Türkçüler olarak milli ve yerli bir koalisyon kursak nasıl olur?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Ekim 2020, 08:53:01


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçüler olarak milli ve yerli bir koalisyon kursak nasıl olur?  (Okunma Sayısı 472 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Genç Irkçı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 480« : 25 Şubat 2020, 00:59:01 »

Bilindiği gibi geçmişte AKP; Fetullahçılar, k*rtler ve eskinin solcusu liberallerle bir ittifak kurmuştu. Bu ittifakın hedefinde genel olarak şu 3 unsur vardı: Askeri vesayet/TSK, Türk milliyetçiliği ve Başbuğ Atatürk.

Bu hain ittifak ne yazık ki amacına ulaştı. Ordumuz ne yazık ki büyük ölçüde yıpratıldı, Türk milliyetçiliği artık Türklere bile düşman gibi gösterilmeye başlandı, Başbuğ Atatürk itibarsızlaştırıldı.

7 Haziran seçiminden sonra k*rtlerden kendisine bir fayda gelmeyeceğini gören Tayyip, çözüm sürecini rafa kaldırıp k*rtlerin üzerine yürümeye başladı. 15 Temmuz'u da ustaca kullanarak diktatörlüğünü iyice pekiştirdi. Yanına Bahçeli'yi de alarak "Bütün düşmanlar Tayyip ile uğraşıyor, hepsi onu devirmek için çabalıyor" algısını başarıyla oluşturdu.

Muhalefet, özellikle de CHP zaten bana kalırsa AKP'nin eski ortaklarının elinde. Bugünkü CHP anladığım kadarıyla AKP'nin eski çizgisini sürdürüyor. İyi Parti'ye ise kanım hiç ısınmıyor en başından beri. Özellikle de Meral'in Fetullahçı geçmişinden dolayı.

Tayyip'in değiştiğine, pişman olduğuna falan zerre kadar inanmıyorum. Bu adamın tek derdi iktidarda kalmak. Bundan adım gibi eminim. Bu yolda da kurmayacağı ittifak, girmeyeceği kılık yoktur. Geçmişte yaptıklarının vatana ve Türklüğe ihanet olduğu apaçık ortadadır. Bizim töremizde ihanetin affı olmaz. Bir kere ihanet eden yarın öbür gün tekrar ihanet edebilir. Bu adam zaten Türk kanı bile taşımıyor.

***

Şimdi diyorum ki; düşmanlarımız aralarında ne kadar derin görüş ayrılıkları olsa da konu Türk olunca bir araya gelebiliyor. Peki biz Türkçüler neden aramızda birtakım görüş ayrılıkları olan ama vatanını seven Türklerle bir araya gelmeyelim?

Türkiye'de yaygın 3 farklı Türk milliyetçiliği anlayışı var:
Türkçülük: Yani bizim savunduğumuz, salt Türk ırkçılığından ibaret bir Türk milliyetçiliği
Ülkücülük: Özetle Türk-İslam sentezi
Ulusalcılık: Bu da özetle Türk milliyetçiliği ve sol sentezidir.

Evet aramızda önemli görüş ayrılıkları olsa da, sonuç olarak üçünün de ortak noktası Türklüğün müdafaasıdır. Türk düşmanları artık bu üçünü birbirinden ayırmıyor bile, aynı kefeye koyuyor. Onlar üçümüze birden düşmansa biz üçümüz niye birlik olmayalım?

Memlekette o kadar İslamcı, solcu ve k*rt varken; acı bir biçimde siyasetten medyaya kadar her alanda onlar iktidardayken bizim bu gruplarla kavga etmemiz ancak düşmana hizmet etmek olur.

O yüzden diyorum ki: Bu aramızda görüş ayrılığı da olsa Türklüğü savunan bu gruplarla yeni bir cephe kurmalıyız. Bu dernek olur, siyasi parti olur, dergi olur... Artık her ne olursa bu koalisyonu kurmamız şart.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk bu ülkenin yegane efendisidir. Saf Türk soyundan olmayanların bu memlekette bir tek hakları vardır: hizmetçi olma hakkı. Dost, düşman ve hatta dağlar hakikatı böyle bilsinler-Mahmut Esat Bozkurt
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.252 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.