Türkler birbirinizle zorunuz nedir?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Haziran 2020, 18:53:09


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkler birbirinizle zorunuz nedir?  (Okunma Sayısı 2002 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« : 21 Şubat 2010, 20:03:07 »

Ben ne ülkücüyüm Ne ümmetçiyim.
Çapulculuğa gelince evet çapulcuyum çünki öz yurdumda tutsakım.
Tıpkı ikibinaltıyüzaltmışiki yıl önce olduğu gibi Zılgıtlarını dinliyor iğrenç suratlarını mutlu görüyorum mezopotamyalıların onlar yurdumda kabadayılanıyor biraz su biraz toprak birde saygı istiyor.
Ama milletim yoğun bir şekilde fikir felsefe tartışıyor çok meşgul.
O yazdığım kadar sene önce akdeniz sahilinde bir mağaranın ağzında kocamış bir Kurt tanrıya yakarırken yedi persli tarafından mızrakla süsüldü.Türk'lük onurunu ve Tanrı yolunu korumak için kırk yıl kılıcını hiç kınına sokmadı.Kardeşini esirleri saldığı için hain sanıp öldüren  o adam ölünce cehenneme indi.Göğü hak etmek tanrı dağına çıkmak için ve kaldığı yerden devam etmek için Ötüken de yeniden doğdu Adı Kürşattı.Irmağın kenarında çin ordusuna karşı kırk yiğidiyle çarpışırken acuna 1300 yıl sonra doğacağını bilmiyordu BöğüAlp da bunu ona ölünceye değin söylemedi.Yarım kalan işi tamamlamak için bir daha geleceği haberi bir romana şifrelendide anlayan çıkmadı.Malum ne dinleri ne de akılları el vermez çünki.
Hadi hepsi hikaye diyelim hepsi masal arzu dolu hayaller nede hayalperest bir insandır ya H.Nihal atam.
Bunlar bir yana Ey türkler size ne oluyor desem ne oluyorki deyip sağa sola bakışan çok olur.
Ne olmuyor ki utanılmasa onar onar bölünülecek.O da olur bu gidişle o da ama Tanrı sol eliyle bir çakacak hepsini tek beden edecek.İlle yağınız ırzınıza canınıza dayanıncaya değin yersiniz birbirinizi.
Boşa konuşuyoz biz yazgılarında zelil olup ondan sonra ayağa kalkmak var ama içimiz elvermiyor yüzlerce yıl öncede aynı şey oldu.İllaki dağ gibi kemiğin yığılacak nehir gibi kanın akacak o zaman aklın başına gelecek şu sitede yüzbinlerce adam olmalıydı be hani nerde dur söyliyeyim kimisi orda kimisi burda büyük çoğunluğuda hiç bir yerde çünki başkasının sonunu hazırlıyorlar her geçen gün adım adım bizim değil ya ondan.Ahmak ahmak savrul sen hala birliğini kuramadın.Çıkar yoluda bulamadın.Ama yılma devam Tanrı Türk'ü zor işler için yarattı.Yinede bir müjdeli haber verelim isteriz dileyen inanır sevinç bulur dileyen hadi canım der bizi bozmaz.iki yıla kadar dananın kuyruğu kopar ak kara bel olur kafanızı yormayın üzgün olmayın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrının Kılıcı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 233« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2010, 23:06:10 »

Türklerin kendileri ile ne zoru olacakki,Atsız atanın Bozkurtların ölümü adlı eserinde galiba Yamtardı kavga edecek adam bulamayınca kendisiyle ediyordu.Biz buyuz işte.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRININ KILICI
ATSIZCI
Tanrının Kılıcı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 233« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2010, 23:09:45 »

Allah bir gün Azrailide almış yanına cehennemi teftişe gitmiş.Bakmış koca bir kazan altı harıl harıl yanıyor kazanın başında bir zebani elinde tokmak ,kazanın içinden başını çıkartanın kafasına vurup indiriyor kazanın içine.Allah demişki bu kimin kazanı?Azrail amerikalıların allahım demiş.

Başka bir kazanın yanına varmışlar gene aynı zebani kafasını kazandan çıkaranı tokmağı kodumu içine sokuyor.Sormuş bu kimin kazanı ?azrail almanların allahım.Böyle bütün milletleri gezerken allah bir bakmış kazanın birisinin başı boş,zebani yok.Kızmış tabi bağırmaya başlamış azraile .Azrail sakin sakin sinirlenmeyin allahım bu TÜRKLERİN kazanı bunlara zebaniye gerek yok ,kazandan kafasını çıkarmaya çalışanı alttan çekiyorlar zaten demiş.Allah bile gülmüş halimize.

Neden anlattım bize düşmana ne gerek kendi ırkdaşlarımız olduktan sonra


yürekli-kam'dan
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRININ KILICI
ATSIZCI
KURTKAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 102« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2010, 14:01:32 »

Dışarıda o kadar çok hain varken TÜRK'ün TÜRK'e düşman olması en büyük zarardır.Bu hükümet sayesinde daha çok ayrılma yaşarız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Benim yegane üstünlüğüm,TÜRK olarak doğmuş olmamdır" MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2010, 15:27:49 »

Oğuzkaanda demiş ya " Ey Türk! Sen ağzına bir parmak bal sürülünce unutursun sana yapılan kötülükleri. Tanrım sen Türkü zorlukla sına ona zorluklar karşısında dayanma gücü ver" diye. İkibin küsür yıl öncesinden söylenen bu sözler Türk'ün özünü oluşturan huylarını açığa vuruyor. Bizler rahat zamanlarımızda birbirimizi yemekten başka bişey yapmamışız. Oyüzden Tanrı Türk'ü düşmansız bırakmasın..
Necip Fazıl KISAKÜREK'in bir sözü var ;
"Ey düşmanım sen benim hızımsın. Gündüz geceye muhtaç banada sen lazımsın.."
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.081 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.