TÜRKİYE`Yİ TÜRKLER Mİ YÖNETİYOR
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 07 Haziran 2020, 11:08:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRKİYE`Yİ TÜRKLER Mİ YÖNETİYOR  (Okunma Sayısı 1539 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 952


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« : 27 Haziran 2011, 00:40:00 »

TÜRKİYE`Yİ TÜRKLER Mİ YÖNETİYOR


26.06.2011 01:4

((„Türkiye, yönetimi Türklere bırakılamayacak kadar değerli bir ülkedir“)) diye seneler öncesi dahiyane(!) bir tespitte bulunan M. Ali Birand`ın, bölücülüğe ve işbirlikçilere hizmet ettiği ve açıkça vatana ihanet ettiği, 23.06.2011 tarihli, ODATV`de yayınlanan yazısında da tüm çıplaklığı ile görülüyor!..

Senelerdir sürdürülen siyasi istikrarsızlık kapsamında ülkemizde bir türlü oturuşamayan ahlaktan bihaber siyasetin geldiği noktada, demokrasi sadece kâğıt üzerinde mevcutken, devletin-milletin batağa sürüklendiği, tamamen başıboş, sahipsiz bu ülkede, şahsi çıkarlar uğruna elbette çakallar ulumaya, sülükler kan emmeye devam edeceklerdir!

Din-Mezhep-Etnik kavgaların körüklendiği, ortaçağın cehalet batağına gömülmeye yüz tutmuş Anadolu`da “Yurttaşlık Bilinci” tamamen unutulurken, laikliği ve insan haklarını bünyesinde birleştiren Cumhuriyet yerlerde sürünürken, körü körüne bir kardeş kavgasına sürüklendiğimiz bu süreci bu coğrafyada yaşayan tüm insanların çok hassas algılamaları acilen gereklidir!

Anadolu`da yaşayan tüm insanlarımız, Osmanlının küllerinden çok zorlu mücadeleler sonucu yeşeren Türkiye Cumhuriyetinde her daim kardeşçe yaşamak istiyorlarsa, bu coğrafyayı vatan belleyen ve burada yaşayan tüm insanları “İnsan” oldukları için seven ve benimseyen yöneticilere ülke yönetimini teslim etmeliler..!

Türkiye’yi, (hangi mezhep ve dinden ya da etnik kökenden olursa olsun) yurttaşlığı içine sindirmiş, Türklüğü bir üst çatı olarak kabullenmiş dürüst, mert, ahlaklı insanlar yönetmedikçe, Anadolu insanı köleliğe ve yok olmaya mahkumdur!!!

Hiç kimse unutmasın; İslam, Türkler sayesinde dünya arenasında saygın bir konuma gelmiştir. Türkler, İslam`dan önce de Türk`tüler!..

Bizi bir arada tutan ve güçlü kılan din değil, tarihten miras “Türk” kimliğimizdir…

Milli kimliğine sahip olamayan “Müslüman” bir ulus, soyu bozuk Hıristiyan`a döndürülür!

Her türlü yalan ve entrikalarla bugüne değin manipüle edilen Türk kavmine din üzerinden Arap kavimcilik anlayışı yamanmaya çalışılmıştır. Hâlbuki her kavim bu evrende kendi özüne ihanet etmeden dini inanışını özgürce yaşamalıdır.

Kapitalist zihniyet koloniler döneminden sonra emperyal düzeyde ulus düşmanı küresel bir yapılanma ile dünya kaynaklarına (son damlasını bitiresiye) hükmetmeyi kendine hedef seçmiştir. Bu nedenle Arap Dünyası yoluyla BOP coğrafyasında “Sıcak Yeşil Dolarlar” ile yalanlar üzerine kurulan sahte cennetler yoksul kitlelere uzaktan gösterilerek boş vaatlerle kandırılmaları sağlanmıştır.

Bugün Anadolu`da da Din-Mezhep_Etnik ayrımcılığın yıllardır körüklenmesinde temel çıkış noktası işte bu sömürgeci zihniyetin entrikalı yalanlarıdır.

“Bir yalanı büyük kalabalıklara çok yüksek sesle defalarca tekrarlarsanız, sonunda herkes inanacaktır” diyen Adolf Hitler`in inadına, Dostoyevski`den esinlenerek: “Bu ülkede gerçeği daha gerçek söylemek gerek, defalarca tekrar etmek gerek.. Anlamayana anlamadığını anlatmak ne denli imkansız olsa da inadına bıkmadan anlatmak gerek!..”

Bu ülkenin bir kimliği vardır, özgürlük timsali bu kimlik “Din-Don-Davası” ile kandırılan bu milletin elinden gasp edilerek, “Yaradılış ile Var Oluş” çıkmazında beyni bulandırılan Anadolu insanı esarete terk edilmemeli.

Türk Milleti mozaik değildir, olmamalı, Türk Milleti ebrudur öyle kalmalı!!!

Rasih Mercan

                          Cok degerli bir yazi  Tebrikler rasih Mercan. Elde Kuran Hedef Turan diyen ya allah bismillahcilara kapak olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2011, 02:19:41 »           Türk bu düzeyde zordayken bilgisiz ve bilinçsizce vatana zarar veren her Türkkan vatan hainlerinin içbirlikçisi durumundadır. İster farkında olsun ister olmasın. Bu arada hiçbir dinde kişilerin angut olmasını öngörmez veya buna yönlendirmez. Özellikle islam dinide kişilerin uslu davranması gerektiğini bildirir. Her dinde olduğu gibi kafayı çalıştırmak gerektiğini belirtir. Ancak ne hikmetse bizim mankurtlar en ufak bir olumlu davranışta bulunmamak adına yarışmaktadır. Yazık ki ne yazık !.. Ha?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.119 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.