlık bir ülkede yaşıyor olacaktık.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Töre Konuşunca Han Susar!
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.014


« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2014, 14:58:28 »

Birand' ın bir programı vardı, ermenistan' dan gelmiş ermenilerle Türk öğrenciler tartışıyorlardı. Ermeni bir kız öğrenci çıkıp şunları söylemişti:

' Sınır kapısının açılmasını istiyoruz ama krtlerin bizim topraklarımıza göç etmesinden de korkuyoruz. Onları aramızda istemiyoruz'

Gibi bir şeyler söylemişti. Bu krtler kimseyle geçinemiyor, en yakınları yahudi ve ermeniler bile onları sevmiyor. Bir ermeninin zaten bir krtü sevmesi zaten çok zor. Sözde soykırımın soykırım olarak tanıtılması hamidiye alaylarıyla gerçekleşti. krtlere silah verildi, çete kuruldu. Olan da TÜRK soylulara oldu.


Şimdi bir tarihçinin sitesini vereceğim. Ermeni-krt ilişkisini iyi anlatıyor:

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://ebookbrowsee.net/ishak-armale-bok-acsa-pdf-d364441701Bunun yazısından bir parça:

'9 Kasım cumartesi günü Kürtler saldırıya hazırlanmak için bir nehir gibi kentin batısında kalan Ayn-Sınce çeşmesine aktı. Kadınlar ağlamaya,çocuklar ise sızlanmaya başladı. Korku ve dehşet herkesi ölümün eşiğine getirdi.Bu sırada Mışkeviyelerin liderleri Ahmet ağa ve Sait ağa Mendelkaviyelerin lideri Faraç beg aralarında anlaşıp taraftarları birlikte, tamamen kin ve nefretle dolu olan güçlü Kürtlere karşı koydular. Açtıkları ateş sonucu Kürtler geri çekilmek zorunda kaldılar. Karşı saldırı olmasa Kürtler Mardin kentine saldıracaklardı. Her yeri yağmalayıp ateşe verecek ve insanları öldüreceklerdi'


Hele şu şey çok daha önemli, ki bu ermeni soykırımını alt edecek çok önemli bir şey. Osmanlı Devletinin devlet olarak bir saldırı yapmayıp, asıl saldırıların ardında krtlerin olduğunun kanıtıdır:16 Kasım günü Kürtler kente saldırmak için tekrar gelirler. Aziz Mikail manastırının önünde Kürtler Mışkeviyeler tarafından geri püskürtülürler.Tam bu sırada başkentte büyük vezir görevinden istifa eder. Yerine geçen yeni vezir tüm şehirlere gönderdiği telgrafta tüm kilise, manastır ve Ermenilerin koruma emri yazılıdır.Ayrıca Osmanlı zamanında, askeri bir saldırı yapmadığı şeklinde kendini korumuş, devlet kendini savunmuştur. Fransa' da bir mahkeme de, Osmanlıyı aklayıcı karar vermiştir. İlgili kaynağı da bulacağım ama hatırlayamıyorum hangi yabancı sitede baktığımı. Yabancı dili olan arkadaşlar fransız sitelerinden bakabilir ve ekleyemediklerimi ekleyebilir.


2. olarak abd kararları. Çünkü dünya ülkeleri sözde soykırım yalanlarını uygularken abd standartlarını esas alıyor. Abd resmi olarak yaptığı açıklamada 700 bin ölümden bahsetti. Bunları da müslüman Türk ve ermenileri ortak sayarak toplam bir sayı vermiştir. Her 24 nisanda da, tüm dünya abd' nin ermeni soykırımını kabul etmesini değil, aslında ermeni iddialarını kabul etmesini bekliyor. Çünkü uluslararası bir karar vermeleri ve bunu yaptırımlara dökmeleri için sayıda uzlaşmaları gerekiyor.

Ermeni diasporası 1.5 milyonla 2 milyon arası bir sayıda diretiyor. Abd' nin ise bunu onaylaması imkansız. Çünkü bunu kabul etmesi için kendi resmi kayıtlarıı değiştirmeleri gerekiyor. Bahsedilen sayılar ise sadece dergilerde yazanlar. Yani her 24 nisanda beklenen aslında oyalama politikasıdır.

krtler ermenileri seviyor olabilir ama krt çeteleri zamanında ermenilerle sorun yaşadı. 1895 yılında krt-ermeni kavgası sebebi de tehcirin sebeplerinden biriydi. Yani krtler ermenilerin arkasında o kadar duruyor ama ermenileri öldürenler onlardı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.280


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2014, 22:16:44 »

ermeniler Kars kalesinde baryak acip mars söylemisler.Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://t.co/IyXQC32Sws

Serefliler taviz vermez, serefin tavizi yoktur. Ama malesef bizi yöneten serefsizler taviz vere vere bu itleri azdiriyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2014, 01:44:16 »

ermeniler Kars kalesinde baryak acip mars söylemisler.Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://t.co/IyXQC32Sws

Serefliler taviz vermez, serefin tavizi yoktur. Ama malesef bizi yöneten serefsizler taviz vere vere bu itleri azdiriyor.

Sıçtığımın soysuzları. Kars ne kürt yeridir ne ermeni. KARS ARDAHAN IĞDIR TÜRK İLİDİR!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.215 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.