TÜRK SORUNU
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Eylül 2020, 06:19:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRK SORUNU  (Okunma Sayısı 1058 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« : 15 Nisan 2012, 16:30:18 »

 Bu başlık çok sistematik bir şekilde kitlelere ülkede TÜRK sorunu olduğunu ifade etmemiz için söylemler geliştirmek için açılmıştır. Sabah sırrı süreyya önder i kanal 7 de programda konuşurken gördüm. Ama adamlara imrenmedim değil açıkçası. Hem ülkede bütün parametreler onları lehine işliyor, devlet bütün pozitif ayrımcılığı onlara yapıyorken, biz hala sineye çekiyoruz. Onlar bu kadar imkana rağmen hala talep büyütüp pişkince, yüzsüzce klasik söylemleriyle kamuoyunu esir ediyor. Zavallı TÜRK, anadolunun her köşesinde, en büyük imkansızlıklarla boğuşurken, en büyük haksızlık ona yapılmışken, hala daha bir lobi geliştirip sorunlarını ifade eden bir platform bulamıyor. Ya da söylem geliştiremiyor. Türk adını kullanarak(daha doğrusu kullanmaya tenezzül bile etmeyerek) mecliste bulunan partiyi hiç bir şekilde defalarca söylediğimiz gibi, ADAMDAN saymıyoruz. TÜRK'ü adamdan saymayanı adamdan saymadığımız gibi.
  Bir gazete haberinde okumuştum, illere göre, elektrik kullanım oranı,fatura ödeme oranı, onların kullandığı kaçak elektriği bize ödetmeleri oranı. Bunu çok kesin kaynaklardan teyit edip söylemlerimize ekleyebiliriz, tamamen somut verilerle olursa, kitleler önünde haklılığımız meşruiyetini bulur.
  Üniversite öğrencilerinde hani Hz. Recep Tayyip Erdoğan (a.s.) meydanlara çıkıp burs miktarından bahsediyor ya, Allah için söylediği o miktar doğru. 12 ay boyunca 260 lira veriliyor öğrencilere YALNIZ Türk kökenli öğrencilere(benim gibi) karşılıklı yani geri ödeme usulü kredi veriliyor. Ama k.rt kardeşlerimize karşılıksız burs olarak veriliyor.
  Sadece kredi ve yurtlar kurumu bursu mu?Ha? Hayır, bir çok özel ve tüzel kurum burs verecekken nedense, kendi rastladığım hep k.rt kökenlilere veriyor. Bunların başında çydd, tev gibi çizgisi belli kurumlar geliyor. Bilmiyorum ben mi yanılıyorum, bana mı hep öyle denk geliyor. Tesadüf olabilir ya.
  Büyükşehirlerde gene başbakanımızın bahsettiği gibi hani mafyayı bitirdi ya, doğru bence de mantıklıydı. Ortalıkta ülkücü kesilip, reis ayağına yerel esnafa zulmeden serserilere devletin zaten izin vermemesi gerekirdi FAKAT o da ne?Ha? Şimdi de ortalıkta k.rt mafyası, serseri grupları büyük şehirlerde özellikle çoğusu ümmetçi olan İstanbul'da din kardeşlerine bu zulmü reva görüyor!!!!
  Uluderede kızıl tamuya yollanan kaçakçılar ulusal kahraman ilan edilirken, her gün rutine bağlanmış şehitlerimizden zaten bahseden yok, o kadar bildiğimiz benimsediğimiz konu ki, söyle bakalım Türk sorunu derken neyi kastediyorsun diye sorsalar, aklımıza ilk fırsatta gelmesi gereken bu mevzu belki de aklımıza gelmekte gecikecek.
  Kaçakçılık derken, Türk kökenli emekli, memur, öğretmen, doktor aileler çocuklarını bin bir zorlukla okuturken, güneydoğu kökenli öğretmen çocuğu kendisi dahi söylemekte bir çekince görmüyor kaçakçılık yaparak bu kadar kazandıklarını, bu üniversite okuduğu şehirde kendisine bir daire ve toyota corolla alınmış, o zaman nerede sosyal adalet? Hani nerdesiniz kızıl soysuzlar? Bizim suçumuz namusumuzla kazanmak mı oldu her zaman ki gibi?
 
  Bu başlık uzar gider. Benim sitedeki kandaşlarımdan ricam, bu örnekleri çoğaltıp söylem geliştirmemizi zenginleştirmemiz. Türk'ün en büyük handikapı, kendini ifade edemediğinden, haklı durumdayken haksız yere düşmeyi çok sever. Öncelikle yerelde konu komşu, esnaf, yerel gazete, dergi her yere aşılamak gerek bu bilinci. Gün gelip de ulusal çapta örgütlenmemizi tamamlayıp, ayranımızın kabardığı vakit, düşmanlarımıza tokatı yapıştıracağız tabi ki. Hiç kimse heveslenmesin, tarih tekerrürden ibaret.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.22 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.