Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Gazan Han üzerinde 25 Temmuz 2014, 09:45:30Konu Başlığı: TÜRKLERE HAKARET
Gönderen: Gazan Han üzerinde 25 Temmuz 2014, 09:45:30
NANKÖR ARAP KÖPEĞİNE BAKIN HELE

   Mısır'da uydudan yayın yapan bir televizyon programında Tevfik Okasha İsrail'in Gazze saldırısının hakkında konuştu.
Okasha, Mısır'ın barış planının Türkiye, Katar ve Hamas'ın girişimleriyle engellendiğini ileri sürdü.Okasha, mendille tuttuğu terliği masaya vurarak Türkiye, Katar ve Hamas'ı protesto ettiğini söyledi.

ÜLKEMİZ İÇİN KÖPEK (!) İFADESİNİ KULLANDI ARAP KÖPEĞİ

Okasha eline aldığı terlikle şu ifadeleri kullandı: ''Şu elimde mendille tuttuğum terliği görüyor musunuz? Bu terlik buradaki en pis terlik. Bunu Hamas, Katar ve Türkiye'nin yüzüne vuruyorum. Bu terlik Mısır halkından, Hamas, Katar ve Türkiye'nin girişimlerine gelsin. Çünkü köpekler ancak kirli terliklerle dövülür. İşte bu üç köpek. Türkiye ve Katar önderliğinde bir Hamas. Bu terliği ben çöpten getirdim. Çünkü benim ayakkabım o pisliklerden daha temizdir''


http://www.youtube.com/watch?v=47aAQ8Ug3lw


Konu Başlığı: Ynt: TÜRKLERE HAKARET
Gönderen: Gazan Han üzerinde 25 Temmuz 2014, 09:46:58
Bize küfür edeceğine başındaki Yahudi uşağı Sisi'ye ses çıkar Gazze yanıbaşında. Bizimle ne derdin var ? Mısır'ın Kevaşe çocuğu ?


Konu Başlığı: Ynt: TÜRKLERE HAKARET
Gönderen: Mergen Kurt üzerinde 25 Temmuz 2014, 15:06:28
Mısır darbe tarihi olan bir ülke. Kral yıkılırken de darbe vardı, demokrasi yıkılırken de. Bugün müslüman kardeşler ve Mısır ordusu seçkinleri krallık yıkılırken ortak olarak darbe yapmışlardı. Bugün sisinin yanında olanların hatta sisinin bile Müslüman kardeşler geçmişi var. İkili oynuyorlar ve tüm dünyaya birbirlerine karşılarmış gibi gösteriyorlar. Şimdi de ateşkes hazırlamaları, kendilerini örnek ülke olarak göstermeleri için yaptıkları bir şey. Nasıl bir ateşkesmiş ki, saldırı başlar başlamaz çıkıyor ve anında İsrail-Abd onay veriyor  :) Bizim dış politakamız da bunları dile getireceğine ve Avrupa' nın karşısına bunlarla çıkacağına yanlış bir imaj sergiliyor ve terörü destekleyen ülke olarak lanse ediliyor. Tüm dünya bizi öyle tanımlıyor artık. Zayıf ve etkisiz bir politika sergilediler bu sefer. İran bile tarafsız kaldı ve imajı bizden daha iyi artık.