Türk Milletinin Ölmezliği Ne Olacak?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 15 Ağustos 2020, 14:00:51


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk Milletinin Ölmezliği Ne Olacak?  (Okunma Sayısı 1530 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Çİ-Çİ
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.343« : 01 Haziran 2014, 13:14:53 »

'Bunlar dinsiz', 'bunlar fikirsiz', 'bunlar çapulcu', 'bunlar marjinal', 'bunlar bayrağı yakıyorlar', 'bunların alnı secdeye hiç varmamış', 'polis kardeşim iyi sabrediyor, vurmuyor', 'bunlar o', 'bunlar şu...', 'Kaleden bir taş bile düşürtmeyiz, yedirtmeyiz...'

Önce Cumhurbaşkanı Erdoğan olacak sonra başkanlık sistemini getireceğiz, ardından da sırası ile yapılması gerekenler yapılacak!

Bu sömürü, sömürmek, her şeyin kimyası ile oynamak, kavramların içini boşaltmak, seçmen iradesinin yansımadığı bir sandığa her şeyi bağlamak, devlet ve hükumet ayrımının kalmadığı, yürütmenin yasamayı kapsamasından yürüyemediği, kişilerin direnme hakkının olmadığı, siyasilerin yeterli olamadığı, ülkeye karşı savaş ilan etmiş dine sarılan aşağılıklar ile anlaşmanın gaye edinildiği, savcılara, hâkimlere, parlamentoya güvenilemediği, halkın seçimden seçime kendisini yönetecekleri seçtikten sonra yönetime seyirci kalması, Türk'üm demenin hemen bir suç sayıldığı, 'Milliyetçilik mi yapıyorsun?' dendiği ve ne yazık ki aydınlarının ihanet ettiği bir millet ne yapacak, ne yapabilir?

Hükumetin istediği belli, daha evvel de belli idi ancak bütün bu görünenlere rağmen peki, Türk milletinin ölmezliği [bekâ] ne olacak? Teşekkürler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.479


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2014, 13:54:21 »

Bu soruyu sormanızı Türk tarihini anlayamamanıza bağlıyorum Çiçi.

Gelir geçer bunlarda geçer, Türk tarihinde Türklüğün karşısına o kadar badireler çıkmıştır ki düşmanın işte yok ettik dediği anlarda Türklük bütün heybeti ile karşılarına dikilmiştir!

Çok uzağa gitmeyelim, 600 lü yıllarda Türklüğün çin esareti altına girmesi ve bir Şad'ın çıkarak daha kuvvetli olarak ırkının bu günlerine gelmesine ön ayak olmak için bilerek canını vermesi, Fetret devrini es geçmeyelim, Türkler o günlerde yok olmanın eşiğinden dönmemişmidir, Ya istiklal savaşı anındaki duruşumuz, Ya Çanakkale savunması.

Türklüğün başına bela olan bu günler şimdi yaşadııklarımızdan çok mu daha iyiydi. Şimdi korkmaya gerek yok, ameliyata girecek hasta sayalım kendimizi ama narkoz yemeden yatıyoruz masaya, acılar çekiyoruz doğrudur ama doktor işinin erbabı masadan kalkarız, acılarıda unuturuz ama bizi yaralayarak o yatağa düşürenleri asla unutmayacağız.

Türklerin tek nefesi şimdi karşımızda bulunan bütün düşmanların varlığından daha önemli ve kıymetli, ve güçlüdür, Türklük bir iki çapulcunun, kıçı kırığın ona yüklenmesi, düşmanlık beslemesi ile yok olacak kadar sıradan bir kan değildir,

TÜRK ELBET KENDİSİNE DÖNECEK, EN AZINDAN DAHA BİZ VARIZ, ÖLMEDİK BURADAYIZ,

değil mi??
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Hun Türk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 468« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2014, 07:30:52 »

Fetret devrinde sadece Anadoluda ki TÜRKler yok olmanın eşiğindeydi yoksa başka coğrafyalarda yaşayan Türklerde vardı kandaşım düzelteyim dedim. Bence milli bilincini kaybetmemiş biz ve bizim gibi Türkler var olduğu sürece umutsuzluğa yer yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.236 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.