Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: ISBARA ALP üzerinde 27 Mart 2011, 17:47:19Konu Başlığı: Türkçünün Günceli adlı bölümde paylaşılacak konular hakkında.
Gönderen: ISBARA ALP üzerinde 27 Mart 2011, 17:47:19
Türkçünün günceli adlı bölümde, Türkçüyü alakadar eden  Türkiyede ki ve Dünyada ki günlük siyasi haber, magazin ve duyulmamış olaylar paylaşılır. Türk milletinin düşmanları ile ilgili olan haberler Güncel de olsa yeri Türklüğün dostu ve düşmanları adlı bölümdür.

Partiler ile ilgili haberler de burada paylaşılmaz, hangi pari ile ilgili bir başlık olursa olsun onun yeri Patiler ve siyaset adlı bölümdür.
 
Bu bölümde paylaşılacak örnek haber. Erbakan öldü, yada Tayyip'in uçağı düştü gibi :D Japonyada deprem oldu, Amerika yıkıldı  :D ingilizleri, İskoçlar yerle bir etti, YÖK başkanı istifa edip Arabistana gitti gibi konuların yeri burasıdır, yani günlük bizi ilgilendiren haberler.

pekaka denen şerefsiz köpekler, bilmem hangi karakolu bastı, yada TSK bu gün kürt lerden 50 leş aldı gibi haberleri  Türklüğün dostu düşmanları adlı bölümde paylaşalım


Konu Başlığı: Ynt: Türkçünün Günceli adlı bölümde paylaşılacak konular hakkında.
Gönderen: ISBARA ALP üzerinde 27 Mart 2011, 17:59:45
Daha önceden atılmış Türklüğün düşmanları ile ilgili konuların Adı geçen bölüme aslında taşınması gerekir :) Bütün Otağ Başkurtlarına duyurulur, Ergenekon adlı Başkurtumuza yardım edin :D


Konu Başlığı: Ynt: Türkçünün Günceli adlı bölümde paylaşılacak konular hakkında.
Gönderen: ERGENEKON GÖKTÜRK üzerinde 27 Mart 2011, 18:47:39
Bu görevi layikiyla yapmaya calisacagim agabey. Sagolasiniz.


Konu Başlığı: Ynt: Türkçünün Günceli adlı bölümde paylaşılacak konular hakkında.
Gönderen: ISBARA ALP üzerinde 04 Nisan 2011, 20:23:14
Bölümleri kandaşlarımıza dağıttığımız halde şu aşağıdaki paylaşımlara bakınız, bu bölüme uyuyormu, 5 yada altı başlığıda ben taşıdığım halde, Böyle devam ettiği taktirde hiç kimse kusura bakmasın, çalışmak istemeyenler bölümlerini anında bırakabilirler.
Gerçekten Bu son ikazdır, her hangi bir bölümde alakasız başlıklar görüldüğünde o bölümün başkurtunun çalışmak istemediği var sayılarak görevden alınacaktır.